Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Plepučių kampelis » Draugai (Ką jie jums reiškia?)
Draugai
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 15:32:22 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kaip suprantate draugystės sąvoką? Ar turite geriausią draugę, kaip bendraujate, ką veikiate, kiek dažnai bendraujate?

Misle Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 19:44:15 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
dovanėlės: 2
Man asmeniskai labai daug reikia draugai. Tikru draugu neturiu daug ju daug ir nereikia svarbu kad butu patikimi,miela bendrauti ir neviedmainiai.
Aisku paauglystei turejau daug "draugu", laikui begant naturalu atsisijojo ir atsiskleide tikri draugai, ne seip prasalaiciai.
Turiu viena gera drauge, su kuria susitinkam kaip tik galim, pasivaikstom su vaikais, papramogaujam-buna tikrai labai smagu

Misle Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-01-14, 14:24:00 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
dovanėlės: 2
BUna visko, tikrai kartais nesinori niekur trenktis taip norisi ramei pasibut ir tyliai.
Taciau branginu esamus draugus tai norai su jais susitinkam, ir pouikei laika praleidziu.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-01-14, 18:38:19 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Mano draugystės samprata keitėsi su metais, manau, kad ir dar keisis...Kol ėjau į mokyklą draugai buvo be galo svarbu. Sakyčiau vaikytėje, mokykliniais metais užsimezgusios draugystės eina su tavim iki gyvenimo papaugos, jos buna tvirčiausios...Po universiteto su grupiokėm santykius labaiu laikyčiau - santykiais, kaip su pažįstamais...kaip ir nebeliko bendrų interesų, kiekvienas gyvena savo gyvenimą, laiko susitikimams gali skirti minimaliai...O būti įkyria - ir nuolat siūlytis susitikti - neturiu jokio noro...Mano draugės nuo mokyklos laikų gyvena Vilniuje, Kaune..tad dažnai nesusitinkam - belieka internetiniai laiškai, skype...bet kaip ir visiems - trūksta laiko...Savo draugais laikau - sesę, draugą...Pažindintis su naujais žmonėmis tenka, kai nueini į naują darbą, esi pakviestas į vakarėlį, tačiau į savo gyvenimą neskubu įsileisti...ne kartą nusivyliau žmonėmis...

Ašai Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-01-15, 09:10:11 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2008-08-27
žinutės: 727

vieta: Klaipėda
dovanėlės: 3
Mano draugės - patikrintos ir tikros, viena nuo pat gimimo, kita - nuo mokyklos laikų, dar viena iš studijų metų. Tai čia tos tikrosios, kur galiu bet kada skambinti, bet ką pasisakyti, su kuriom susibėgam, o kartais kai ilgai nesimatom vis tiek jaučiam viena kitą....
Dar yra krūvos draugų, šeimų, su kuriais susieinam savaitgaliais, susibėgam ant kavos, susirašom ar susiskambinam. Bet jie nėra man tokie artimi, kaip senosios mano draugės.
Beje, draugais aš laikau tokius žmones su kuriais bendrauju ne vienus ir ne du metus. Su kai kuriais jau ir daugiau kaip dešimtmetis, su kitais 7-8metai bendraujam...

smeizike Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-01-23, 18:09:14 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
o as maniau kad viena drauge turiu, bet ji nebuvo salia ta diena, kai man labai reikejo ir jos to prasiau. Negaliu sakyt kad isdave, bet tikra drauge jau pavadint nebegaliu, liko tik paprasta drauge, nors kartu esam nuo mazu dienu, pasizadejom viena kita palaikyt ir but salia, bet tas pazadas is jos puses liko neisgirstas. Dabar tokiu nera kad galeciau skambint ir atlektu, bet yra tokiu kurie skambintu man ir as lekciau pas juos.

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-18, 14:29:41 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Man irgi buvo panasei kaip smeizikei..nors ir susirasom skipe,bet jau nebetas,draugu yra,bet kuriais pasiiket galima butu99% gal vieni,daug atsisijojo,kaip sako daug ka pinigai atskyre,kai kuriem mes per turtingi,kitiem per biedni diler

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-02-20, 19:41:44 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Aš turiu kelias labai geras drauges, kurios visada šale gali būti kai reikia, kuriomis galiu pasitikėti, o dėl geriausios tai nutiko taip: Draugavom nuo pirmos klasės, tačiau jau nuo 13 metų pradėjo skirtis interesai:ji pradėjo rūkyti, aš ne. Tada prasidėjo jos išgerinėjimai, o aš tik kartais ikaldavau...Po to aš sutikau savo vyrą,ji tebebaliavojo ir baliavoja iki dabar. Man mokslai,šeima buvo svarbiausia, nors nebuvau ir aš šventa. Kaip ir pas visus buvo visko, bet keliai isiskyrė. Pakviečiau ją ir į savo vestuves, o ji į gimtadienį,kuris buvo visai neseniai nekvietė. Skambino naktį pusei 2 - žinau ko tikriausiai baigėsi gerimas baliuje reikėjo atvešt, tai išjungiau telefonus visus tris...Manau čia nedraugystė jei prisimena tik tada kai kaiko reikia upset

minimi Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-10, 09:58:04 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
turiu viena drauge,sneket gali apie bele ka,man smagu su ja,mums kartu net visos dienos neuztenka issipliupt biggrin bet tokiu atveju kaip pagalba,ar kazkokios isvykos suplanavimas neimanomas nes visada paveda sad istinka kokia beda ir jau neturiu i ka kreiptis jai paskambinu,ji pasiteisina kad jau guli ir niekuo padet negali,drauge tik bendravimui
turiu ju nemazai bet tai tokios seip sau,nemegstu bet kam issipasakoti ir pasiguost,jau geriau darau tai cia su Jumis yahoo

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-10, 14:11:05 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

Šiuo metu apie viską pasišneku balandoje,arba telefonu.

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-10, 16:45:16 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

Quote (Puikutė)
kažkaip daugiausio laiko praleidžiu su šeima, o kai reik kažkur išsiruišti be jos, tai man laaabai sunku. namisėda aš, o norint turėt tikrų draugų gi reik su jais bendraut

agree Aš irgi esu namiseda. Daugiausia praleidžiu laiko su mažyle.

Murlyka Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-09-03, 18:14:16 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Del to namisediskumo ir gal netgi tingejimo nebeturiu draugu... O gal del to, kad as neidomi ir savito charakterio. Turiu drauge, su kuria draugaujam nuo vaikystes. Ji tik metais jaunesne. Keliai issiskyre, kai ji susirado vaikina, tuomet manes nebereikejo:) ji isvaziavo i Vilniu, nusipirko buta... Atsirado vaikino draugai ir drauges...:) Jei manes nereikia tai nereikia.

Žinutę redagavo Murlyka - Ketvirtadienis, 2009-09-03, 18:15:38

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-09-03, 19:58:53 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Murlyka)
Del to namisediskumo ir gal netgi tingejimo nebeturiu draugu..

agree
aš nors lengvai bendraujanti , bet draugų arti neprisileidžiu, nepasakoju savo bedų ar problemų...
turiu vieną draugę laiko patikrintą, bet dabar ji turi savo pingviną ( aš čia taip apie jos draugą) tai bendraujam mažiau.Geriausias draugas vyras su juo galiu pliurpti apie bet ką ir svarbiausia nepaveda 1tooth

Ievux Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-09-03, 20:26:17 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Vėja)
Savo draugais laikau - sesę, draugą...Pažindintis su naujais žmonėmis tenka, kai nueini į naują darbą, esi pakviestas į vakarėlį, tačiau į savo gyvenimą neskubu įsileisti...ne kartą nusivyliau žmonėmis...

Quote (stebėtoja)
Geriausias draugas vyras su juo galiu pliurpti apie bet ką ir svarbiausia nepaveda

Sutinku su siom mintimis ... turiu vyro sese, ji kaip sesuo, pasnekam , pades ,bet kada, galiu net nakti paskambint ... vyras ,man taip pat pats geriausias ir draugas,ir godejas ir pasako,kas yra negerai... vienas i kita jau remiames ilgai ir laikas buvo pateikes daug isbandymu, bet islikom ir esam istikimi draugai vienaskitam ... o siaip draugiu turejau daug, bet per savo gera dusele daug kartu esu nukentejus,isduota,pavesta... dabar sunku yra uzmegsti naujas draugystes ,kad nebutu itarinejimu confused

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-09-04, 08:48:36 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Ievux)
Sutinku su siom mintimis ... turiu vyro sese, ji kaip sesuo, pasnekam , pades ,bet kada, galiu net nakti paskambint ... vyras ,man taip pat pats geriausias ir draugas,ir godejas ir pasako,kas yra negerai... vienas i kita jau remiames ilgai ir laikas buvo pateikes daug isbandymu, bet islikom ir esam istikimi draugai vienaskitam ... o siaip draugiu turejau daug, bet per savo gera dusele daug kartu esu nukentejus,isduota,pavesta... dabar sunku yra uzmegsti naujas draugystes ,kad nebutu itarinejimu

Aš net nejaučiu poreikio užmegzti draugystę...na, nebent pajausčiau, kad tikrai tai žmogus su kuriuo man be galo malonu bendrauti...

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-09-04, 09:15:54 | Nr. # 16
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (stebėtoja)
Geriausias draugas vyras su juo galiu pliurpti apie bet ką ir svarbiausia nepaveda

agree aš irgi labiausiai pasitikiu vyru. Jam galiu pasakoti bile ką girllove

Ievux Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-09-04, 10:13:09 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Vėja)
Aš net nejaučiu poreikio užmegzti draugystę...na, nebent pajausčiau, kad tikrai tai žmogus su kuriuo man be galo malonu bendrauti...

Yra kelios moterytes , su kuriom labai malonu bendraut , jos siltos tokios , ir viskas savaime gaunasi ... o ar tai draugyste, cia laikas parodys smile

linneta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2015-05-24, 15:17:57 | Nr. # 18
klubo narys (-ė)

nuo: 2014-12-07
žinutės: 10

dovanėlės: 0
Esu vienturtė, todėl labai myliu ir vertinu savo draugus :)

darute Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2015-05-25, 18:09:54 | Nr. # 19
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-10
žinutės: 6

As tai prisibijau artimu draugysciu,nes dazniausiai draugai isduoda :/

DeepHope Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2015-05-25, 21:18:56 | Nr. # 20
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-25
žinutės: 6

Krc postinu nes noru knygu siustis

strazduke Žinutė parašyta: Antradienis, 2015-05-26, 13:36:19 | Nr. # 21
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-13
žinutės: 8

aš irgi noriu knygų siųstis ir mano tikri draugai labai to nori :)

Forumas » Laisvalaikis » Plepučių kampelis » Draugai (Ką jie jums reiškia?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp