Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Kaip išsirinkti akmenį (Truputis apie akmenukus)
Kaip išsirinkti akmenį
Vakaruška Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-12, 09:50:53 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
Kaip pasirinkti savo akmenį
Akmens pasirinkimas yra labai asmeniškas dalykas. Pasirinkti galima pagal :
vakarietišką
Žuvis palaikantis brangakmeniai: Ametistas - suteikia ramybę ir atsipalaidavimą, skatina dvasingumą ir meilę žmonėms. Perlai - padeda garbingiau elgtis su savim ir kitais, suteikia saugumo jausmą. Žadeitas - padeda dirbti mėgstamą darbą, teikia ramybę, harmoniją ir džiaugsmą. Turkis - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį
Rausvieji koralai - skatina harmoniją, kūrybiškumą ir grožį, teikia džiaugsmo kasdienybėje
Fluoritas - padeda suvokti iliuzijas, skatina protinį darbą, suvokimą, ramina.
Opalas - įkvepia, gaivina ir gyvina, žadina intuiciją, įkvepia. Mėnulio akmuo - žadina mumyse intuityviąją, kūrybinę ir moteriškąją pusę, harmonizuoja. Akvamarinas - skaidrina mintis ir jausmus, skatina taiką, supratimą ir toleranciją.
Vandenįpalaikantis brangakmeniai: Akvamarinas - skaidrina mintis ir jausmus, skatina taiką, supratimą ir toleranciją. Apatitas - šalina energetines blokadas, aktyvina mąstymą ir skatina kūrybiškumą. Celestinas - tinka meditacijai, ramina dvasią ir skatina kūrybiškumą
Opalas - įkvepia, gaivina ir gyvina, žadina intuiciją, įkvepia. Chrizokola - stiprina ištvermę ir ramumą, skatina gerumą ir toleranciją. Turkis - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį. Azūritas - padeda greičiau susikoncentruoti ir skatina intuiciją, skaidrina mintis, šalina blokadas. Fluoritas - padeda suvokti iliuzijas, skatina protinį darbą, suvokimą ir suteikia ramybės. Safyras - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį.
Ožiaragį palaikantis brangakmeniai: Gintaras - aktyvina dvasią, sugeria neigiamas energijas, skatina intuiciją. Kalnų krištolas - suteikia energijos, skatina kūrybiškumą ir minčių aiškumą. Deimantas - stiprina savimonę, veikia valomai, padeda įgyti savigarbos ir aiškumo. Granatas - suteikia džiaugsmo ir gyvybinės energijos, skatina savo vertės pajautimą, veikia atstatomai. Obisidianas - parodo šešėlinę pusę, stiprina, padeda nusileisti ant žemės. Oniksas - teikia apsaugą ir stabilumą, pusiausvyrą kūnui ir sielai, stiprina atsparumą. Juodieji perlai - skatina labiau susikoncentruoti ir geriau save pažinti, ieškoti tiesos. Dūminis kvarcas - stiprina ir ramina, padeda šalinti rūpesčius ir vargą.
Chrizoprazas - teikia dvasinio aiškumo, padeda prisitaikyti ir tapti sąmoningesniais.
Juodasis turmalinas - skatina įkvėpimą, aiškumą, gyvenimo džiaugsmą, pasitikėjimą savimi ir atsparumą.
Šaulį palaikantis brangakmeniai: Ametistas - suteikia ramybę ir atsipalaidavimą, skatina dvasingumą ir meilę žmonėms. Lazuritas - skaidrina mintis, palengvina darbą su kitais žmonėmis. Smaragdas - veikia gydomai ir gaivinamai, simbolizuoja augimą, pilnatvę ir išgijimą. Turkis - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį
Jaspis - ramina per karštus jausmus, stiprina pasitikėjimą savimi. Safyras - skatina aiškumą ir harmoniją, suteikia ramybės ir jėgos, įkvepia. Sodalitas - stabilizuoja, padeda pasiekti tikslą, skatina pasitikėjimą savimi ir protinį darbą. Topazas - suteikia mintims šviesos ir džiaugsmo, veikia raminamai, padeda rasti pusiausvyrą.
Skorpioną palaikantis brangakmeniai: Ametistas - teikia ramybę ir atsipalaidavimą, skatina dvasingumą ir meilę žmonėms. Granatas - teikia džiaugsmo ir gyvybinės jėgos, skatina savo vertės pajautimą, veikia atstatomai.Hematitas - stiprina valią, drąsą, atsparumą, aktyvina ir stiprina.Magnetitas - skleidžia energiją ir šilumą, stiprina, stabilizuoja, subalansuoja jausmus.Malachitas - sugeria neigiamą energiją, padeda atsikratyti įkyrių negerų jausmų, skatina užuojautą ir supratimą.Jaspis - ramina per karštus jausmus, stiprina pasitikėjimą savimi.Dūminis kvarcas - stiprina ir ramina, padeda šalinti rūpesčius ir vargą
Rubinas - skatina meilę, seksualumą ir erotiką, padeda priimti sprendimus, aktyvina.
Juodasis turmalinas - skatina įkvėpimą, aiškumą, gyvenimo džiaugsmą, pasitikėjimą savimi ir atsparumą.Oniksas - teikia apsaugą ir stabilumą, pusiausvyrą kūnui ir sielai, stiprina atsparumą.Obisdianas - parodo šešėlinę pusę, stiprina, padeda nusileisti ant žemės.
Svarstykles palaikantis brangakmeniai: Akvamarinas - skaidrina mintis ir jausmus, skatina taiką, supratimą ir toleranciją.Koralai - skatina harmoniją, kūrybiškumą ir grožį, teikia džiaugsmo kasdienybėje.Žadeitas - padeda dirbti mėgstamą darbą, teikia ramybę, harmoniją ir džiaugsmą.Lazuritas - skaidrina mintis, palengvina darbą su kitais žmonėmis.Turkis - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį.Jaspis - ramina per karštus jausmus, stiprina pasitikėjimą savimi.Opalas- stiprina vaizduotę ir diplomatiją.
Rodonitas - padeda įvykdyti būtinus pokyčius, skatina užuojautą ir meilę.Safyras - skatina aiškumą ir harmoniją, suteikia ramybės ir jėgos, įkvepia.Topazas - suteikia mintims šviesos ir džiaugsmo, veikia raminamai, padeda rasti pusiausvyrą.
Mergelę palaikantis brangakmeniai: Gintaras - aktyvina dvasią, sugeria neigiamas energijas, skatina intuiciją.Agatas - tramdo susikaupusias emocijas ir stiprina, suteikia jaukumo ir saugumo, skatina žmoguje slypinčias gydomąsias galias.Karneolis - padeda geriau susikoncentruoti, didina darbingumą, kūrybiškumą ir entuziazmą.Azūritas - padeda greičiau susikoncentruoti ir skatina intuiciją, skaidrina mintis, šalina blokadas.Fluoritas - padeda suvokti iliuzijas, skatina protinį darbą, suvokimą ir suteikia ramybės.Jaspis - ramina per karštus jausmus, stiprina pasitikėjimą savimi.Dūminis kvarcas - stiprina ir ramina, padeda šalinti rūpesčius ir vargą.Safyras - skatina aiškumą ir harmoniją, suteikia ramybės ir jėgos, įkvepia.Sodalitas - stabilizuoja, padeda pasiekti tikslą, skatina pasitikėjimą savimi ir protinį darbą.Tigro akis - aktyvina ir stiprina, skatina kūrybingumą ir padeda siekti užsibrėžto tikslo.Citrinas - skleidžia šviesą ir teigiamą energiją, suteikia jaukumo, įkvepia
Topazas - suteikia mintims šviesos ir džiaugsmo, veikia raminamai, padeda rasti pusiausvyrą.Amazonitas - ramina prieštaravimus ir ilgesį.
Liūtą palaikantis brangakmeniai: Gintaras - aktyvina dvasią, sugeria neigiamas energijas, skatina intuiciją.Kalnų krištolas - suteikia energijos, skatina kūrybiškumą ir minčių aiškumą.Karneolis - padeda geriau susikoncentruoti, didina darbingumą, kūrybiškumą ir entuziazmą.Deimantas - stiprina savimonę, veikia valomai, padeda įgyti savigarbos ir aiškumo.Granatas - suteikia džiaugsmo ir gyvybinės energijos, skatina savo vertės pajautimą, veikia atstatomai.Geltonasis topazas - skleidžią šviesą, džiaugsmą ir saulėtas mintis, stiprina pasitikėjimą savimi.Rubinas - skatina meilę, seksualumą ir erotiką, padeda priimti sprendimus, aktyvina.Rutilo kvarcas - silpnina blokadas, ramina ir suteikia pusiausvyros, padeda greičiau suvokti svajones.Saulės akmuo - aktyvina čakras, suteikia šviesos ir meilės širdžiai, išlaisvina susikaupusias emocijas .Tigro akis - aktyvina ir stiprina, skatina kūrybingumą ir padeda siekti užsibrėžto tikslo.Citrinas - skleidžia šviesą ir teigiamą energiją, suteikia jaukumo, įkvepia .
Vėžį palaikantis brangakmeniai: Avantiūrinas - padeda pasiekti pusiausvyrą, šalina dvasinę įtampą, suteikia ramybę.Chalcedonas - padeda įveikti kliūtis, suteikia pusiausvyrą ir ramybę, geras akmuo oratoriams.Karneolis - padeda geriau susikoncentruoti, didina darbingumą, kūrybiškumą ir entuziazmą.Žadeitas - padeda dirbti mėgstamą darbą, teikia ramybę, harmoniją ir džiaugsmą.Mėnulio akmuo - žadina mumyse intuityviąją, kūrybinę ir moteriškąją pusę, harmonizuoja.Opalas - įkvepia, atgaivina ir pagyvina, žadina intuiciją
Perlai - padeda garbingiau elgtis su savimi ir kitais, suteikia saugumo jausmą. Rodochrozitas - skatina užuojautą ir meilę, padeda nugalėti baimę.Rožinis kvarcas - suteikia gerumo ir meilės, padeda įveikti rūpesčius ir baimę, atpalaiduoja.Smaragdas - veikia gydomai ir gaivinamai, simbolizuoja augimą, pilnatvę ir išgijimą .
Dvynius palaikantis brangakmeniai: Agatas - tramdo susikaupusias emocijas ir stiprina, suteikia jaukumo ir saugumo, skatina žmoguje slypinčias gydomąsias galias.Apatitas - šalina energetines blokadas, aktyvina mąstymą ir skatina kūrybiškumą.Gintaras - aktyvina dvasią, sugeria neigiamas energijas, skatina intuiciją.Chrizoprazas - suteikia dvasinio aiškumo, padeda prisitaikyti ir tapti sąmoningesniais.Geltonasis topazas - skleidžia šviesą, džiaugsmą ir saulėtas mintis, stiprina pasitikėjimą savimi.Karneolis - padeda geriau susikoncentruoti, didina darbingumą, kūrybiškumą ir entuziazmą.Samaninis agatas - teikia pusiausvyrą ir ramina, vienija su gamta.Peridotas - skaidrina nuotaiką, skatiną kūrybiškumą ir padeda atkakliai siekti tikslo.Turkis - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį.Citrinas - skleidžia šviesą, teigiamą energiją, suteikia jaukumo, įkvepia .
Jautį palaikantis brangakmeniai: Agatas - tramdo susikaupusias emocijas ir stiprina, suteikia jaukumo ir saugumo, skatina žmoguje slypinčias gydomąsias galias.Avantiūrinas - padeda pasiekti pusiausvyrą, šalina dvasinę įtampą, suteikia ramybę.Chrizokola - stiprina ištvermę ir ramumą, skatina gerumą ir toleranciją.Koralai - suteikia harmoniją, kūrybiškumą ir grožį, teikia džiaugsmo kasdienybėje.Malachitas - sugeria neigiamą energiją, padeda atsikratyti įkyrių negerų jausmų, skatina užuojautą ir supratimą.Rožinis kvarcas - suteikia gerumo ir meilės, padeda įveikti rūpesčius ir baimę, atpalaiduoja.Safyras - skatina aiškumą ir harmoniją, suteikia ramybės ir jėgos, įkvepia.Smaragdas - veikia gydomai ir gaivinamai, simbolizuoja augimą, pilnatvę ir išgijimą.Turkis - valo aurą, skatina kūrybiškumą ir gamtos supratimą, simbolizuoja grožį.Turmalinas - stiprina dvasią ir padeda susikoncentruoti, suteikia harmonijos, kūrybiškumo ir džiaugsmo.
Aviną palaikantis brangakmeniai: Deimantas - stiprina savimonę, valo aurą, padeda įgyti savigarbos ir aiškumo.Granatas - teikia džiaugsmo ir gyvybinių jėgų, skatina savo vertės pajautimą, veikia atstatomai.Ugninis opalas - šalina kūno ir dvasios blokadas, suteikia jėgų, ištvermės ir humoro jausmą.Hematitas - stiprina valią, drąsą, atsparumą, aktyvina ir stiprina
Heliotropas - moko derinti seksualumą ir meilę, aktyvina ir stiprina.Jaspis - padeda nuraminti per karštus jausmus, stiprina pasitikėjimą savimi.Rodonitas - padeda įvykdyti būtinus pokyčius, skatina užuojautą ir meilę.Rubinas - skatina meilę, seksualumą ir erotiką, padeda priimti sprendimus, aktyvina

ar rytietišką zodiaką
Žiurkė : amestitas, granatas, deimantas
Jautis: agatas, lauzuritas, mėnulio akmuo, nefritas (Žadeitas), smaragdas
Tigras : amestitas, rubinas, topazas, deimantas
Triušis: kalnų krikštolas, nefritas (Žadeitas), perlai, safyras, smaragdas,topazas, juodi perlai
Drakonas: amestitas, gintaras, opalas, safyras, rožinis opalas, ugninis opalas,
žydrasis opalas, dendritinis opalas
Gyvatė: jaspis, kraujo akmuo, opalas, topazas, turkis, rožinis opalas, ugninis opalas,
žydrasis opalas, dendritinis opalas
Arklys: amestitas, granatas, obsidianas, oniksas, smaragdas, topazas, turkis
Ožka: gintaras, korneolis, mėnulio akmuo, nefritas (Žadeitas), safyras, smaragdas
Šuo: gintaras, jaspis, korneolis, mėnulio akmuo, perlai, safyra
Beždžionė: agatas, akvamarinas, granatas, kalnų krikštolas, rubinas, tigro akis, topazas
Gaidys: amestitas, agatas, citrinas, rubinas, topazas, turmalinas, deimanta
Kiaulė: koralai, lazuritas, mėnulio akmuo

gimimo mėnesį;
Sausis Granatas, rubinas, karneolis, rožinis kvarcas, rodonitas, obsidianas, safyras, kalnų krištolas
Vasaris Ametistas, topazas, turmalinas, čaroitas, sakalo akis, oniksas, safyras, chrizolitas, aleksandritas
Kovas Akvamarinas, smaragdas, jaspis, deimantas, koralas, amazonitas, peridotas, aleksandritas
Balandis Safyras, granatas, lazuritas, deimantas, kalnų krištolas, agatas, cirkonas, gintaras
Gegužė Smaragdas, agatas, chalcedonas, safyras, chrizoprazas, malachitas, granatas demantoidas, nefritas
Birželis Perlas, mėnulio akmuo, labradoritas, ametistas, malachitas, smaragdas, jaspis, agatas, opalas, amazonitas, granatas
Liepa Rubinas, granatas, karneolis, oniksas, kalnų krištolas, opalas, turkis
Rugpjūtis Peridotas, jaspis, oniksas, agatas, nefritas, avantiūrinas, mėnulio akmuo, turmalinai
Rugsėjis Safyras, ametistas, perlas, lazuritas, jaspis, nefritas
Spalis Opalas, turmalinas, rožinis kvarcas, akvamarinas, deimantas, topazas, mėnulio akmuo
Lapkritis Geltonas topazas, citrinas, oniksas, gintaras, turkis, kalnų krištolas, tigro akis
Gruodis Mėlynas topazas, turkis, tanzanitas, cirkonas, jaspis, oniksas, obsidianas, lazuritas

savaitės dieną;
Pirmadienis
Spalva – balta, violetinė, jūros žalumos, tamsiai mėlyna
Akmenys – mėnulio akmuo, perlas, alebastras, smaragdas, chrizoberilas, chrizoprazas
Metalas – sidabras
Planeta – Mėnulis
Papuošalus su minėtais akmenimis patartina nešioti arčiau skranžio srities, nes Mėnulis valdo skrandį.

Antradienis
Spalvos – raudona iki violetinės
Akmenys – hematitas, deimantas, rubinas, magnetitas, topazas, raudonas jaspis
Metalas – geležis
Planeta – Marsas
Kandangi Marsas valdo galvą, patartina su minėtais akmenimis nešioti auskarus ar plaukų segtukus.

Trečiadienis
Spalvos – geltona, visi geltonos ir žalios spalvų mišiniai
Akmenys – geltonas turmalinas, agatas, geltonas jaspis, karneolis, nefritas, avantiūrinas, almandinas, citrinas, amazonitas
Metalas – gyvsidabris
Planeta – Merkurijus
Merkurijus valdo metabolizmą, kvėpavimo sistemą ir kūno galūnes, todėl papuošalus su minėtais akmenimis patartina nešioti plaučių lygyje, ant riešų ar pirštų.

Ketvirtadienis
Spalvos – mėlyna, violetinė, raudona iki purpurinės
Akmenys – piropas, turkis, ametistas, safyras
Metalas – alavas
Planeta – Jupiteris
Jupiteris yra plėtimosi planeta, todėl Jupiterio talismanai turėtų būti gana dideli ir nešiojami ant kelių vietų (komplektai) – auskarai, vėriniai, žiedai ir apyrankės.

Penktadienis
Spalvos – žalia, melsvai žalsva, mėlyna, ruda, rausva
Akmenys – samaninis agatas, smaragdas, akvamarinas, malachitas, lazuritas, deimantas, epidotas
Planeta – Venera
Venera valdo gerklę, dėl to penktadienio talismanai turėtų būti trumpi vėriniai ar pakabukai ant trumpos grandinėlės

Šeštadienis
Spalvos – tamsiai žalia, juoda, pilka, juoda, pilka, plieninė
Akmenys – opalas, juodas oniksas, aleksandritas
Metalas – švinas
Planeta – Saturnas
Saturnas yra planeta, susijusi su išbandymais, drausme, disciplina, valdo kaulus ir sąnarius, dėl to rekomenduojami žiedai, apyrankės.

Sekmadienis
Spalva – auksinė
Akmenys – deimantas, rubinas, chrizolitas, taip pat geltonų, oranžinių tonų akmenys – cirkonas, topazas
Metalas – auksas
Planeta - Saulė
Papuošalus su minėtais akmenimis patartina nešioti prie širdies, nes saulė valdo širdį.

Poreikius
Meilei
Akvamarinas - užtikrina ilgalaikę ir sėkmingą santuoką
Avantiūrinas - pritraukia sėkmę meilėje
Chrizokola - gydo sudaužytą širdį
Chrizoprazas - gali pagydyti sudaužytą širdį ir pritraukti naują meilę
Čaroitas - skatina gebėjimą mylėti
Gintaras - padeda surasti naują meilę
Granatas - simbolizuoja aistrą ir ištikimybę
Hematitas – gerina tarpusavio santykius
Kalnų krištolas - švelnina išsiskyrimo skausmą, gydo sielos žaizdas, saugo nuo beviltiškos meilės
Karneolis - moterims traukia tikrąją pusę, suteikia žaismingumo, seksualumo, gerą nuotaiką
Koralai - pritraukia meilę, tai taip pat yra aistros akmuo.
Kraujo akmuo - padeda pasiekti seksualumo ir meiles harmonijos, todėl meilės ryšiai įgauna naujų impulsų
Lazuritas – skatina nesavanaudišką meilę
Lingamas – didina potenciją, partneriams patartina abiems tokius akmenis turėti per išsiskyrimo laikotarpį
Malachitas - skatina meilę sau ir kitiems, pabrėžia moters individualumą
Mėnulio akmuo - tikima, kad nešiojant mėnulio akmenį, į gyvenimą ateina nauja meilė, atgaivina aistrą
Nefritas (žadeitas) - didina vaisingumą
Peridotas – pritraukia meilę, simbolizuoja vedybinę laimę
Perlai (perlamutras) - padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras, harmonizuoja santykius
Prehnitas - besąlygiškos meilės akmuo
Rausvas opalas (Peru) - meilės akmuo
Rausvas turmalinas – skatina bendravimą, seksualumą
Rodochrozitas - padeda atsiverti, suvokti, jog išmokti mylėti – būtina, kad būti laimingu pačiam, pritraukia naują meilę
Rodonitas – akmuo sielai gydyti, mokymuisi mylėti
Rožinis kvarcas - skatina sugebėjimą mylėti save ir kitus
Rubinas - simbolizuoja aistringą ir karštą žemišką meilę
Rutilo kvarcas - harmonizuoja vedybinius santykius
Saulės akmuo – didina seksualinę energiją
Selenitas - skatina susitaikymą tarp įsimylėjėlių
Smaragdas - saugo šeimos židinį
Topazas – padeda atpažinti tikrą meilę
Turkis – traukia meilę
Turmalinai raudonas ir žalias – stiprina meilę
Žydrasis agatas – gerina tarpusavio santykius

Turtui
Agatas – visokeriopo klestėjimo akmuo
Ametrinas – sustiprina citrino poveikį klestėjimui pritraukti
Avantiūrinas – padeda pritraukti sėkmę versle
Chrizoberilas – turto akmuo
Chrizoprazas - į namus pritraukia turtą ir priteklių
Citrinas – klestėjimo akmuo
Deimantas – neša turtą, sėkmę
Dūminis kvarcas – skatina kūrybiškumą versle
Granatas – sėkmingo verslo akmuo
Jolitas - ypatingai gerai naudoti finansinei situacijai stabilizuoti, atsikratyti skolų bei geriau valdyti pinigus
Koralai - pritraukia klestėjimą
Malachitas – padeda versle, traukia klestėjimą
Nefritas (žadeitas) – skatina klestėjimą
Obisidianas – tinka verslininkams
Opalas - garantuoja verslo sėkmę, jei jį nešioja doras, kilnus žmogus
Peridotas - pasirūpina verslo ir darbų sėkme
Rubinas su coizitu – nešiojant šį akmenį, niekada netrūks pinigų
Safyras – pritraukia finansinę sėkmę
Smaragdas – skatina gerovę, turtus
Tigro akis - prtraukia sėkmę versle, apsaugo nuo bankroto ir finansinių rūpesčių
Topazas – pritraukia turtą
Turkis – traukia turtus, sėkmę

Apsauginiai akmenys
Agatas – apsaugo nuo neigiamų energijų, bei neigiamų išorės reiškinių ir pavojų
Ametistas – apsaugo nuo vagių, netikrų draugų
Chiastolitas – padeda atspindėti negatyvias energijas ir išsaugoti žmogaus vidinę harmoniją
Chrizoberilas – apsaugo nuo piktavalių žmonių
Citrinas – apsaugo, stiprindamas intuiciją ir apdairumą
Deimantas – atspindi visas negatyvias energijas
Fosilijos – apsaugo nuo svetimos neigiamos įtakos
Gagatas – saugo nuo košmarų, padeda nugalėti baimę
Haulitas – sugeria negatyvias energijas, sušvelnina į mus nukreiptas pykčio atakas
Hematitas – gali sugerti neigiamas energijas bei jas įžeminti, apsaugo nuo vagių
Juodas turmalinas – blokuoja negatyvias energijas
Koralai – apsaugo nuo vagysčių ir nelaimingų atsitikimų
Labradoritas –  apsaugo nuo vagių, suteikia stiprią apsaugą
Lazuritas – nuo netikrų draugų
Malachitas – stiprus apsauginis akmuo, apsaugo nuo nepatikimų partnerių versle
Nefritas (žadeitas) – apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų
Peridotas – saugo šeimininką nuo gaisro ir vagysčių
Obisianas snaiginis – nuo netikrų draugų
Raudonasis jaspis – galingas apsaugos akmuo
Rubinas - apsaugo nuo negatyvių energijų, psichinių atakų, pykčio, pavydo
Saulės akmuo - apsaugo nuo energetinių vampyrų
Smaragdas - apsaugo nuo piktos akies
Šungitas – apsaugo nuo elektromagnetinių spindulių
Tigro akis – apsaugo nuo visų rūšių neigiamos energijos
Turkis – apsauginis akmuo, suteikiantis drąsos, mažinantis įtampą
Turmalinis kvarcas – atpindi neigiamą energiją

 Jėgos akmenys
Ametistas – stiprina imunitetą
Amazonitas – savikontrolei, ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, prieštaravimus
Deimantai – stiprina žmogaus energetiką
Fluoritas – padeda nuveikti daugiau, nei tikimasi
Granatas piropas – palaiko energiją
Haulitas – savikontrolės akmuo
Hematitas - suteikia jėgos, gyvybingumo
Jolitas – suteikia ištvermės sunkiausiose situacijose
Juodas turmalinas – suteikia jėgos ir aiškumo
Kalnų krištolas - padeda susikoncentruoti, susikaupti, ir skaidrina mintis
Karneolis – suteikia gyvybingumo, ištvermės
Kianitas – skatina savikontrolę
Koralas – stiprina gyvenimiškąją jėgą
Kraujo akmuo – savikontrolei, stiprina drąsą
Labradoritas – suteikia kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos, suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis
Lazuritas – suteikia valios stiprybės
Obsidianas – gerina ištvermę ir savikontrolę
Oniksas – stiprina ryžtą, ištvermą, padeda pergyventi sunkius periodus
Raudonasis jaspis – itin sustiprinantis akmuo
Rodonitas – skatina pusiausvyrą, energiją tobulėjimui
Rubinas su zoisitu – vienas galingiausių žmogaus energetinio lauko stiprintojų
Rudas-geltonas jaspis – skatina ištvermę
Tigro akis – didina ištvermę ir optimizmą
Turmalinas raudonas – palaiko energiją
Turmalininis kvarcas – stiprina proto pajėgumą ir psichines galias
Ugninis opalas – suteikia stiprybės, ištvermės

Sėkmei pritraukti
Agatas - reikalinga sėkminga apsauga, reikia įgyti vidinę pusiausvyrą
Ametistas - pasąmonės gebėjimų ugdymas, siekiant sėkmės visose srityse
Avantūriunas - pritraukia sėkmę lošimuose
Citrinas - reikia sėkmės užsidirbant daugiau pinigų
Dūminis kvarcas - reikia daug fizinės jėgos, energijos ir ištvermės, tinka atletams
Gintaras - reikia atsikratyti streso, energijos blokavimo
Granatas - reikia sėkmės karjeroje
Hematitas - reikia sustiprinti santykius su partneriu
Katės akis, hematitas - reikia sėkmės suprantant kitus žmones
Malachitas, citrinas - reikia sėkmės versle
Raudonas jaspis - nieko nebijoti
Rožinis kvarcas, hematitas - reikia sėkmės vedybose
Smaragdas - reikia sėkmės išlaikant savo partnerį ištikimu
Sodalitas - reikia nebesijaudinti
Sodalitas - Ar norite dvasios ramybės? Jei esate rašytojas, šis akmuo jums tiks
Turmalinas  - reikalinga dviguba sėkmė bet kokioje situacijoje
Turmalinas, avantiūrinas - reikia sėkmės lošiant
Turmalininis kvarcas - kaip reikia labai daug sėkmės

Optimizmui skatinti, depresijai gydyti
Akvamarinas– padeda nugalėti nerimą
Ametrinas – skatina vidinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą
Avantiūrinas – pakelia nuotaiką užplūdus liūdesiui, padeda įveikti drovumą, skatina individualumą, pasitikėjimą savimi
Celestinas – padeda atgauti prarastą gyvenimo džiaugsmą
Chalcedonas – mažina dirglumą ir pyktį
Chrizokola – leidžia atsikratyti kaltės jausmo
Citrinas – geriausias antidepresinis akmuo
Čaroitas – didina savigarbą
Dūminis kvarcas – padeda įveikti depresiją
Gintaras – depresijai įveikti
Granatas  – vadinamas gyvybės ir energijos akmeniu, kuris padeda atgauti jėgas, aistrą, įkvepia trokšti bei suteikia jėgų įgyvendinti troškimus
Hemtatitas – laikomas geru antidepresantu, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą
Jaspis – skatinantis realybės jausmą, pasitikėjimą savimi, tinka droviems
Juodas turmalinas – mažina negatyvias mintis
Kalnų krištolas – veikia raminamai ir suteikia harmonijos
Karneolis – skatina gyvybingumą, iniciatyvumą
Kianitas – mažina pyktį ir maišatį
Koralai  – mažina vidinę ir iš aplinkos sklindančią įtampą, baimes
Kraujo akmuo – padeda nuo depresijos ir melancholijos
Labradoritas – ramina pyktį ir stresą, padeda atsikratyti prisirišimo prie praeities
Obsidianas – padeda atsikratyti nepilnavertiškumo komplekso
Oniksas – stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius
Opalitas – šalina liūdesį
Perlai (perlamutras) – palaiko gerą nuotaiką, išsklaido liūdnas, melancholiškas minits, saugo nuo depresijos priepuolių, suteikia optimizmo
Piritas – skatina savęs pažinimą ir vertės pajautimą
Rodochrozitas – skatina gyvybingumą, kūrybiškumą, entuziazmą, idėjas, pakelia nuotaiką
Rodonitas – padeda atleisti ir išsigydyti sielos žaizdas
Rožinis kvarcas – padeda įveikti depresiją
Rubinas – neleidžia liūdėti bei apnikti depresijai
Safyras – vertinami kaip antidepresniai akmenys, skatinantys intuiciją
Sardoniksas – padeda įveikti depresiją
Saulės akmuo – suteikia optimizmo, pasitikėjimo savimi, gyvybingumo, Ypač tinka tiems, kurie savyje mato tik silpnybes ir trūkumus
Selenitas – išsklaido energetines blokadas
Tigro akis – padeda nugalėti nerimą
Turmalininis kvarcas – padeda nugalėti depresiją ir nervinį išsekimą
Ugninis opalas – suteikia teigiamos energijos, optimizmo
Unakitas – apsaugo nuo streso padarinių, ramina nervus, pakelia nuotaiką žmonėms

Kelionėms
Agatas – tinka nešioti kelionėse lėktuvu ir laivu
Granatas – apsaugo nuo nelaimių kelyje
Malachitas– apsaugo keliautojus ne tik nuo nuovargio, bet ir nuo nelaimingų atsitikimų; prieš nelaimingus atsitikimus sudūžta
Serpentinas – kelionėms, kad apsaugotų nuo nenumatytų pavojų

 Laikantis dietos
Labradoritas – skatina metabolizmą
Suakmenėjęs medis – skatina svorio kritimą
Perlai (perlamutras) – gerina metabolizmą
Serafinitas – padeda mesti svorį

 Akmenys mąstymui gerinti ir sprendimams priimti
Agatas – padeda išsiaiškinti teisybę, didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus
Amazonitas – savikontrolei, ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, prieštaravimus, skatina kūrybiškumą ir intuiciją, padeda priimti sunkius sprendimus
Ametistas – apsaugo nuo neapgalvotų sprendimų, skatina intuiciją
Apatitas – skatina intelektą ir kūrybiškumą
Aragonitas – savikontrolei , sprendimams priimti
Avantiūrinas – padeda priimti sprendimus
Azūritas – padeda geriau formuluoti mintis, skatina iškalbą, atmintį
Chiastolitas – padeda pažvelgti į problemas iš šalies ir nesikarščiuojant jas spręsti
Chrizokola – suteikia išminties
Citrinas – padeda logiškai mąstyti
Fluoritas  – gerina analitinį mąstymą, suteikia aiškumą, greitą supratimą, koncentraciją, gerina atmintį
Gintaras  – savikontrolei
Haulitas – galingas savikontrolės akmo
Hematitas – proto akmuo, padeda išsiaiškinti paslėptus dalykus, gerina atmintį, skatina originalų mąstymą ir technines žinias
Jolitas – padeda atskleisti teisybę
Juodasis oniksas – skatina koncentraciją, įžvalgą
Kalcitas – skatina intelektą bei išmintį, stiprina atmintį
Kalnų krištolas – padeda susikaupti, skatina intuiciją
Kalnų krištolas – skatina savikontrolę, aiškų mąstymą
Karneolis – didina koncentraciją, daro protą aštresniu
Koralai – skatina intuiciją ir vaizduotę
Labradoritas – gerina intelektą
Lazuritas – naudotas senovės Egipto teisėjų išminčiai bei teisybei skatinti
Malachitas – skatina koncentraciją, padeda priimti sprendimus, prieš tai leisdamas įsisamoninti nuslopintus norus
Nefritas – skatina išmintį, padeda priimti greitus ir gerus sprendimus
Piritas – savikontrolei
Raudonas jaspis – skatina koncentraciją
Safyras – lemiamose situacijose padeda rasti geriausią sprendimą
Saulės akmuo – padeda priimti sprendimus
Selenitas – stimuliuoja aiškumą, įžvalgą
Smaragdas – gerina protinius sugebėjimus, padeda suderinti intelektą su intuicija
Sodalitas – skatina racionalų mąstymą, tačiau derina logiką su intuicija
Tigro akis – skatina koncentraciją, intuiciją, suteikia aštrumo protui
Turkis – didina intuiciją
Turmalininis kvarcas – padeda įžvelgti teisybę
Turmalinis kvarcas – leidžia atpažinti teisybę
Žydrasis topazas – skatina koncentraciją

 Negalavimams palengvinti
Akių ligos – kalnų krištolas, ametistas, agatai, lazuritas
Inkstų akmenys – kalnų krištolas, baltas nefritas
Alergija – gintaras, žalsvas fluoritas
Alkoholizmas – dūminis kvarcas, ametistas
Arterijų kalkėjimas – chrizoprazas, raudonas turmalinas, suakmenėjęs medis
Artritas – gintaras, piropas, fluoritas, suakmenėjęs medis, labradoritas
Astma – akvamarinas, žalias fluoritas, rutilo kavarcas, lazuritas
Aterosklerozė – chrizoprazas, žalias turmalinas, snaiginis obsidianas
Augliai – karneolis
Aukštas kraujospūdis – kalnų krištolas, karneolis, chrizoprazas, žadeitas, lazuritas
Bronchų ligos – rodonitas, rutilo kvarcas, žalias fluoritas, gintaras
Depresijos – samaninis agatas, citrinas, gintaras, žalias turmalinas, dūminis kvarcas, rožinis kvarcas, serdolikas, karneolis
Diabetas – ametistas, citrinas, samaninis agatas
Endokrininės sistemos ligos – gintaras, citrinas, suakmenėjęs medis
Egzema – gintaras, agatas, fluoritas
Epilepsija – smaragdas, ametistas, rutilo kvarcas, koralai, lazuritas
Frigidiškumas – karneolis
Galvos skausmai – ametistas, kalnų krištolas, lazuritas, fluoritas, amazonitas, lazuritas
Impotencija – granatas, raudonas turmalinas
Insultas – granatas, rožinis kvarcas
Karštligė – granatas
Kaulų ligos – gintaras, labradoritas, fluoritas, smėlio rožė, suakmenėjęs medis
Kepenys – pirito saulė, serdolikas, citrinas, karneolis, kalnų krištolas, lazuritas, mėnulio akmuo, turkis
Kraujo spaudimą gerinantys – ametistas, granatas, karneolis
Kraujo apytaką gerinantys – labradoritas, malachitas, koralai, rožinis kvarcas, lazuritas, granatas
Kvėpavimo takų ligos – akvamarinas, kalnų krištolas, rodonitas, sardoniksas, rutilo kvarcas, lazuritas, gintaras
Leukemija – rožinis kvarcas, granatas
Mažakraujystė – ametistas, piropas, žalias turmalinas, hematitas, raudonas koralas
Nemiga – balti koralai, rožinis kvarcas, lazuritas
Nevaisingumas – kalnų krištolas, lazuritas, mėnulio akmuo, karneolis
Paradontozė – karneolis, fluoritas
Peršalimas – agatas, ametistas, gintaras
Plaučių ligos – lazuritas, pirito saulė, sardoniksas, rodonitas, rutilo kvarcas, kalnų krištolas, gintaras
Psichinės ligos – gintaras, lazuritas
Radikulitas – lazuritas, labradoritas, pirito saulė
Sklerozė – koralai
Skrandžio ligos – gintaras, dūminis kvarcas, citrinas, snaiginis obsidianas, agatas, kalnų krištolas, ametistas
Skydliaukė – akvamarinas, mėlynas turmalinas, žadeitas, lazuritas, mėnulio akmuo, gintaras, kalnų krištolas
Strazdanos – ametistas
Stuburo ligos – labradoritas, snaiginis obsidianas, turkis, pirito saulė
Širdies ligos – chrizoprazas, piropas, malachitas, rožinis kvarcas, karneolis, koralai, kalnų krištolas
Širdies infarktas – chrizoprazas, lazuritas, rožinis kvarcas, suakmenėjęs medis
Šienligė – gintaras, fluoritas
Šlapimo pūslė – kalnų krištolas, rožinis kvarcas
Vaisingumui – chrizoprazas, malachitas, dūminis kvarcas, mėnulio akmuo, karneolis
Vėžys – serdolikas, lazuritas
Virškinimo traktas – mėnulio akmuo, citrinas, kalnų krištolas, karneolis, gintaras
Žarnyno ligos – žadeitas, serdolikas, suakmenėjęs medis
Žemas kraujospūdis – ametistas, serdolikas, snaiginis obsidianas

Akmenys vaikams
Agatas – saugo vaikus nuo baimių, padeda jiems anksčiau vaikščioti, didina stabilumą ir tvirtumą
Amazonitas – “sunkiems” vaikams
Ametistas – suteikia laimės, sveikatos, padeda stiprinti atmintį, valią
Chrizokola – nuo išsiblašymo, pykčio
Fluoritas – padeda susikaupti, išlaikyti pusiausvyrą, nuo bronchito ir alergijos
Gelsvas jaspis – nuo spraidymo padebesiuose
Gintaras – nuo persišaldymo ligų, per daug rimtiems vaikams
Kalcitas – skatina dvasinį vystymąsi
Kalnų krištolas – gerina atmintį, apsaugo
Karneolis – pažadina talentus, skatina norą veikti
Lazuritas – suteikia ramybę, grožį, sėkmę, taip pat puikią apsaugą
Malachitas – pakabukas apsaugai
Melsvas chalcedonas – kai vaikas daug arba sunkiai kalba
Nefritas – suteikia jautrumo, saiko, padeda išsipildyti norams
Rodonitas – meno, sugebėjimų, ir apsukrumo akmuo, padeda geriau mokytis
Rodochrozitas – padeda valdyti emocijas
Rožinis kvarcas – suteikia ramybės ir švelnumo, žadina kūrybišką mąstymą, nuo per didelio uždarumo
Sodalitas – nuo pykčio ir nesivaldymo

 
Vakaruška Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-12, 09:57:04 | Nr. # 2
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
Taip pat mineralai labai tinka namų ir darbo erdvėms. Vieni akmenys yra tiesiog universalūs, kiti labiau tinka tarkim:
Svetainei
Agatas – traukia turtą ir klestėjimą, žydrasis agatas -slopina pyktį ir ginčus namuose 
Ametistas – veikia atpalaiduojančiai
Kalnų krištolas – veikia harmonizuojančiai
Chrizoprazas – į namus pritraukia turtą ir priteklių
Chrizokola – skatina harmoniją bei stiprina santykius šeimoje
Celestinas – padeda nuraminti įtampą šeimoje
Selenitas – skatina harmoniją
Spirit akmuo – skatina klestėjimą

Miegamajam
Celestinas – gerina miegą
Rožinis kvarcas – gerina miegą
Labradoritas – gerina miegą
Rubinas su zoisitu – prišaukia pranašiškus sapnus
Agatas – padeda išvengti nemigos bei užtikrina malonius sapnus
Kianitas – padeda atsiminti sapnus
Malachitas – sužadina pranašiškus sapnus
Peridotas – pritraukia ramius sapnus
Piritas – kai užmigti neleidžia perpildytas skrandis
Saulės akmuo – padeda geriau prisiminti sapnus
Chrizoprazas – padeda nuo nemigos ir blogų sapnų
Šungitas – gerina miegą

Vaikų kambariui
Agatas – apsauginis akmuo
Amonitai – apsaugo nuo pykčio protrūkių
Hematitas – jei vaikas išsiblaškęs ir negali susikaupti, padėti hematito jo kambaryje, arba patalpos vakarinėje pusėje
Kalnų krištolas – akmenėliai šiaurės rytų kampe susikaupimui, energijai
Kalnų krištolas, ametistas – ant rašomo stalo padeda susikaupti
Rožinis kvarcas – prie kompiuterio

Darbo kambariui, biurui
Ametrinas – suteikia ramybės, romumo, didina sugebėjimą priimti naujas idėjas, stiprina kūrybingumą, intuiciją
Šungitas – neutralizuoja magnetines bangas
Dūminis kvarcas – sustiprina organizacinius gebėjimus
Sodalitas – stiprina harmoniją ir taiką
Ametistas – skatina koncentraciją, budrumą, bet kartu veikia atpalaiduojančiai, tinka dirbantiems protinį darbą, ypač ten, kur aplinkoje daug įtampos
Labradoritas – skatina koncentraciją, originalius sprendimus
Spirit akmuo – skatina klestėjimą
Celestinas – neutralizuoja įtampą, kai krūvis darbe tampa per didelis
Fluoritas – padeda įsiminti informaciją, gerina mąstymą, grupei žmonių padeda sujungti pastangas ir siekti bendro tikslo, labai tinka protinį darbą dirbantiems žmonėms
Hematitas – proto akmuo, padeda išsiaiškinti paslėptus dalykus, gerina atmintį, skatina originalų mąstymą ir technines žinias
Kalnų krištolas – padeda susikaupti

 
Vakaruška Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-12, 09:59:56 | Nr. # 3
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
Akmenų formos poveikis
Kristalai – tai didžiausia to mineralo energijos koncentracijos forma. Stipriausia energija - galūnėje ir šaknyje. Naudojami patalpoms, žmogaus čakroms ir energetiniams kūnams valyti bei harmonizuoti. Kristalai būna moteriški ir vyriški. Moteriški patartini vyrams, o vyriški - moterims. Vyriškų kristalų viršūnėlė visiškai smaila, o moteriškų - lyg nukirsta.
Glotnūs įvairių rūšių mineralai. Jų energija pakankamai stipri, todėl tinka ir gydymui, ir kasdieniniam naudojimui. Jais galima palaikyti čakrų balansą, valyti aplinką. Energija pasiskirsto tolygiai
Rutuliai spinduliuoja vienodą energiją į visas puses, tad galima laikyti tiek namuose, tiek darbo vietoje. Jį nešiojant, akmens energija tolygiai pasiskirsto auroje, puikiai tinka čakroms valyti (galima uždėti atskirai ant kiekvienos čakros).
Kiaušiniai kaip ir rutuliai, valo aplinką. Ypač gerai valo aurą.
Piramidės nukreipia savo energijos spindulį aukštyn, bet kartu tiesiai ir koncentruotai perduoda jį žemyn. Tai veikia kaip akupunktūra. Todėl galima dėti ant nesveikų vietų, pažeistų organų, ypač kai žinomas konkretus ligos židinys. Valo aplinką. Piramidės viršūnė veikia kaip lazerio spindulys.
Rutuliukų karoliai sukuria stiprų energetinį lauką. Ši energija giliai įsiskverbia į organizmą, veikia harmonizuojančiai, stiprina atsparumą neigiamiems aplinkos poveikiams ir ligoms.  
Daugiabriauniai karoliai ypatingai stiprūs: Jie suaktyvina organizmo galias; valo čakras, aurą. Kartu teigiamai veikia aplinkinių auras, skleidžia harmoniją ir švarą.
Išgaubtas apskritimas veikia švelniai. Jis harmonizuoja, centruoja.
Mėnulio forma skatina įžvalgą, aiškiaregystę, intuiciją, moteriškumą, cikliškumą.
Širdis skatina širdingumą, draugiškumą, didžiadvasiškumą.
Apskritos plokštelės su skyle viduryje – tai durys iš vienos erdvės į kitą, t.y. negatyvumas išeina į niekur.
Ši forma atsirado pagal įprastą akmenį su skyle, kuris visais laikais buvo laikomas laimės akmeniu.
Žaidimų kauliuko forma susijusi su tvarka ir materialiais dalykais. Tai labai stipri, apribojanti forma. Ilgai ją nešiodamas žmogus gali tapti kategorišku.
 
Vakaruška Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-12, 10:08:44 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
Akmenys vestuvių metinėms

Metinės Dovana
1 Auksas
2 Granatas
3 Perlai
4 Mėlynas topazas
5 Safyras
6 Ametistas
7 Oniksas
8 Turmalinas
9 Lazuritas
10 Deimantas
11 Turkis
12 Nefritas
13 Citrinas
14 Opalas
15 Rubinas
16 Peridotas
17 Ametistas
18 Katės akis
19 Akvamarinas
20 Smaragdas
21 Jolitas
22 Špinelis
23 Imperinis topazas
24 Tanzanitas
25 Sidabras
30 Perlai
35 Smaragdas
40 Rubinas
45 Safyras
50 Auksas
55 Aleksandritas
60 Deimantas
65 Mėlynas špinelis
75 Deimantas

 
Forumas » Laisvalaikis » Ezoterika ir fantastika » Kaip išsirinkti akmenį (Truputis apie akmenukus)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp