Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Laisvalaikis » Plepučių kampelis » Kam virš 30... (2 dalis) (vis dar kalbam...)
Kam virš 30... (2 dalis)
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-10-13, 12:18:41 | Nr. # 776
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Gal duosit patarimą , kaip atsikratyt įkyrios kaimynės ?
Pyktis su kaimynais nenoriu, bet pavasarį vieną namą išnuomavo ir atsikraustė nauji gyventojai , nu kaimynė kokia "draugiška" tai siaubas bang . Ji tikrai pernelyg draugiška , ateina į svečius , nekreipiu dėmesio darau tai ką man reikia , bet jis stovi kalba , pasakoja savo nuotykius , problemas galiu net nekreipt dėmesio . Vasarą jau buvau lyg ir atpratinus , bet dabar paprašė oboulius nuo žemės susirinkt -leidau . viskas pasidarė vos ne šeimos narys . galėčiau išvyt trumpai drūtai , bet nesinori juk nieko blogo nepadarė , tik nori būti draugiška . Ir nesupranda , kad mūsų pomėgiai interesai skiriasi . Man tikrai gaila laiko , kartais galvoju , kad geriau pamegzčiau ar paskaityčiau ...

Gitana1965 Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-10-13, 13:53:13 | Nr. # 777
ištikima klubo narė

nuo: 2011-07-11
žinutės: 238

Quote (stebėtoja)
Pyktis su kaimynais nenoriu

Vau... Vau... Vau..... ohno
stebėtoja, problemą turi , kaip reikiant ohno
Aš suprantu, kad ji ateidinėja, nes neturi ką veikti, kuo užsiimti - per daug laisvo laiko turi , o pas jus jai smagu. O tu nenori, jai atėjus, kokių darbų užduot ? dont Tipo -va, kaip gerai, kad, mieloji, atėjai - aš taip privargau,tiek darbų daug turiu, kad nėr laiko nė kavai - padėk man, mieloji, jei gali -[ čia gal kambarį kokį išplaut reiktų, čia gal dar kokių darbų darže ar rūsyje užsilikę] - gi tu laiko turi, mieloji, juk nieko neveiki, tai padirbėk darže ar kur nors kieme idea
Ir taip, kiekvieną kartą, kai ji tik ateis , pristatyk ją prie darbų happy Tik būtų įdomu sužinoti , ar ji dirbs, ar apsisukusi čiuoš namo ..... bye bye bye
Man atrodo, kad turėtų tai padėti wow2

O jei tai nepadės, tai tada išbandyk šitą būdą, nes sako, kad padeda
Kai ji vėl bus pas tave svečiuose ir kai jau išeis namo, tai tu iškart sušluok visas šiukšles . [ nu, tipo grindis labai švariai išsišluok] Šluok link išeinamų durų , link slenksčio. Ten , viską švariai susemk į semtuvėlį ir iškart išnešk išpilti iš namų.
Pamatysi, kaip ranka nuims ir daugiau turėtų nebeateiti bye
Tokį būdą per televiziją pasakojo, o kaimynė išbandė ant savo įkyrios draugės ir nuo šiol ji neateina ok

Tai tau sėkmės, kovojant su kaimyne. duel

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-10-13, 20:36:32 | Nr. # 778
ištikima klubo narė

Nu jau ne dirbti tai aš tikrai jai nesiūlysiu nieko , dar tik to betrūko , kad ji namuose sakytų bėgus pas kaimyne , nes ji nieko nespėja , jai padėt reikia badevil Be to ji visada akcentuoja , kad ji tiek darbų turi , tiek dirba , kad kartais kojų nepavelka , o jos tas darba tai nuo vienos kaimynės iki kitos vaikščiojimas shock
Quote (Gitana1965)
ir iškart išnešk išpilti iš namų.

netikiu tokiais dalykais , bet pabandyti juk galima 007

Gitana1965 Žinutė parašyta: Penktadienis, 2011-10-14, 09:24:57 | Nr. # 779
ištikima klubo narė

Quote (stebėtoja)
netikiu tokiais dalykais , bet pabandyti juk galima

stebėtoja, o Tu galvoji, kad aš tikiu tom nesąmonėm ? ohno Bet sako, kad tos nesąmonės padeda Man pačiai neprirekė jos išbandyti, bet pabandyk tu juk gali . dontknow Per galvą niekas neduos , jei pabandysi nunu Tik gal vėliau niekam nepasakok, kokių ėmeisi priemonių, kad kaimynės atsikratytai, o tai dar visi užjuoks ir paskaitys nenormalia kuku
Jei man reikėtų kažko atsikratyti, tai žinok , kad išbandyčiau visas leistinas ir neleistinas priemones maniak

Žinutę redagavo Gitana1965 - Penktadienis, 2011-10-14, 09:26:12

Gitana1965 Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 14:06:01 | Nr. # 780
ištikima klubo narė

Quote (stebėtoja)
Pyktis su kaimynais nenoriu

stebėtoja, čia labai teisingi žodžiai tavo atveju wink

" Namai - mūsų tvirtovė. Ir kiekvieną kartą, įsileisdamas žmogų, tikiesi, kad įsileidi brangų svečią. Bet ką daryti su tais, kurie nenusivalo kojų? " beer

Žinutę redagavo Gitana1965 - Šeštadienis, 2011-10-15, 14:08:27

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 20:33:54 | Nr. # 781
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Gitana1965)
Kai ji vėl bus pas tave svečiuose ir kai jau išeis namo, tai tu iškart sušluok visas šiukšles . [ nu, tipo grindis labai švariai išsišluok] Šluok link išeinamų durų , link slenksčio.

mano pažystamos kirpėjos taip daro,sakė veikia 1tooth gali vis sakyt,kad turi darbų,ar išvažiuot kur,ar vyrui padėt,gal palaipsniui supras kad tau tik maišosi..

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 20:44:37 | Nr. # 782
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
ar išvažiuot kur,ar vyrui padėt,gal palaipsniui supras kad tau tik maišosi..

tai tu tik įsivaizduok aną dieną rašo žinutę :- tu namie ?
aš - pakeliui į Kauną .
Ji- o kada grįši ?
Nu jau vyras juokėsi , sako aš nekontroliuoju tai sukontroliuos tave 1tooth
Nu žinai nieko aš jai nerašiau , nes tiesiog be komentarų

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 20:46:51 | Nr. # 783
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
tai tu tik įsivaizduok aną dieną rašo žinutę :- tu namie ?
aš - pakeliui į Kauną .
Ji- o kada grįši ?
Nu jau vyras juokėsi , sako aš nekontroliuoju tai sukontroliuos tave
Nu žinai nieko aš jai nerašiau , nes tiesiog be komentarų

nu duoda moteriškė ohno rašyt reikėjo,kad 2012m lol

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 20:49:34 | Nr. # 784
ištikima klubo narė

Nu tai va įsigijau bėdą wacko
tai ji ir į miestą nuvežt prašo , bet kadangi pas mus tokios taisyklės , kad niekada nieko niekur nevežam , nei už jokius pinigus , tai teko įtikinėt , kol pagaliau suprato mad

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 20:56:01 | Nr. # 785
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Nu tai va įsigijau bėdą
tai ji ir į miestą nuvežt prašo , bet kadangi pas mus tokios taisyklės , kad niekada nieko niekur nevežam , nei už jokius pinigus , tai teko įtikinėt , kol pagaliau suprato

bet ir naivumas žmogaus,man niekaip nedašyla,kad gali kažkam taip ant sprando užsikart su savo nesamonėm ohno smagu,kai draugė atsiranda,bet tik jau ne našta..

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-10-15, 21:07:36 | Nr. # 786
ištikima klubo narė

Tai va , kad žmogus nesupranta dontknow

stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-10-17, 09:01:39 | Nr. # 787
ištikima klubo narė

Gal pasvarstom poll
Atsiranda galimybė rinktis poll ar gyventi kaime ir nuosavame name , ar mieste ir bute . Ką rinktumėtes ? ir kokie privalumai bei trūkumai .
Aš rinkčiausi kaimą , trūkumas lėtas internetas , reikia kūrent pečių tooth
Privalumai : nagi vėl tas pečius kada užsimaniai tada pasikūrei , gamta ( kurios aš jau net nepastebiu ) savos daržovės ( kurias reik ravėt )daugiau erdvės

Gitana1965 Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-10-17, 10:27:11 | Nr. # 788
ištikima klubo narė

Labas rytelis , merginos cheek

stebėtoja, o galima rinktis vidurį ?

Aš tai nenorėčiau mieste gyventi bute, bet nenorėčiau ir kaime gyventi - nuosavame name no
Bet aš norėčiau gyventi mieste - nuosavame name , su centriniu šildymu, kurį kada noriu , tada atsisuku applause O taip pat prie namo būtų žemės sklypukas , kuriame , ką norėčiau tą ir daryčiau - ar gėles auginčiau, ar daržoves , ar tiesiog žalia veja užleisčiau. applause
Tai va, tokia mano svajonė ir kuri deja , jau nebeįgyvendinama , nes jau teks gyvenimo likutį nugyventi mieste - bute sad

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-10-18, 17:16:54 | Nr. # 789
ištikima klubo narė

O man nesinorėtų mieste , truktų erdvės 1tooth

Gitana1965 Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-10-20, 09:32:56 | Nr. # 790
ištikima klubo narė

Jo, tai aišku, kad kaime gamta .... ir paukštukai čiulba .... ir oras grynesnis, švaresnis ...

[img][/img]

stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-10-31, 16:48:28 | Nr. # 791
ištikima klubo narė

Na gi pasvarstom : ogi pastaruoju metu išpopuliarėjo helovynas , ką galvojate ar mums ta šventė reikalinga , o gal lietuviai iš viso nieko švęst nemoka , jiems tik paverkti leisk ?

Gitana1965 Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-10-31, 21:05:02 | Nr. # 792
ištikima klubo narė

Merginos , eina velniop tas Helovinas , nes mano bobulei šiandien vos infarkto neįvarė tas Helovinas ohno
Žinokite, kad aš nežinojau, kad per Heloviną vaikšto persirengę ir prašinėja. Tai šiandien sužinojau .... ohno
Kai paskambino į duris ir mano bobulytė , kai nukurnėjo jų atidaryti, tai vos jai infarkto neįvarė gal kokie 5 vaikai su velnių ir giltinių kaukėmis ohno
Tai tik mano bobulė riktelėjo < Ich habe große Angst > [aš labai bijau], ir užtrenkė visa jėga duris, kad net langų stiklai subarškėjo. Ir gal dar pusę valandos manęs vis klausinėjo , kas čia buvo.
Kol jai išaiškinau, kad kaip per Velykas vaikšto , ar per Užgavėnes, tai taip matyt ir per Heloviną čia vaikšto . Ir prigrasiau , kad daugiau neitų durų atidaryti, nes šiandien gali dar ne kartą tokie ateiti ir ją išgązdinti . maniak
Va jums ir Helovinas šiandien pas mane buvo.
Ir būtų mano bobulė kojas pakračiusi iš tos baimės per Heloviną. ohno
O vėliau mane toks durnas juokas suėmė, tai gerai, kad bobulė nematė, kaip aš "žvengiau" viena pati , į kampą nusisukusi. biggrin
Nes pagalvojau, kai bobulė duris atidarė ir pamatė pulką velnių su giltine priešakyje, tai gal pagalvojo, kad jau jai paskutinioji atėjo ir jau jos atėjo giltinė pasiimti , o velniai į pragarą dabar ją nusitems . ohno ohno ohno:

biggrin biggrin biggrin

Žinutę redagavo Gitana1965 - Pirmadienis, 2011-10-31, 21:08:08

stebėtoja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-11-02, 15:47:54 | Nr. # 793
ištikima klubo narė

Quote (Gitana1965)
pagalvojo, kad jau jai paskutinioji atėjo ir jau jos atėjo giltinė pasiimti , o velniai į pragarą dabar ją nusitem

ot čia tai gera mintis tau atėjo lol
lol

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-11-02, 16:24:33 | Nr. # 794
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Atsiranda galimybė rinktis ar gyventi kaime ir nuosavame name , ar mieste ir bute . Ką rinktumėtes ?

man gerai,gyvenu mieste ir nuosavam name..tik va minusas kiemas mažas..o norėčiau žymiai didesnio..taip viskas patinka..o dėl kaimo..tai pas mamuką ar uošvius nuvažiuojam,tie išvis vienkiemy gyvena,tai galima po pievas ir miškus palakstyti 1tooth
Quote (stebėtoja)
Na gi pasvarstom : ogi pastaruoju metu išpopuliarėjo helovynas , ką galvojate ar mums ta šventė reikalinga , o gal lietuviai iš viso nieko švęst nemoka , jiems tik paverkti leisk ?

šventės gerai,man jos nemaišo..pati dar nešvenčiau,bet va jaunimėliui visai smagu pasiaust..
Quote (Gitana1965)
Nes pagalvojau, kai bobulė duris atidarė ir pamatė pulką velnių su giltine priešakyje, tai gal pagalvojo, kad jau jai paskutinioji atėjo ir jau jos atėjo giltinė pasiimti , o velniai į pragarą dabar ją nusitems . ohno:

manė kad atėjo atpildo valanda ir chebrytė renkasi lol lol lol

stebėtoja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-11-02, 16:35:42 | Nr. # 795
ištikima klubo narė

Mūsų užgavėnes nukopijavo ir pavadino helovynu 007

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-11-08, 15:42:06 | Nr. # 796
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Atsilikau nuo diskusijų tai vysiuosi....

Apie įkyrią kaimynę...
Ko gero būčiau atvirai pasakiusi, kad malonu, kad užeini, bet turiu mažai laiko bendrauti - laukia krūva darbų, o ir nesu žmogus...

Apie namą, ar butą...

Pirmiausia, klausimas toks - kokio amžiaus turėčiau spręsti butas ar namas? Jei dabar... tai rinkčiausi namą, kad dukros turėtų kur pabėgioti, kad turėtų po savo nuosavą erdvę... Tai neturėtų būti vienkiemis, gal greičiau mažas miestelis, kuriame būtų darželis, mokykla... o į darbą ir važinėti galima...

Jei tai būtų jau į senatvės pusę, tai ko gero rinkčiausi nedidelį butą - kur parėjus būtų šilta, karštas vanduo ir pan... Nemanau, kad senam žmogui reikalingas namas, ar didelis butas, ypač jei nėra jėgų tvarkymuisi...O jei tų poreikis pasikapstyti po žemę - nusipirkčiau sodą...

Helovynas - jei yra kas švenčia - šaunu, aš nešvenčiu, bet manęs ir neerzina švenčiantys. Juk ne visur pasaulyje tomis dienomis žvakeles degina kapinėse, ne visur ir vaikšto persirengėliai... kažkas švenčia Užgavėnes, kažkas Helovyną...

stebėtoja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2011-11-13, 16:31:08 | Nr. # 797
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Apie įkyrią kaimynę... Ko gero būčiau atvirai pasakiusi, kad malonu, kad užeini, bet turiu mažai laiko bendrauti - laukia krūva darbų, o ir nesu žmogus...

šitas varijantas išbandytas , ne tik žodžiais , bet ir pati užbėgus mato , kad esu tikrai užsiėmęs žmogus dontknow Nieko po truputį baigiu atpratint 007
Quote (Vėja)
Nemanau, kad senam žmogui reikalingas namas,

O aš manau , vistiek name geriau , nes iki sodo tai kažkaip nuvažiuot reikia ... O dėl šildymo tai senukai sako kiek turiu pinigų malkom tiek pasišildau , daugiau apsirengiu kad šilčiau būtų , bet skola neauga , o mieste , daryk ką nori , o už šilumą mokėt reikia .

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-11-24, 12:52:38 | Nr. # 798
ištikima klubo narė

ar laukiat kalėdų ? na pasidalinam mintimis kaip ten tos šventės ar laukiamos ar tiesiog kitaip niekada ir nebuvo poll
O gal kaip tik nemėgstat ?

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-12-10, 11:55:11 | Nr. # 799
ištikima klubo narė

na gal pasvarstom ką nors ? na pvz internete atsiranda naujas pažįstamas ir taip flirtuoja su jumis wacko ką darote ?
1. pasiunčiate tolyn...
2.nekreipiate dėmesio ...
3. smagumėlis juk čia kaip žaidimas ...
na kokį variantą pasirinksite ?

Forumas » Laisvalaikis » Plepučių kampelis » Kam virš 30... (2 dalis) (vis dar kalbam...)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp