Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Nepilnamete, ir jau mama
Nepilnamete, ir jau mama
Shmoonce Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-11-01, 23:21:14 | Nr. # 1
naujokas (-ė)

nuo: 2011-11-01
žinutės: 4

dovanėlės: 0
Sveiki, nežinojau kur rašyti todėl parašysiu čia gal bus nuoširdžių žmonių kurie supras ir galės atsakyti.
O yra taip man yra 14m. po mėnesio bus 15m. o mano vaikinui 19m. turbūt laukiuosi sužinosiu rytoj po testo, bet simptomai yra viskas sutampa net pilvas padidėjo. Bijom ne to, kad turėsim vaiką o to, kad gali jį pasodinti ar įmanoma ką padaryti, kad taip nebūtų ? Ar aš jau turiu teise ? Jai pasakysiu, kad aš savo noru ir kad norėjau vaiko? (nes taip ir yra) noriu vaiko, nes negaliu be jo ir jis be manęs o tai, kad mes gyventumėm karu gali suvesti tik vaikas... ;( 007

Žinutę redagavo Shmoonce - Trečiadienis, 2011-11-02, 09:29:25

stebėtoja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-11-02, 15:26:52 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Shmoonce, tai reiktų nueiti pas juristą , na nežinau ar Lietuvoj taip ims ir sodins ( jei kas gautų lygtinai ), jei tu pati neparašysi pareiškimo , kad tave išprievartavo ar panašiai ...
stiprybės tau flowers

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-11-02, 16:57:05 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Shmoonce, pasikonsultuot tikrai nepakenks,nors man irgi atrodo,kad jei tu nerašai pareiškimo,ar nesipriešina tavo tėvai tai tavo vaikinui tikrai nieko nebus..sėkmės..

Shmoonce Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-11-03, 12:17:38 | Nr. # 4
naujokas (-ė)

Quote (stebėtoja)
Shmoonce, tai reiktų nueiti pas juristą , na nežinau ar Lietuvoj taip ims ir sodins ( jei kas gautų lygtinai ), jei tu pati neparašysi pareiškimo , kad tave išprievartavo ar panašiai ...
stiprybės tau flowers

Na aš tai tikrai nerašysiu pareiškimo. Kaip suprasti pas juristą ? Ačiū.

Added (2011-11-03, 13:17:38)
---------------------------------------------

Quote (balandiene)
Shmoonce, pasikonsultuot tikrai nepakenks,nors man irgi atrodo,kad jei tu nerašai pareiškimo,ar nesipriešina tavo tėvai tai tavo vaikinui tikrai nieko nebus..sėkmės..

Aš nerašau pareiškimo nes aš savo noru, bet mano tėvai gali nepasirašyti (nes jie nemėgsta jo ir šiaip pas mus yra šeimoj problemų taip, kad maždaug aš šeimoj esu niekas ir jie tik man blogį daro)... Kas tada ? Gali pasodinti ?

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-11-03, 14:52:33 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

Quote (Shmoonce)
Kaip suprasti pas juristą ?

Nueikit su draugu pas advoktą , ji patars ir išaiškins situaciją , aišku jie ima mokestį už konsultacijas apie 50lt .
Quote (Shmoonce)
Gali pasodinti ?

nemanau , kad pasodins gali gauti lygtinai , tai vadinama bausmės atidėjimas kažkuriam laikui , jei per tą laiką daugiau nieko neprisidirbs tada nieko ir nebus .
O gal gali kreiptis į vaikų teise ? jei jūsų šeima asociali , tai gal tavo draugui priskirs tavo globą ,apie kažkokią panašią situaciją esu kažkur girdėjus .Bet būtinai su kažkuo pasitark .

Shmoonce Žinutė parašyta: Penktadienis, 2011-11-04, 10:44:55 | Nr. # 6
naujokas (-ė)

Nueikit su draugu pas advoktą , ji patars ir išaiškins situaciją , aišku jie ima mokestį už konsultacijas apie 50lt .

nemanau , kad pasodins gali gauti lygtinai , tai vadinama bausmės atidėjimas kažkuriam laikui , jei per tą laiką daugiau nieko neprisidirbs tada nieko ir nebus .
O gal gali kreiptis į vaikų teise ? jei jūsų šeima asociali , tai gal tavo draugui priskirs tavo globą ,apie kažkokią panašią situaciją esu kažkur girdėjus .Bet būtinai su kažkuo pasitart.

Ačiū, Jums labai : )

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2011-11-05, 17:04:05 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

Shmoonce, kad tik padėtų . bet tiesa pasakius jei tu būtum mano dukra tai aš labai dėl tavęs jaudinčiausi , juk tu pati dar vaikas .

Shmoonce Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2011-11-06, 08:31:07 | Nr. # 8
naujokas (-ė)

Quote (stebėtoja)
Shmoonce, kad tik padėtų . bet tiesa pasakius jei tu būtum mano dukra tai aš labai dėl tavęs jaudinčiausi , juk tu pati dar vaikas .

Jai turėčiau normalia šeima manau to net nebūtų....

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Nepilnamete, ir jau mama
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp