Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Nesiseka susilaukti vaikelio » Surogatinė motinystė (Jūs už ar prieš?)
Surogatinė motinystė
Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:10:50 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
man iš viso sunku įsivaizduoti Stebėtojos aprašytą situaciją... Manau, kad yra nemažai gyvų pavyzdžių, kurie paneigtų šitą istoriją, jei žinoma, to norėtų pati aštuoniolikmetė...kitoms merginoms vaikelis, kaip tik tampa stimulu kovoti ir už savo ir už jo gyvenimą, net jei ir nėra kas padeda. Kita vertus, jei mergina normali ir tvarkinga - visada atsiras gerų ir užjaučiančių žmonių...kurie tikrai padės.

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:10:59 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (balandiene)
nes paskui oi prasigraužtum kur ir kaip vaikas auga(

gražčiausi arba būčiau rami , kad jį tikrai užaugins žmogumi , o jei liktų su manimi , be namų , be pajamų - kas būtų iš jo , kas liktų iš manęs ?
Kažin ar patiktų jei vaikas prašytų valgyt , o tu negalėtum jam nieko pasiūlyti ? O vaikų namai irgi ne išeitis , nes ten augantys vaikai išeina visiškai nepasiruošę gyvenimui , jie nesupranta kas yra šeima ,

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:16:55 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
man iš viso sunku įsivaizduoti Stebėtojos aprašytą situaciją..

Man irgi sunku įsivaizduoti save toje vietoje , tik tiksliai žinau , jei būčiau pagimdžius be vyro , manęs tikrai niekas nepriimtų į namus . kur tada eit ?
Quote (Vėja)
Kita vertus, jei mergina normali ir tvarkinga - visada atsiras gerų ir užjaučiančių žmonių...kurie tikrai padės.

Padėt gali vieną du kartus , bet ne pastoviai . Pvz neturiu gyvenamo ploto reik nuomot , nedirbai gimė vaikutis , gaunu 90lt ir daugiau jokių pajamų , kaip išsinuomot kambarį , ką valgyt , kuo maitinti vaiką , dirbt eit ( jei ir rasiu 18-kos ir be profesijos darbą ) negaliu , nes neturiu kur palikti vaiko , ką daryt ? Man atrodo situacija be išeities ...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:18:30 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
gražčiausi arba būčiau rami , kad jį tikrai užaugins žmogumi , o jei liktų su manimi , be namų , be pajamų - kas būtų iš jo , kas liktų iš manęs ?
Kažin ar patiktų jei vaikas prašytų valgyt , o tu negalėtum jam nieko pasiūlyti ? O vaikų namai irgi ne išeitis , nes ten augantys vaikai išeina visiškai nepasiruošę gyvenimui , jie nesupranta kas yra šeima ,

bent aš pasilikčiau,turiu tėvus,sesę,brolį blogiausiu atveju į juos remčiaus.. o dar kur dabar visokios pašalpos vaikams,mamoms,maisto daviniai ir tt. pasistengus galima pakovot..
Quote (stebėtoja)
Kažin ar patiktų jei vaikas prašytų valgyt , o tu negalėtum jam nieko pasiūlyti

nepatiktų,žinau ką reiškia,nors nebuvo visiško bado,bet gimus Nojukui buvo laaabai sunki žiema...buvom prieš krizę drąsūs,pasiėmėm paskolytę mašinos remontui,kompiuterį,o ko ne jug vyras gerai uždirbo..bet krizė,vyro bedarbystė,greitai minusan įšokom,nors ir santauopų turėjom..žodžiu,mėnesui maisti likdavo geras 100lt,bet susispaudus išgyvenom,visi kartu..

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:24:32 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
gražčiausi arba būčiau rami , kad jį tikrai užaugins žmogumi ,

Priklauso nuo to į kokią šeimą pakliūtų...Jei į normalią - tai gerai, o jei tik tam kad tai šeimai būtų tik darbo jėga arba pasipelnymo šaltinis?...

Quote (stebėtoja)
nes ten augantys vaikai išeina visiškai nepasiruošę gyvenimui , jie nesupranta kas yra šeima ,

Sutinku, bet tik iš dalies....

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:26:45 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

Žinai pasakojo draugė apie savo kaimynę , jai 19. turi metukų vaikelį , tėvų neturi , nu butą tiesa turėjo , bet paiėmė paskolą greitą ir prarado butą , kol kas dar leido gyvent , bet parduos išvaržytinių , jei mokytųsi gautų kaip našlaitė 500lt , bet nesimoko , nes vaikas , sako būna taip , kad ateina skolintis cukraus , pasaldins vandenį ir duos vaikui gert , kad valgyt nenorėtų ... atims butą , ko gero ir vaiką paims į vaikų namus ir vėl kartosis užburtas ratas , nes ji pati irgi augo vaikų namuose dontknow
Kaip yra šeima visgi gyvenimas klostosi kažkaip kitaip vistiek du žmonės dvi galvos , būna visko ir sunkiau ir lengviau , bet kai esi vienas ir dar visiškai napsiruošęs gyvenimui tada jau šakės ...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:27:45 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
jei tik tam kad tai šeimai būtų tik darbo jėga arba pasipelnymo šaltinis

tokios gal tiek neinvestuoja į vaiką,vaikų namų augintinių užtenka..
bet va gali būt neitin sveikos kuku ar dar kažkas..ai nebesigilinam,nes detektyvas galvoj daros kruger

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:29:03 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Kaip yra šeima visgi gyvenimas klostosi kažkaip kitaip vistiek du žmonės dvi galvos , būna visko ir sunkiau ir lengviau , bet kai esi vienas ir dar visiškai napsiruošęs gyvenimui tada jau šakės ...

dėl to sutinku,dviem visada lengviau agree

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:36:46 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na ir diskusiją išrutuliojom...

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-10-07, 14:40:52 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Na ir diskusiją išrutuliojom..

diskutuot sveika 1tooth sako diskusijose gimsta tiesa 1tooth o pas mus diskusijos su dar ir su pasvaičiojimais gavosi ( čia aš apie save ) 1tooth

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-10-08, 11:23:50 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, o grįžtant prie temos - surogatine motina ne bet kas gali būti, juk vis gi užsakovai atsižvelgia ir į genus...

stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-10-08, 12:41:27 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Na, o grįžtant prie temos - surogatine motina ne bet kas gali būti, juk vis gi užsakovai atsižvelgia ir į genus...

taip ko gero renkasi.... O aš visada susimąstau : ar aš galėčiau svetimą vaiką augint kaip savo

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-10-08, 12:52:34 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš galvoju, kad ko gero galėčiau - bet tik nuo kūdikystės...

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-10-19, 08:43:50 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Vėja)
Aš galvoju, kad ko gero galėčiau - bet tik nuo kūdikystės...

agree Taip pat ir aš. Galėčiau nuo kudikystės. Kad būčiau aš mama, o ne antra mama ar tik gera teta.

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-10-19, 17:04:23 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
O aš visada susimąstau : ar aš galėčiau svetimą vaiką augint kaip savo

aš ir manau galėčiau... man kažkaip ir amžius nelabai svarbu,tik su mažiukais lengviau..

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-11-22, 17:37:24 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (balandiene)
tik su mažiukais lengviau..

Kažkodėl ir aš taip manau.

Lauraq Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2015-05-27, 17:27:37 | Nr. # 42
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-20
žinutės: 17

dovanėlės: 0
tghgfj

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Nesiseka susilaukti vaikelio » Surogatinė motinystė (Jūs už ar prieš?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp