Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Strijos (Kaip išvengti?)
Strijos
Ievux Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-04-08, 20:05:37 | Nr. # 51
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Mano visas pilvas,leskos vien strijos ohno aisku jos dabar nebe raudonos,susivienodino daugmaz su kuno spalva,bet ... svarbiausia,kad vaikiukus sveikus isnesiojau smile kaip mano drauge sako, nenorek visko turet,ir grazius vaikus ir tobula kuna,gal ji ir teisi...

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-04-08, 20:40:02 | Nr. # 52
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad čia nuo kiekvienos iš mūsų genų priklauso, odos elastingumo...

stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-04-09, 11:01:46 | Nr. # 53
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Manau, kad čia nuo kiekvienos iš mūsų genų priklauso, odos elastingumo...

ir dar nuo moters sudėjimo , nes jei moteris kudutė tai strijų tikimybė didesnė ...

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-04-09, 11:11:58 | Nr. # 54
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Žinokit, nuoširdžiai galiu pasakyt, net negalvojau bus tų strijų ar ne...Ne tas galvoj. Bus tai bus, nebus irgi gerai. Nu, negi žudysiesi dėl tokių dalykų. Yra svarbesnių, mano nuomone, dalykų apie kuriuos laukimosi metu reikia galvot. Aš kūno pernelyg nesureikšminu, nei teplioju jį kremais, nei aliejais...nei laukdamasi, nei nesilaukdama...

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-04-09, 12:05:16 | Nr. # 55
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
aš su Lukučiu paskutinę savaitėlę kelių strujų sulaukiau,o su Nojum tai irgi į pabaigą nėštumo,bet daugiau,tai pilvas iki bambos labai suvagotas..aš laukdamasi Luko mažai kremuku tapiaus,gal oda elastingesnė buvo,kad mažiau trūko o su maziuliu tai tepiaus visą nėštumą specialiu kremuku ir daug trūko..vat ir suprask žmogutis,kas geriau..aišku smagu,kad vaikiukams viskas gerai,bet norisi ir mum gražiai atrodyt,tai ir tepliojau,bet yra kaip yra ir dėl to sau galvos nebesuku..
Vėja, matau nebedauk liko cheek liniuotukės atsirado 1tooth kaip jauties?tetukas dar negryžta?

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-04-09, 16:08:45 | Nr. # 56
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Jaučiuosi normaliai, aišku, dabar dažniau "kojytes padžiaunu" ant sofkutės, nes jau ilgiau kai pavaikštau jaučiu nuovargį... Man gimdymo data numatyta 04.24, o dabar jau gydytoja galvoja apie 04.26 - tai sunku pasakyti kaip čia bus. O tėtukas grįš tik 04.20. Laukiam nesulaukiam, o jis ten nervuojasi.... smile

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-10, 12:06:40 | Nr. # 57
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Jaučiuosi normaliai, aišku, dabar dažniau "kojytes padžiaunu" ant sofkutės, nes jau ilgiau kai pavaikštau jaučiu nuovargį... Man gimdymo data numatyta 04.24, o dabar jau gydytoja galvoja apie 04.26 - tai sunku pasakyti kaip čia bus. O tėtukas grįš tik 04.20. Laukiam nesulaukiam, o jis ten nervuojasi....

vargšiukai,tikiu kad sunku abiem..tai jau tuoj su džiaugsmiuku pasimatysi,kaip faina applause

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-10, 17:26:48 | Nr. # 58
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
vargšiukai,tikiu kad sunku abiem..tai jau tuoj su džiaugsmiuku pasimatysi,kaip faina

Ai kaip nors, viskas bus gerai. Dabar bent internetu galim bendraut, tai vienas apie kitą žinom visas naujienas ir dar kamera yra - tai matai kaip "fesiukas" atrodo smile

atura77 Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-09-01, 19:43:23 | Nr. # 59
naujokas (-ė)

nuo: 2010-08-20
žinutės: 27

vieta: Šiauliai
vaikai: du vaikučiai
dovanėlės: 2
Strijų ir man atsirado tiek po pirmojo, tiek po antrojo nėštumo pilvo apačioje. Nepadėjo nei kremai, nei aliejai. Kažkas buvo sakę, kad reikia dėti asiūklių arbatos kompresus, bet aš tik sugebėjau tos arbatos nusipirkti, bet taip ir nepabandžiau...

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 19:20:23 | Nr. # 60
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (atura77)
Strijų ir man atsirado tiek po pirmojo, tiek po antrojo nėštumo pilvo apačioje. Nepadėjo nei kremai, nei aliejai. Kažkas buvo sakę, kad reikia dėti asiūklių arbatos kompresus, bet aš tik sugebėjau tos arbatos nusipirkti, bet taip ir nepabandžiau...

Sveikutė, agree Manau, kad čia nuo odos tipo priklauso ar kaip... dontknow Nes aš būama tikrai liekna, du kart gimdžiau ir jokių strijų. O taip bijojau, nes abu kartus pilvukas buvo gana didelis confused Visa bėda tik suglebusi pilvo oda sad

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Strijos (Kaip išvengti?)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp