Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Juodoji meilės magija (Ką manot apie tai?)
Juodoji meilės magija
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 14:36:30 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Daugelis mūsų iš savo močiučių, tetų, mamų ar draugių bent kartą esame girdėjusios apie tokį šiuolaikiniame pasaulyje, regis, sunkiai suvokiamą dalyką kaip „privaražinimas" - patinkančio vyro ar moters patraukimą juodąja magija. Kas tai - močiučių pasakos ar realūs dalykai? Tikros istorijos verčia tuo patikėti net ir didžiausius skeptikus.

„Patyrusi būrėja Olga Donskaja, senojo magijos meno paveldėtoja, išspręs visas jūsų meilės problemas: pribursiu mylimąjį, atkursiu nutrūkusius santykius, išsaugosiu šeimą. Permainos nuo kreipimosi dienos - garantuotos."

„Aiškiaregė iš senos magų giminės padės jums išspręsti meilės reikalus. Pašalins konkurentę. Grąžins vyrą į šeimą. Apsaugos nuo neištikimybės. Autorinė darbo metodika, sudėtingiausių situacijų sprendimai, garantuoti rezultatai."

„Meilės magė Anna Romanovna. Grąžinsiu vyrą. Sunaikinsiu vyro ryšį su meiluže (1 seansas, ir jis ims jos nekęsti! Tegul kenčia ji, o ne jūs!)."

„Anna Andrejevna Rubliova. Aukščiausios kategorijos adeptė. Jis išėjo pas kitą? Jis jus paliko? Išdavė? Jūs nekenčiate jo už išdavystę, bet mylite?! Norite susigrąžinti, bet nežinote, iš kur pasisemti jėgų? Išeitis yra!!! Grąžinsiu vyrą. Išsaugosiu šeimą. Padėsiu atsikratyti konkurentės (vieną kartą ir visiems laikams!). Dirbu su sudėtingais atvejais, įsisenėjusiomis problemomis."

Tai ne pigių meilės romanų ištraukos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tokio ir panašaus turinio skelbimų gausu visuose ne itin išsilavinusiam gyventojų sluoksniui skirtuose Rusijos laikraščiuose. Šioje šalyje meilės reikalų magija labai populiari. Kartą, atsivertusi laikraščio „Komsomolskaja pravda" skelbimų skyrelį, nustėrau iš nuostabos: skelbimų su būrėjų, magių, ekstrasensių nuotraukomis - net du puslapiai. Vienos burtininkės - juodame fone tarp degančių žvakių, kitos laiko krištolinius rutulius ar kryžius...

Lankytis pas likimo vingių aiškintojus - rusų kultūros dalis, gyvuojanti dar nuo pagonybės laikų. Prieš porą mėnesių Rusijoje atlikti sociologiniai tyrimai parodė, kad pas būrėjus vaikšto 20 proc. šalies gyventojų. Maža to, užsirašyti pas juos reikia iš anksto, o seanso gali tekti laukti ir porą savaičių.

Maskvoje pastebėtas reiškinys atgaivino mano prisiminimus apie artimos draugės prieš porą metų išgyventą košmarą. Jos gyvenimą sujaukė juodoji magija. Tiksliau - mylimąjį burtais paviliojo kita moteris. Skamba keistai, tiesa? Suprantu, kad skeptiškai nusiteikusiems skaitytojams tai pasirodys neįtikėtina, bet aš ir neturiu tikslo įtikinti.

Mano draugės istorija

Gintvilė su Vaidu (vardai pakeisti) draugavo beveik penkerius metus, dvejus iš jų gyveno kartu ir planavo bendrą ateitį. Vyras darbo reikalais dažnai vykdavo į Sankt Peterburgą, o mano draugė visada nekantriai jo laukdavo. Ir štai kartą, grįžęs iš komandiruotės, Vaidas Gintvilei pasirodė keistas: šaltokai apkabino, jos paruoštą vakarienę tik paknebinėjo ir nepagyrė, kaip visada darydavo. O ir žvilgsnis buvo pasikeitęs. Iš pradžių Gintvilė pamanė, kad taip Vaidas elgėsi todėl, kad pavargo važinėdamas ir dėl nesklandumų darbe. Tačiau, kai naktį vyras nesureagavo į jos norą pasimylėti ir šiurkščiai atstūmė, Gintvilė sunerimo visai rimtai. Vėlesnės kelios savaitės, kol Vaidas buvo Lietuvoje, jų santykiai lyg ir grįžo į įprastas vėžes, tik vyras vis ilgiau užtrukdavo darbe. O po kitos kelionės į Rusiją, kramsnodamas Gintvilės keptą kotletą, ištarė: „Aš įsimylėjau kitą." Moteris pasijuto lyg karštu vandeniu nuplikyta. Vaidas jautėsi kaltas, bet į klausimą: „Ar tu manęs daugiau nebemyli?", tvirtai atsakė: „Ne."

Vėliau ėmę dėtis keisti dalykai pirmiausia Gintvilės mamą, o vėliau ir ją pačią privertė patikėti, kad Vaidas ne paprasčiausiai įsimylėjo kitą merginą, bet buvo apkerėtas, privaražintas (nuo rusiško žodžio "privaražytj" - užkerėti, apžavėti). Visi vyro draugai pastebėjo, kad jis tapo visai kitu žmogumi: anksčiau buvo racionalus ir tvirtas, o dabar ėmė blaškytis, nuolat jautėsi sudirgęs ir pavargęs. Tai tikrai nėra tipiški įsimylėjimo požymiai, mąstė aplinkiniai.

Keisčiausia, kad Vaidas, tvirtinęs Gintvilei, kad tikrai jos nebemyli, būdamas Lietuvoje, stengdavosi pagerinti jų santykius. Beje, tuo metu mano draugės mylimąjį skambučiais ir žinutėmis atakuodavo Ana. Vieną dieną, nebegalėdama daugiau pakęsti tokios įtampos, Gintvilė, kad ir kaip stipriai mylėjo, liepė Vaidui išeiti. Jis išėjo, tačiau po kelių dienų atsiuntė žinutę, kad dabar yra Sankt Peterburge ir kad ką tik nutraukė santykius su Ana. Prašė laukti jo grįžtant. Deja, kai grįžo, košmaras tęsėsi: Vaidas sakė, kad yra labai sutrikęs, negali gyventi be Anos, o po kartu praleistos savaitės išsikraustė.

Skausmo palaužta Gintvilė, nebežinodama, kaip nugalėti neviltį, mėnesiui išvažiavo pas draugę į Londoną, tačiau ten skausmas ir mylimojo ilgesys tik sustiprėjo. Taigi ji nusprendė: kovos, kad susigrąžintų Vaidą. O šis, mėgindamas pabėgti nuo nevilties, stačia galva buvo nėręs į darbą. Moteris, be jokių pretenzijų į meilę, ištiesė jam draugišką pagalbos ranką: skatino išsipasakoti, kartais net apie Aną. Kai Gintvilė visa tai man pasakodavo, tiesiog negalėdavau suvokti, kaip ji įstengia taip - nepaisydama savo ambicijų - elgtis.

Vaidas buvo racionalus ir jokiais antgamtiniais dalykais netikėjo. Kai kartą Gintvilė atsargiai užsiminė, esą gali būti, kad Ana jį užkerėjo, vyras net nesileido į kalbas. Tačiau, kai net geriausias draugas pareiškė įtariąs, jog rusė jį apkerėjo, susimąstė. Draugui Vaidas buvo prasitaręs, jog Anos kūno kvapas traukia tiesiog nežmoniškai, o artumo su Gintvile akimirkomis jis tarsi iš tikrųjų regi rusaitę.

Susitarusi su bičiuliais, Gintvilė net užpirko mišias už savo mylimąjį, kad Dievas suteiktų jam jėgų išsivaduoti iš juodosios magijos pinklių. Kadangi mano draugė buvo tikinti ir lankydavosi bažnyčioje, į būrėjas, kad šios panaikintų Vaido užkerėjimą, nė nesikreipė -pasikliovė malda. O kad poveikis būtų stipresnis, ėmė griežtai pasninkauti.

Gintvilės pastangos nebuvo bevaisės - po keturių mėnesių Vaidas grįžo. Dar po pusmečio pora sumainė aukso žiedus. Po patirto išmėginimo jų santykiai tik sutvirtėjo, o meilė suliepsnojo naujomis spalvomis.

Kerai - vyrų medžioklės ginklas

Viena populiariausių Lietuvoje būrėjų Vaiva Budraitytė patvirtino, kad kardinaliai pasikeitęs žmogaus elgesys yra vienas iš būdingų užkerėjimo požymių. Kai vyras ima elgtis nenatūraliai, tampa grubus, nervingas, pavargęs, agresyvus, galima manyti, kad jis užburtas. „Visi draugai, artimieji mato, kad vyras elgiasi kaip išprotėjęs: pradeda sportuoti, jaunintis, pirkti naujus kostiumus, visokias viagras ir seksualumą skatinančius vaistus", - aiškino ponia Vaiva.

Į V. Budraitytę kone kas savaitę kreipiasi žmonos su prašymu grąžinti į šeimą užkerėtus sutuoktinius. Ponia Vaiva yra labai griežtai nusistačiusi prieš juodąją magiją. „Vilioti svetimą vyrą tokiais būdais yra amoralu, tai elementari vagystė", - teigia būrėja bei astrologė. Ponia Vaiva sako žinanti ne vieną atvejį, kai jaunos merginos kerais stengiasi patraukti į savo pusę vyresnio amžiaus turtuolius. Joms tai tarsi papildomas stipriosios lyties medžioklės ginklas. „Baisiausia tai, kad mergaitės nesuvokia, jog su tais vyrais laimingos nebus. Dažnai klausiu: "Ko tu nori: būti su Jonu ar būti laiminga? Turtas laimės neatneš." Tą patį sakau ir vyrams. Be abejo, tuo momentu jiems atrodo, kad su meilužėmis jie yra laimingi", - tvirtina būrėja.

Užkerėti vyrai ieško pagalbos

Vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Vilija Lobačiuvienė sako, kad dažnai pas būrėjas slapta nuo žmonų ateina ir užkerėti vyrai - kai suvokia, kad dedasi keisti dalykai, nepriklausantys nuo jų valios. „Visi užkerėti vyrai kalba maždaug taip: „Aš suprantu, kad mane užbūrė - juk suvokiu, kad ta moteris turi tik gražią figūrą, o šiaip yra visiška višta, bet kažkodėl kojos mane pačios neša pas ją. Šimtą vieną kartą sau sakau, kad daugiau ten neisiu, bet vis tiek einu." Vienas net pasakojo, kad jam, kaskart važiuojant pro tokios pažįstamos namus, pasidaro labai bloga, ima svaigti galva. Užkerėtasis kaipmat užsinori pas ją pasisvečiuoti, nors tvirtina, kad nežmoniškos traukos objektas yra tiesiog turgaus boba, negraži nevala", - bendravimo su klientais įspūdžiais dalijasi V. Lobačiuvienė.

Beje, stipriosios lyties atstovai į būrėjas kreipiasi ne tik norėdami išsklaidyti kerus, bet ir siekdami iš jų turėti naudos. „Kai vyras pamato, kad negali užkariauti patikusios merginos, bando privaražinti. Įsimylėję vyrai yra tikri bepročiai, su jais neįmanoma susikalbėti", - pasakoja V. Lobačiuvienė.

Juodosios magijos arsenalas

Juodąją magiją praktikuojančios būrėjos neretai paprašo atsinešti norimo vyro nuotrauką - ši tampa pagrindiniu kerėjimo laidininku (panašiai kaip vudu lėlė). Gudrias viliokes jos pamoko ir įvairių manipuliavimo subtilumų. Pabrėžia, kad populiariausias ir veiksmingiausias kerėjimo būdas yra seksas, kai mylintis atliekami tam tikri ritualai. Vyrams magiškos pinklės spendžiamos beriant į maistą tam tikrų žolių ir priedų, prieš tai dar ir užkalbėtų. Pavergti vyro dėmesį ir juo manipuliuoti galima ir užkalbėtomis dovanomis - drabužiais ar mielais niekučiais.

„Magija yra įvairių lygių. Vieną žmogų lengvai gali paveikti net paprasti buitiniai kerai, o kitam reikia aukštesnio lygio... Tai labai individualu", - pasakoja vyriausioji Lietuvos ragana.

Kerai - meilės išbandymas

V. Lobačiuvienė pastebi, kad poros dažnai nesaugo ir nepuoselėja meilės, todėl tarp jų gali lengvai įsiterpti trečias asmuo bei magija. Tai - išmėginimas, bet nebūtinai santykiai turi baigtis skyrybomis. Sunkus laikotarpis - puiki proga prikelti snūduriuojančius jausmus. „Paprastai, kai vienas pradeda trauktis, kitas ima jį vytis. Tada meilė tiesiog suliepsnoja", - teigė būrėja.

Moteris, kurios nori apginti savo gyvenimo palydovus nuo meilužių kerų, V. Lobačiuvienė pirmiausia moko elementarios bendravimo su stipriąja lytimi psichologijos. Neretai vyrai pasuka į šoną dėl sekso trūkumo. „Jei išėjo tik dėl sekso, tai seksu galima jį ir susigrąžinti", - porina būrėja ir priduria, kad apskritai Lietuvos moterys yra giliai užslėpusios savo seksualumą.

Ponia Vilija prisiminė vieną atvejį, kai pagyvenusį vyrą nuviliojo jauna sekretorė. Žmona nepuolė sutuoktinio varyti iš namų, o tarė: „Duok man savaitę, ir aš tau įrodysiu, kad esu už ją pranašesnė." Moteris nutarė iš naujo užkariauti savo vyrą seksu: ėmė vilioti mylimąjį intymiais drabužiais, šokiais... Tas iš netikėtumo tiesiog nustėro - niekada nebuvo matęs tokios savo žmonos! Be abejo, meilužę pamiršo labai greitai.

„Atkerėti padedanti būrėja tik porą kartų sukuria palankią situaciją. Galutinis rezultatas priklauso nuo pačios klientės ir sutuoktinius siejančio jausmo, - sakė ponia Vilija. - Jeigu jų dvasinis ryšys glaudus, jei vyras, susiradęs meilužę, vis dar pareina namo, meilužei - galas. O jei rimtai nusprendė iškeisti žmoną į kitą, tai ir negrįš..."

Su pirmuoju sutuoktiniu aštuoniolika metų gyvenusi V. Budraitytė vieną dieną pajuto, kad jos vaiko tėvas yra užkerėtas. „Mes abu minučių tikslumu žinojome, kada tai atsitiko, abu tai fiziškai pajutome. Vidury dienos nei iš šio, nei iš to kaip peiliu kas tarp mūsų būtų perkirtęs", - savo išgyvenimus prisimena būrėja. Atrodytų, šiai moteriai atsikratyti kerų nesudėtinga, tačiau ji to nepadarė. „Vėliau mano vyras paklausė, kodėl nenuėmiau to privaražinimo. Atsakiau „Nebuvai to vertas." Nesistengiau, nes nebemačiau mūsų santykių perspektyvos. Tas užkerėjimas buvo paskutinis lašas", - pasakoja Vaiva.

Konkurentė gali ir nužudyti

Nuo apžavų būrėjos žmones dažniausiai „gydo" per nuotraukas - nutraukia energinę priklausomybę nuo tų, kurie panaudojo kerus. Pasak V. Lobačiuvienės, panaikinti kerus labai sunku, kartais net neįmanoma.

V. Budraitytė ir V. Lobačiuvienė sutinka, kad žmogų nuo juodosios magijos poveikio gali išgelbėti ir tikėjimas bei maldos. „Magija yra ir tikėjimo išbandymas. Ar tu, pikto gundomas, sugebėsi ištesėti prieš Dievą duotą santuokos priesaiką? Vyrams reikėtų prisiminti, kad kipšas ateina gražiu pavidalu, bet bėgiodamas paskui svetimus sijonus pirmiausia išduodi save, tampi bejėgis ir priklausomas", - atkreipia dėmesį V. Lobačiuvienė.

Kiek laiko veikia užkerėjimas? „Devynis mėnesius, kaip ir nėštumas", - teigia V. Lobačiuvienė. O V. Budraitytė tvirtina, kad magijos poveikis gali net numarinti. „Meilužės ne tik užkeri vyrus, bet ir kenkia jų sutuoktinėms. Dvasiškai silpna žmona dažniausiai nusižudo, o stipri - kovoja, tik tada nelaimės ima persekioti jos vaikus", - pastebi būrėja.

Mirti gali ir meilužės bei žmonos kovos taikiniu tapęs vyras. „Žinau atvejį, kai žmona būrėją prašydavo sutuoktinį grąžinti, o meilužė siekė jį nuvilioti, ir abi moterys ėjo pas tą pačią užkalbėtoją. O ši, žinodama, kad klientės kovoja dėl to paties vyro, padėdavo abiem. Aš tą pažįstamą perspėjau: "Ką tu darai, juk numarinsi vyrą!" - pasakoja Vaiva ir tuoj pat prisimena kitą panašią istoriją. - Viena graži jauna lietuvaitė tuo pačiu metu draugavo su dviem vaikinais - italu ir ispanu. Blaškėsi tarp jų niekaip negalėdama pasirinkti vieno. Po kurio laiko ji žuvo važiuodama greitkeliu iš Ispanijos į Italiją. Pietiečiai dažnai naudoja magiją. Matyt, tie vaikinai burtais ją draskė tarp savęs."

Beje, stipri ir itin pavojinga ne tik pietiečių, bet ir slavių moterų magija, mat tuose kraštuose ji tiesiog klesti - neretai privaražinti patikusį vyrą dukroms pataria net mamos, močiutės ar tetos. Ir tai - savaime suprantamas dalykas. Kaip dukart du. Išskyrus religingas šeimas - šios magiją griežtai smerkia. Teigiama, kad iš rusių ar baltarusių kerų išsivaduoti beveik neįmanoma. „Baltarusijoje kone visos moterys, nepriklausomai nuo socialinio statuso, turi savo būrėją. Jau seniai žinoma: jei nori ką nors rimtai prakeikti, važiuok ten. Baltarusijoje nei Dievo, nei velnio niekas nebijo", - sako V. Budraitytė. Jos žodžius patvirtina ir mano draugė archeologė Lina Sokolovaitė (prieš dvejus metus ji su ekspedicija vyko į Baltarusiją): „Ten kiekviename kaimelyje yra bent po vieną bobutę, į kurią visi kreipiasi įvairios pagalbos: ar dantį suskaudo, ar meilės reikalai nesiklosto... Dauguma tų būrėjų žinias ir galias yra paveldėjusios iš savo tėvų, o tie - iš senelių."

V. Lobačiuvienė sako, kad taip pat buvo nukentėjusi nuo konkurentės. Ši ne jos vyrą užbūrė, bet pačiai pradėjo kenkti. „Vis grasindavo, kad mane nugalabys. Tada juodosios magijos poveikį pajutau savo kailiu: ėmė persekioti nelaimės. Nemažai laiko prireikė, kol prakeiksmų atsikračiau", - prisipažįsta būrėja.

Ar verta taikyti meilės magiją, kad patenkintum savo egoizmą? Ar žmogus turi teisę manipuliuoti kitu ir griauti jo likimą? To savęs paklausti turėtų kiekviena apie privaražinimą bent pagalvojanti moteris. Verta prisiminti: juodoji magija niekada nesuteikia tikros laimės, tik trumpalaikį pasitenkinimą, o už jį gali tekti mokėti visą likusį gyvenimą.

www.moteris.lt

 
balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 22:07:54 | Nr. # 2
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
oi,niekada neičiau,nes tuo laimės tikrai neprisišauksi,o burtais iš dalies tikiu,bet tik iš dalies..
 
Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 07:20:56 | Nr. # 3
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, sako, kad vyrai užkerimi mėnesinių kraujo įmaišius į kokį gėrimą....
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 08:31:46 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Na, sako, kad vyrai užkerimi mėnesinių kraujo įmaišius į kokį gėrimą....

ir aš girdėjus agree kažkada mačiau laidą,kur sena džukė sakė,kad įmaišius mėnesinių kraujo į butelį dektinės net didžiausias alkocholikas nustoja gert...
 
Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 08:35:31 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Bet blogiausia, kad taip užkerėtas vyras laimės tai kerėtojai neatneša...Aš kažkiek tikiu, juk mūsų kraujyje tiek cheminių procesų vyksta...
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 08:43:03 | Nr. # 6
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Bet blogiausia, kad taip užkerėtas vyras laimės tai kerėtojai neatneša.

blogiausiai yra ,kad kerėtoja to nesupranta,kol "neapžavi" ir nesugriauna kitiem,o kartu ir sau gyvenimų,nes dažnai pas burtininke kreipiasi visko tinkamai neapsvarstę...
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 09:27:37 | Nr. # 7
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
vyrai užkerimi mėnesinių kraujo įmaišius į kokį gėrimą....

Kai man tą dalyką papasakojo vyrukas , kuriuo buvo tai eksperimentuota (su burokėliu sriuba maitino ) , jūs net neįsivaizduojat kaip man buvo gėda už visas pasaulio moteris confused
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 09:33:01 | Nr. # 8
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Kai man tą dalyką papasakojo vyrukas , kuriuo buvo tai eksperimentuota (su burokėliu sriuba maitino ) ,

vargšas vyras,įsivaizduoju,kaip jam buvo bjauru,kai sužinojo tooth čia gi nemiršti,kad visokiu brudu tavim eksperimentuotų,geriau lovoj butų ta moterėlė pasistengus,geriau butų padėja smash
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 09:55:48 | Nr. # 9
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (balandiene)
įsivaizduoju,kaip jam buvo bjauru,

Norėjo moteriškei padaryt siurprizą grįžo ne laiku su gėlėm, prisėlino į virtuvę , apkabins pabučiuos ir pasipirš : o čia prisėlinęs pamato, kad moteriškė į barščius panaudotą paketą deda ohno
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:08:44 | Nr. # 10
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
kad moteriškė į barščius panaudotą paketą deda

tooth tooth tooth tooth tooth tooth nu ir britki,aš įsivaizdavau,kad higieniškiau tą kraują surinko tooth tooth turbūt nereikia ir klaust,bet vyras nuo jos nepabėgo?
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:14:48 | Nr. # 11
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (balandiene)
turbūt nereikia ir klaust,bet vyras nuo jos nepabėgo?

Iš pradžių ištiko šokas , paskui apsivėmė fear ir dingo iš savo namų , grižo tik tada kai ta persona buvo išsikrausčiusi, bet įsivaizduok ji dar norėjo pasiaiškinti ieškojo susitikimo dontknow
 
Ievux Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:19:10 | Nr. # 12
ištikima klubo narė


nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
O siaubas ... esu ir as girdejus del to kraujo... nu bet niekada net mintis nekiltu taip vyra prie saves laikyt ... vargsas tas vyras, kaip jam reikejo po to i kitas moteris ziuret... ohno
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:30:55 | Nr. # 13
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
bet įsivaizduok ji dar norėjo pasiaiškinti ieškojo susitikimo

va jai kuku kuku kuku netik kad žiopla,bet dar ir britki tooth tooth
Quote (Ievux)
. vargsas tas vyras, kaip jam reikejo po to i kitas moteris ziuret...

tai vat ir krenta moterys vyrų akyse,dėl kitų moterų poelgių..ir aplamai jei vyras nenorės tu jį kaip nori laikyk,ateis laikas ir jis vistiek išeis,dėl to aš ir vyrui sakau,niekad neapgaudinėk,neskaudink už nugaros,bet jai kada rasi geriau,gražiai išsiskirsim ir toliau bendrausim,dėl vaikų(nesakau,kad neskaudės),o stabdyt ir kažkokiom priemonėm laikyt,nesamonė...mano brolienė vaikais šantažavo,"netyčiuką" 3vaiką susilaukė pati medike budama,bet vistiek po 6m išsiskyrė keliai,nes viens kitam netiko,tai kam kankint savę ir tuos vaikelius..
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:36:27 | Nr. # 14
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Ievux)
vargsas tas vyras, kaip jam reikejo po to i kitas moteris ziuret...

Tai va kad daugiau nežiūri susirado vyruką 1tooth
 
Ievux Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:49:33 | Nr. # 15
ištikima klubo narė


nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (stebėtoja)
Tai va kad daugiau nežiūri susirado vyruką

jooo... nu tie nors menesinem neserga,tai dabar uztikrintas,kad jokiom nesamonem neuzvalgydins 1tooth
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 10:53:06 | Nr. # 16
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

oi tai bent prisijuokiau , gerai tu čia ... haha haha
Quote (Ievux)
jooo... nu tie nors menesinem neserga,tai dabar uztikrintas,kad jokiom nesamonem neuzvalgydins
 
Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 11:02:28 | Nr. # 17
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Norėjo moteriškei padaryt siurprizą grįžo ne laiku su gėlėm, prisėlino į virtuvę , apkabins pabučiuos ir pasipirš : o čia prisėlinęs pamato, kad moteriškė į barščius panaudotą paketą deda

Bandžiau įsivaizduot šitą situaciją, tai kažkodėl man atrodė labai juokingai....Vaikinas stengėsi, o čia Tau kokias zbitkas krečia...

 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-08, 11:11:23 | Nr. # 18
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Ievux)
jooo... nu tie nors menesinem neserga,tai dabar uztikrintas,kad jokiom nesamonem neuzvalgydins

man ir pirma mintis tokia šovė lol o kita,kad dabar jam meilė bus skaudoka confused
 
Gabciugas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-03-04, 21:40:34 | Nr. # 19
klubo narys (-ė)


nuo: 2010-02-25
žinutės: 33

vieta: vilnius
vaikai: 2 neklaužadukai :)
dovanėlės: 0
Oi čia gera tėma,apie ta kraują 1tooth
Kaime pas draugę buvau,tai ten jai bėdos buvo su draugu,tai iš proto ji ėjo,žodziu per daug nesigilinau,bet su tuo krauju ne taip viskas paprasta,reik užkeikimų dar visokių,menulio jaunatiies ir t.t. ir pan badevil
O šeip tai jei jau tikėt ,tai baisu,žmogus taip sakant kaip zombis koks
 
Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-03-05, 12:14:13 | Nr. # 20
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Vistiek visi apzavai, blogos mintys ir palinkejimai atsisuka pries ta zmogu, kuris bando apzavet burtais ar tarkim linki ka nors pikta. Geriau nerizikuot. As tai manau dar atsiimsiu savo, ale tikiuos tada busiu sena ir sukriosus ir nebus taip baisu 1tooth
 
balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-03-05, 12:20:12 | Nr. # 21
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
Vistiek visi apzavai, blogos mintys ir palinkejimai atsisuka pries ta zmogu, kuris bando apzavet burtais ar tarkim linki ka nors pikta. Geriau nerizikuot. As tai manau dar atsiimsiu savo, ale tikiuos tada busiu sena ir sukriosus ir nebus taip baisu

lol patarkit kokius man kaimynei apžavus paleist,nes jau 5metai kimba kaip gyvatė savo nuodais taškos chaos ,o taip ramybės noris,turėčiau bombiką,tai tik bum ir tyla- ramybė aplink,pagaliau paukščiukus išgirsčiau
 
Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-03-05, 12:24:15 | Nr. # 22
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Quote (balandiene)
kimba kaip gyvatė

tai jin daro? 1tooth musasi? apkalba? prie vyro lenda? pasiusk jai geru minciu, tegu springsta 1tooth
 
balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-03-05, 12:32:59 | Nr. # 23
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
tai jin daro? musasi? apkalba? prie vyro lenda? pasiusk jai geru minciu, tegu springsta

labiau energetine vampyre pavadinčiau kimba žodžiais,visokiais vadina,jau šlykštu ir klaustyt tooth vyrą palaidojo,tai viena gyvena neturi kur nuodus ištaškyt tai mum kliūna ohno ai vargas su ja..o minčių ir ramybės,bei proto ir garsei esu siuntus ir nekartą,bet neužsikemša ohno
 
Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-03-05, 14:45:56 | Nr. # 24
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
neisgirsta gal, garsiau sakyt reik 1tooth
 
Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-03-05, 16:40:37 | Nr. # 25
administratorė


dovanėlės: 36
Oi, prisijuokiau čia paskaičius lol Taip išeina, jei moterys varažija mm krauju tai vyrai turėtų į kokią sriubą spermos privaryti? loony

O jei rimtai, tai esu girdėjusi, kad vienai moterai per mėnesines, kai ji paima pieno puodelį, jis akimirksniu sugyžta... arba arbata įgauna keistai rūgžtų skonį 007 Ta pati motera jaunystėje, nepagalvojus, palinkėjo savo mokytojai, kad toji susilaužytų koją... Po kiek tai laiko taip ir atsitiko 007 Kai ji apie nelaimę sužinojo, pasidarė atsargesnė su "palinkėjimais" cool Kaip sakant, negali žinoti savo visų galių... 
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Juodoji meilės magija (Ką manot apie tai?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp