Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Vėlyva tėvystė
Vėlyva tėvystė
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-04-16, 16:29:24 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Šiandien parduotuvėje kažkokiam žurnale užtikau straipsnį tokiu pat pavadinimu ir man kilo noras paklausti, ką manot apie vėlyvą tėvystę, motinystę? Kokie privalumai, kokie trūkumai?...Ar ryžtumėtės vyresniame amžiuje gimdyti kūdikėlį? (turiu galvoj, na kad ir pradedant nuo kokių 38 m. ...?) Gal turit kokių pavyzdžių iš realaus gyvenimo?

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:22:47 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Planuoti vaikiuką būnant tokio amžiaus gal nereiktų, bet jei tai atsitinka netyčia... kiss Telieka auginti ir džiaugtis Aišku, nelabai gal malonu, kad visi galvos jog esi močiutė, bet...

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:55:03 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš tai galvoju, kad gimdyti vaikus vyresniame amžiuje - tik stereotipas, kuris sėkmingai laužomas ir tuo labai džiaugiuosi...

Quote (Tinakris)
Aišku, nelabai gal malonu, kad visi galvos jog esi močiutė, bet...

Kai kurios močiutės, tikrai gali prilygti mamai savo jaunatviška išvaizda, o va kartais baisu žiūrėt, kaip jaunos mamos "tąso" ir isteriškai klykia ant savo mažų vaikų...Manau, vyresnė mama turi daugiau kantrybės ir išminties bendraudama su mažyliu.

Nors - tokie dalykai labai individualu...Pažįstu vyrą, kuriam jau per 50 m., o vaikui - na, kokie 3 m. Galiu pasakyti, kad tam žmogui - tas vaikas - trukdis, nes jis visuomet sukelia "problemų", nors mano akimis žiūrint taip elgiasi dauguma tokio amžiaus vaikų. Kai bandau jam tai pasakyti - jis tuoj atkerta - tuoj pamatysi, kai turėsi savo vaiką...

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-17, 14:41:51 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Mano puseserė pagimdė 37 , dabar jau vaikui 7 metai , bet vaikas baisiai išlepintas , nupenėtas kaip paršelis , gal kokių 60kg. sveria , ir dar vis kemša maistą ohno gal čia tai todėl , kad vaiką augina viena dontknow
Quote (Vėja)
kartais baisu žiūrėt, kaip jaunos mamos "tąso" ir isteriškai klykia ant savo mažų vaikų..

manau visokių yra , ir tos mamos kurios klykia ant vaikų viešose vietose abejoju ar randą laiko juos auklėti namuose ...
bet paskutiniu metu patebėjau tokią tendenciją , kad vaikai labai ožiuojasi , kaprizinasi . Va ir šendien parduotuvėj mačiau tokią situaciją kai kokių trijų metų mergytė trypė kojom ir kumščiais daužė mamą , todėl , kad ši nepildė jos norų ... kai matau tokią situaciją pagalviju : jei jau maniškis vaikas ar anūkas šitaip tai kai parsivesčiau namo kai paimčiau diržą ...Nebuvo mūsų vaikams augant tokių situacijų ...
Manu , kad tėvų amžius nesvarbu , svarbiau tai kokie mes esame patys ir ką tikimės išauginti

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-17, 16:52:53 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
gal čia tai todėl , kad vaiką augina viena

Manau, kad taip...juk ji nori viską kas geriausia atiduoti tam savo vieninteliam vaikui, tačiau ko gero pati nesuvokia, kad daro didžiulę klaidą...kad jam bus sunku vėliau, aš jau nekalbu apie tai, kai taps vyru...Niekuomet nenorėčiau vyro "mamos sūnelio"-lepūnėlio...

Quote (stebėtoja)
Va ir šendien parduotuvėj mačiau tokią situaciją kai kokių trijų metų mergytė trypė kojom ir kumščiais daužė mamą , todėl , kad ši nepildė jos norų ... kai matau tokią situaciją pagalviju : jei jau maniškis vaikas ar anūkas šitaip tai kai parsivesčiau namo kai paimčiau diržą ...Nebuvo mūsų vaikams augant tokių situacijų ...

Jaučiu, kad tas vaikas išgyvena tiesiog trejų metų krizę. Iš tiesų geriausias patarimas ir yra tas, kad suaugusiesiems nereikia į tai kreipti dėmesio antraip bus dar blogiau...O mušimo tokiais atvejais nepateisinu - vadinasi, tėvai per silpni, kad sugeba tik mušti, o ne išaaiškinti...

Šiandien sėdejau ir galvojau, kad mūsų šeimoje-giminėje irgi buvo vėlyva tėvystė...Mano seneliams iš tėčio pusės, kai tėtis gimė buvo 49 m. (seneliui), 37 m. (močiutei). Dabar, kai pagalvoju - man labai gaila, kad neteko pažinti senelio, jis mirė, kai artėjo mano pirmasis gimtadienis.

Seneliams iš mamos pusės, kai mama gimė buvo 39 m. (seneliui) ir 29 m. (močiutei). Matyt, ir aš tęsiu giminės tradiciją, nes man ir mano draugui dabar lygiai tiek pat metų ir laukiam savo pirmagimio smile

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 07:38:23 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Vėja)
Gal turit kokių pavyzdžių iš realaus gyvenimo?

Turiu. Maniškiam gegužę sueis 40. Ir va du maži, sveiki vaikučiai confused Aišku kitiem keista, kam dar tų vaikų reikėjo, apkalba, šaipos, ir tik protingi žmonės supranta, kad ne metuose esmė,o požiūryje į gyvenimą. Rūpinasi dukrytėm, ypač kai gimė antroji viskas pasikeitė. Žiūri abi kai reikia, net po darbo jei kas. Mum gerai, o kitiem jei nepatinka, tegu save labiau mato.

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 09:08:04 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Rūpinasi dukrytėm, ypač kai gimė antroji viskas pasikeitė. Žiūri abi kai reikia, net po darbo jei kas. Mum gerai, o kitiem jei nepatinka, tegu save labiau mato.

Super, tai Tau dabar daug lengviau smile

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 14:09:28 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Super, tai Tau dabar daug lengviau smile

Tikrai lengviau. Nepalyginamai. Tik kai darbe buna sunkiau vienai.

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 15:17:22 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Tikrai lengviau. Nepalyginamai. Tik kai darbe buna sunkiau vienai.

Tikiu, o gal yra kas galėtų Tau padėti kol vyras dirba?

stebėtoja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 16:50:39 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Jaučiu, kad tas vaikas išgyvena tiesiog trejų metų krizę. Iš tiesų geriausias patarimas ir yra tas, kad suaugusiesiems nereikia į tai kreipti dėmesio antraip bus dar blogiau...O mušimo tokiais atvejais nepateisinu - vadinasi, tėvai per silpni, kad sugeba tik mušti, o ne išaaiškinti...

smurto nepropaguoju , bet kartais beržinė košė yra geriausia auklėjimo priemonė :
pavyzdys : atostogavo giminaitė su gal kokių 3-4 metų mergyte , ne mergytė , o košmaras ohno kaimynų vaikui praskelta galva , maniškiams ( dar buvo nedidukai) pripilta smėlio į akis ir ne kartą , mergytės mama aiškino: vaikuti blogai darai -negražu ...
kol vieną kartą man saują smėlio sviedė į veidą , tiesiog priėjo nieko nesakius ir sviedė , nesusilaikiau -gavo per šikną ( žinau pasielgiau neetiškai , nes vaikas ne mano )paleido kakarinę , liepiau nutilti , nes dar gaus ... mamai neleidau prieiti ...
paskui išsiploviau akis ir ramiai nuėjus paklausiau ar jai patiko ? ir jei ji taip elgsis kaip iki šiol aš irgi taip elgsiuos ... ir ką tu galvoji , daugiau jokių išsidirbinėjimų ...

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 18:11:47 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
kol vieną kartą man saują smėlio sviedė į veidą , tiesiog priėjo nieko nesakius ir sviedė , nesusilaikiau -gavo per šikną ( žinau pasielgiau neetiškai , nes vaikas ne mano )paleido kakarinę , liepiau nutilti , nes dar gaus ... mamai neleidau prieiti ...
paskui išsiploviau akis ir ramiai nuėjus paklausiau ar jai patiko ? ir jei ji taip elgsis kaip iki šiol aš irgi taip elgsiuos ... ir ką tu galvoji , daugiau jokių išsidirbinėjimų ...

Sveikinu už rezultatą, bet aš taip ko gero niekuomet nebūčiau išdrysusi pasielgti. Tikiuosi, kad man užteks kantrybės kažkaip kitaip auklėti savo vaiką.

Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 18:41:18 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Vat ir nezinau kaip cia su ta velyva tevyste... mama gimde 18-nepaklausi, jauniausia seseri 29... tevas tik 3metais uz mama vyresnis... Seneliai irgi panasiai... Ets. Cia jau daug tu niuansu visokiu, juk nera dvieju vienodu zmoniu, kaip ir tevai ne visi vienodai savo vaikus augina. Nesakyciau, kad as kokia isterike ar museika, bet kai i papa kando dukra tai teko imtis veiksmu 1tooth ar uzaugs islepinta dar paziuresim, bet nezadu leist ant galvos lipt man ir svetimus zmones ar vaikus must ar zemint, siuo atveju tai nebus nuolaidu, na bent tikiuosi, kad manes neapzais 1tooth O del lepumo tai cia gal daugiau vienturcius auginanciu problema, nu kam gi dar meile ir demesi atiduosi jei ne savo mazyliukui, angeliukui ir t.t ir pan. Blm, kaip nemegstu tu saldziu cukruotu pasaldintu nulaizytu cacku pacacku chupa Geriau daug daug mylu mylu

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 18:47:36 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Šitą temą užvedžiau turėdama galvoj tikrai vyresnio amžiaus tėvus (gerokai per trisdešimt, keturiasdešimt)....

Quote (Murlyka)
O del lepumo tai cia gal daugiau vienturcius auginanciu problema,

Nesutinku, manau, kad ir auginančius kelis vaikus - yra "pamišusių" tėvų...

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-04-18, 20:36:40 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

Quote (stebėtoja)
smurto nepropaguoju , bet kartais beržinė košė yra geriausia auklėjimo priemonė :
pavyzdys : atostogavo giminaitė su gal kokių 3-4 metų mergyte , ne mergytė , o košmaras ohno kaimynų vaikui praskelta galva , maniškiams ( dar buvo nedidukai) pripilta smėlio į akis ir ne kartą , mergytės mama aiškino: vaikuti blogai darai -negražu ...

Manau aš irgi taip būčiau pasielgusi.

Murlyka Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-04-19, 20:12:40 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Quote (Vėja)
Nesutinku, manau, kad ir auginančius kelis vaikus - yra "pamišusių" tėvų..

As gi nezinau, as sakau GAL 1tooth Seip daugiau vaiku turintys neturi laiko cackintis, tai nebent pirmam ir paskutiniui daugia lepalu tenka 1tooth

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Vėlyva tėvystė
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp