Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Pirmieji nėštumo požymiai
Pirmieji nėštumo požymiai
Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 19:34:08 | Nr. # 1
administratorė

dovanėlės: 36
Taigi, Jūs pastojote. Arba nepastojote. Kada pajusite pirmuosius - ankstyvuosius - nėštumo požymius, priklauso tik nuo Jūsų pačios organizmo. Ir dar nuo to, planuotas šis nėštumas, ar ne. Jei Jūs ypatingai jaučiate savo kūną, kas esate nėščia galite pajusti praėjus vos kelioms valandoms nuo pradėjimo. Tačiau vis dėlto dauguma moterų nejunta jokių didesnių pokyčių, iki to laiko, kol apvaisinta kiaušialąstė neprisitvirtina prie gimdos sienelės - o tai įvyks tik po kelių dienų. Dar kitos nepajus nieko įtartino, kol "Allways" įklotai ant lentynėlės vonios kambaryje nepasidengs storu dulkių sluoksniu. Kitaip tariant, kol neužsilaikys menstruacijos...

Ir vis dėlto, jūs galite paprasčiausiai žinoti. Užsienyje atliktų tyrimų duomenimis, lygiai pusė apklaustų nėščių moterų dar prieš užtrunkant menstruacijoms įtarė esančios nėščios, o 44% buvo tuo paprasčiausiai įsitikinusios.

Tačiau, žinoma, ne visada galite pasikliauti savo nuojauta. Gerai, kad Jūsų kūnas sugeba siųsti Jums įvairiausius įspėjamuosius signalus. Ir nors užsilaikiusios menstruacijos ir yra pirmasis "rimtas" nėštumo požymis, Jūsų pačios kūnas turi keletą daug subtilesnių būdų, pasakyti Jums: JAU. Tu nėščia.

Čia rasite išvardintus kelis dažniausiai pasitaikančius pirmuosius artėjančios motinystės požymius. Jūs galite patirti juos visus, kelis arba nei vieno iš jų.

Pakraujavimas ("tepimas")
Maždaug aštuonios dienos po ovuliacijos galite pajusti nemalonius gimdos susitraukimus ir šiek tiek pakraujuoti. Išskyros paprastai būna negausios, rausvos ar rusvos spalvos. Tokios pat išskyros gali pasirodyti ir vietoj menstruacijų. Jų nereikia bijoti -jas sukelia į gimdos audinį "besirausianti" kiaušialąstė. Nepanikuokite ir nepulkite strimgalviais pas ginekologą: kraujavimas ne menstruacijų metu yra ne tik galimas ankstyvasis nėštumo požymis, bet ir vienas daugelio rimtų ginekologinių susirgimų simptomų. Jums gali būti paskirtas gydymas, kuris Jums ne tik nereikalingas, bet ir gali pakenkti Jūsų būsimo kūdikio sveikatai.

Dažnas šlapinimasis

Ar dažnai paprastai šlapinatės? Dažnai? Galite nekreipti dėmesio ir keliauti tiesiai prie kito simptomo. Tačiau jei iki šiol šlapinotės nedažnai, pasiruoškite periodiškiems lakstymams į tualetą. Ir jei trečiąjį nėštumo trimestrą dažną šlapinimąsi sąlygos šlapimo pūslę vis labiau spaudžiantis mažylis, dabar dėl visko kaltinkite hormonus. Taigi, jei bandėte ( bandote) pastoti, neskubėkite gydyti tariamo pūslės uždegimo.

Nuovargis
Jaučiatės pavargusi? Tiesiog išsekusi? Ir po ramaus kasdienio darbo jaukiame kabinete jaučiatės tarsi nubėgusi maratoną? Žinokite, jei staiga nei iš šio nei iš to tiesiog šuniškai nuvargstate - tai jau gali būti vienas ryškiausių (ir bjauriausių) ankstyvųjų nėštumo požymių.

Padidėjusios, ištinusios krūtys

Dar vienas ryškus nėštumo požymis - stangrios, didelės ir labai jautrios krūtys. Jūsų skausmas ir būsimo tėvelio džiaugsmas. Negalite neatkreipti į tai dėmesio - jos tokios didelės ir skausmingos, - taip, tik silpniau kai kurioms moterims reiškiasi ateinančios mėnesinės. Nepergyvenkite - skausmas liausis, kai tik hormonai pasieks reikiamą lygį.

Rytinis pykinimas

Jei esate viena iš laimingųjų 30% nėščiųjų, šio simptomo patirti neteks. Mažiau laimingas jis užpuls apie penktąją nėštumo savaitę. Tačiau nenustebkite, jei jau keletas dienų po pastojimo Jums nei iš šio nei iš to ims darytis silpna, supykins ar ( siaubas) apsivemsite. (Beje, nėščiosios drastiškai alpsta dažniau melodramose ir romanuose, nei realiame gyvenime). Ir dar viena anaiptol ne džiugi staigmena: rytinis pykinimas tik vadinasi rytiniu. Jis gali užeiti ir vakare, ir naktį, o gali trukti nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro...

Taigi, tokie jie, ankstyvieji nėštumo požymiai. Jei bandote pastoti, jūsų kūnas gali siųsti ir melagingus signalus - tiesiog ims pataikauti Jūsų norams... Bet kokiu atveju, dvejoti teks tik kelias savaites... Vėliau visas dvejones išsklaidys paprasčiausias naminis nėštumo testas.

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-15, 09:33:20 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
man dar maistas smirdedavo,vyriukai kentejo,net atsidaryti saldytuva tabu buvo confused
Quote (Tinakris)
Padidėjusios, ištinusios krūtys

su pirmu dviem dydziais padidejo surprised (ir strijom suplyso,jei neliemenele,liudni popierei dabar butu,dar aisku ok2 krema krutinei radau-padeda,bet pirma maitint baigsiu,tada jau vel tepsiuos pank )

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-15, 21:30:15 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Su visais trim pirmiausia nesulaukdavau savo dienų, o po kelių savaičių aplankydavo pykinimas. Sunkiausia buvo su pirmu - labai pykindavo. Bet greitai atradau, kad nereikia greitai keltis iš lovos - pakramsnodavau vynuogių ar lietuviškų sausainių, dar pagulinėdavau ir keldavaus, tada galėdavau pratempti dieną. Visi pykinimai baigdavos apie 10 savaitę.

ciklomenas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 12:56:13 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-28
žinutės: 653

dovanėlės: 7
Quote (Irmuckiukas)
Su visais trim pirmiausia nesulaukdavau savo dienų, o po kelių savaičių aplankydavo pykinimas. Sunkiausia buvo su pirmu - labai pykindavo.

agree Bet netikėdavau, kad laukiuosi, kol nepatvirtindavo testai ar gydytoja.

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 14:32:38 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Mano draugė minėjo, kad jai labai labai padidėjo krūtinė.

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 15:38:41 | Nr. # 6
administratorė

Quote (Jurgute)
Mano draugė minėjo, kad jai labai labai padidėjo krūtinė.

Nežinau, kiek ji ten padidėjo, bet kad skausminga tapo, tai tikrai yes

xxx Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 15:44:23 | Nr. # 7
Removed

man ir prieš mmm padidėja šiek tiek ir tampa skaudi confused

Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-22, 20:39:53 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
o man tj visi simptomai buvo, bet kadangi esu nescia pirma karta tai tik nuojauta pasake ir draugas, kad esu nescia badtease tango

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-22, 20:53:11 | Nr. # 9
administratorė

Murlyka, labukas hi Kiek laiko tavo nėštumui? wink

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-22, 20:55:16 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Man kaip niekam siaubingai pradėjo skaudėti skrandį kas vakarą. Buvo siaubingi skausmai, galvojau jau, kad opa ar kas ir ruošiausi nueiti pas daktarą, bet kai tris rytus iš eilės supykino nusipirkau testą ir aišku jis buvo teigiamas yahoo Tada jau nuėjau tiesiai pas ginekologą ir jis pasakė, kad nėštumas 7 savaičių . . . Kokia buvau tada laiminga yahoo

balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-23, 07:14:48 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Murlyka,
labuka pagaliau nestuke atsirado,bus gera prisimint,man nera nuostabesnio jausmo,kai vaikiukas pilveli juda ir krapstinejas biggrin

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-23, 07:16:06 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
o man tj visi simptomai buvo, bet kadangi esu nescia pirma karta tai tik nuojauta pasake ir draugas, kad esu nescia

Sveikinu, tai šaunu smile

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-23, 09:02:22 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Sveikinu nėštukę agree

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-23, 17:57:10 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

Taip, Murlyka nuoširdiausi sveikinimai applause

Žinutę redagavo Legalli - Pirmadienis, 2009-03-23, 19:06:40

ciklomenas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-23, 18:00:34 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-28
žinutės: 653

dovanėlės: 7
Quote (Murlyka)
o man tj visi simptomai buvo, bet kadangi esu nescia pirma karta tai tik nuojauta pasake ir draugas, kad esu nescia badtease

Sveikinu ir labukas prisijungus agree

jurachius Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-05-02, 16:10:20 | Nr. # 16
naujokas (-ė)

nuo: 2009-05-02
žinutės: 3

dovanėlės: 1
Labas visoms, iskilo man toks klausimelis, nelabai turiu ko paklausti, tad noreciau pasiteirauti jusu visu. Tai va skaiciau as cia jusu minetus nestumo pozymius, na rodos kad jie man tinka, bet beda kad ir kontraceptiku salutiniai pozymiai tokie patys, tai va esu tokia biski pasimetusi, ar cia laukiuos ar ne. Draugas bando itikinti kad laukiuos, atlikau testuka, parode kad neigiamas, bet dariau as ji diena, nebezinau dontknow , patarkit jei galit

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-05-02, 16:45:47 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

Quote (jurachius)
Labas visoms,

Sveikutė agree malonu, kad prisijungiai. Na, galiu patarti pakartoti testą ir sekti savo mėnesinių ciklą. Jei jos vėluoja daugiau nei savaitė, jauti kitus nėštumo požymius, tai patarčiau pakartoti testą. Tik geriau ryte. O sau pagalvok kiek laiko praėjo nuo paskutinių mėnesinių ir kokius požymius jauti.

jurachius Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-05-02, 16:57:14 | Nr. # 18
naujokas (-ė)

nuo: 2009-05-02
žinutės: 3

dovanėlės: 1
jautri krutine, nors iki menesiniu dar 12 dienu, pastaruoju metu apemes mieguistumas, kartais labai netiketai uzpuola pykinimo jausmas ir ismusa karstis, as tai kazkaip ispradziu visa kalte verciau kontracepcijai, bet po biski jau imu abejoti...

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-05-02, 17:14:39 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

Quote (jurachius)
jautri krutine, nors iki menesiniu dar 12 dienu, pastaruoju metu apemes mieguistumas, kartais labai netiketai uzpuola pykinimo jausmas ir ismusa karstis, as tai kazkaip ispradziu visa kalte verciau kontracepcijai, bet po biski jau imu abejoti...

Tokiu atveju manau geriausia palaukti mėnesinių. Tada viskas ir paaiškės. Tikimybė, kad laukiesi irgi yra.

Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 09:41:00 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

Aciu aciu dustman dabar leliukui pilve jau kazkur trbt 6 menuo sukakojo confused o kai tvarkosi lelius pilve tj kartais net baisoka dontknow spiria kaip uz kokia skriauda 1tooth

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 09:46:12 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

Quote (Murlyka)
o kai tvarkosi lelius pilve tj kartais net baisoka spiria kaip uz kokia skriauda

dūksta mamytę kibina confused

Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 09:53:28 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

kibina, diena ir nakti shuffle ir tikrai, super geras jausmas, kai jis ten pilvuke duodas... applause

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 13:46:43 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

Quote (Murlyka)
kibina, diena ir nakti ir tikrai, super geras jausmas, kai jis ten pilvuke duodas...

Atsimenu kaip pati džiaugiausi tais judesiais, nuostabus jausmas girllove

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 17:39:43 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (jurachius)

labutukas,as irgi galiu tik pasiulyt dar karta pasidaryt testa,ankstyva rytmeti,nes tavo mineti pozymiai tinka ir kontraceptikam ir pries menesines svarbiausiai dabar islaukt,zinau kaip neramu buna wink sekmes happy
Quote (Murlyka)
kibina, diena ir nakti ir tikrai, super geras jausmas, kai jis ten pilvuke duodas...

vat is nestumo as irgi sito labiausiai pasiilgstu,visu kibinimu angel ..... Murlyka, cia tau cheek ....

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 18:14:35 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

Cia iš tikrųjų taip gali būti? surprised

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Pirmieji nėštumo požymiai
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp