Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Kurioje lovos pusėje miegate? (kai miegate su savo antrąja puse)
Kurioje lovos pusėje miegate?
Viza Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-24, 13:23:10 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
dovanėlės: 1
Quote (Tinakris)
Tai jau tikriausiai Bet šiaip pagalvojus, vyras tai mums iš kairės miega Kaip sakant, "lievas" jis gaunasi

Cia jie mus laiko kad i kaire nepabegtume biggrin

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-24, 14:49:52 | Nr. # 27
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Viza)
Cia jie mus laiko kad i kaire nepabegtume

lol lol

Viktorija Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2008-10-26, 19:46:53 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

nuo: 2008-09-04
žinutės: 540

vieta: Šiauliai
dovanėlės: 2
Quote (Viza)

lol lol lol

pasakele Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-04, 15:51:36 | Nr. # 29
naujokas (-ė)

nuo: 2008-11-03
žinutės: 15

vieta: Kaunas
vaikai: Mantas
dovanėlės: 0
As tai miegu desinej pusej, kazkaip net neissimiegociau kitoj pusej, visur kur nuvaziuojam ir nakvojam as visur guluosi desinej pusej. biggrin

Heizi Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-04, 16:46:07 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-01
žinutės: 304

vieta: Vilnius
laimėjimai:
Niu kaip kaistia, va dabar pagalvojau - nu tikrai taigi ir aš dešinėj vyro miegu biggrin
Quote (Tinakris)
O man naktį vaiką visada vyras paduoda, aš pamaitinu ir jis vėl padeda Todėl ir miegu ne prie krašto

agree Ir aš, kai miegojom sofkutei ir vaikai buvo maži, miegodavau prie sienos - o mažes vyras padavinėjo, oi dar po maitinimo ir panešiodavo, kol atrūgs (nes atpildavo dažnai) happy

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-04, 22:09:46 | Nr. # 31
administratorė

Quote (Heizi)
mažes vyras padavinėjo, oi dar po maitinimo ir panešiodavo, kol atrūgs (nes atpildavo dažnai) happy

Geri vyrai ir turi padėti mamoms wink Dėl to mes juos tai mylime hug

arija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 21:43:17 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Va ką perskaičiau ok2 :
Jei miegama veidu į veidą, apsikabinę rankomis vienas kitą, tai didžiausia dvasinio jaukumo išraiška. Taip užmiegama po karšto sekso, kai abu partneriai dosniai dalijasi aistra ir meile. Kiek atiduoda, lygiai tiek ir gauna.
Jei vienas iš nugaros apsikabinęs kitą, tai sutuoktiniai jaučiasi patogiai ir jaukiai, o vienas apsiima labiau globoti kitą – tą, kuriam šiuo momentu norisi patirti malonų saugumo jausmą. Miegok, mieloji, tu – saugi. Tavimi pasirūpinsiu aš.
Jei sutuoktiniai taip susipina rankomis ir kojomis, kad sunku atsirinkti, kiek jų turi. Dažnai kažkuris dominuoja labiau. Taip, „man tavęs reikia“ šiek tiek daugiau nei įprastai. Šiek tiek labiau, nei įprastai „tu – mano“. „Aš be tavęs – tik neužpildyta midumi taurė“. „Niekam tavęs neatiduosiu, nepaleisiu, net nesvajok!“
Jei moteris miega prisiglaudusi prie vyro krūtinės, tai vyras patenkintas savimi, moteris patenkinta savo vyru...
Jei nugaromis viens į kitą, susiglaudę, tai ramybė ir santarvė, viskas gerai. „Šiandien noriu šiek tiek erdvės sau, bet tu nepamiršk, kad esi man labai svarbus ir reikalingas“. „Aš tave myliu“.
Jei ant pilvo, išskleidus rankas, viena kūno dalimi liečiant partnerį, tai „Pasaulis – mano, o aš - jo valdovas“. „Tu nusiramink, mano pasaulyje yra vietos ir tau“. „Tu – miela“.
Jei nusisukus vienas nuo kito, nesiliečiant, tai santykių temperatūra smarkiai krito. Kaip po per didelės paracetamolio dozės – nesijaučia nei temperatūros, nei didelio gerklės skausmo. „Gyvenu sau – ir miegu sau“. „Aš net nepastebėjau, kada užmigai tu“. „Ir ar miegojai kartu“.
Jei nusisukę ir įsitaisę kuo toliau vienas nuo kito, tai jau ne apatija, tai ne „man niekas nesvarbu“, ne „laisvė“, tai audra, nubloškusi sutuoktinius į priešingus krantus. Kiekvienas tyliai niršta, savo įniršį demonstruoja tempdamas antklodės kampą į savo pusę. Nes nori kuo griežčiau ir įtikinamiau parodyti savo pyktį ir nesusitaikymą.

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 23:46:11 | Nr. # 33
administratorė

Liuks, arija, labai geras straipsniukas

lašas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-11-26, 08:11:22 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-13
žinutės: 1222

Atsisėdau ir galvojau nagi kurioj pusėj aš miegu, pasirodo ir aš dešinėje, bet ne prie krašto

dovyyliux Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 08:47:57 | Nr. # 35
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-06
žinutės: 32

vaikai: Domantas ir Vėja
Aha idomus straipsnis cool as miegu desinej pusej prie krasto, o miegam vienas nuo kito nusisuke po atskirom koldrom sad vadinas pas mus kazkas negerai mad

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-11-27, 09:10:37 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Jei vienas iš nugaros apsikabinęs kitą, tai sutuoktiniai jaučiasi patogiai ir jaukiai, o vienas apsiima labiau globoti kitą – tą, kuriam šiuo momentu norisi patirti malonų saugumo jausmą. Miegok, mieloji, tu – saugi. Tavimi pasirūpinsiu aš. Blema, kaip fainiai..vadinasi, mudu rūpinamės vienas kitu...O kurioj pusėj miegu negaliu pasakyti, nes kraustausi iš vienos pusės į kitą, kartais sugalvojam ir persikeliam į kitą lovos galą...vis įdomiau kažką pakeisti ir juokinga būna, kai reikia keliaut apsimiegojusiai į tualetą :D...gali pasiklyst savo lovoj... dontknow

smeizike Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-12-15, 23:32:30 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
Quote (Tinakris)
Ale, žiūriu, dauguma miega vyrui iš dešinės lol Super ok2

o as labai daznai kaitalioju puses, kadangi miegu atsukusi nugara, o ilgai miegoti ant vieno sono negaliu. kartais vaikinas net pyksta del tokio susistumdymo biggrin

Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-12-17, 19:26:53 | Nr. # 38
administratorė

Quote (smeizike)
o as labai daznai kaitalioju puses, kadangi miegu atsukusi nugara, o ilgai miegoti ant vieno sono negaliu. kartais vaikinas net pyksta del tokio susistumdymo

Gal ir nebloga idėja kaitaliotis pusėmis wink

tomega Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-12-18, 13:41:10 | Nr. # 39
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-12-18
žinutės: 29

vaikai: Dukrytė Urtė
Quote (Tinakris)
Gal ir nebloga idėja kaitaliotis pusėmis

bandžiau porą kartų apsikeisti vietomis, bet matyt už mano išgulėtas duobutes nėra nieko nuostabiau ok2 nes finale kazkokiu budu vistiek vidury nakties vyra iškabarkštinu į savo pusę cheek

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-12-18, 23:55:45 | Nr. # 40
administratorė

Quote (tomega)
bandžiau porą kartų apsikeisti vietomis, bet matyt už mano išgulėtas duobutes nėra nieko nuostabiau

beer Kai reikėjo apsikeisti su vyru vietomis (kai laukiausi), tai sunkiai man ėjosi miegoti prie krašto... Baisiai buvau pasiilgus "savo kampelio" (taip vadinu tongue )

Kristi Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 11:00:16 | Nr. # 41
naujokas (-ė)

nuo: 2008-10-02
žinutės: 17

vieta: Gargždai
Quote (Tinakris)
Kai reikėjo apsikeisti su vyru vietomis (kai laukiausi), tai sunkiai man ėjosi miegoti prie krašto... Baisiai buvau pasiilgus "savo kampelio" (taip vadinu )

Visiska tiesa, kampelis ir man visada jaukesnis ir siltesnis uz lovos krasta happy

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 12:01:19 | Nr. # 42
administratorė

Quote (Kristi)
Visiska tiesa, kampelis ir man visada jaukesnis ir siltesnis uz lovos krasta

Čia gal kaip pripranti? wink Va, mano vyrui labiau patinka prie krašto miegoti Nors, jam iš tiesų didelio skirtumo nėr lol

Kristi Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 16:18:01 | Nr. # 43
naujokas (-ė)

nuo: 2008-10-02
žinutės: 17

vieta: Gargždai
Gal is ties esu pripratus, bet kai guliu pries karasto, atrodo, kad iskrisiu

Žinutę redagavo Kristi - Penktadienis, 2008-12-19, 16:18:34

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 17:11:00 | Nr. # 44
administratorė

Quote (Kristi)
Gal is ties esu pripratus, bet kai guliu pries karasto, atrodo, kad iskrisiu

GRUODĖ Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-10, 16:57:00 | Nr. # 45
naujokas (-ė)

nuo: 2009-03-10
žinutės: 13

vieta: Dzūkija
vaikai: X ir Y
O aš vyrui iš kairės dontknow nu, jei suks į kairę, tai ras mane begulinčią idea

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-10, 17:33:43 | Nr. # 46
administratorė

Quote (GRUODĖ)
nu, jei suks į kairę, tai ras mane begulinčią

ok2 Labai gera mintis idea

minimi Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-10, 19:09:54 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
as prie krastuko,anksciau tik prie sienos guledavau,bet kai atsirado maziukas...na nejau sokinesiu nakti per vyra,labai megstu isriest uzpakali ir butinai turi apsikabint is nugaros.vat tep,viska pasakiau ok2

xxx Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-14, 17:47:16 | Nr. # 48
Removed

kairėje cool

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-14, 18:44:01 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (minimi)
megstu isriest uzpakali ir butinai turi apsikabint is nugaros.vat tep,viska pasakiau

Quote (GRUODĖ)
O aš vyrui iš kairės nu, jei suks į kairę, tai ras mane begulinčią

Quote (arija)
Jei nugaromis viens į kitą, susiglaudę, tai ramybė ir santarvė, viskas gerai. „Šiandien noriu šiek tiek erdvės sau, bet tu nepamiršk, kad esi man labai svarbus ir reikalingas“. „Aš tave myliu“.
Jei ant pilvo, išskleidus rankas, viena kūno dalimi liečiant partnerį, tai „Pasaulis – mano, o aš - jo valdovas“. „Tu nusiramink, mano pasaulyje yra vietos ir tau“. „Tu – miela“.
J

mes dabar taip miegam,nes mazius pas mane po sparneliu ma ,o siaip desinej pusej,prie krasto pank
Quote (Viza)

kiek prisijuokiau skaitydama lol

saulyte111 Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-14, 21:47:30 | Nr. # 50
naujokas (-ė)

nuo: 2009-03-13
žinutės: 14

vaikai: Lukas 1,4 m
as tai ne prie krasto miegu applause vyras ten miega hi

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Kurioje lovos pusėje miegate? (kai miegate su savo antrąja puse)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp