Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Kodėl vyrus baugina nėštumas? (Dalinamės mintimis...)
Kodėl vyrus baugina nėštumas?
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-16, 08:16:22 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Nuo nėštumo pradžios artimieji ir giminės stengiasi apsupti būsimąją mamą dėmesiu ir rūpesčiu, tačiau niekas nė nenutuokia, kaip sunku šiuo periodu gali būti būsimajam tėčiui. Neseniai prabilta apie sensacingus tyrimus: pasirodo, partnerės nėštumo metu vyrų organizme taip pat vyksta hormonų pertvarka. Žinomi atvejai, kai vyrai priaugdavo tiek pat svorio, kaip ir antroji pusė. O kur dar emocijos!
Žinoma, ne kiekvienas potencialus tėtis jaučia tą patį, tačiau vienaip ar kitaip jam tenka emocinių išgyvenimų. Naujausi vyrų, besiruošiančių tapti tėvais, tyrimai parodė, kad dauguma jų bijo ne finansinių sunkumų ir bemiegių naktų, o sumažėjusio žmonos dėmesio. Tik mažas procentas apklaustųjų prisipažino baiminąsi dėl žmonos sveikatos ir dėl baimės būti blogu tėvu.

Sužinoję apie būsimąją tėvystę, vyrai stengiasi išspręsti krūvą psichologinių problemų, užduoda įvairiausių klausimų. Apžvelkime juos.
„Ar aš ištempsiu?“

Paprastai šis klausimas kyla daugumai vyrų, be to, ir tiems, kurie laukia pirmagimio ir tiems, kurie jau kartą tapo tėvais, rašo DELFI.ua. Juos drasko baimė nesugebėti aprūpinti šeimos materialiai, jos neišmaitinti. Situacija tampa dar sudėtingesnė, jei šeima moka kreditą ar stengiasi išspręsti būsto klausimą.

„Jaunystė prabėgo?“

Galbūt tai pasirodys juokinga, bet dauguma vyrų linkę manyti, kad sulig palikuonių pasirodymu jaunystė praėjo visam laikui. Dabar prieš akis tik vaikų auklėjimas, mokykla, jų augimas ir savo paties senatvė.

„O kaipgi seksas?“

Dauguma būsimųjų tėčių bijosi prisiliesti prie nėščios moters, baimindamiesi pakenkti vaisiui. Tačiau seksualinio gyvenimo atsisakymas ištisus devynis mėnesius neigiamai veikia abiejų tėvų būseną.

Aptarti intymaus gyvenimo ypatumus nėštumo metu geriausia su gydytoju, kuris pasakys, kokiomis dienomis sekso geriau atsisakyti, o kada galima (ir reikia) juo mėgautis į sveikatą.

„O jei ji mane nustos mylėti?“

Tai labiausiai paplitusi baimė – tapti nereikalingu, trečiu gimus vaikui. Vyrai dažniausiai bijo, kad žmona vaiką mylės labiau, o jis, vyras, pateks į antrąjį planą.

Žinoma, gimus kūdikiui moteris negali dovanoti vyrui tiek meilės ir švelnumo, kaip anksčiau, tačiau palaipsniui viskas grįžta į senas vėžes, tikina psichologai.

„Nerimauju dėl žmonos sveikatos“

Nėštumas ir gimdymas – sudėtingas procesas, ir daugumai vyrų jis tampa sunkiu išbandymu. Baimė prarasti mylimą žmogų verčia bijoti gimdymo. Iš tikro pakanka paaiškinti vyrui, kokia galinga dabar medicina ir kad bet kokius įmanomus pavojus galima pašalinti.

Vyriškiui taps ramiau, jei kartu nueisite pas gydytoją, su juo pabendrausite ir net jei nuspręsite „gimdyti“ kartu: taip jis galės kontroliuoti situaciją.

Beje, moterims visada buvo įdomu, ką jaučia vyras, kai jo žmona gimdo. Ar jis tai junta per atstumą? Būtent todėl dabar tokie populiarūs gimdymai kartu, kai vyras dalyvauja procese. Vis dėlto dauguma vyrų paniškai bijo gimdymo, bijo pamatyti mylimos moters skausmą.

Jei tavo išrinktasis iš tokių, neversk jo, nieko gero iš to vis tiek nebus. Vėliau jis gali tiesiog nenorėti daugiau vaikų, pamatęs, kokias kančias tau teko iškentėti.

„Aš – tėvas!“

Ir štai jis tapo tėčiu. Kiekvienas savaip susigyvena su šia mintimi, kiekvienas savaip įsigyvena į naują vaidmenį: kai kurie iškart ima ruošti butą naujo šeimos nario parvykimui, kai kurie visa galva pasineria į darbą, o kiti kelias dienas švenčia įpėdinio gimimą.

Kartais vyro reakcija skaudina ir baugina jaunąją mamą. Čia svarbu ne bartis, o pasikalbėti su vyru. Paaiškinti, kad tu supranti jo džiaugsmą, bet tau reikia jo palaikymo šiuo nelengvu gyvenimo periodu.

Tėčiai – labai švelnūs vaiko globėjai, tik juos reikia to išmokyti. Grįžus iš gimdymo namų svarbiausia – neužsiversti visų rūpesčių dėl kūdikio ant savo gležnų pečių. Jei vyriškis bando purtytis savo tėviškų įsipareigojimų, reikia logiškai jam paaiškinti, kodėl jis neteisus. Kiekvienam stereotipiniam atsikalbinėjimui reikia sugalvoti kontrargumentą.

Pavyzdžiui: „Prižiūrėti vaiką – žmonos pareiga, vyras turi uždirbti pinigus“.

Žinoma, nereikia jo stengtis įtikinti, kad yra ne taip, tiesiog pasakyk, kad vakare pabūti valandą su vaiku jam nepakenks. Be to, tu tą valandą galėsi skirti sau – pailsėti, pasigražinti, o tai galų gale nudžiugins ir vyrą.

Paklausk jo, kokią jam labiau patinka tave matyti – pavargusią, be makiažo ir šukuosenos? Ar pasipuošusią ir gundančią? Jei jis pasirinks antrąjį atsakymą, tegul neburba, kai paprašysi pažiūrėti vaiką. Kitaip tiesiog nerasi laiko sau.

„Kūdikis toks trapus. O jei jam ką nors sulaužysiu?“

Paaiškink, kad tu bijai ne mažiau nei jis, bet būtinai pabrėžk, kad pasikliauji vyru. Juk iš tavo rankų kūdikis maudant gali lengvai išslysti, o vyro rankos stipresnės ir patikimesnės.

„Tu visą laiką tvirtini, kad aš viską darau ne taip, taigi ir daryk pati!“

O štai čia klaida, kurią daro dauguma moterų. Dažnai mes kritikuojame ir išjuokiame vyrus, o paskui stebimės, kodėl jie nenori padėti. Taigi pamiršk pašaipą. Geriau kuo daugiau girk ir drąsink vyrą.

O svarbiausia – atsimink, kad vaikas – jūsų abiejų. Nereikia tapti tirone ar pavydėti vaiko tėčiui. Šiuo periodu būk vyrui dėmesinga ir atlaidi, o jis būtinai tau atsakys palaikymu ir švelnia meile.

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-12-22, 12:52:21 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Aš tai nepastebėjau, kad mano vyrą būtų bauginę mano neštumas Čia gal labiau baugina jaunesnius, nepilnai subrendusius vyriškius, kurie dar ir patys savimi negali pasirūpinti... Nežinau upset

arija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-23, 21:29:04 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Maniškis bijojo tik iš pradžių gimusį vaikutį paimt lol Vėliau normaliai, apsiprato loony

gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-23, 22:08:40 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-02
žinutės: 732

dovanėlės: 4
laimėjimai:
Nemačiau jokio neigiamo ženklo.Kai sužinojom,kad tūrėsim leliuką/lelytę,tą dieną abu pasidžiaugėm ir viskas.Toliau jau man buvo kančios(savijauta prasta).O kai gimė,tai pirmasis kirpo nagučius ir maudit nepabūgo applause chupa

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-12-30, 11:26:07 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad to niekas nežino...tobulų tėvų nebūna..

Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 12:11:43 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
hm, jums kazkaip sekasi... va mano draugas, nebesimyli ir isvis, jam kazkaip dzin, kad esu nescia... tampo bele kur, belen kiek yahoo as db sveikatos neturiu crazy o jam tj visai px. Zodziu, isgerineja po darbo su panelemis ir kolega, meluoja kur buna... va ka tik pasake, kad jam mat negerai gyvent su zmogum, kuris ramybes neduoda, aceit pasirasys perkelimo prasyma i gimtaji miesta...ir issikels confused laukiu nesulaukiu.

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 12:26:48 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
hm, jums kazkaip sekasi... va mano draugas, nebesimyli ir isvis, jam kazkaip dzin, kad esu nescia... tampo bele kur, belen kiek as db sveikatos neturiu o jam tj visai px. Zodziu, isgerineja po darbo su panelemis ir kolega, meluoja kur buna... va ka tik pasake, kad jam mat negerai gyvent su zmogum, kuris ramybes neduoda, aceit pasirasys perkelimo prasyma i gimtaji miesta...ir issikels laukiu nesulaukiu.

Manau, kad geriau tokį palikti....Akivaizdu, kad Tu jam nerūpi, jei jis taip elgiasi...Trūksta jam atsakomybės ne tik už Tave, bet ir už būsimą vaikutį...

Žinutę redagavo Jurgute - Penktadienis, 2009-03-27, 12:29:00

smeizike Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 12:28:42 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
tavo draugas tikras kiaule jai sitaip taves nemyli ir nesaugo, linkiu tau stiprybes
Quote (Murlyka)
ceit pasirasys perkelimo prasyma i gimtaji miesta...
tai jis kariskis?

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 12:30:13 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Molis - o ne vyras. Atsiprašau, bet taip galvoju...

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 18:11:53 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Murlyka, su juo gyvenimo nebus . . .Patikėk žinau ką sakau.

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 18:14:20 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

Na maniškis irgi labai teigiamai nėštumą priemė. Buvo aišku visko .. .Ant rankų tikrai nenešiojo, jis ne romantikos žmogus, niekada nerodo savo jausmų...Jau pripratau ir gerai.

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-27, 19:21:38 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
Aš tai nepastebėjau, kad mano vyrą būtų bauginę mano neštumas Čia gal labiau baugina jaunesnius, nepilnai subrendusius vyriškius, kurie dar ir patys savimi negali pasirūpinti... Nežinau

mes irgi matyt tam jau subrende buvom
Quote (gustyte)
O kai gimė,tai pirmasis kirpo nagučius

vat sito ir dabar tik didzejam tik ryztas,bijo kad dar ramiai nenusedi
Quote (Murlyka)
hm, jums kazkaip sekasi... va mano draugas, nebesimyli ir isvis, jam kazkaip dzin, kad esu nescia... tampo bele kur, belen kiek as db sveikatos neturiu o jam tj visai px. Zodziu, isgerineja po darbo su panelemis ir kolega, meluoja kur buna... va ka tik pasake, kad jam mat negerai gyvent su zmogum, kuris ramybes neduoda, aceit pasirasys perkelimo prasyma i gimtaji miesta...ir issikels laukiu nesulaukiu.
vargsiuke cheek
Quote (smeizike)
tavo draugas tikras kiaule jai sitaip taves nemyli ir nesaugo, linkiu tau stiprybes

as ir prisidedu

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 07:24:41 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

Murlyka, jei kas visada čia rasi kas išklauso ir padeda cheek Svarbiausia rūpinkis savim ir mažyliu cheek

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 18:36:04 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Taip, manau, kad paramos čia visada surasi..mes palaikysim Tave...

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 18:50:43 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

Pritariu Jurgutei Galėsi isikalbėti, isilieti ir sulaukti nuoširdžių nešališkų nuoonių, bei patarimų.

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:05:51 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Legalli)
Murlyka, su juo gyvenimo nebus . . .Patikėk žinau ką sakau.

Ir aš manau, kad ne tokio žmogaus Tau reikia šalia...

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:07:43 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

Quote (Jurgute)
Ir aš manau, kad ne tokio žmogaus Tau reikia šalia...

Tokiu momentu taip elgtis kaip jis kiauliška, debiliška ir savanaudiška smash

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:11:39 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Gal ne mums jį teisti, jam pagal nuopelnus atseikės gyvenimas...

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:13:30 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

Quote (Jurgute)
Gal ne mums jį teisti, jam pagal nuopelnus atseikės gyvenimas...

Gali būti, mes galim išsakyti tik vienokias ar kitokias nuomones.

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:15:24 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Sutinku, bet tam žmogui nuo to nelengviau..

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:21:19 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

Quote (Jurgute)

Tokiam manau nelabai ir įdomu.

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:23:19 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Jurgute)
Gal ne mums jį teisti,

Quote (Jurgute)

agree sunku bus merginukei musu raslevas skaityt,taip jau matos sirdute skauda,o dar mes druskos pabarstem.. Murlyka,
tiesiog gyvenk sau ir vaikeliui,o jei draugas bus netau skirtas,gyvenimas jus isskirs,tiesiog mes norim tau pagelbet ir duot peti jei kada bus sunku wink laikykis

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:24:36 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Turėjau galvoje Murlyka, jai tai skaityti ko gero nelengva..

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:40:14 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
sunku bus merginukei musu raslevas skaityt,taip jau matos sirdute skauda,o dar mes druskos pabarstem.. Murlyka,
tiesiog gyvenk sau ir vaikeliui,o jei draugas bus netau skirtas,gyvenimas jus isskirs,tiesiog mes norim tau pagelbet ir duot peti jei kada bus sunku laikykis

O gal kaip tik supras. Ji tik viena žino kaip ten yra. Kai prisijungs tada jei norės ir papasakos, o dabar manau derėtų šią temą palikti ramybėje.

Žinutę redagavo Legalli - Šeštadienis, 2009-03-28, 19:41:53

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-28, 19:50:05 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
sunku bus merginukei musu raslevas skaityt,taip jau matos sirdute skauda,o dar mes druskos pabarstem.. Murlyka,
tiesiog gyvenk sau ir vaikeliui,o jei draugas bus netau skirtas,gyvenimas jus isskirs,tiesiog mes norim tau pagelbet ir duot peti jei kada bus sunku laikykis

Palikim tai ramybėj...Ateis laikas viskas susidėlios į vietas...

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Kodėl vyrus baugina nėštumas? (Dalinamės mintimis...)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp