Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Vaiko gabumai pagal numerologiją (Aiškinamės....)
Vaiko gabumai pagal numerologiją
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-30, 12:06:20 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tėvams, kurie nori geriau suprasti savo vaiką ir patys prisidėti prie jo tobulėjimo bei lavinimo, bus įdomu sužinoti, kokių skaičių vibracija turi įtakos jų atžalai ir kaip tai galima panaudoti plėtojant vaiko galimybes.

Numerologijoje dažnai naudojama sąvoka „gyvenimo kelio skaičius“. Jis nustatomas išskaidžius vaiko gimimo datą į atskirus skaitmenis ir sudedant juos iki tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, mažylis, gimęs 1999 m. sausio 27 d., bus „dvejetukas pagal gyvenimo keli oskaičių: 2+7+0+1+1+9+9+9 = 38 —> 3+8 = 11 —> 1+1 = 2.

Tiesa, iš karto vertėtų užbėgti už akių kraštutinumams. Kiekvienam žmogui, be gyvenimo datos vibracijos, turi įtakos ir kiti skaičiai, kad ir gautieji iš jo vardo. Taigi net ir vienodas gyvenimo kelio skaičius ne visada vienodai veikia tuos, kuriems jis lemtas. Todėl jo nevertėtų suvokti kaip dogmos. Be to, vaiko vystymasis priklauso nuo daugybės faktorių, o ši numerologų siūloma metodika tik suteikia galimybę giliau pažinti vaiko asmenybę.

Gyvenimo kelio skaičius: 1
Aktyvus, energingas vaikas. Jis nuolat siekia įsitvirtinti savo jėgomis. Nuo ankstyvos vaikystės jaučia savo individualumą ir išskirtinumą. Jam būdingas siekis viską daryti savarankiškai. Laiką mieliau leidžia ne su bendraamžiais, o su vyresniais vaikais ar net suaugusiaisiais. Jam patinka įveikti vis naujus iššūkius, o nesėkmės tik sustiprina jo atkaklumą. Vaikas pasieks daugiau, jei jo aktyvumą nukreipsite konstruktyvia linkme, išmokysite teisingai įvertinti situaciją, ugdysite jo valią. Pasistenkite parodyti jam, kaip įsitvirtinti tarp draugų neužgaunant kitų žmonių jausmų ir poreikių.

Gyvenimo kelio skaičius: 2
Vaikas gyvena emocijomis, jausmais, vadovaujasi pasąmoniniais instinktais. Jis ramus, nuo vaikystės įpranta tyliai, bet nuosekliai siekti pripažinimo. Instinktyviai siekia tvarkos, stabilumo. Jam reikia labai daug dėmesio, nori, kad juo rūpintųsi. Geriausia, ką galite jam duoti – tai skatinti ir ugdyti pasitikėjimą savimi. Skatinkite „dvejetuko“ aktyvumą, gabumus. Beje, šiam vaikui labiau nei kitiems reikia abiejų tėvų meilės – tai gana svarbus jo ramstis kelyje į laimę ir sėkmę.

Gyvenimo kelio skaičius: 3
Šis vaikas iš prigimties smalsus, džiugiai pažįsta jį supantį pasaulį. Jis reikalauja itin daug dėmesio, o jei pamirštate skirti reikiamą savo brangaus laiko dozę – ras būdų, kaip jos išsireikalauti visais įmanomais būdais primindamas apie save. Taip, nesuklydote, ankstyvoje vaikystėje jis – ypač kaprizingas, savavališkas. Be to, labai pasitikintis savimi, lengvai bendrauja su bendraamžiais. Tai optimistas, kurio žvilgsnis visada nukreiptas į ateitį. Daugiau pasieks jei jo temperamentą nukreipsite kūrybine linkme ir padėsite išsiugdyti discipliną.

Gyvenimo kelio skaičius: 4
Ramus ir savarankiškas vaikas. Jam svarbu jaustis užtikrintai ir stabiliai. Patikimas, atsakingas, juo galima pasikliauti. Jis atkakliai veržiasi prie kompanijos, nori būti įvykių centre, bet neretai išreiškia ir norą pabūti vienas, atsiskirti nuo visų. Geriausia jo sėkmės garantija – tvirta šeima. Padėkite vaikui skatindami jo pasitikėjimą savimi bei žinojimą, kad yra vertinamas, jo nuomonės paisoma. Pagirkite jį už gerus poelgius, atkaklumą ir gebėjimą įveikti nesklandumus.

Gyvenimo kelio skaičius: 5Žavingas, gyvenimu besidžiaugiantis, aktyvus mažylis. Jis it mažas magnetukas traukia aplinkinių dėmesį. Jam svarbiausia – pažinti save patį ir supantį pasaulį. Kiekviena jo veikla – svarbi varomoji saviraiškos jėga. Jam gyvybiškai būtinas tėvų dėmesys, kuris parodo jo paties reikšmingumą. Itin svarbu jame išugdyti pagarbą kitiems ir pasitikėjimą savimi. Būtinai išmokykite „penketuką“ disciplinos ir teisingumo.

Gyvenimo kelio skaičius: 6
Ramus, stebėtojo tipo vaikas. Jis gana paklusnus, moka nusileisti – svarbiausia, neverskite jo. Jam malonu daryti kitiems žmonėms paslaugas, gerus darbus, rūpintis kitais. Jame slypi neišmatuojama vidinė jėga ir pasitikėjimas savimi. Lengvai susidraugauja, jaučia poreikį bendrauti su kitais. Jam reikia emocinio palaikymo, meilės ir pagarbos. Naudingiausios pamokos, kurias gali suteikti tėvai – savarankiškas sprendimų priėmimas ir gebėjimas planuoti savo laiką.

Gyvenimo kelio skaičius: 7
Įspūdžių kolekcionierius, gabus svajotojas. Jo gėrio pojūtis išsivystęs ne pagal metus. Jam itin svarbu kitų žmonių nuomonė, pritarimas. Šis mažylis suteikia daug džiaugsmo savo tėvams: nėra labai kaprizingas, bet kartu ir kūrybingas, aktyvus. Jam labiausiai patinka protinė veikla. „Septynetuką“ svarbu išmokyti vertinti save ir savo poziciją, išreikšti savo individualumą bendraujant su skirtingais žmonėmis, paraginti drąsiau išsakyti savo nuomonę bei jausmus. Taip pat jam būtina išlaikyti vidinio ir išorinio pasaulio pusiausvyrą.

Gyvenimo kelio skaičius: 8
Tam, kad pasiektų savo tikslą, jis skirs visas jėgas. Jo gebėjimas susikoncentruoti – unikalus. Rodydamas savo valią gali kankinti ne tik pats save, bet ir aplinkinius. Jis labai prisiriša prie žmonių, bet jei jau ko ima nekęsti – tai iki pat sielos gelmių ir ilgam. Pasaulį suvokia intuityviai. Ištikimas draugas. Svarbiausia – elgtis su juo apgalvotai, nebandyti „perlaužti“ kampuoto charakterio, o tik nukreipti jį teigiama linkme.

Gyvenimo kelio skaičius: 9
Vaikas, kupinas įkvėpimo ir gyvenimo energijos. Stengiasi viską išbandyti, viskuo pasinaudoti. Lengvai bendrauja, nuo vaikystės visas jo gyvenimas – žaidimas. O žaidimas – jo stichija. „Devynetukams“ labai svarbu fizinis aktyvumas, galimybė tapti lyderiu, nugalėtoju. Jie reikalauja itin daug dėmesio. Labai svarbu išmokyti šiuos nenuoramas baigti pradėtus darbus bei užtikrinti, kad net ir didžiausią tikslą pasiekti vis dėlto įmanoma.

 
Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-30, 13:45:39 | Nr. # 2
administratorė


dovanėlės: 36
na, sakyčiau, visai sutapo tie skaičiukai su mano pupų charakteriais wink


 
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-30, 13:47:27 | Nr. # 3
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Vadinasi, teisybės yra...:)
 
lašas Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-01-09, 16:03:50 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-13
žinutės: 1222

mano zuikuciu 2 ir vienas, teisybes tikrai yra wink
 
balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-06, 16:43:20 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
O mes visi skirtingi,Nojus 3 ir dar skarpijonas,jau dabar jaucias
 
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Vaiko gabumai pagal numerologiją (Aiškinamės....)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp