Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gyvenimo būdas » Sveikata » Gimdos kaklelio onkocitologinis tyrimas (padiskutuokim šia tema)
Gimdos kaklelio onkocitologinis tyrimas
upokšnis Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-23, 15:36:45 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2009-07-20
žinutės: 386

vieta: Kaunas
Norėčiau padiskutuoti šia tema.Kadangi paskutiniu metu ji pasidarė gan aktuali moteru tarpe.Ar jūs atliekat tuos tirimus?Pati prieš daugiau nei metus gavau teigiama atsakyma,teko operuotis.Buvau labai sutrikus,tuo metu neturėjau visiškai žmoniu kurie butu susidure su ta problema.Aišku jau dabar esu susitaikius su esama padėtim wink

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-23, 18:45:52 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
upokšnis, ar navikinių ląstelių atsakymas buvo teigiamas ar dėl ŽPV?
Klausiu, nes man irgi rado kažką negero ir patarė nedelsiant operuoti kaklelį, ačiūdie vėžinių nerado, o va ŽPV turiu. Patarė stirpinti imunitetą ir galima tą brudą išnaikinti - ta prasme organizmas gali jį nugalėti...
Spalį bus metai, reikia eiti pas gyd, bet dar delsiu... nežinau kodėl...

upokšnis Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-07-24, 06:24:11 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-07-20
žinutės: 386

Quote (Irmuckiukas)
upokšnis, ar navikinių ląstelių atsakymas buvo teigiamas ar dėl ŽPV?
Klausiu, nes man irgi rado kažką negero ir patarė nedelsiant operuoti kaklelį, ačiūdie vėžinių nerado, o va ŽPV turiu. Patarė stirpinti imunitetą ir galima tą brudą išnaikinti - ta prasme organizmas gali jį nugalėti...
Spalį bus metai, reikia eiti pas gyd, bet dar delsiu... nežinau kodėl...

Na kaip dariausi poliklinikoj tirimeli jau nebepamenu atsakymo,o po operacijos ka išpjovė siuntė pakartotiniems tirimams.Juose kaip sake ginekologė atsakymas buvo geresnis nei pirminis.Mat jis buna tikslesnis.Turi išraša operacijos jame irašyta OCT HSIL.Gavau rekomendaciju fiz. krūvio ribojimui.
Šiaip dabar kolkas irgi žaidžiu su ugnimi,reik eit jau tikrintis.Šiaip operavusi daktarytė minėjo,kad turėtu nustatyt jau poliklinikoi kas kiek laiko reiks kartot tirimus.Perspėjo jog nenustebčiau jai tai teks daryt kas tris menesius.Kaip pagalvoju apie toki grafika tai.... ohno Šiaip negaliu pasakyt ar geriau operuotis,ar padelst,esu prisiklausius visokiausiu nuomoniu,bet kaip ginekologė pamatė mano atsakyma kategoriškai man pasakė,kad žut but turiu išoperuot tas lasteles.

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-07-24, 07:52:37 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

žinutės: 4865

vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Matai, tau viskas rimčiau, nes man po operacijos parėjo geri tyrimai, vėžinių ląstelių nerado, bet esu ŽPV turėtoja, kaip jau ir minėjau, o šitą džiaugsmą turi labai daug žmonių pasaulyje. Užleidus jas ir nestiprinant imuniteto, kita stadija navikinių ląstelių atsiradimas... irgi ne pasakiška padėtis...

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-07-24, 11:08:42 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Man šiandien paėmė šiam tyrimui tepinėlį, atsakymas bus rugpjūčio pabaigoj...Negalvoju apie blogus dalykus, bet niekada negali žinoti...Kažkokia liūdna nuotaika mane apėmė, kai parėjau iš gydytojos...

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-07-24, 11:51:38 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (upokšnis)
.Ar jūs atliekat tuos tirimus?

pries pastojant dariausi,tai viskas ok bet kadangi geriu kontraceptikus sake kad reiketu jau pakartot,tik kazkaip neprisiruosiu confused
upokšnis, Irmuckiukas, laikykites cheek cheek

Ritaka Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-07-29, 00:04:32 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

žinutės: 3076

vaikai: du berniukai ir dukrytė
dovanėlės: 22
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
as ta tyrima dariausi pries keturis metus tik,reiktu vel pasitikrinti shuffle

Forumas » Gyvenimo būdas » Sveikata » Gimdos kaklelio onkocitologinis tyrimas (padiskutuokim šia tema)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp