Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

Gimtadienį švenčia:
milaama(41) · Vetrune(46)

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Krizė poros, šeimos bendravime (Ar pasitaiko?)
Krizė poros, šeimos bendravime
Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-05-05, 20:40:33 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Odeta, skaudu skaityti... vyras turėtų suprasti, kad vaikus auginti ir namus tvarkyti prižiūrėti tai ne nuo 8 iki 5 ofise atsėdėti... Ar maitini dar pati? Tai irgi darbas, kad pienelis nedingtų svarbiausia gerai maitintis ir ILSĖTIS, tvarka ir švara niekur nepabėgs, o jis turėtų dalį darbų ir pats atlikti. Arba bent jau nepriekaištauti.
Siūlyčiau esant gerai abiejų jūsų nuotaikai pasikalbėti kaip tu jauties ir kodėl jis pyksta. Paaiškink, kad nespėji kažko atlikti arba nenori, kad darbeliai niekur nedings ir juos galėsi atlikti ryte. Gal negalite pabūti dviese, gal jam sunku adaptuotis prie situacijos, kad negali jam skirti pakankamai dėmesio... sumigdykit mergytes, užsiplikykit arbatėlės ir nuoširdžiai pasikalbėkit, nelaukit, kol viskas sprogs, bus labai skaudu... sakau iš savo patirties...

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 07:58:50 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tikrai, manau, kad jo elgesys egoistiškas ir be užuojautos. Patarimas pasikalbėti - tikrai geras, pabandyk, gal padės...Bet yra ir tokių vyrų, kurie nepadeda auginti vaikų - tik reikalauja, kad viskas būtų kaip patriarchaliniais laikais- laimei, jie jau praėjo...tad už savo elgesį vyras irgi turi prisiimti atsakomybę.

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 08:25:35 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Na padėti ar nepadėti auginti, tai dar gali būti vyro apsisprendimas, ne kiekvienam įgimta keisti sauskelnes, o kiti dar ir priešingos lyties vaikelio drovisi ar panašiai; juolab, kad jis dirba, išlaiko šeimą, kaip sako - būna pavargęs - ar pan... bet man tai kažkaip nesuprantama, kad gali priekaištauti dėl netvarkos, aš žinau, ką reiškia pametinukai mano dar mažesnis skirtumas buvo, vyras man kasdien dėkodavo už pietus, kad spėju pagaminti ir visi sakydavo "nesuprantu kaip tu spėji"... Taip, kad Odetuk, tikrai pabandykite išsiaiškinti be pykčių, kad tau skaudu, kai jis priekaištauja. Juk tavo organizmas dar tikrai nėra sustiprėjęs po gimdymų, nuovargis ,žinau, kartais būna, nežemiškas, kai sėdi ypač naktį ir jauti kad snaudi... ar ankstyvą rytą nubundi maitini ir nepajauti kaip užsnūsti kartu su vaikeliu... O jei vaikai nekartu miega pietų, rodos galėtum prigulti pusvalandukui, bet negali, kad vyresnėlis ko negero nepadarytų...
Žodžiu sėkmės, viskas praeina, tik jei kas nepatinka, ar bent vienas šeimoje blogai jaučiasi - reikia išsiaiškinti, kad nesikauptų neigiamos emocijos ir pyktis, kuris trukdo "augti" santykiams...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 09:12:25 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Odeta, o aš tau palinkėsiu stiprybės cheek cheek ...kiek kalbėjom tai tavo vyro charakteris kietas,tai laikykis ir nepasiduok..o tvarka,gali ir palaukt,dabar mažutės svarbiau..

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 12:09:42 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Irmuckiukas)
Odeta, skaudu skaityti... vyras turėtų suprasti, kad vaikus auginti ir namus tvarkyti prižiūrėti tai ne nuo 8 iki 5 ofise atsėdėti... Ar maitini dar pati? Tai irgi darbas, kad pienelis nedingtų svarbiausia gerai maitintis ir ILSĖTIS, tvarka ir švara niekur nepabėgs, o jis turėtų dalį darbų ir pats atlikti. Arba bent jau nepriekaištauti.
Siūlyčiau esant gerai abiejų jūsų nuotaikai pasikalbėti kaip tu jauties ir kodėl jis pyksta. Paaiškink, kad nespėji kažko atlikti arba nenori, kad darbeliai niekur nedings ir juos galėsi atlikti ryte. Gal negalite pabūti dviese, gal jam sunku adaptuotis prie situacijos, kad negali jam skirti pakankamai dėmesio... sumigdykit mergytes, užsiplikykit arbatėlės ir nuoširdžiai pasikalbėkit, nelaukit, kol viskas sprogs, bus labai skaudu... sakau iš savo patirties...

Taip, maitinu pati. Mažylė irgi reikalauja jau labai daug dėmesio,o dar Kamilę reikia ir pavalgidinti ir pažaisti su ja. Esmė ta, kad jam patinka ta tvarka daroma kitų,o ne jo. Suprantu, jog jis sutvarkytų viską, o mes tik sujaustumėm viską ir nieko nedarytumėm. O dabar tvarkausi tik aš. dontknow Pvz. vakar buvo namie, tai visą dieną nepriprašiau, jog pabūtų, pakilotų mažąją, kol išsiplausiu indus, grindis ir t.t., bet niekaip. Net piršto nepajudino. Mažoji užsirėkia, ko ką darau, o jis sėdi prie kompo ,,durnių įjungęs" ir viskas. Tol kol neužrėkiu ,,ko vaiko nepaimi, kiek ji gali rėkt???!!!" Arba pasako ,,tuoj" arba ,, man ir reikia pailsėti" ir nors sienon galvą trenk jam tas pats bang bang bang Eis, užklius kokio nors Kamilės žaislo, tai paspirs, mes kaikur, bet nepadės į vietą... ohno Gražiuoju kai sakau, tai tyli, nieko nesako tarsi negirdėtų, tada trūksta kantrybė, tai išrėkiu viską, tai isterike išvadina, pasiunčia toli-toli ir sėdi susiraukęs...

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 12:21:23 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

Quote (Irmuckiukas)
Na padėti ar nepadėti auginti, tai dar gali būti vyro apsisprendimas, ne kiekvienam įgimta keisti sauskelnes, o kiti dar ir priešingos lyties vaikelio drovisi ar panašiai; juolab, kad jis dirba, išlaiko šeimą, kaip sako - būna pavargęs - ar pan...

Aš nenoriu jam visko užkrauti ir dar, kad rūpintūsi vaikais grįžęs po darbo, bet aš ir ne mašina...
Quote (Irmuckiukas)
vyras man kasdien dėkodavo už pietus, kad spėju pagaminti ir visi sakydavo "nesuprantu kaip tu spėji"...

Maniškis niekada nėra už nieką nėra padėkojęs, kad ir kaip besiversdama per galvą ką būčiau padariusi. NIEKADA. Jeigu būdama 8 nėštumo mėn. klupom rinkdavau Kamilės daiktus, trupinius, o jis gulėdavo ir dienų dienas žiūrėdavo teliką. Ir 2-3 dienas reikėdavo kaulyt išsiurpt namus. Atsakymas būdavo: ,,Užkniso viskas, nenoriu nieko daryt" ir viskas bang O manęs mat neužknisa niekas... Aš nepavargstu ir pan.
Kaip viena draugė man vis sako, kad manęs visai nevertina ir net nemyli, o laiko tarnaite, tai imu tuo patikėti... Jau džiaugiuosi, kad išeina į darbą, tada nors niekas nesikabinėja, nerėkia, niekam vaikai nekliūna... Ir vis pagalvoju, kad gal ne ,, į tą traukinį pataikiau..."

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 12:22:01 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
deta, o aš tau palinkėsiu stiprybės cheek cheek ...kiek kalbėjom tai tavo vyro charakteris kietas,tai laikykis ir nepasiduok..o tvarka,gali ir palaukt,dabar mažutės svarbiau..

Ačiū, bandysiu cheek

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 13:57:35 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Būna krizių ir tokių dienu kurias gali atsiminti sudžiaugsmu. Vyras ir pats laisvadieniais galėtų suplauti indus , sutvarkyti kambarius , juk vaikai tai jūsų abiejų , ne tavo vienos ....stiprybės tau Odeta,
Ir stenkis kalbėtis ne tada kai pykstatės , bet tada kai viskas gerai , nes pykstantis žmogus gali už gauti žodžiais , nekontroliuoja savo emocijų ... kai viskas praeis susėskit kokį vakarą ir pasikalbėkit , dar geriau jei jis vieną , bent vieną dieną pabūtų tavo kailyje ir atliktų visus tavo darbus , tada suprastu...

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 15:29:46 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

Quote (stebėtoja)
Vyras ir pats laisvadieniais galėtų suplauti indus , sutvarkyti kambarius , juk vaikai tai jūsų abiejų , ne tavo vienos ....

Taip atsitiktų,nebent žemė pradėtų suktis į priešingą pusę lol Yra kaip yra. Išgyvensiu, priprasiu laikui einant ir viskas.

Ievux Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 16:04:10 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Odeta)
Išgyvensiu, priprasiu laikui einant ir viskas.

O kodel tu turi tiek derintis prie jo ,kai jis visiskai nesiderina prie tavuju poreikiu ? Tavo vietoj as nenusileisciau... Del tvarkos namuose,tai kaip jam negeda taip kalbeti, kam jis bumba,tegul ima geriau ir padaro,negu su pirstu bado,ka tu turetum buti padarius...
kazkada savo vyrui esu pasiulius,kad as einu dirbt,o jis tegul namuose buna.Kazkodel nesutiko 1tooth todel,kad labai gerai supranta ta vargeli sedeti namuose... O darbe nors ir pavargsta,bet ju darbas trunka 8 valandas, o musu visas 24 ir be iseiginiu .

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 18:12:46 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Mane domina klausimas vienas: ar jis dalyvavo gimdymuose?
Nes pastebėjau yra tokia tendencija, kad vyrai, kurie dalyvauja gimdyme, būna supratingesni moters-mamos atžvilgiu, labiau dalyvauja vaiko auginime, auklėjime, daugiau padeda buityje... bet žinoma tai ne taisyklė. Tam daug kas turi įtakos.
Sunku patarti ką konkrečiai daryti, bet jei yra noras kurti bendrą ateitį, tai vis dėlto reikia kažkaip apeiti šią situaciją. Gerai Ievux sako, kad vyrams pakanka vienos dienos su vaikais ir jie įvertina mamos pareigas ir darbą... bet supratingas vyras ir sėdėdamas prie kompo ar Tv mato kiek dėmesio, rūpesčio reikalauja maži vaikai ir kiek užtrunka atlikti namų ruošos darbus...
Laikykis BRANGIOJI smile

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 20:41:23 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

Quote (Irmuckiukas)
ar jis dalyvavo gimdymuose?

Pirmą kartą dalyvavo, o antrą kartą ne, nes nespėjo atvažiuoti.
Quote (Irmuckiukas)
mato kiek dėmesio, rūpesčio reikalauja maži vaikai ir kiek užtrunka atlikti namų ruošos darbus...

Taip, mato, bet jam tas pats, juk esu aš... ohno

atura77 Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-09-01, 15:48:14 | Nr. # 38
naujokas (-ė)

nuo: 2010-08-20
žinutės: 27

vieta: Šiauliai
vaikai: du vaikučiai
dovanėlės: 2
Įdomu kaip, Odeta, toliau sekasi, ar pasikeitė jūsų santykiai? Aš tavo žinutėse matau tai, kad vyras tiesiog yra abejingas tau ir vaikams. Galbūt tai yra tylus, užslopintas pyktis dėk kažkokių jūsų nesutarimų? Ar jis visada toks buvo, pvz. draugystės pradžioje, gimus pirmai dukrytei? Tikriausiai ne, toks jo abejingumas yra susikaupęs per laiką. Ir jis nėra toks žmogus, kuris ko gero norėtų susėdus atvirai, be įžeidinėjimų pasikalbėti ir išspręsti problemas? Galbūt jums padėtų tai, kad jus išklausytų trečias asmuo - psichologė, galbūt tuomet būtų efektyviau? Prisitaikyti, Odeta, prie vyro TIKRAI nereikia ir kęsti jo nuotaikos protrūkius, nes tai atsilieps ne tik tau, bet vaikų - dukryčių elgesiui. Ilgainiui bus tik dar sunkiau ir skaudžiau. Jei jis nenori gerinti santykių, išlieka toliau abejingas, reiktų pasvarstyti Dėl ko tada kartu gyvenate, sudėti visus pliusus ir minusus, o tuomet bus pačiai aiškiau suvokti esamą situaciją.

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 10:19:57 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad problema gali būti ir amžiaus skirtume...Arba apskritai skirtingame pareigų suvokime...

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 20:42:41 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

Į abi žinutes, net necitavus atsakau, kad viskas dabar ramu. Lyg viskas aprimo. Manau, kad čia problema, kaip Vėja sakė, pareigų nesuvokime.Maniškis dabar dirba ilgai,tai nebepikta, kad nepadeda, nes darbe pavargsta.

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-09-03, 09:48:37 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aprimti - aprimo, bet ko gero nesiaiškinot. Odeta, bet juk ir Tu namie su mergaitėm būdama viena pavargsti.

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-09-05, 21:07:03 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Aprimti - aprimo, bet ko gero nesiaiškinot. Odeta, bet juk ir Tu namie su mergaitėm būdama viena pavargsti.

Viskas kaip buvo taip ir liks, nerandu kito, stebuklingo, būdo ką nors pakeisti, jau viską išbandžiau. Na, manau gana šia tema šnekėti. kap

Murlyka Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-09-14, 14:25:42 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
O man krizes negresia, issiskyriau!!!! jatau koks lengvumas ant dusios.... sirdis dainuoja, bet gaila dukros... applause

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-09-14, 16:42:20 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Murlyka)
sirdis dainuoja, bet gaila dukros

negailėk , dukrytė turi nuostabią mamą flowers Ar būtų jai geriau jei tave kamuotų , jei jūs pastoviai pyktumėtės , nesvarbu , kad vaikas mažas , bet supranta daug ma

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-09-14, 17:10:35 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
O man krizes negresia, issiskyriau!!!! jatau koks lengvumas ant dusios.... sirdis dainuoja, bet gaila dukros...

Pagaliau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Su tuo ir sveikinu. Visai neseniai skaičiau, kad mama vaikui paaiškino - tai, kad skiriamės su Tavo tėčiu - ne pasaulio pabaiga - nes vienaip ar kitaip Tu juos turėsi abu.

arija Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-09-14, 17:26:18 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (Murlyka)
issiskyriau!!!

Ogo, sveikinimai flowers stipri moterytė esi pray2 ne kiekviena ryžtasi skiryboms agree šaunuolė, kad nepabijojai ok2

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-09-14, 20:17:27 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

Quote (Murlyka)
O man krizes negresia, issiskyriau!!!! jatau koks lengvumas ant dusios.... sirdis dainuoja, bet gaila dukros... applause

Stiprybės. Kantrybės.

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-09-15, 07:30:36 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
O man krizes negresia, issiskyriau!!!! jatau koks lengvumas ant dusios.... sirdis dainuoja, bet gaila dukros...

oi saunuolyte merginuke applause isivaizduoju,kaip dabar palengvejo..o del dukrytes,tai kai toks tevelis buvo zinok geriau viena mama,nes paaugus butu apie vyrus savita nuomone turejus..

Murlyka Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-09-15, 12:24:27 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Dekuj agree istikro, didelis akmuo nusirito nuo krutines, o maze su teciu vienaip ar kitaip bendraus, nes ji mayli, argi galima draust applause

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-09-15, 12:50:45 | Nr. # 50
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
maze su teciu vienaip ar kitaip bendraus, nes ji mayli, argi galima draust

zinoma agree

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Krizė poros, šeimos bendravime (Ar pasitaiko?)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp