Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Pirmieji nėštumo požymiai
Pirmieji nėštumo požymiai
Murlyka Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-05-05, 08:27:17 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
dontknow as tj niekad kontraceptiku nevartojau confused maniau, kad esu nevaisinga 1tooth

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-05-05, 08:32:11 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Quote (Murlyka)
maniau, kad esu nevaisinga

O kodėl taip manei?

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-05-05, 15:57:32 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
maniau, kad esu nevaisinga

itariu nustebot,kai pastojai surprised happy

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-05-05, 18:05:58 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Murlyka)
as tj niekad kontraceptiku nevartojau maniau, kad esu nevaisinga

Bet paaiškėjo, kad vaisinga ok Tai taip visą laiką ir rizikuodavai?

jurachius Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-05-05, 18:21:41 | Nr. # 30
naujokas (-ė)

nuo: 2009-05-02
žinutės: 3

dovanėlės: 1
pas
Quote (Odeta)
jurachius rašė:
jautri krutine, nors iki menesiniu dar 12 dienu, pastaruoju metu apemes mieguistumas, kartais labai netiketai uzpuola pykinimo jausmas ir ismusa karstis, as tai kazkaip ispradziu visa kalte verciau kontracepcijai, bet po biski jau imu abejoti...

labutukas,as irgi galiu tik pasiulyt dar karta pasidaryt testa,ankstyva rytmeti,nes tavo mineti pozymiai tinka ir kontraceptikam ir pries menesines svarbiausiai dabar islaukt,zinau kaip neramu buna sekmes

paklausiau jusu ir pasidariau testuka ryte, parode kad neigiamas, tai dabar biskeli ramiau [img]http://balanda.lt/s.gif[/img] , belieka sulaukt savo dieneliu, tada jau busiu visiskai rami. [img]http://balanda.lt/s.gif[/img], nelaikas man dar leliu turet ma

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-05-05, 18:24:50 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (jurachius)
paklausiau jusu ir pasidariau testuka ryte, parode kad neigiamas, tai dabar biskeli ramiau , belieka sulaukt savo dieneliu, tada jau busiu visiskai rami.

Jautrios krūtys būna ir dėl PMS. tai tikriausiai ir tau toks atvejis. yes

ievute Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2012-09-22, 07:29:53 | Nr. # 32
naujokas (-ė)

nuo: 2012-09-22
žinutės: 4

dovanėlės: 0
Labutis visoms:) skaiciau jusu komentarus ir nusprendziau jusu paprasyti patarimo:) turiu minti, kad pastojau, bet dar ne visai tikra;/ niekaip nesuprantu keliu savo kuno siunciamu signalu, retai bet y diena bent 2 kartus pasikartojantis skausmai pilvo apacioje ir kairiame sonia, labai skauda krutine, kaikurie kvapai labai trigdo, maistas kuris pirma labai patiko dabar y jy paziurejus pykina ir kas keisciausia menesines veluoja 10dienu, net neisivaizduoju ar tiketis kazko ar ne:( gal galite patarti kas tai gali buti:)

pasimetus Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2013-01-06, 21:49:58 | Nr. # 33
naujokas (-ė)

nuo: 2013-01-06
žinutės: 1

dovanėlės: 0
Labas vakaras, noriu paprašyti skubios Jūsų pagalbos. Esu jauna, tačiau mėnesinių ciklas būdavo gan reguliarus - susirgdavau po 21-22 dienų, paskutinė diena, kai sirgau buvo gruodžio 6d, tad sirgti turėjau gruodžio 27-28d, tačiau turėjau 26d. su draugu lytinių santykių, o 28d. pasirodė rusvos išskyros,tačiau nedaug, o vakare nudiegė makštį toks keistas jausmas, lyg traukulys, lyg skausmas pervėrė, skaičiuojant nuo 27d. tai praėjo 10d. (nes šiandien sausio 6d.) kada nepasirodo mėnesinės, tačiau pasirodo baltos spalvos išskyros, kaip kad paprastai. Ar vertėjų man jau nerimauti? Pas gydytoją bijau eiti, nes esu iš mažo miestelio, kur ginekologų nėra. O kažkur kitur eiti aš nežinau kur ir kaip ten užsiregistruoti ar panašiai? Ką man daryti? Nepykina, šlapintis einu 3-4 kartus per dieną, rodos, kaip įprastai, bet kartais maudžia skrandį, po krūtinkauliu, tą ,pavadinkim, duobutę. Mamai bijau sakyti, papasakojau tik draugui pasiūlė pasidaryti nėštumo testą, bet ir tą pati pirkti bijau. Nebežinau, ką daryti.. Ar kada tiek ilgai vėluoti mėnesinės? Prieš pusę metų yra vėlavę tik 4d, o dabar 10d. Padėkite..

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Pirmieji nėštumo požymiai
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp