Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Šeima » Kai įsimaišo trečias... » Neištikimybė
Neištikimybė
Heizi Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-11-05, 11:29:51 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-01
žinutės: 304

vieta: Vilnius
dovanėlės: 0
laimėjimai:
Quote (magija)
oi atleistumet,dar ir kaip...

Aišku sunku spręsti kaip būtų, jeigu būtų.... upset Na, bet dabar, tai aš labai kategoriška šiuo klausimu, tai kažkaip atrodo, kad ta nuostata nepasikeistų dry

Viza Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2008-11-05, 12:13:30 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
dovanėlės: 1
Quote (Heizi)
Aišku sunku spręsti kaip būtų, jeigu būtų.... Na, bet dabar, tai aš labai kategoriška šiuo klausimu, tai kažkaip atrodo, kad ta nuostata nepasikeistų

As taip pat kategoriskai pries wink

rudenelis Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2008-11-15, 19:51:36 | Nr. # 28
naujokas (-ė)

nuo: 2008-11-07
žinutės: 11

chao o mane pirmas mano isdavinejo,atleidau pirma kart nes mylejau,antra kart,is laimes kad atleidau su mano mamos seserim t.y. mano teta susiglamonejo-su abieb balandeliais jau daug metu nebesneku.mama man sakydavo: ineta-pragere viena alga pragers ir antra,pakele ranka viena kart,pakels antra,nuejo su kita viena karta daug, daug dar kartu eis,teisi buvo...Na o daugiau nemanau kad klaida kartosiu,ir atleidima duosiu.Kur buvo,is kur parsivilko lai ten ir velkasi,manau mes nusipelnem moterys kazko daugiau nei ragu pakausyje dwarf rev

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2008-11-15, 22:42:21 | Nr. # 29
administratorė

dovanėlės: 36
rudenelis, labai teisingai sakai agree

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-25, 13:36:18 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Mano nuomonė apie neištikimybę tokia. Neatskiriu dvasinės neištikimybės nuo fizinės - man jos lygiavertės. Bandysiu paaiškinti kodėl, kai sako, jog išduoda tik fiziškai ir tai nieko nereiškia mane ima juokas...nes išdavus fiziškai, jokio pasitikėjimo ir dvasinio ryšio jau nebelieka. Tarp dviejų žmonių lieka - nepasitikėjimas ir dar vieno žmogaus šešėlis. Sveikinu visus tuos, kurie moka susigyventi su neištikimybės faktu, man ko gero to padaryti niekuomet neišeitų...Visuomet sakau, kad prieš darydamas kažką tokio žmogus gerai pagalvotų ar verta, nes po tokių atvejų gali prarasti daug daugiau..ir tai gali būti nesugrąžinama, neatitaisoma, tad ar verta per aistrą sunaikinti tikrus jausmus? death

Laiminga Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:04:02 | Nr. # 31
klubo narys (-ė)

nuo: 2009-01-13
žinutės: 30

vaikai: Keturi- patys brangiausi
Oi, skaudi tema...Mano ex buvo man labai neistikimas. sugebejo man, nesciai, net ,,dovaneliu'' is savo bobu parnest. Pirma kart ji pagavau, kai antram vaikui buvo 4 menesiai, dukrytei 2 metukai. Grizau nakti is mociutes laidotuviu ir radau ji su merga... musu bute... kitam kambaryje dukryte miegojo... Atleidau bet viduj kazkas truko... Tada 9 metus tyla, nieko nenujauciau, nesupratau (nors po skyrybu visi sake kad matydavo ji su ta ir su ana). Susiplanavom trecia, pagranduka. Ir man bunant nesciai susidejo su pavaldine. Suzinojau, kai maziukui buvo 6 men. Isameciau ji. Kai jis eilini karta isvaziavo savaitgaliui ,,i Ryga darbo reikalais'', isveziau jo visus daiktus ir rubus pas jo motina. nesulaike nei tai, kad 3 vaikai, nei tai kad be pinigu liksiu. Tiesiog negalejau leisti daugiau is saves tyciotis. Issiskyrem, jis ja vede, turi dukra, kuri mazai jaunesne uz musu bendra vaika. Bet ramybe tuo nesibaige. Gyvent ramiai ji man ir dabar nrduoda, ligoniuke kazkokia, bet cia jau atskira tema dwarf
As istekejau antra karta, turiu nuostabu vyra ir auginam bendra dukryte happy

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:11:41 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Esi šaunuolė, kad neleidai savęs žeminti. Ir stipri, nes ne kiekviena ryžtųsi tokiam žingsniu, kai esi atasakinga už tris vaikus. Svarbiausia nepasiduoti ir jei gyvenimas taves netenkina jį imti ir pakeisti..Lenkiu galvą... prieš tave.

Laiminga Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:18:04 | Nr. # 33
klubo narys (-ė)

Esi šaunuolė, kad neleidai savęs žeminti. Ir stipri, nes ne kiekviena ryžtųsi tokiam žingsniu, kai esi atasakinga už tris vaikus. Svarbiausia nepasiduoti ir jei gyvenimas taves netenkina jį imti ir pakeisti..Lenkiu galvą... prieš tave.

--------------------------------------------------------------------------------
Oi, aciu. Kad stipri, visi taip sako. Bet ka as tada iskenciau, nelinkeciau net priesui. Balansavau kazkur erdveje, tarp transo ir realybes puse metu, kol nesutikau JO girllove Ir nors labai sunkiai isileidau i savo sirdi, MB buvo atkaklus. Ir stai, mes kartu. inlove
O del neistikimybes galiu pasakyt, kad jei viena kart nuejo, eis ir vel ir cia tik laiko klausimas.

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:21:31 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Sutinku, bet reikia gyventi DABARTYJE...ir džiaugtis tuo ką turi.

Laiminga Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:23:33 | Nr. # 35
klubo narys (-ė)

Va, va, taip ir gyvenu dabar. Uztai ir niccas toks 1tooth

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:25:35 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
O paveiksliuko su laime tai trūksta....

Laiminga Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:29:15 | Nr. # 37
klubo narys (-ė)

Bandziau detis avatara, nesigavo. Ir cituot kazkodel neiseina dontknow

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:48:29 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

nuo: 2008-08-27
žinutės: 727

vieta: Klaipėda
dovanėlės: 3
Quote (Laiminga)
O del neistikimybes galiu pasakyt, kad jei viena kart nuejo, eis ir vel ir cia tik laiko klausimas.

Čia tai tiesa. ir aš taip manau.

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 15:11:08 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš manau, kad yra pasimokančių iš klaidų ir nepasimokančių. Bet pasitikėti, kai tave išduoda kažin ar įmanoma, vis tiek viduje krebžda klausimas - o gal ir vėl...

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 15:35:21 | Nr. # 40
administratorė

Quote (Laiminga)
Oi, skaudi tema...Mano ex buvo man labai neistikimas. sugebejo man, nesciai, net ,,dovaneliu'' is savo bobu parnest. Pirma kart ji pagavau, kai antram vaikui buvo 4 menesiai, dukrytei 2 metukai. Grizau nakti is mociutes laidotuviu ir radau ji su merga... musu bute... kitam kambaryje dukryte miegojo... Atleidau bet viduj kazkas truko... Tada 9 metus tyla, nieko nenujauciau, nesupratau (nors po skyrybu visi sake kad matydavo ji su ta ir su ana). Susiplanavom trecia, pagranduka. Ir man bunant nesciai susidejo su pavaldine. Suzinojau, kai maziukui buvo 6 men. Isameciau ji. Kai jis eilini karta isvaziavo savaitgaliui ,,i Ryga darbo reikalais'', isveziau jo visus daiktus ir rubus pas jo motina. nesulaike nei tai, kad 3 vaikai, nei tai kad be pinigu liksiu. Tiesiog negalejau leisti daugiau is saves tyciotis. Issiskyrem, jis ja vede, turi dukra, kuri mazai jaunesne uz musu bendra vaika. Bet ramybe tuo nesibaige. Gyvent ramiai ji man ir dabar nrduoda, ligoniuke kazkokia, bet cia jau atskira tema

Šaunuolė, kad nepalūžote agree Baisu, kai pagalvoji, kokie kartais tie vyrai būna...... dwarf

selena Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 05:12:52 | Nr. # 41
naujokas (-ė)

nuo: 2009-02-10
žinutės: 23

vieta: kaunas
man asmeniškai tikrai nebutu-atleisčiau toliau..jei pabande ir atleidai tai eis atsiprašant kol ...o tokiu kur koja atmeta žinančios kad šeima turi dabar pilna ir visur,manau išeitis yra ;daug reikia kalbetis abiems o ne užpykus del kokio reikalo vyra bausti tyla-nekalbadieniais,nes jei šeimoje daug kalbesite bus nuoširdumas ir atvirumas,ir tuomet vyrui nelabai kils noras ieškoti užuovejos pas kitas ,nes žinos kad namie laukia žmona kuriai gales pasipasakoti nesekmes ir slegiančias problemas,o nuo to ir prasideda vyru nuklydimai kai moterys pradeda nekalbadienius ir t.t.

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 06:00:53 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ne visi nori kalbėti ar kalbėtis...to niekas nemoko...arba gyvendamas tai pats supranti arba ir lieki tas "nekalbadienis". Kai man pasako ką nors skaudaus...tampu panaši į "sraigę" - nepykstu, bet "sulendu į save" apmąstymams, o paskui kad ir kalbi dar porą dienų mažiausiai reikia "atsireabilituoti"...Anksčiau labai emocionaliai į viską reaguodavau, o dabar geriau ilgai mąstau, kad spontaniškai nepasakyčiau to ko paskui gailėčiausi... smile

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-02-22, 22:01:10 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Teko ir man visko patirti,netgi su vyru turėjau šiokių tokių nutikimų, kurie vos neišskyrė mūsų,ir taip nesužinojau buvo man neištikimas ar ne dontknow

minimi Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-02-22, 22:11:12 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
ah tie vyrai,ir mes turejom problemu kai uztikau ji su savo drauge(aisku dabar jau buvusia drauge)per mergvakari,buvo siurprais chaos uz savaites turejo ivykt vestuves....

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-02-22, 22:20:58 | Nr. # 45
administratorė

Quote (laimiukas)
ah tie vyrai,ir mes turejom problemu kai uztikau ji su savo drauge(aisku dabar jau buvusia drauge)per mergvakari,buvo siurprais

Ogo surprised Ir ką sakei, ką darei?

minimi Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-02-22, 22:27:31 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

laimėjimai:
pirmiausia drauge ismeciau uz plauku duel ,o paskui visas penkiaaukstis skambejo,gerai kad ne lovoj radau,maniskis vos ant koju stovejo po bernvakario,o ta grazuole uzsikorus ant jo buvo,susiraicius buciavosi,aisku neteisinu nei vieno...

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-02-22, 22:40:32 | Nr. # 47
administratorė

Iš ties skaudu, kai taip padaro artimi žmonės agent Kalčiausias, manau, alkoholis budo

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-02-23, 07:15:06 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Nesąmonė - alkoholis nepasiteisinimas...

minimi Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-02-23, 09:22:20 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

laimėjimai:
vyra gal is dalies galima pateisint,o ta dabar ex drauge buvo nusiziurejus ji,bet kazkaip matydavau kad vyras nekreipia demesio nei i jos gilias iskirptes nei i trumpus sijonus,skaudu kad tokia sventiska nakti sugadino,mergvakario ir bernvakario pratesimas vyko namuose,kadangi as laukiausi palikau visus baliavoti ir nuejau miegoti,bet mane tokia nuojauta kankino,guliu,kazkaip tylu-galvoju reik eit paziuret,ateinu -o ten visas grozis,visi buvo iseja i lauka parukyt,tik jie du pasiliko....nezinau apsiverte viskas,galvoju juk as laukiuosi,uz savaites vestuves,ex drauge iskart uz plauku istempiau,kilo baisus skandalas,niekada jai nedovanosiu,nes ta nakti praradau vaikeli.........toks gyvenimas.

balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-02-23, 18:02:48 | Nr. # 50
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (laimiukas)
vyra gal is dalies galima pateisint,o ta dabar ex drauge buvo nusiziurejus ji,bet kazkaip matydavau kad vyras nekreipia demesio nei i jos gilias iskirptes nei i trumpus sijonus,skaudu kad tokia sventiska nakti sugadino,mergvakario ir bernvakario pratesimas vyko namuose,kadangi as laukiausi palikau visus baliavoti ir nuejau miegoti,bet mane tokia nuojauta kankino,guliu,kazkaip tylu-galvoju reik eit paziuret,ateinu -o ten visas grozis,visi buvo iseja i lauka parukyt,tik jie du pasiliko....nezinau apsiverte viskas,galvoju juk as laukiuosi,uz savaites vestuves,ex drauge iskart uz plauku istempiau,kilo baisus skandalas,niekada jai nedovanosiu,nes ta nakti praradau vaikeli.........toks gyvenimas.

Vargsiuke,nuosirdi tau uzuojauta,baisus isgyvenimas sad
Ar as atleisciau,dar nezinau,priklauso nuo aplinkybiu 50/50

Forumas » Šeima » Kai įsimaišo trečias... » Neištikimybė
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp