Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Barniai šeimoje
Barniai šeimoje
arija Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2008-11-09, 19:57:18 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Dažniausiai būna, kad girdim "mes susipykom", "mes nesutariam", visi kaltina savo antras puses, tai vat įdomu, dėl ko gi dažniausiai kyla barniai, kaip jų būtu galima išvengti? dry
Mes su vyru dažniausiai pykstamės, dėl vaikų auklėjimo, buities, na ir kad kartais nepriimam kritikos viens kito atžvilgiu biggrin

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2008-11-09, 23:36:31 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
O mes labai retai pykstamės wink Mano vyras yra toks gan nuolaidus ir dažnai nekreipia dėmesio į mano nuotaikų kaitas biggrin Be to jis labai bijo, kai aš pykstu lol Bet būna (labai retais atvejais), kai ir jis pyksta wink Bet dažniausiai ne abt manęs... Dabar susimąsčiau, jis niekada ant manęs nėra pykęs surprised Bent jau aš nepamenu... agent

Viza Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-11-10, 05:36:25 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
dovanėlės: 1
O mes jau del kiekvvieno menkniekio susipykstam . Pavargau ,noriu ramybes sad

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-11-10, 12:16:52 | Nr. # 4
administratorė

Quote (Viza)
O mes jau del kiekvvieno menkniekio susipykstam . Pavargau ,noriu ramybes

Įsivaizduoju.... O kaip tą ramybę gauti? Kaip išvengti barnių? wacko

arija Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-11-10, 12:24:31 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (Tinakris)
Kaip išvengti barnių

Vat vat man ir įdomu būtu, kaži kas galėtų pasakyt? idea

Viza Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-11-10, 12:28:15 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

Quote (Tinakris)
Įsivaizduoju.... O kaip tą ramybę gauti? Kaip išvengti barnių?

Tiesa pasakius jau nezinau , nemanau kad iseitis skyrybos . Bandau ismokint vyra isikalbet . Gal jam dabar istikruju sunku ,buvo juk ir man tokiu periodu . Bet tyli kaip partizanas . Nezinau ar man laukt kazko ar imtis kazkokiu veiksmu . Nelinkiu merginos nei vienai patirt tokiu santykiu seimoj ,kai stovi kazkokioj uzdaroj erdvej ir atrodo negali nei i ten judet nei i ten ,o sirdyj toks saltis ,kad nezinai kiek dar istversi . Atrodo spjauciau i viskas ir iseiciau ,bet juk ne tam kuriam seima ,kad iskilus bet kokiam sunkumui ,trenktum durim ir iseitum

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-11-10, 17:46:31 | Nr. # 7
administratorė

Na, skirtis tai tikrai nelinkėčiau... Reikia kažkaip kalbėtis, bandyti spręsti bėdą, nes priešingu atveju ta "guma" tempsis tempsis ir vistiek anksčiau ar vėliau trūks... Tik va, kad ji nenutrūkrų į blogąją pusę cool

Viza Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 16:51:25 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

Na va papasakosiu apie savo problemos sprendima smile
Ilgai pykomes mes cia . Ziuriu galo nera ,taigi paguldziau dukra miegot ,palaukiau kol uzmigs . Ziuriu vyrelis taippat ruosias miegot . Nevelnio sakau ,neisi miegot ,einam i virtuve . Dar bande spyriotis ,ne sakau einam . Na va nusivedziau ,pastaciau vyno bonka ,sakau cia an drasos jei pritruks ir isikalbekim . Na ir kalba liejosi laisvai ,bent jau man ,isreziau tiek ,kad net paciai keista . Na o vyras kalbejo ,bet neperdaugiausiai ,reikejo traukte traukt zodzius . Ka apie viena ar kita atveji masto ,ka jis galvoja ,ko jis nori .AR ir toliau taip gyvent ar kazka keist . Tai va sako nenoriu pyktis ,tai sakau gal lauzykim ragus savo ,bent jau pasistenkim . Nuo tos dienos gal kazkas ir pasikeite ,nesipykstam jau va beveik menuo ,cia rekordas inlove
Bet vyras kazkoks susimastes ,daznai pastebiu ,kad ziuri i mane ir nesuprantu ka masto . kai paklausiu ,sako nieko bang
Ir tiesa pasakius ,man tas jo zvilgsnis neduoda ramybes upset .Na gal as jau perdaug itari pasidariau kuku

mildute Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 16:57:04 | Nr. # 9
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-10-03
žinutės: 94

vieta: Palanga
vaikai: vaiku turiu Ugne ir Paulius
dovanėlės: 0
Quote (Viza)
Bet vyras kazkoks susimastes ,daznai pastebiu ,kad ziuri i mane ir nesuprantu ka masto . kai paklausiu ,sako nieko bang

Na o gal kokia kita turi susizavejes ,kas cia zino su tais vyrais ,o gal darbe kas nesiseke na zinote d chaos abar visus baido su krize.
chaos

Viza Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 16:59:23 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

Quote (mildute)
Na o gal kokia kita turi susizavejes ,kas cia zino su tais vyrais ,o gal darbe kas nesiseke na zinote d abar visus baido su krize.

Tai vat ,pasakytu ka tai ramiau butu . O dabar kazkaip kvailai jauciuosi tikrai kuku

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 17:00:56 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Skirtingi žmonės - skirtingai sprendžia konfliktus agree . Asmeniškai aš, kai jau jaučiu, kad manęs nebesiklauso dud - parašau laišką ir viską, kas ant širdies guli. O va, tos kitos pusės reikalas - perskaičius jį į tai atsižvelgt arba ne. Bet labiausiai sekasi diskutuoti, būna kartais net labai karštų chaos diskusijų, bet mes gi skirtingi - vieni iš Marso, kitos - iš Veneros.

Viza Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 17:04:25 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

Na jo visi mes skirtingi beer

lašas Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 17:38:08 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-13
žinutės: 1222

Na nežinau, labai retai mes pykstamės. O nusileidžiu aš dažniausiai, nepatinka man gyvent pyktyje, tai ir mano zuikučiai nėra pratę. Kai jų seneliai barasi jie labai negerai jaučiasi ir bėga iš ten sad

mildute Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 17:45:38 | Nr. # 14
klubo narys (-ė)

Tai paklauk ir ziurek tiesei i akis jam gal turi kita ar kas panasaus ,paziurek kokia riakcija , na o dabar daugumai vyru pasimaiso protelis ,tik kartais mes pacios to nenorime tiketi o po kiek laiko ir isaiskeja.O ka cia gali zinoti,gal taip kokiu rupesciu turi . Na o tavo kokia nuojauta ,kartais nuojauta neapgauna.Na tikiuosi viskas susitvarkys irbusite stp

lašas Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 17:55:30 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

Kad vyrams protas pasimaišo dėl kitų - tas tai tiesa, o paskutiniu metu kažkaip tai daugumai, bet kaip suprantu vyresniam amžiuje, kažkoks laikas dabar toks įdomus chaos .

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 18:16:33 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Siūlyčiau paimti ir paskaityti knygą Džono Grėjaus "Vyrai kilę iš Marso poll moterys – iš Veneros". Aišku, gyvenime ne taip kaip knygose, bet tikrai gera knyga, truputį paskaičius viskas susidėlioja į "lentynėles" applause .

mildute Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-11-26, 09:55:44 | Nr. # 17
klubo narys (-ė)

Quote (Jurgute)
paskutiniu metu kažkaip tai daugumai,

Taip tai ka pastoviai rodo per telika tas issiskyre, ta paliko del kitos ir dar dauk kitokiu dalyku ,na tai ko reikia tiketis is musu paciu.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-11-26, 10:26:08 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ar nepastebėjai tendencijos - kuo tiki tą ir gauni. kažkodėl man atrodo, kad žmonės vietoj tikėjimo gerais dalykais - linkę geriau būt pesimistais. Gal mažiau televizoriaus žiūrėti reikia??? Ne visos poros skiriasi, ne visi vyrai nuklysta į šoną...Laimė priklauso nuo mūsų pačių, ją kuria du žmonės - ne vienas, kai lieki vienas kurti ją...tada jau blogiau.

lašas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-11-26, 10:32:15 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

na 3x tfu, tarp musu su vyru labai geri santykiai, bet va pasizvalgius aplinkui - skyrybu skaicius labai padidejo, o jei ir nesiskiria, tai seimu santykiai labai keisti : vyras turi kita, o gyvena su savo zmona, nenoredamas pripazint zmonai to, kad yra kita gyvena dviguba gyvenima wacko .

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 07:44:20 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
O kam pripažinti, jei jam patogu? Žmona - namie, meilužė - pramogoms. Negerbiu tokių vyrų. swear

lašas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 08:35:07 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

Suprantamas dalykas, koks patogumas jam su viena linksminasi, o kita - juo rupinasi chaos

Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 09:04:07 | Nr. # 22
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (Jurgute)
O kam pripažinti, jei jam patogu? Žmona - namie, meilužė - pramogoms. Negerbiu tokių vyrų.

O tokiu moteru? Kurios zino kad vyras vedes, bet ..........
Aisku buna, kad vyrai iseina is seimos ir paskui veda meiluze ir kuri laika jie laimingi, bet manau pagalys turi du galus. Aisku tos buvosios meiluzes (dabartines antros, trecios ir t.t. zmonos) paskui teisinasi, kad jos nekaltos, kad vyras paliko buvosi seima, bet......

Žinutę redagavo Tutti - Ketvirtadienis, 2008-11-27, 09:19:01

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 09:19:04 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Netoleruoju, ne vyrų tokių, nei moterų. Gal geriau būt sąžiningais vienas kito atžilgiu ir prisipažint, kad nesiklosto bendras gyvenimas ir eiti skirtingais, o ne įvelti į tai dar daugiau žmonių, skaudinti vaikus... Kai ieškoma pažinčių iš šalies, vadinasi, vengiama spresti problemas dabartiniuose santykiuose. Man visada patiko posakis - už kaimyno tvoros žolė atrodo žalesnė...nors kai ilgiau pabūni kaimyno kieme, viskas pasirodo taip pat...
Nesutinku, kad reikia kaltinti meilužes, vyrai turi smegenis, kad jomis galvotų...o iš kitos pusės vadinasi tarpusavio santykiuose kažkas negerai, kad ieško kito žmogaus, na kiti dar yra sportininkai - dėl azarto, kad palaikytų savo menką savivertę...

Žinutę redagavo Jurgute - Ketvirtadienis, 2008-11-27, 10:26:31

Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 09:24:02 | Nr. # 24
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Bet juk kiekvienoj seimoj buna krizes ( kazkur esu skaiciusi 5 metu, 7 metu) ir jei tokiu momentu atsiranda labai gudri meiluze, tai dazniausiai seima skiriasi sad Ir kas liudniausia nukencia vaikai

lašas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 11:51:21 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

NA TAIP, BET YRA IR TOKIU MEILUZIU, KURIOS AUGINDAMOS PORA VAIKU, NESISKIRIA SU SAVO VYRU, TIESIOG GYVENA DVIGUBA GYVENIMA SU SAVO MEILUZIU chaos . NESUPRANTU TOKIU MOTERU IR TOKIU VYRU, KURIE TOLERUOJA SAVO ANTRU PUSIU TOKIUS ISSISOKIMUS. surprised

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Barniai šeimoje
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp