Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mamos dienoraštis » Mano lėlytės dienoraštis (Apie viską nuo pradžių ir gal ne iš eilės...)
Mano lėlytės dienoraštis
Ievux Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-06-07, 13:42:07 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Vėja)
Džiaugiuosi, kad bent ne viena esu...kad tokių mamų yra...kad jos dalijasi savo jausmais, nebijodamos pasakyti, kad kartais taip norisi papurtyti savo mažąjį "kūną ir kraują", kad net pačioms baisu pasidaro...

Man sis noras atsirado,kai dickiui suejo 3 metukai ,iki to nors ir buvo labai neramus,bet turbut kantrybes dar turejau biggrin
Quote (Vėja)
Šiandien jaučiu "įsitaisėm" naują bėdą - vidurių užkietėjimą

Skaiciau,kad pradejot duoti misinuka,tai dazniausiai ir buna nuo ju, o jei dar misinukas su gelezim,tai... nenoriu gasdinti,bet tada turesi visada tureti po ranka,ka nors kas laisvintu viduriukus...As daviau Hipp ,nes kiek skaiciau,kad jis nekietina viduriuku smile ir tikrai jokiu bedu neturejom wink
Quote (Vėja)
- kišti į išeinamąją angą termometrą pamirkytą aliejuje ir pasukioti jį;

Dickiui taip teko daryti,tik yra minusas ,jei taip tenka daznai daryti,sutrinka stumimo reflekas,ir vaikas be termometro negali padaryti.Del muilo niekada nedejau,nes skaiciau,kad nieko gero su muiliuku(sarmai ir t.t.) ...

Murlyka Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-06-07, 14:06:32 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
neskubek, Veja, buna vaikai nekajoja iki 5dienu smile nebent lb nerami dukra. paskambink savo seimos daktarui.

Žinutę redagavo Murlyka - Pirmadienis, 2010-06-07, 14:07:25

Murlyka Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-06-07, 14:09:56 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

Quote (Ievux)
Dickiui taip teko daryti,tik yra minusas ,jei taip tenka daznai daryti,sutrinka stumimo reflekas,ir vaikas be termometro negali padaryti.Del muilo niekada nedejau,nes skaiciau,kad nieko gero su muiliuku(sarmai ir t.t.)

Skaiciau visai kitokia nuomone biggrin ten sako, kad nuo tokiu intervenciju nebuna pripratimo arba nesugebejimo paciam pakakot 1tooth

Tutti Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-06-07, 16:35:34 | Nr. # 29
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (Vėja)
Jei tik žinočiau, ko ji verkia - pačiai ramiau būtų...Gal toks lėliuko charakteris? Sausa, pamaitinta, pasūpuota, pamyluota...Gal vėl pilvo problemos prasideda...Kartais dėl jos verkimo tikrai nežinau ko griebtis...

Siaip priezasciu gali buti daug ir ivairiu, dazniausiai pilvukas skauda, bet gali ir galva skaudeti. Geriausia aisku nueiti pas vaiko gydytoja ir su ja pakalbeti. Kad susitvarkytu pilvukas, galima duoti LIVEO baby arba BIFOLAC, bet aisku tik po konsultacijos su gydytoja. Dar yra misinukas Semper, jis irgi su gerosiomis bakterijomis.

Tutti Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-06-07, 16:37:27 | Nr. # 30
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (Murlyka)
neskubek, Veja, buna vaikai nekajoja iki 5dienu

Na del 5 dienu nezinau, bet 3 dienos vaikas gali netustintis tai taip

Žinutę redagavo Tutti - Pirmadienis, 2010-06-07, 16:41:43

stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-06-07, 16:57:11 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Bandžiau šiandien dar lėlytę pati maitinti, bet ir vėl prasidėjo "ašarų pakalnės"...

nesu ekspertas , bet remdamasis savo menka patirtimi gqaliu pasakyti , kad gali būti taip jog mažylei per suku pienuką iščiulpti ir ji pradeda verkti , nes negali pavalgyti , o pavargsta .... mano diškis irgi iš krūties negėrė , aš jį girdžiau savo pienu , bet iš buteliuko , bent jau matydavau kiek jis išgeria ... o su krūtim vienas vargas buvo ...

Quote (Vėja)
Šiandien jaučiu "įsitaisėm" naują bėdą - vidurių užkietėjimą.
tai gal dažniau arbatėle pagirdyk , tarp maitinimų
dabar jau vaikai auginami kažkaip kitaip , maniškiai kai augo tai nuo 1 mėn galima buvo duoti iki 50mll per diena žviežiai spaustų obuolių ar morkų sulčių . Morkų sultys kaip tik ir laisvina viduriukus . iš pradžių pradedavom nuo kelių lašiukų , o po to kai įprasdavo duodavom daugiau .. Bet šito rekomenduoti negaliu , nes kažkaip dabar viskas apsivertė aukštyn kojom .

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 16:45:32 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
- kišti į išeinamąją angą termometrą pamirkytą aliejuje ir pasukioti jį;

nerekomenduoju,visgi termometras..
mane dar Lukučiui nuo pilviuko pūtimo(teko po kartą abiem ir užkietėjus naudot)pamokino seselės,kad galima mažesniu ausų krapštuku suvilgytu aliejum įkišus į išeinamą angą pasukiot,tuo pačiu reikėtų masažuot pilviuką,arba lankstyt kojytes link pilviuko..mum padėdavo,tik vat teko nekartą gaut "turinį" ir ant saves..
o jums gal viduriukai nuo mišinuko kietėja upset esu girdėjus,kad taip būna..

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 17:32:45 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ačiū už visus patarimus ir pasiskakymus. Vakar vakare savaime kažkaip suskelnėse "driokstelėjo"... Nereikėjo, nei priverstinio pagebėjimo... Pasirodo, kiek daug nežinau... smile

Šiandien buvom pas gydytoją. Sveriam jau 4 kg ir esam 55 cm ūgio. Gavom skiepą, vaikiukas be žado liko, kai dūrė...ir paskui garselis buvo ohoho...

Pas mus šiek tiek problemos su padidėjusiais rankyčių raumenukų tonusais. Bandžiau klaust gydytojos, kas per daiktas - taip ir normaliai nepaaiškino, sakė, jog kol kas stebės ir nėra ko jaudintis...

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 17:36:47 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
nerekomenduoju,visgi termometras..

Na, va, o temperatūrą vis gi liepė pamatuot išangėje, ir po to dar "numesti" 5 laipsnius...

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 17:43:42 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Ačiū už visus patarimus ir pasiskakymus. Vakar vakare savaime kažkaip suskelnėse "driokstelėjo"... Nereikėjo, nei priverstinio pagebėjimo... Pasirodo, kiek daug nežinau.

tai gal reikėjo tiesiog palaukt,mano yra beveik savaitę nesituštines Lukas-bet su mamos pienu galima..
Quote (Vėja)
Sveriam jau 4 kg ir esam 55 cm ūgio

šaunuolės flowers
Quote (Vėja)
Pas mus šiek tiek problemos su padidėjusiais rankyčių raumenukų tonusais. Bandžiau klaust gydytojos, kas per daiktas - taip ir normaliai nepaaiškino, sakė, jog kol kas stebės ir nėra ko jaudintis...

čia negaliu nieko patart..nesusidūrėm..
Quote (Vėja)
Na, va, o temperatūrą vis gi liepė pamatuot išangėje, ir po to dar "numesti" 5 laipsnius...

nežinau,bet niekad nematuoju išangėj..kai mažiukai buvo kaklo raukšlytėse,o vėliau pažastytėj..man kažkaip išangėj nepatinka..

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 17:55:59 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
kai mažiukai buvo kaklo raukšlytėse

O apie tai, kad čia matuojama pirmą kartą girdžiu..

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 18:02:02 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
O apie tai, kad čia matuojama pirmą kartą girdžiu

man Lukui gimus taip ir mokino,kakliuko šoniuky padedi į raukšlytę,dažniausiai termometrą apima visą ir laikai,mum puikiai sekės matuot..

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 18:07:20 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Reikės pabandyti ir man.

Beje, man dar keli klausimai kilo - kiek laiko reikia nešiot diržą po gimdymo? Man vis dar nepraeina tinimai, negaliu jokio žiedo ant rankos užsimauti, po kiek laiko po gimdymo jie turi praeiti,ar čia jau sakyt ką nors gydytojai dėl to?

Ir ar Jūsų lėliukams buvo tas kūdikiškas žvairumas, kai akytes suveda į vieną tašką ir kada jis praeina?

Murlyka Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-06-08, 19:10:49 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

As Gabijai visalaik temepratura pazasry matavau ir kai vaikas jos turi tai kisk kur nori parodo ir taip smile O zvairumas daugiau maziau sioks toks buna, bent jau mano vaikui buvo, vistiek akiu suvedimas dar prastokas 1tooth
O del tinimo tai nezinau, asmeniskai man nieks netino agent Del to geriau gydytoja klaust .. ..

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-06-20, 11:30:42 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Sveikos moteriškės smile

Nelabai išeina čia dažnai prisijungti...bet bandysiu papasakot kas naujo mūsų gyvenime...

Gal prieš geras porą savaičių atradom ,kad turim kumštį - valio, dabar ir tutis nueina į šalį...Tik va, nesinori, kad pirštai po tokios "paskanavimo" paliktų mėlyni...

Jau ir šypsomės savo bendante šypsena ir puikiai mokam "sekioti" žmones akimis.

Pas senelius jau susipažinom su Harliu (mūsų šuo) - užuojauta jam iš anksto, kai paaugsim senelis sakė, jog Harlis bus ir priešas ir draugas biggrin

Bent man labiausiai patinka lėlytę stebėti, kai ji atsibudinėja rytais - baisiai juokinga būna, kai pradeda ražytis ir visokias grimasas daryti... O kai nusišypso iš viso - super vaikiukas smile

Dabar esam pas senelius, tai čia sunku su visais ja dalytis smile Seneliai visus darbus pamiršta, kai vaikas pas juos...Įtaisė barškutį, tai dabar baršinam...

Tokios va naujienos. Ryt atvažiuos mūsų tėtukas, visi draugiškai važiuosim į Klaipėdą...Baigis mūsų atostogos Rūgpienių kaime (na, ne kaime - mieste) biggrin

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-06-20, 11:43:37 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tiesa, jau baigiam išaugti savo lėliukiškus drabužėlius, ko gero reikės atnaujinti mūsų garderobą.
Ta proga radau keletą nuorodų, kaip nepasiklysti lėliukų drabužių dydžiuose...Na, be manęs gal ši informacija, dar kažkam pravers...

http://www.4kids.lt/dydziu-lentele

http://www.deiza.net/index.php?cl=info&tpl=size_table.tpl

stebėtoja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-07-25, 16:03:45 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

Kažkodėl Vėja, neapsilanko ir nepapasakoja kaip auga jos boružėlė dontknow

Murlyka Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-08-05, 11:34:40 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

Vasara, turi ir be to reikalu turbūt 1tooth Svarbu sveika, gyva, gerai valgo, miega bei kakoja, sypsosi, auginasi dantukus, mokosi visokiu reikalingu daiktu ir pan. chupa

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-08-10, 11:24:43 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ačiū visoms pasigedusioms... smile

Viskas mums gerai. Per karščius buvom dingę iš Klaipėdos, kadangi namuose neįmanoma buvo būti. Kambaryje temperatūra siekė 30 laipsnių, naktį nukrisdavo vos keliais laipsniais...Šiek tiek pagal amžių trūksta svorio, bet per tuos karščius net valgydavo per kelis kartus tą patį buteliuką... Neapsimokėdavo daryti iš viso, tai darydavau beveik po pusę normelės...

Šiuo metu inirtingai bandom verstis ant pilvo ir baisiausiai pyksta, kad kol kas to padarytio negali... Bet užtat stebėti tas begalines pastangas labai įdomu.

Žinoma, pirštai burnoje...:) Buvau pradėjusi manyti, kad kalasi dantys, tačiau dabar manau, kad tiesiog bando "susipažinti" su savo rankytėmis.

Namai pilni gygavimo, džiaugsminų, kartais piktų šūksnių... Labai daug emocijų, iš veido išraiškų - visada ima juokas...Ypatingai, kai patempia lūpą...ir "susikaupia lietus"... smile

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-08-10, 11:44:21 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Šiuo metu inirtingai bandom verstis ant pilvo ir baisiausiai pyksta, kad kol kas to padarytio negali... Bet užtat stebėti tas begalines pastangas labai įdomu.

Žinoma, pirštai burnoje...:) Buvau pradėjusi manyti, kad kalasi dantys, tačiau dabar manau, kad tiesiog bando "susipažinti" su savo rankytėmis.

Namai pilni gygavimo, džiaugsminų, kartais piktų šūksnių... Labai daug emocijų, iš veido išraiškų - visada ima juokas...Ypatingai, kai patempia lūpą...ir "susikaupia lietus"...

kaip faina girllove girllove gero augimo ir kad apetitas atsirastų flowers

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-08-22, 14:50:12 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ačiū, Balandiene, visada smagu skaityt kai parašai......

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-08-26, 11:47:55 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Rugsėjo 3 d. lėlytė gaus pasą - galėsim keliauti smile

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-08-26, 15:18:58 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

oho , tai bent keliauninkė bus

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-08-26, 15:38:55 | Nr. # 49
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Vėja)
Rugsėjo 3 d. lėlytė gaus pasą - galėsim keliauti smile

Ir kur jau išsiruošėt? biggrin

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-08-26, 15:49:57 | Nr. # 50
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, maža kada prisireiks, planavom skrist į Paryžių, bet dabar galvojam, kad gal dar per maža ir pavargs...O kur dar problemos su mišinukais, aiškinkis paskui kaip dėl kokių narkotikų biggrin :D biggrin

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mamos dienoraštis » Mano lėlytės dienoraštis (Apie viską nuo pradžių ir gal ne iš eilės...)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp