Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Juokas (nusijuok ir sužinok kas esi)
Juokas
arija Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-05-20, 10:42:48 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Yra manoma, kad net pagal juoką galima nusakyti žmogaus charakterį mad Kad ir kaip jūs juokiatės – garsiai, patyliukais, pašaipiai, skardžiai ar kimiai, - juokas bent kažkiek atitinka jūsų charakterį. biggrin

1. Ar jums būdinga juokiantis mažyliu pirštu liesti savo lūpas? Jei taip, tai ... tai reiškia, kad jūs turite savitą "gero tono", gracijos ir moteriškumo supratimą ir juo visada ir visur vadovaujatės. Jums patinka būti dėmesio centre.

2. Ar besijuokdama prisidengiate burną ranka? Jei taip, tai ... reiškia, kad jūs šiek tiek drovi ir nelabai pasitikite savimi. Dažnai sutrinkate, mieliau renkatės šešėlį, ir, kaip sakoma, "nemėgstate sublizgėti". Mūsų patarimas: neperlenkite lazdos save analizuodama ir kritikuodama.

3. Ar dažnai juoko metu atlošiate galvą? Jei taip, tai ... reiškia, kad jūs ko gero lengvatikė. Kartais elgiatės netikėtai, besivadovaudamos tik savo jausmais. O vis tik derėtų dažniau paklausyti proto balso.

4. Ar besijuokdama ranka paliečiate veidą ar galvą? Jei taip, tai ... reiškia, kad greičiausiai jūs esate svajoklė. Tai, žinoma, neblogai, tačiau ar verta taip atkakliai stengtis įgyvendinti savo svajas, kurios kartais būna visai nerealios? Daugiau blaivaus proto ir realistiškumo sprendžiant gyvenimiškas problemas – štai jums patarimas.

5. Ar raukote nosį juoko metu? Jei taip, tai ...jūsų jausmai ir nuomonė greitai keičiasi. Jūs emocionali ir, ko gero, kaprizinga. Lengvai pasiduodate akimirkos nuotaikai, o tai sukelia nepatogumų jums ir aplinkiniams.

6. Ar juokiatės garsiai, atvira burna? Jei taip, tai ... jūs temperamentingo tipo moteris. Jums reiktų trupučio santūrumo. Mokate kalbėti, bet mokėkite ir išklausyti!

7. Ar palenkiate galvą prieš tyliai nusijuokdama? Tada jūs geraširdis, sąžiningas žmogus, sugebantis prisitaikyti ir prie aplinkos, ir prie žmonių. Jūsų jausmai ir elgesys visada kontroliuojami. Jūs niekada nieko neįskaudinsite ir nenuskriausite.

8. Ar besijuokdama laikotės už smakro? Jei taip, tai ... kad ir kokio amžiaus būtumėte, visiškai akivaizdu, kad išsaugojote jauną charakterį. Todėl, ko gero, dažnai elgiatės neapgalvotai (ar kartais tai neatrodo pernelyg lengvabūdiška?).

9. Jūs ranka liečiate veidą ar plaukus? Taip elgiasi svajotojai, fantazuotojai - dažniausiai gyvenantys atskiram susikurtam pasakų pasaulį bei dažnai būna tiesiog atitrūkę nuo realybės.

10. Ar primerkiate akis? Tai byloja apie harmoniją, jūsų pasitikėjimą savimi, ypatingą protą. Jūs veikli ir atkakli, kartais galbūt daugiau nei reikėtų – tokiais atvejais pasistenkite į save pažvelgti iš šalies.

11. Jūs neturite apibrėžtos juoko manieros. Jei taip, tai ... jūs ko gero esate individualistė: visur ir visada pirmiausia vadovaujatės savo nuomone ir svarstymais, dažnai nepaisydama kitų požiūrio. Ko gero, tai daugeliui iš jūsų aplinkos visai nepatinka ...

 
Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-05-20, 10:45:37 | Nr. # 2
administratorė


dovanėlės: 36
Labai įdomu applause Kai kas visai atitinka ok


 
Vakaruška Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-05-22, 01:25:31 | Nr. # 3
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
applause idomu, atitiko ir man kai kas
 
Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-05-22, 17:55:40 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
net nežianau, visko po truputį. 1tooth
 
balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-06-08, 13:45:22 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
visai fainas skaitaliukas,man irgi dauguma pritiko
 
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Juokas (nusijuok ir sužinok kas esi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp