Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forumas » Gyvenimo būdas » Sveikata » Alergija. Atopinis dermatitas (Dalijamės patirtimi)
Alergija. Atopinis dermatitas
rasytei Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-23, 09:14:19 | Nr. # 26
naujokas (-ė)

nuo: 2011-08-23
žinutės: 3

dovanėlės: 0
Vienas vienintelis dalykas yra pats svarbiausias - tai mūsų imunitetas. Jei jis teisingai veiks, nebus ir alergijos. Kas yra alergija? Pvz atopinis dermatitas. Liaudiškai tariant, kai imunitetas "pats save puola". Jis neveikia teisingai, o klaidingai. Galime teptis įvairiausiais tepalais, gerti vaistus ar pan. Mes pašalinsime pasekmes kuriam tai laikui. Ir dar su šalutiniu poveikiu, pvz. harmonai. Galime blokuoti imuniteto darbą vaistais, kad jis "nepultų pats savęs", tokį gydymo būdą greičiausiai siūlo tradicinė medicina, tačiau nuo to problema iš esmės nebus išspręsta.
Ką daryti, kad imunitetas teisingai veiktų? Reikia jį koreguoti. Kitaip tariant, jei jis hiperaktyvus - nuraminti, jei nusilpęs - pastiprinti.

Vakar buvau prezentacijoje apie produktą, kuris skirtas šiai problemai spręsti. Jauna mama atnešė nuotraukas savo vaiko 2,5 m. , nuo pat gimimo jis buvo išbertas, oda tiesiog gumbuota, šašuota. Išbandė viską, be hormonų nebegyveno, o rezultatas nulinis. Kai vaikui medikai ruošė invalidumo grupę, ji man paskambino ir paprašė būtent šio produkto, o jai rekomendavo ne kas kitas, o medikas, kuris žinojo jų problemą. Tiesiog pasiūlė, kaip paskutinę galimybę. Kai pirmą kartą kalbėjau su mama, ji verkė, o vakar po keturių mėnesių vartojimo pasakojo su džiaugsmo ašaromis - kaip jo vaiko oda atrodo - švari, lygi. Susitvarkė tuštinimąsis, vaikas pasidarė guvus, linksmas. Žinoma, tai pirmieji rezultatai, naudoti teks ilgesnį laiką. Apie šį produktą yra tema Transfer Factor ir informaciją galite rasti čia http://www.transferfactor-jums.com/

kotyniuks Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2015-05-28, 13:22:23 | Nr. # 27
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-18
žinutės: 7

dovanėlės: 0
Norėčiau vėl prikelti tą temą.. Man ne atopinis dermatitas, bet alergija. Esu alergizuota šokoladui, kondensuotam pienui, medui, kakavai ir citrusiniams vaisiams. Beje, pieniškui šokoladui anksčiau nebuvau alergiška, bet dabar negaliu jokio šokolado valgyt.. Budavo man įprastinis bėrimas suvalgius kažką iš šių produktų, bet dabar atsirado dusulys.. Gal kažkas esat susidūrę su tokia alergija ??

Forumas » Gyvenimo būdas » Sveikata » Alergija. Atopinis dermatitas (Dalijamės patirtimi)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp