Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Intymumas nėštumo metu
Intymumas nėštumo metu
Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-12, 12:56:58 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
As ir priplocia jei buciau agresyvesne, bet as moku tik tyllleeeeeet... kantriai tylet.

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-12, 13:06:22 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Čia ne agresyvume esmė, kas jis toks, kad gali Tave taip žemint...Vieną kart aš jį tikrai tavo vietoj pastatyčiau į vietą...Žinai, posakį - įleisk velnią į bažnyčią - tai ir ant altoriaus užlips..

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-12, 14:08:31 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
As irgi i kita kambari eiciau, jei tik toks butu Man tiek isiede tie isgerinejimai del nezinia kokiu priezasciu, nors zinau del kokiu... Bet man taip nepatinka... nezinau net. Seima sakai? Kokia cia seima, uzvakar debile isvadino. Ka as zinau, mane reik ilgai vest is kantrybes kol ji truksta ir kad debilu vadinciau tai reik gerokai pasistengt. O cia del bile kokio s... isvadina ir be daiktu svaidymo nei karto nepasiejo. Man atrodo, noretu, kad mes iseitume tik sau ta bijo pripazint arba man garsiai pasakyt. Del to man dabar tikrai ne sexas galvoj, nors apie normalu vyra ir seima pasvajoju pries uzmiegant... Zodziu taip, reiks man pinigu pervedimai jums daryt, nes cia geriau uz bet koki psichologo kabineta

mes tave be pinigų praleisim wink svarbiausia,kad tau lengviau nors dūčioj pasidaro kai paplepi..jau pastebėjau,kad tu ramaus būdo(tik čia išsakai mintis riebiau)tai taviškis rupkė ir daro tau ant galvos,oi papultų jis man,tai ir debilė užstriktų gerklėj,ir miegotų ant kaldrų ant žemės(maniškis irgi taip gėres miegodavo kol vieną kambarį turėjom,bet mes nesibardavom,seniai sutarę dėl to) chaos taviškiui reikėtų pagarbos išmokt,nuoširdžiai užjaučiu cheek laikykis,turi savo turtelį,o tai svarbiausia wink

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-12, 14:12:57 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Murlyka)
As irgi i kita kambari eiciau, jei tik toks butu 1tooth Man tiek isiede tie isgerinejimai del nezinia kokiu priezasciu, nors zinau del kokiu... Bet man taip nepatinka... nezinau net. Seima sakai? Kokia cia seima, uzvakar debile isvadino. Ka as zinau, mane reik ilgai vest is kantrybes kol ji truksta ir kad debilu vadinciau tai reik gerokai pasistengt. O cia del bile kokio s... isvadina ir be daiktu svaidymo nei karto nepasiejo. Man atrodo, noretu, kad mes iseitume tik sau ta bijo pripazint arba man garsiai pasakyt. Del to man dabar tikrai ne sexas galvoj, nors apie normalu vyra ir seima pasvajoju pries uzmiegant... confused Zodziu taip, reiks man pinigu pervedimai jums daryt, nes cia geriau uz bet koki psichologo kabineta 1tooth

Svarbu, kad Tau galim padėti. pasikalbėjau daug lengviau palieka.

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Intymumas nėštumo metu
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp