Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gyvenimo būdas » Sveikata » Transfer faktorius (Ar žinote ką nors apie juos?)
Transfer faktorius
Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-10-10, 09:28:45 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Mano lėlytės masažistė užsiminė apie šį maisto papildą. Ji pati juo išsigydė alergiją. Ar jūs ką nors apie juos žinote, kokios tikslios kainelės?

Radau nedaug info apie juos, bet būtų įdomu sužinoti iš reliai naudojusių, gal iš tiesų jis stiprina imunitetą...

http://blog.lrytas.lt/transferfaktoriai/2009/09/26/7/

http://www.transferfactor.lt/Mygtukai/apie%20TF_1.htm

 
arija Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-10-10, 09:50:02 | Nr. # 2
ištikima klubo narė


nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (Vėja)
maisto papildą

Aš tai pirmą kart girdžiu Bus idomu sužinot iš vartojančių eyes
 
Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-10-10, 14:14:53 | Nr. # 3
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, va ir man įdomu...
 
Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-10-11, 09:33:02 | Nr. # 4
administratorė


dovanėlės: 36
Quote
Tik vienintelis klausimas visais laikais buvo kaina – 7000 JAV doleriai, tokia buvo kaina, kuomet jis buvo gaunamas iš žmogaus leukocitų.

Kažin, kiek jis dabar kainuoja? 007 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-10-11, 09:45:57 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Bandysiu sužinoti...
 
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-10-12, 09:13:21 | Nr. # 6
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, kiek sužinojau - jie labai skirtingai vartojami ir skirtingais pavadinimais. Būtent šis kainuoja apie 150 Lt.
 
Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2011-01-09, 14:33:10 | Nr. # 7
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Quote (Vėja)
Na, kiek sužinojau - jie labai skirtingai vartojami ir skirtingais pavadinimais. Būtent šis kainuoja apie 150 Lt.

Veja, ar naudojat? Gal juntat koki nors teigiama poveiki? smile
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-01-10, 09:00:52 | Nr. # 8
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ne, nenaudojam, man nereikia - o tiems kam reikėtų - gaili pinigų.
 
Draugyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-01-25, 11:10:31 | Nr. # 9
naujokas (-ė)


nuo: 2011-01-20
žinutės: 10

dovanėlės: 1
Musu seima siuos papildus vartojam jau 1.5 metu,tik po sio laiko tarpo galiu pasakyti,kad jie labai reikalingi kiekvienam organizmui,pradedant nuo zuvyciu ,baigiant stuburiniais ,ir aisku,mums zmonems.Informacijos yra labai daug ,tik reikia atsirinkti tai kas jums svarbiausia.

Added (2011-01-25, 12:10:31)
---------------------------------------------
Truputi info ,kas tai per do daiktas tas transfer factorius smile

Imunitetas…Imuninė sistema… Paskutiniu laiku dažnai išgirstame tuos žodžius.Ir ką gi mes žinome apie savajį imunitetą? Pasirodo –labai mažai.
Jūs žinote,jog pati pirmoji ir pagrindinė priežastis pasireiškusiems susirgimams,tame tarpe ir chroniniams-tai imuniteto nusilpimas.
Mūsų organizmas – tai sudėtingas ir galingas mechanizmas.Šitas mechanizmas apskaičiuotas nenutrukstamai funkcionuoti 120-140 metų.Kodėl mes gyvename du kartus mažiau?
Netgi mūsų ankstyvo senėjimo priežastis slypi neteisingos imuninės sistemos veikloje. 1960m.F.M.Burnett po Nobelio premijos pristatymo "už tyrimus apie išsiugdytą imuninę toleranciją ",parodė aiškų ryšį tarp gyvenimo trukmės ir imuninės sistemos pokyčių.

. ŽMOGAUS IMUNINĘ SISTEMĄ SILPNINANTYS FAKTORIAI:
1. Bloga ekologija
2. Stresas
3. Netaisyklinga mityba
4. Parazitai
5. Žalingi įpročiai (alkoholis,rūkymas)
6. Besaikis antibiotikų ir priešgrybelinių preparatų vartojimas.
7. Chirurgijos ir anestezijos
8. Nuovargis ir miego trūkumas

Bet yra dar viena,beje,pati pagrindinė nekompetetingos imuninės sistemos priežastis .Mūsų imunitetui truksta informacijos.
Įsivaizduokit didelį galingą kompjuterį, kurio darbui, tarp sistemos dalių, būtina pastovi informacijos kaita., taipogi reikalinga prieš svetimus įsilaužėlius ir antivirusinė programa.Kada sutrinka informacinė kaita,sistemoje suirutė,ji pradeda netaisyklingai dirbti ,t.y. “pakimba”.
Taip ir mūsų organizme-molekuliniame lygyje vyksta pastovi informacinė kaita,dažniausiai tarp daugybės imuninės sistemos ląstelių.
Jeigu tik atsiranda suirutė, pasireiškia aibe problemų.Tai infekciniai susirgimai,laipsniškai tampantys chroninėmis problemomis.
ŽIV, diabetas ,infarktai,insultai ,gastritai,dermatologinės problemos,vėžys- tai toli gražu, ne visos sutrikusio imuniteto pasekmės.
Galima iki begalybės maitinti imunitetą ivairiais imunostimuliatoriais ir imunomoduliatoriais,bet tai bus tik sotus maistas.O kaip gi su informacija,imuninės sistemos intelektu?
Kadangi labai daug dėmesio buvo skirta papildų, skirtų imuninei sistemai, rinkai,imuninė informacija,aprūpinta transfer factoriais,iškėlė 4Life produktus į ypatingą vietą.
Atsirado nauja teorija,pakėlusi sveikatos palaikymo problemą į naują lygį-nuo “maitinimo” iki “informacijos”.
Todėl transferfactoriu atsiradimas rinkoje pakeitė sveikatos sampratą.
Maitinimas-tai, toli gražu, dar ne viskas,ko reikia imuninei sistemai.Dėl optimalaus imuniteto veikimo jai būtina informacija,o informacija užkoduota mažytėje molekulėje, pavadintoje “transfer factor”.
Imuninės sistemos intelekto paaukštinimas buvo išrastas dar 1949m. JAV gydytojo,vyr.imunologo S. Lourenco ( Niujorko universitetas).
Pasirodo,egzistuoja mažytės signalinės molekulės,gebančios perduoti informaciją nepriekaištingam imuninės sistemos darbui.
Šios molekulės buvo pavadintos Transfer Factor,t.y.imuninės informacijos nuo vieno organizmo –kitam, pernešėju.
Milijonus metu egzistavo ši imuninės informacijos perdavimo grandinė, kaip motina kūdikiui-per priešpienį, paukščiai-per kiaušinio trynį.
Pirminė transferfactorių informacija sukaupta moters priešpienyje, pirmuose 5ml,iškart gimus kūdikiui.
Todėl mūsu senoliai,amžių amžiais ,gimus vaikui, tuojau pat priglausdavo jį prie krūties.
Kudikio imunine sistema “pasileidzia” pirmiesiems priespienio lasams papuolus ant zarnyno peyer’io ploksteliu. Jeigu ant situ ploksteliu papuola pirmieji priespienio lasai su transferfactoriais, imunine sistema bus “paleista” teisingai.
Daugiau kaip pries 70 metu si informacijos perdavimo grandine buvo nutraukta. Kazkodel(beje,niekas negali paaiskinti sios priezasties),visose civilizuotose salyse nusprende,kad kudiki maitinti krutimi reikia tik antra trecia para jam gimus.Sio nesuvokiamo eksperimento pasekme-nevaldomos chronines infekcijos ir sisteminiai susirgimai.
Gamtoje,gyvunas,negaves pirmomis gimimo valandomis motinos priespienio,tampa negyvibingu ir greitai zusta!!!

Medicinos mokslu daktaras,prof. G.M. Letifovas, uzauges Degestano kalnu kaime,pasakoja:”Jeigu avis gimdydama zudavo,eriukas ,negaves pirmomis minutemis motinos priespienio ,budavo negyvibingas.Tokius eriukus maitindavo svieziu kiausiniu tryniais’.
Transferfactoriai buvo israsti dar praejusio amziaus viduryje.Tada jie buvo isgaunami labia mazais kiekiais is zmogaus kraujo leukocitu.Del sios priezasties jie buvo prieinami tik labai turtingiems pacientams.
XX amziaus pabaigoje,vystantis technologijoms,sie preparatai buvo isgaunami pramoniniais kiekiais,bet taip pat is kraujo leukocitu.Pvz: afinoleukinas –is kiaules kraujo,preparatai is limfocitu Immodin ir Imunor (Cekija), Hebertrans (Kuba), Transfer Factor (Kinija,Italija, JAV, Australija,Meksika), IMREG-1, SII ir RCTF-1 (Japonija),tradiciskai vadinamieji “transferfactoriai” ,kuriu sudetyje yra T-lasteliu citokinu .
Bet visi sie isvardinti preparatai yra injekciniai,t.y. tiesiu keliu patenka i krauja.Fiziologiskai,tai nepriimtina,ir issaukia kai kuriuos salutinius poveikius,kaip karsciavima,temperatura ir t.t.
Prisiminkim, kad imunine sistema “pasileidzia” per zarnyna.Be to,siandiena,kraujas,is kurio leukocitu gamina preparatus,-ne visiskai saugi medziaga.
Kadangi Transferfactoriai(TF) pas visu stuburiniu identiski(gyvunu,pauksciu ir zmogaus), mes galime juos isgauti is betkokio saltinio.Pats ekonomiskiausias saltinis-tai karves priespienis ir vistu kiausiniai. Tokius,geriamus, kapsuliu pavidalo preparatus ir gamina 4LifeRecearch kompanija.
Labai svarbus Transferfactoriu skirtumas nuo stimuliatoriu ir imunomoduliatoriu-tai galimybe juos vartoti sergant autoimuninemis ligomis.
Autoimuniniai susirgimai-tai grupe ligu,prie kuriu vyksta organu ir audiniu naikinimas” deka” pacios imunines sistemos .Prie labiausiai paplitusiu autoimuniniu susirgimu priskiriama sistemine skleroze(sklerodermija),sistemine raudonoji vilklige, autoimuninis tiroiditas Xasimoto, difuzinė toksinė struma ,alergijos ir kt.Be to,daugeli ligu (miokardo infarktas,virusinis hepatitas,cukrinis diabetes,streptokoku,herpescitomegalo viruso infekcijos ) gali komplikuotis atsiradus autoimuninei reakcijai

TF neturi jokiu alerginiu reakciju, 1989 m. JAV patentuotos technologijos deka, buvo isgauti visiskai svarus Transfer Factoriai.Naudodami naujausias technologijas,mokslininkai sugebejo isgauti transfer factorius,atskirdami juos nuo stambiamolekuliniu baltymu,riebalu,kazeinu ir imunoglobulinu. 1kg Transfer Factoriu isgauti reikalinga 50 kg dziovinto priespienio....

Labai butu idomu ,kas vartoja ar vartojo tf,pasisakykit,kokia jusu nuomone,kokie rezultatai .Žinutę redagavo Draugyte - Antradienis, 2011-01-25, 11:14:54
 
rasytei Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-23, 08:39:44 | Nr. # 10
naujokas (-ė)


nuo: 2011-08-23
žinutės: 3

dovanėlės: 0
Sveiki,

mano šeima ir nemažai pažįstamų taip pat naudoja Transfer Factor. Galiu vienareikšmiškai pasakyti - šis produktas skirtas imuninės sistemos atstatymui. Labai džiaugiamės išspręstomis sveikatos problemomis, nebevaikštome įprastai į vaistines ir nesilankome "pagal grafikus" poliklinikoje.

Sinusitas, gerklė, ausų uždegimai, Herpio virusas (ir kt.) nudegimai, žaizdos, virškinimo problemos, migrena, alergija, širdies problemos, bronchitas, sloga, gripas, nuovargis, nervų sistemos problemos, ginekologija, harmoniniai sutrikimai, onkologija ir t.t. (apskritai visos problemos, kurios priklauso nuo imuniteto veiklos) na čia visko ir nesuvardinsi, kiek išspręstų problemų ir teigiamų atsiliepimų žinau.

Liepos mėn. Laimos žurnale buvo straipsnis mano draugų, kur rašė apie moters krūties vėžio problemą. Būtent Transfer Factor pagalba ji sprendė šią problemą ir šiandien turi sūnų, yra sveika, kai tuo tarpu medikai ją išvadino "neprotinga" ir sakė, kad jai liko gyventi geras pusmetis po to, kai ji atsisakė cheminės terapijos, o pasirinko naudoti Transfer Factor. Tokie faktai.
 
Forumas » Gyvenimo būdas » Sveikata » Transfer faktorius (Ar žinote ką nors apie juos?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp