Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Antroji žmona (Jausmai, problemos, bėdos...)
Antroji žmona
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-17, 13:28:26 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Buvo tokia situacija - buvo draugo dukters išleistuvės muzikos mokykloje. Viskas kaip ir normalu. Bet kai teko dar kavinėj sėdėt su jo buvusia žmona, jų vaiku - jaučiausi kaip šuniui penkta koja, klausyti apie tai kas jau buvo - nu sori - ne man. Norėjosi pabėgti ir tyliai iš savęs pasijuokti - vyras ir dvi jo moterys ir dar plius vaikas. Kitą dieną nežinau kodėl, bet nei žodžio negalėjau pratart...kai jau prakalbino - tai išsisakiau kaip reikiant. Nuo tos dienos - negirdžiu nieko nei apie buvusią žmoną, nei apie vaiko reikalus. Manau, kad tai judviejų reikalas į kurį manęs maišyt nereikia.

Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-17, 13:41:25 | Nr. # 27
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Jurgute)
Bet kai teko dar kavinėj sėdėt su jo buvusia žmona,

O kaip jūs atsidūrėt vienoj kavinėj? Reikėjo neiti į tą kavinę... Aš būčiau nėjus no

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-17, 13:49:42 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Po šventės - nuėjom suvalgyti deserto. Manau, kad daugiau tai nepasikartos.

minimi Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-17, 19:17:17 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
as kartais persimetu pora zodeliu su vyro pirmaja zmona,nei viena neturim priekaistu,o beto yra vaiku- jau cia niekur nedingsi, nesam nei drauges nei prieses,ji ir as jos atveju neutralios

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-17, 19:21:20 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
O man visai nesinori bendrauti su buvusiomis, gal kam nors taip išeina, o aš - negaliu. Neturiu jai priekaištų - bet man tai yra nemalonu. Kas liečia vaiko auklėjimą - tai ne mano reikalas, aš jau ne kartą pasakiau tuo klausimu savo nuomonę, kad ir ką apie mane galvotų, jo vaikui esu svetimas žmogus.

minimi Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-17, 19:29:18 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
Quote (Vėja)
O man visai nesinori bendrauti su buvusiomis, gal kam nors taip išeina, o aš - negaliu. Neturiu jai priekaištų - bet man tai yra nemalonu. Kas liečia vaiko auklėjimą - tai ne mano reikalas, aš jau ne kartą pasakiau tuo klausimu savo nuomonę, kad ir ką apie mane galvotų, jo vaikui esu svetimas žmogus.

man savaime taip iseina,vistiek kartu vaziuojame vaiku pasijimt,i ju gimtadienius,na juk netylesi..mano vyras su jos vyru irgi tap sutaria persimeta pora zodziu...paprasciausiai niekas nesizvalgo atgal...gyvena taip kaip yra...manau kad yra dvi laimingos seimos ok2

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 06:58:28 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
O aš nenoriu lankytis svetimuose namuose, galiu pasisveikinti ir viskas - man to per akis. Negaliu savęs priversti bendrauti su tais, su kuriais nenoriu.

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 08:16:02 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Quote (minimi)
manau kad yra dvi laimingos seimos

ok2 agree Labai šaunu, kad taip pavyksta sutarti pank
Quote (Vėja)
Negaliu savęs priversti bendrauti su tais, su kuriais nenoriu

Pritariu - esi suaugęs žmogus ir renkiesi su kuo tau malonu bendrauti, o su kuo ne, nepriklausomai ar tai draugo buvusi žmona, ar turgaus bobutė...

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 08:55:39 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš bendrauju civilizuotai ir tiek kiek reikia, tačiau jei pavyksta to išvengti gyvenu daug ramiau. Anksčiau aš irgi galvojau, kad sugebėsiu į viską reaguoti paprasčiau, bendrauti, bet dabar tiesiog nenoriu, kad "lipdytų" iš to bendrą šeimą. Kartą visą savaitgalį buvau su jų dukra, motina išvažiavo į Vilnių, draugas buvo komandiruotėje...man tai buvo nelengva. Apart kompiuterio ir televizoriaus ji nieko neveikė, apie besivystantį normalų pokalbį aš jau nekalbu...Tik tiek, kad ji buvo...Kai mama atvažiavo jos pasiimti - man tarsi akmuo nukrito, pasikalbėjom ir pasirodo, kad namuose tai vaikas su charakteriu, moka ir balsą pakelt... o kai pas mus ateina - tai vaidina tokią nuskriaustą, kuklią mergaitę, kad jau visko prisigalvojom...Pasirodo, kad moka būt ir kitokia.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 09:55:52 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (minimi)
man savaime taip iseina,vistiek kartu vaziuojame vaiku pasijimt,i ju gimtadienius,na juk netylesi..mano vyras su jos vyru irgi tap sutaria persimeta pora zodziu...paprasciausiai niekas nesizvalgo atgal...gyvena taip kaip yra...manau kad yra dvi laimingos seimos

na,va kaip smagu applause jei jau vaikuciu is pirmos santuokos yra,manau nepavyks likt nuosaly,cia as apie savo brolio drauge mastau,nors ji su buvuse zmona nebendrauja,ka ir as sunkiai isivaizduoju(pati mazai bendrauju,nes tik broli bando smeist)bet jau vaiku neisvengia,daznai pas juos gyvena 2,o vyriausia dukra tai tokio charakterio badevil ,kad visus taip toli siuncia.......nors tik 13m,mociutei su mama jau uzdavus yra,per daug laives dave,tiksliau nesirupina vaikais pirma zmona,o teismas jai paliko.Bijau kad neprarastume vyriausios,jau dabar juodais nagais vaiksto-gote matai atsirado ohno

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 10:10:31 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
na,va kaip smagu jei jau vaikuciu is pirmos santuokos yra,manau nepavyks likt nuosaly,cia as apie savo brolio drauge mastau,nors ji su buvuse zmona nebendrauja,ka ir as sunkiai isivaizduoju(pati mazai bendrauju,nes tik broli bando smeist)bet jau vaiku neisvengia,daznai pas juos gyvena 2,o vyriausia dukra tai tokio charakterio ,kad visus taip toli siuncia.......nors tik 13m,mociutei su mama jau uzdavus yra,per daug laives dave,tiksliau nesirupina vaikais pirma zmona,o teismas jai paliko.Bijau kad neprarastume vyriausios,jau dabar juodais nagais vaiksto-gote matai atsirado

Sudėtinga situacija, bet ir paauglystė savo daro...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 10:17:26 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Sudėtinga situacija, bet ir paauglystė savo daro...

zinok ji nuo gimimo gana sudetinga asmenybe,augant brolis bande dar auglet,bet broliene stodavo,kad vaikui duok ramybe isaugs,tai ir isaugo su raguciai evil o paauglyste faktas kad dadejo,tai ir bijom visi,kad klyskeliais nenueitu ohno

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 10:38:09 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
zinok ji nuo gimimo gana sudetinga asmenybe,augant brolis bande dar auglet,bet broliene stodavo,kad vaikui duok ramybe isaugs,tai ir isaugo su raguciai o paauglyste faktas kad dadejo,tai ir bijom visi,kad klyskeliais nenueitu

Įsivaizduoju, kad nelengva. Blogai, kai vaikus - vienas glaudžia, kitas baudžia. Manau, kad tėvai turėtų susitarti bendrai - kas leidžiama, ko ne, kokios ir kieno pareigos...O paauglystė - ieškojimų metas, tad svarbu, kad šalia būtų žmonės, kurie parodytų teisingus kelius, o ne nuvestų klystkeliais...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-06-18, 16:04:03 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
tai kad mamai dzin i vaikus tik ir taiko kam palikt,taip nuo mazens,tai taip ir gaunas sad

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 07:18:19 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Lazda turi du galus - šiandien jai nerūpi vaikai, po kiek laiko galbūt ji jiems nerūpės...

Žinutę redagavo Vėja - Penktadienis, 2009-06-19, 07:19:08

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:16:25 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Vėja)
Įsivaizduoju, kad nelengva. Blogai, kai vaikus - vienas glaudžia, kitas baudžia. Manau, kad tėvai turėtų susitarti bendrai - kas leidžiama, ko ne, kokios ir kieno pareigos...O paauglystė - ieškojimų metas, tad svarbu, kad šalia būtų žmonės, kurie parodytų teisingus kelius, o ne nuvestų klystkeliais

Čia yra tiesa, kai nėra drausmės blogai. O ji turi būti iš abiejų tėvų vienoda. Galiu pasakty iš savo patirties. Kokią gėdą patyriau prieš porą dienų, net sarmata dar dabar..... whine sick

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:20:38 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Lazda turi du galus - šiandien jai nerūpi vaikai, po kiek laiko galbūt ji jiems nerūpės...

jau dabar atsiliepe,berniukas po teismo sako,dar kelis metus turesiu pakentet su mama,nes dabar as dar per mazas kad galeciau teve pasirinkt-ziauru,vyresnelei,tai ant mamos dzin,nes viska pati daros(valgyt ir tt),tik mazoji dar prisirisus.Dabar mama nepamasto,kad ir vaikai savo augancius protelius turi,greit viska suves,kas kaip poll

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:34:12 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Čia yra tiesa, kai nėra drausmės blogai. O ji turi būti iš abiejų tėvų vienoda

su tinku,kad abu turi laikytis vienodo auklejimo,mes jei pabaram tai abu,kad vaikui nesusisuktu galvele,ar as blogai padariau,o gal netaip jau ir blogai poll
Quote (Odeta)
Kokią gėdą patyriau prieš porą dienų, net sarmata dar dabar....

tai kas dabar nutiko?

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:34:38 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Belieka pačios motinos gailėt, nes vaikai ilgai nuoskaudų nepamiršta...

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:38:36 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Belieka pačios motinos gailėt, nes vaikai ilgai nuoskaudų nepamiršta...

:agree:man tokios motinos gegutes,nes vaikam anksti suagusiojo rupesciai uzkraunami(visais klausimais pats turi nusprest sad )

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:48:16 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Man irgi daug nesuvokiamų dalykų, bet tiesiog yra tokių žmonių, kurių neįmanoma pakeisti ir privalai juos priimti tokius kokie jie yra, o auklėti-moralizuoti juos - beprasmiška...

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:52:25 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
r privalai juos priimti tokius kokie jie yra, o auklėti-moralizuoti juos - beprasmiška...

o as tokiu zmoniu vengiu ir bendrauju su vaikais,nes jos poziuris man nepriimtinas,kam jei lyst i akis kai man ant brolio apkalba,jau pabodo per 4m,laikas suprast kad ju seimai galas ir susitaikyt,pradet nauja gyvenimo etapa

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:54:51 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tas ir liūdniausia, kad po skyrybų - dažnai žmonės vienas kitą ima šmeižti, nešioti paskalas, skalbti "naminius" marškinius - viešai, o nuo to kenčia tik vaikai...Nežinau, kaip pati elgčiausi skyrybų atveju, bet ko gero laikyčiausi to posakio - arba gerai, arba jokių komentarų.

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 08:58:47 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Tas ir liūdniausia, kad po skyrybų - dažnai žmonės vienas kitą ima šmeižti,

pas mus vien pusis karas is zmonos puses vis gandu sulaukiam,bet stengiames nekreipt demesio,tai aprimsta
Quote (Vėja)
nuo to kenčia tik vaikai.

as gyvenciau sau ir del vaiku,bet tete galetu vaikus matyt,niekad nedrausciau,nes kvaila,bet tikiuosi nereiks patirt tooth tooth tooth

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-06-19, 09:39:02 | Nr. # 50
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
as gyvenciau sau ir del vaiku,bet tete galetu vaikus matyt,niekad nedrausciau,nes kvaila,bet tikiuosi nereiks patirt

Ir aš tikiuosi, kad neteks to patirt...nors nuo nieko nesi apdraustas

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Antroji žmona (Jausmai, problemos, bėdos...)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp