Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Saugiausi vairuotojai (vairuotojai pagal zodiaką)
Saugiausi vairuotojai
arija Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-07-14, 13:20:57 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
1tooth
Patiko šis straipsniukas biggrin Kaip manot ar yr tiesos? dontknow biggrin
Avinas
Avino ženklų vairuotojai labai entuziastingi – tikri kelių maniakai. Šie kategoriški entuziastai lengvai pašėlsta kaip gyvenime, taip ir kelyje - neduok Dieve, jiems kažkas perbėgs kelią. 90 proc. kelio chuliganizmo atvejų sukelia būtent po šiuo ženklu gimę vairuotojai. Avinai - vyrai pirmieji išlips iš mašinos „lengvam pokalbiui“ su kitu vairuotoju, bet greitai nurims, jei kaltininkas yra to paties zodiako ženklo moteris. Tokia moteris be sąžinės graužimo taikys metodą – „Kas? Aš?“. Akių mirktelėjimas, lūpytės patempimas - ir kitas vairuotojas susilydys.

Jautis
Šio ženklo vairuotojai kantriausi, saugiausi ir mėgsta leisti laiką eismo kamščiuose ! Sausakimšos gatvės pirmadienio rytą - tikras jaučio rojus. Tačiau jie taip pat labai užsispyrę – niekada neįraleis kito į tarpą ar nepraleis iš šalutinės gatvės. Jie nepikti, jie mano, kad tau taip pat verta pasimėgauti kamščiu. Vairuojantys jaučiai nemėgsta, kai jiems nurodo geresnį kelią – per daug malonu važinėti valandų valandas nežiūrint į žemėlapį ir išsiaiškinti, ar tikrai šis kelias geriausias. Jaučiai moterys ne tokios kantrios ir virsta putojančiais buliais, kai kas nors pastoja joms kelią.

Dvyniai
Jiems svarbiau ne galutinis nuvykimo taškas, bet pati kelionė. Po šiuo ženklu gimę vairuotojai būtinai aplankys visas pakeliui pasitaikiusias gražesnes vietas. Pavyzdžiui, pasitaikius galimybei, į Palangą tikrai važiuos ne autostrada: kelio maršrutą suplanuos per Jurbarką. Juk ten gražu !
Vairuotojai dvyniai kaitalioja maršrutus taip dažnai, kad tikriausiai jų didžiausia svajonė – vienu metu važiuoti dviems skirtingais keliais. Nesvarbu, ar vairuotojas vyras, ar moteris - nepriklausomai nuo lyties, Dvyniai visada vėluoja. Šio ženklo moterys įvaldžiusios ištisą žongliruojančio vairavimo meną: vairuodamos pasidažo, perskaito rytinį paštą, užkanda, atsigeria kavos ir dar spėja aplenkti miegančius vairuotojus. Kitaip sakant, jos gana pavojingos...

Vėžys
Baikštūs kelyje. Šio ženklo vairuotojos sustos pakelyje saugiai paverkti, jei kitas vairuotojas jai pagrūmos ar papypsins. Šio ženklo vairuotojams patinka važinėti ne pagrindiniais keliais, tačiau tikriausiai tik todėl, kad taip galbūt galima greičiau pasiekti kelionės tikslą. Jie visada apskaičiuos kelionės atstumą ir išsirinks trumpiausią kelią, net jei jis ves per šunkelius. Šio ženklo vairuotojai negali pakęsti kritikos. Tik pabandyk pasakyti mažytę pastabą apie jo vairavimą, jis valandų valandas tau neištars nei žodžio.

Liūtas
Tikri vairavimo ego maniakai. Kiek primena Avinus, tačiau kiek prašmatnesni ir ne tokie agresyvūs. Jie - greitkelių karaliai ir karalienės, tad griūkite ant kelių ir garbinkite. Liūtas tikisi, kad benzino kolonėlių kuro pylimo pistoletai juos pasitiks su fanfaromis ir nematonei vienos priežasties, kodėl jų negalėtų lydėti policijos eskortas. Paieškokite pačios žavingiausios moters automobilių spūstyje - greičiausiai akis užklius už Liūtės. Pati žavingiausia mašina taip pat priklausys Liūtui. Juk jam automobilis - ne susisiekimo priemonė, o Elegancijos, Valdžios ir Išskirtinumo ženklas.

Mergelė
Perfekcionistė iki išprotėjimo. Mergelė tiesiog nepakenčiama dėl savo nepakartojamo atidumo kiekvienai smulkiausiai detalei kelyje ir nerūdyjančios meilės kelių eismo taisyklėms. Jei kelyje leistinas 50 km/h greitis, ji važiuos 46km/h. Mergelės parkuojasi nepriekaištingai, matuodamos centimetrus iš kiekvienos pusės. Viskas turi būti idealu. Šio ženklo vairuotojai labai išsigąs, jei prieš juos įlįs mašina, kuri gali sutrikdyti jų apskaičiuotą saugų atstumą. Jie fanatiški švaruoliai. Jų mašinos - tai mobilios klinikos. Moterys mergelės yra ypatingai punktualios ir planuos kelionę keletą dienų, kad tik nepavėluotų.

Svarstyklės
Didžiausia Svarstyklių aistra - kuo neracionaliau ir ilgiau svarstyti, kaip būtų geriau. Jiems patinka valandų valandas sėdėti kelių sankirtose ir analizuoti visus naujo posūkio už ir prieš. Jis niekada nesirinks visiems žinomo ir priimtino maršruto: o gal kitu - geriau? Vyrai svarstyklės gali užknisti savo ilgais ir logiškais paaiškinimais, kodėl pasirinko būtent šį maršrutą. Jų niekada neklausk kelio - per ilgai užtruks. Po šiuo ženklu gimusios dailiosios lyties vairuotojos labai moteriškos. Joms mašinos veidrodėlis skirtas makiažo pasitaisymui, o balaganėlis atstoja kosmetikos ir kvepalų dėžutę.

Skorpionas
Skorpionas - seksualiausias zodiako ženklas. Ir jis tai žino. Jam automobilis - tai priemonė kabinti, o kamščiai keliuose - pretekstas suvedžioti. Skorpionas prie vairo skleidžia tokias seksualines bangas, prieš kurias Aston Martin atrodo kaip impotentas. Moterys skorpionės vairuoja tik vienu tikslu – pasipuikuoti prieš kitus. Jums geriau neįsivelti į santykius su skorpionu kelyje, nes dažniausiai viskas baigiasi policijos nuovadoje.

Šaulys
Šaulys valdo greitkelius. Jis - tikras nuotykių ieškotojas, laukinis ir mylintis laisvę. Tad greičiausiai viršys greičio limitą. Šaulio ženklo vairuotojai dievina vairuoti atostogų metu, ypač kelionių į užsienį metu, tačiau jo perdėtas entuziazmas kartais suklaidina jį patį. Atsisakęs paklusti žemėlapiui Šaulys nuklysta į visų tolimiausią dievo užmirštą užkampį, kur, žinoma, pasibaigia benzinas. Šio ženklo moterys meistriškai sugeba išsisukti iš nemalonių situacijų. Jų optimizmas užkrečia ir tuos keleivius, kurie jau būna praradę viltį. Jei jomis pasitikėsi - būsi išgelbėtas !

Ožiaragis .
Ožiaragiai be jokių išlygų visada teisūs. Jie kompetentingi, protingi, ambicingi ir siekiantys tikslo. Jie mėgsta viską kontroliuoti. Kiti vairuotojai nustumiami į šalį kaip įkyrios musės. Mažųjų Ford Ka automobiliukų savininkai - eliminuoti. Šaltakraujai šio ženklo vairuotojai valdo savo žirgą taip, tarsi vairuotojo teises būtų gavę dar kūdikystėje. Visi sudėtingiausi manevrai tarsi praslysta, o sudėtingos situacijos pačios savaime išsisprendžia. Po šiuo ženklu gimę vyrai vairuoja su mirtinai rimta išraiška veide, sakančia: „Žiūrėkite į mane – aš esu svarbus! Tikras sėkmingas verslininkas!“.

Vandenis
Vandenis mėgsta įrankius. Navigacinė sistema ir berankiai mobilieji telefonai jam tokie pat natūralūs, kaip ir saldainiukai kelionėje. Šio ženklo vairuotojai perdarys savo VW Polo taip, kad jis po kelių metų skraidys. Bet verta pažymėti, kad Vandeniai dar ir dideli maištautojai: kam eiti į darbą, jei gali pasiimti savo pasą ir netyčia atsidurti Barselonoje? Vandenės moterys šnekios kaip maniakės - galite nepastebėti, kaip įsivelsite į avantiūrą.

Žuvys
Vairuotojai žuvinai ir vairuotojos žuvelės - tikri svajokliai. Nesugebantys jausti realybės ir susikoncentruoti šio ženklo atstovai tampa gana ekscentriškais ir kelyje. Jie turi daugiausia šansų užmigti prie sankryžos ar šviesoforo. Jie gali pamiršti užtraukti rankinį stabdį ar važiuodami atbuline eiga atsitrenkti į stulpelį. Nepaisant to, Žuvys vyrai - labai geri pakeleiviai. Jie visada išlieka ramūs ir palaiko patekus į stresinę situaciją.

 
stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-07-14, 15:53:51 | Nr. # 2
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Fu koks niekam tikęs straipsnis evil Aš vairuoju jau 12 metų ir tikrai važinėju ne tik šunkeliais...
O ir kritika pakenčiu -man netinka, aš vėžys.
 
minimi Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-07-14, 17:05:08 | Nr. # 3
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
ir as vezys,ir netinka man visai dontknow
 
Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-07-14, 17:25:10 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (arija)
Ožiaragiai be jokių išlygų visada teisūs. Jie kompetentingi, protingi, ambicingi ir siekiantys tikslo. Jie mėgsta viską kontroliuoti. Kiti vairuotojai nustumiami į šalį kaip įkyrios musės. Mažųjų Ford Ka automobiliukų savininkai - eliminuoti. Šaltakraujai šio ženklo vairuotojai valdo savo žirgą taip, tarsi vairuotojo teises būtų gavę dar kūdikystėje. Visi sudėtingiausi manevrai tarsi praslysta, o sudėtingos situacijos pačios savaime išsisprendžia. Po šiuo ženklu gimę vyrai vairuoja su mirtinai rimta išraiška veide, sakančia: „Žiūrėkite į mane – aš esu svarbus! Tikras sėkmingas verslininkas!“.

Visiška nesamone, aišku gerai, kad taip būtu 1tooth 1tooth 1tooth
 
gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-07-14, 19:50:24 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2008-10-02
žinutės: 732

dovanėlės: 4
laimėjimai:
Quote (Odeta)
Visiška nesamone, aišku gerai, kad taip būtu 1tooth

Aga,as taip pat esu tas pats raguotis badevil
Quote (Odeta)
Šaltakraujai šio ženklo vairuotojai valdo savo žirgą taip, tarsi vairuotojo teises būtų gavę dar kūdikystėje.

Visiska netiesa,stengiuosi kuo ramiau ir kuo saugiau.
 
Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-07-14, 20:01:32 | Nr. # 6
administratorė


dovanėlės: 36
Quote (arija)
Tokia moteris be sąžinės graužimo taikys metodą – „Kas? Aš?“. Akių mirktelėjimas, lūpytės patempimas - ir kitas vairuotojas susilydys.

no Niekada taip nedariau ir nedarysiu no roll


 
Ritaka Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-07-15, 13:07:31 | Nr. # 7
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-09
žinutės: 3076

vaikai: du berniukai ir dukrytė
dovanėlės: 22
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
na man tai labai panasiai.......
Quote (arija)
Mergelė
 
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Saugiausi vairuotojai (vairuotojai pagal zodiaką)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp