Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Malonės vanduo (ar žinote, kad metuose yra 3 datos, kuomet vanduo paprastas)
Malonės vanduo
selena Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-11, 16:17:29 | Nr. # 1
naujokas (-ė)

nuo: 2009-02-10
žinutės: 23

vieta: kaunas
dovanėlės: 0
VANDUO
Vanduo ,kurio yra zemeje,po zeme ir zemes ,mus pasiekia net meteorituose ,sudaro apie 70 proc.zmogaus organizmo-iki 95 proc.-kraujyje,daug-smegenyse.Kas zinoma apie "sventaji "vandeni ,jo savybes ,galias?Vieta su vadinamu "stebuklingu vandeniu turimeir Lietuvoje.Tai vanduo is Alksnenu,netgi Kleboniskio saltinio salia Kauno.Stai kokias zinias pateikia mokslininkai is Maskvos.Viena is instituto filialu vadovaujanti medicinos mokslu kandidate I.J.Martjanova prieme savo paciente,uri pries menesi atrode tartum skeletas,geltonai-zaliu veidu,del silpnu koju vos judanti ,nes sirgo sunkia onkologinio susirgimo forma.Sikart pacienete buvo neatpazistama ,atsigavusi,papilnejusi ,su lengvai rausvais skruostais ,besipasakojanti ,kad jai grizo jegos,apetitas,gera nuotaika .Kas gi ivyko per toki trumpa ,keliu savaiciu laikotarpi?Ji pries Jezaus Kristaus krikstijimo svente /sausio 19 d./nuvyko i Trojicos-Sergejevo vienuolyna pas teva Germana.Jis surinko visus kenciancius ir visa nakti juos "auklejo".Ryte isleido ,prisakes kiekviena diena maudytis vonioje,i ja ipilant viena arbatini sauksteli "svento"vandens.Po savaite trukusiu tokiu proceduru ,minima paciente pasirode gydytojai J.Martjanovai .Informacijos autoriai ,kaip jie prisipazista,"netikedami stebuklais",nutare kartu ieskoti netiketo isgijimopriezastie ir paaiskinimo.I 30 laipsniu c vandens temp.pripildytavonia,buvo ipiltas vienas arbatinis saukstelis "svento "vandens.Bunant vonioje ,jau po keliu minuciu kakta ispila prakaitas,lyg butumei pirtyje,po to pajuntami lengvikuno pabadymai.Procedura tesiasi 15min.Net ir islipus is vonios ,apsirengus ,visa valanda kunas degelyg gerai issiperus pirtyje.Kai tik minimo instituto darbuotojai prietaiso zonda uzdejo virs "svesto "vandens ,prietaiso ekrane pasirode slenkanti lauzyta linija.Impulsas yra! Taciau kokiosspinduliavimo daznumines charakteristikos?Ir stai jas pateikia prietaisas.Jos tokios,kokias turi absoliuciai sveikas organas!Garsus rusu aisk.Stepanas Baidusis savo knygeleje "Celitelnyje sekrety" tvirtina,kad gamta du kartus per metus pati energetiskai ikrauna vandeni.Tai buna is sausio 18 d. i sausio 19 diena nuo 24 val iki 3 val. ryto.Si diena yra religine svente --Jezaus Kristaus Kriksto diena.Sausio 19-osios vanduo ,tvirtinama ,turi savybe uzmusti organizme visa,tai -mires vanduo,ji taip pat sventina cerkvese.Minimu laiku vandeni geriausia imti is naturalaus saltinio ,nors galimair is vandentiekio.Gyva vandeni ,turinti milziniska galia,gamta sukuria is birzelio 23 dienos i birzelio 24 dienos nuo 23 val iki 3 val ryto.Kiek toks vanduo bestovetu ,nesuges.Tas pats yra ir su sausio 19d vandeniu.Vienas mano pazistamas toki vandeni namuose laiko jau virs 15 metu.Stepanas Baidusis aiskina,kaip vartoti toki vandeni:is pradziu ,per tris dienas ,nevalgius ,ryta prpries miega ,isgerti 1 litra negyvojo vandens-savijauta pabloges,paskui tokia pat tvarka isgerti litra gyvojo vandens,toks gerimas uztruks sesias dienas-isgere 2 litrus skirtingo vandens,pajusite nepaprasta jegu antpludi.'organizmas pasidarys gyvybingas,isgis tai ,kas skaudejo ,pasveiksite.Tai veikia "simtaprocentiniai"Sausio 19ta ,birzelio 24-aja anksti ryte galima maudytis -jus veiks nepaprastu galiu vanduo.Juk jusu kunas -tas pats vanduo,jis taip pat turi buti veikiamas gamtos!/J.Dainauskas.zurnalas "Lemtis"/

aš pati toki vandeni jau naudoju 3 metus,ir pripilus plastmasiniuose buteliuose vanduo neigavo kvapo nuo plastmases lyg butu prieš minute ipiltas ir spalva nepakitusi,pameginkite nes arteja data vandeniui... medic

Žinutę redagavo selena - Trečiadienis, 2009-02-11, 16:21:30

arija Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-11, 17:00:50 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (selena)
,gamta sukuria is birzelio 23 dienos i birzelio 24 dienos nuo 23 val iki 3 val ryto

Aš tik tą vieną datą žinojau ok2 vasuomet einu pasisemt iš šulinio wink

Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-11, 23:14:22 | Nr. # 3
administratorė

dovanėlės: 36
Labai įdomu, iš ties wink

selena Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 04:07:37 | Nr. # 4
naujokas (-ė)

žinutės: 23

vieta: kaunas
dovanėlės: 0
tomis valandomis -malones vandens netingekite ir apeikite namus su žvake nes tuomet ir ugnis turi magišku savybiu-tai namai apsivalys nuo neigiamu vibraciju...nes tokiu neigiamu blokuojančiu pas visus namuose atsiranda,norint isitikinti padrykite štai ka;paimkite maža varpeli ir letai eikite palei siena kambariopagal laikrodžio rodykle,ir nustebsite kad vietomis skambes varpelis dusliai kitose vietose skaidriai,ten kur dusliai skambes skambinkite varpeliu kol skambeti prades aiškiai...taip išsivalysite namus visus,tik po viso šito butinai varpeli nuvalykite su kokiu nors skudureliu...kas bandys tai prašau parašyti atsiliepima kaip sekesi,jei bus idomu galesiu parašyti kaip rasti kune negalavima žvakes pagalba arba su varpeliu...sekmes ok

arija Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 08:56:40 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (selena)
paimkite maža varpeli ir letai eikite palei siena kambariop

Niu reiks pabandyt aš tai su virgulėm vaikštinėju

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 13:44:42 | Nr. # 6
administratorė

Esu girdėjusi, kad su kiaušiniu galima išvalyti organizmą. reikia paimti žalią kiaušinį ir volioti su juo kūną, o po to mesti tą kiaušinį per kažkurį petį (per kairį gal )... Nesu bandžius, bet esu girdėjusi, kad taip daro wink

O su tuo varpeliu įdomiai... Reiktų pabandyti gal ok2

Va, esu įsmeigus adatą į durų staktą smaigaliu žemyn, tikiuosi mačija wink

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 20:28:45 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Aš irgi ko tik nebandžius lol lol

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 20:36:24 | Nr. # 8
administratorė

Quote (Legalli)
Aš irgi ko tik nebandžius

Labai norisi apsisaugoti nuo bloga linkinčių žonių wink

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-06, 14:59:03 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (selena)
Alksnenu,
Mes irgi cia nuvaziuojam(nuo mano teviskes vos 20min kelio),tai veidus apsiprausem,beja per vestuves irgi,dar ir geliu padejom,ten toks meldimuisi namelis pastatytas ir siaip l.jaukus kampelis
Quote (Tinakris)
esu įsmeigus adatą į durų staktą smaigaliu žemyn, tikiuosi mačija

o ka tai reiske

Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Malonės vanduo (ar žinote, kad metuose yra 3 datos, kuomet vanduo paprastas)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp