Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumas » Šeima » Jis + Ji » Internetinės pažintys
Internetinės pažintys
Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-12-01, 10:03:09 | Nr. # 1
administratorė

dovanėlės: 36
Šiais laikais bene populiariausias antros pusės ieškojimas yra internetas... Koks jūsų požiūris į tokį susipažinimo būdą? Ar esate lankęsis pažinčių portaluose?

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-12-01, 11:42:41 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tiek daug buvau prirašiusi ta tema ir kompas užsispyrė sad , teko vėl dėliot iš naujo savo mintis.

Aš visai normaliai žiūriu į tokius pažinčių portalus, jei žinoma, turi sveiką tam nuovoką. Juk ne visi žmonės turi laiko ir noro vaikščioti po barus, klubus, pobūvius... Su savo draugu ir susipažinau tokiu būdu. Laimei man pasisekė sutikti normalų, įdomų vyrą, draugą, asmenybę, o iki jo teko daug sužinoti apie internetinio bendravimo subtilybes...

Sakyčiau tokie internetiniai portalai savotiškai leidžia pažinti labiau žmones, o jų ten būna visokių - ir gal tik 1 proc. iš 100 proc. ten tikrai ieško antros pusės. Likusioji dalis - sekso ir neįpareigojančių santykių ieškantys, tiek vyrai, tiek moterys (jau sukurę šeimas), keistuoliai/nestabilios psihokos žmonės, kuriems tikrai reikalinga psichologų pagalba, šiaip žmonės neturintys ką veikti, žmonės ieškantys bendraminčių/draugų...na, ir žinoma taip eskaluojamos barakudos (vyrai/moterys).

Ten paprastas darbininkas dedasi vadovu, todėl gal tiek daug vadovaujančių ir mažai dirbančių :). Daug moterų, kurios savo nuotraukomis akivaizdžiai save pardavinėja...nesistebiu, kad paskui būna nesusipratimų pilnų situacijų ir kitokių dalykų...

Tik kai jau atrandi tą žmogų su kuriuo malonu bendrauti - viską "pasitikrini" realiai su juo bendraudamas ir tai pasiteisina, arba vėl įninkama į naujas paieškas...Tai savotiška priklausomybė - o gal man dar kažkas parašė, o šitas dar įdomesnis ir t.t. ir pan.

Suradus antrą pusę - tai tampa nebeaktualu.

Tiesa, tikrai nesuprantu "ale vyro ir moters" draugystės internetu, tą jau pasitikrinau savo "kailiuku". Buvau abejose barikadų pusėse - tai neįmanoma. Jei nors kiek gerbi savo antrą pusę, tokiais bendravimais tu jos neskaudinsi, na, o jei Tau vis vien kaip jis jaučiasi dėl tokių bendravimų, vadinasi, jis nėra Tau toks svarbus...

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 14:42:44 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Vėja)
Tiesa, tikrai nesuprantu "ale vyro ir moters" draugystės internetu, tą jau pasitikrinau savo "kailiuku". Buvau abejose barikadų pusėse - tai neįmanoma. Jei nors kiek gerbi savo antrą pusę, tokiais bendravimais tu jos neskaudinsi, na, o jei Tau vis vien kaip jis jaučiasi dėl tokių bendravimų, vadinasi, jis nėra Tau toks svarbus...

agree Pritariu kaip sakoma šimtu procentų. Turiu aš one dar be Balandos ir man užtenka. Daugiau negaliu tam skirti laiko, beto ir poreikio tokio neturiu. Pati asmeniškai pažįstu kelis žmones, kurie internete išduoda savo antrąsias puses ne tik virtualiai, bet susipažinus ir realiai... ohno

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 14:49:08 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Pati asmeniškai pažįstu kelis žmones, kurie internete išduoda savo antrąsias puses ne tik virtualiai, bet susipažinus ir realiai...

Nekada tokių nesupratau ir nesuprasiu...

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 14:52:01 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Nekada tokių nesupratau ir nesuprasiu...

Aš irgi, bet manau, kad tai žmonės savanaudžiai, jog taip elgiasi, o prie savo antrosios pusės apsimeta geručiais.

Žinutę redagavo Odeta - Sekmadienis, 2010-01-03, 14:52:33

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 14:59:20 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Sunku pasakyti, kokių motyvų vedini jie taip elgiasi.Tai jau ne pagarba, todėl nemanau, kad tokie moka mylėti..

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 15:01:48 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Sunku pasakyti, kokių motyvų vedini jie taip elgiasi.Tai jau ne pagarba, todėl nemanau, kad tokie moka mylėti.

Vieną atvejį žinau, tai iš neturėjimo kas veikt sakyčiau. Vyras dirba užsienyje, pilnai žmoną išlaiko, ji nedirba, vaikas jau pirmokas, tai kai tik vyras išvaro ,,ji ir traukia gastrolių"

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 15:10:09 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Būna, kai iš dyko buvimo nežino kuo užsiimti...Niekada nesutikčiau taip gyventi, jei jau šeima - tai ir išvažiuoti reiktų kartu...Kurį laiką atskirai pagyventi gali - bet neilgai..

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-01-04, 19:50:19 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Būna, kai iš dyko buvimo nežino kuo užsiimti...Niekada nesutikčiau taip gyventi, jei jau šeima - tai ir išvažiuoti reiktų kartu...Kurį laiką atskirai pagyventi gali - bet neilgai..

Bet gi mylintys vienas kitą žmonės dar ne tokias bėdas įveikia. Manau ji jo nebemyli, o gyvena tik dėl naudos ir kad neranda geresnio. Daug yra šeimų tokių kur vienas dirba užsienyje, o žmona laukia ir nesivolioja su kitais. Gal laikui einant ir ją pasiims nežinodamas, bet kaip sąžinė jai neprabyla tai nežinau. Juk jis išlaiko, uždirba jos mokesčiams, rūbams, papuošalams ir viskam, nes jos pajamos 52 lt.už vaiką. Tai pagalvojus kaip sąžinęs neturėt taip išnaudot žmogų iš kurio pilnai gyveni...

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 13:36:15 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
Ar esate lankęsis pažinčių portaluose?

taip esam su vyru,keliuose užsiregistrave,bet bendraujam tik portalo rėmuose..
Quote (Vėja)
jei žinoma, turi sveiką tam nuovoką

agree ten lankydamiesi žmonės turi būti gana tvirto apsisprendimo
Quote (Vėja)
Tiesa, tikrai nesuprantu "ale vyro ir moters" draugystės internetu, tą jau pasitikrinau savo "kailiuku". Buvau abejose barikadų pusėse - tai neįmanoma.

aš prieštarauju,įmanoma,nes mes bendraujam ir su vyrais ir su moterim,tiesiog bendravimas gal kitoks,pavyzdžiui aš nematau reikalo prasidėt su kitais vyrais,kad ir kaip jie "bečiulbėtų",nes turiu savo nuostabų vyrą,o ir anketoj galima nurodyt,kad neišskai,arba ieškai draugų,aišku tai nesustabdo sekso ištroškusių,ar šiaip kuku bet juos galima kuo puikiausiai ignoruot...
,
Quote (Vėja)
Jei nors kiek gerbi savo antrą pusę, tokiais bendravimais tu jos neskaudinsi, na, o jei Tau vis vien kaip jis jaučiasi dėl tokių bendravimų, vadinasi, jis nėra Tau toks svarbus...

mes abu žinom kas su kuo bendrauja,kartais ir abu parašom ir mūsų "draugai" tai žino,o plepėt daug temų atsiranda,nesam dar mes žmonės taip pagede,kad apie "antrą galą" tekalbėtume..

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 13:38:08 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
mes abu žinom kas su kuo bendrauja,kartais ir abu parašom ir mūsų "draugai" tai žino,o plepėt daug temų atsiranda,nesam dar mes žmonės taip pagede,kad apie "antrą galą" tekalbėtume..

Ne, visada apie tai kalbėt reikia - yra ir kitų temų biggrin

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 13:42:54 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Ne, visada apie tai kalbėt reikia - yra ir kitų temų

begalės agree

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 13:48:10 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
dar dadėsiu,kas nori naujų intymių santykių,tas ir randa,o kam aktualu bentdrauti iš kelių tūkstančių atsilukštena,bent porą normalių

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 14:34:37 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
dar dadėsiu,kas nori naujų intymių santykių,tas ir randa,o kam aktualu bentdrauti iš kelių tūkstančių atsilukštena,bent porą normalių

Va pvz. mes protingosios būtybės randam kur internete susipažinti ir pabendrauti - Balandoje. Nekenksminga, šeimai naudinga, pačioms malonumas

Žinutę redagavo Odeta - Antradienis, 2010-01-05, 14:36:05

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 14:47:12 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Va pvz. mes protingosios būtybės randam kur internete susipažinti ir pabendrauti - Balandoje. Nekenksminga, šeimai naudinga, pačioms malonumas

Skirtingi dalykai, kai ieškai antros pusės ir kai bendrauji vien tam, kad randi malonių pašnekovų ar žmonių su kuriais ima sieti bendri pomėgiai, kad ir vaikų rūpesčiai..

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 16:00:47 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Skirtingi dalykai, kai ieškai antros pusės ir kai bendrauji vien tam, kad randi malonių pašnekovų ar žmonių su kuriais ima sieti bendri pomėgiai, kad ir vaikų rūpesčiai..

Na, taip. Kas ko ieško, tą ir randa.Čia pagal kiekvieno poreikius, norus ir siekius manau. Taip pat kaip ir gyvenime - kiekvienas savo likimo kalvis, gyvenimo pagrindų statytojas. Bet manau, kad laimingas, savimi pasitikintis ir vertinantis šeimą žmogus, niekada neišduos savo antrosios pusės, šeimos vertybių flirtuodamas internete.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 16:22:25 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Bet manau, kad laimingas, savimi pasitikintis ir vertinantis šeimą žmogus, niekada neišduos savo antrosios pusės, šeimos vertybių flirtuodamas internete.

vat šitam pritariu visu 100proc agree

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 16:33:50 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Tinakris)
Ar esate lankęsis pažinčių portaluose?

jo aš gi aferistė ... vyro pusbrolis senbernis tai aš idėjau jo nuotraką į pažinčių svetainę ir net gi laiškus moteriškėm rašiau jo vardu 1tooth , nes jis sakė pasakyk kai jau norės susitikti , nes aš neturiu laiko badtease O kadangi moterų psichologija žinau geriau negu vyrai , tai patikėkit ne vieną moteriškę pakabinau ... ne duok die sužinotų kudlas man nupeštu tos moteriškutės 1tooth lol

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 16:46:11 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
jo aš gi aferistė ... vyro pusbrolis senbernis tai aš idėjau jo nuotraką į pažinčių svetainę ir net gi laiškus moteriškėm rašiau jo vardu , nes jis sakė pasakyk kai jau norės susitikti , nes aš neturiu laiko O kadangi moterų psichologija žinau geriau negu vyrai , tai patikėkit ne vieną moteriškę pakabinau ... ne duok die sužinotų kudlas man nupeštu tos moteriškutės

šaunuolė lol ,aš taip nemokėčiau,surast surasčiau,bet jau bendaujant pasimatyme vistiek yla išlystų

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 16:50:25 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (balandiene)
bet jau bendaujant pasimatyme vistiek yla išlystų

tai būtų ir supratusios jei jis su jomis susitiktų , bet kol reikėjo susitkti tai jis nisprendė , kad vyrukai mielesni nei moteriškės tooth
lol

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 17:00:18 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
tai būtų ir supratusios jei jis su jomis susitiktų , bet kol reikėjo susitkti tai jis nisprendė , kad vyrukai mielesni nei moteriškės

aišku čia tas vargšiukas,žinai po tokio nutikimo nekeista..

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-01-08, 14:36:32 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

Quote (stebėtoja)
patikėkit ne vieną moteriškę pakabinau ... ne duok die sužinotų kudlas man nupeštu tos moteriškutės 1tooth lol

Čia tai geras lol lol lol Na, matai internetas toks dalykas, o ypač pažinčių svetainės, kad niekada nežinai ,,kas už kadro" no o viršelyje nepakartojamas vaizdas muscle . Rašo poeziją apie tyrus jausmus, o galvoje . O moterytės tai visad ten matyt nori swans

skaitytoja7 Žinutė parašyta: Antradienis, 2015-05-26, 18:05:08 | Nr. # 23
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-26
žinutės: 6

dovanėlės: 0
Turėjau ir nesėkmingų aklų pasimatymų, bet internetu susipažinau su savuoju :) draugaujam jau 1 metai. Na ir nebesilankau šiuo metu tuose pažinčių puslapiuose :)

Lauraq Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2015-05-27, 17:36:45 | Nr. # 24
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-20
žinutės: 17

tyutjy

svanysa Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2015-05-28, 14:09:03 | Nr. # 25
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-24
žinutės: 20

vieta: Kaunas
Mane prieš 13 metų bendradarbė įkalbėjo užsiregistruoti pažinčių svetainėje, nes ji jieškojo sau vyriškio ir manė, kad ir man bus smagu pejieškoti tinkamesnio kandidato.... Jau pirmą vakarą ėjau susitikti su vienu tokiu vaikinu... O siaube! Vos pabėgau... Sprukau, dar net nespėjus nieko užsisakyti. Pasisakiau, kad einu iki tualeto, vaikinas greitai susiprato ir pradėjo vytis... Daugiau į jokius aklus pasimatimus gyvenime nevaikščiojau.
Vienas pažįstamas vaikinas man pasakė, kad man tokios pramogos per pavojingos wink Kai papasakojau apie tai savo tada dar būsimam vyrui jis pasakė man tą patį....

Forumas » Šeima » Jis + Ji » Internetinės pažintys
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp