Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Abortas (Nuomonės.Prevencija)
Abortas
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 07:19:43 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Šitą temą padiktavo vakarykštis pokalbis su vienu žmogumi. Jis pasakojo, jog jo draugė nenori vaikelio, o dabar laukiasi...Bandžiau ją suprasti ir bandžiau jam paaiškinti kodėl, tačiau labiausia bus gaila, jei jiedu nuspręs, kad vaikelio nereikia...Bandžiau jį morališkai "paspausti", kad bandytų ją perkalbėti ir kad vėliau netektų dėl tokio sprendimo gailėtis, nežinau ar pavyko...Dar visai neseniai buvom kalbėję, jog jis norėtų vaikelio, o dabar kai gali jį turėti jo draugė nenori...
Žinoma, tai ne mano reikalas, bet kažkaip negalėjau nereaguoti. Nemanau, kad tokius dalykus žmonės lengvai pamiršta, turiu galvoj abortą, tačiau ar paskui gali gerbti žmogų, kuris nužudė judviejų vaiką???

Žinutę redagavo Jurgute - Trečiadienis, 2009-03-18, 07:38:42

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 07:20:00 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
www.abortas.vaizdelis.lt

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 07:22:25 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
PRO VITA© ABORTŲ RŪŠYS

1) Vaikas supjaustomas į gabalus ir išgramdomas. Atliekamas iki 12 savaičių.
2) Vakuuminis išsiurbimas. Irgi atliekamas iki 12 savaičių. Pirmiausia paralyžiuojami gimdos kaklelio raumenys, po to ištempiami. Tai sunku, nes raumenys nepasiruošę natūraliam atsivėrimui. Po to į gimdą įkišamas vamzdelis su peiliu antgalyje. Siurblys suplėšo kūdikį į gabalus, nuo gimdos sienelės nupjauna giliai priaugusią placentą. Siurblio galingumas 29 kartus didesnis už buityje naudojamo dulkių siurblio. Šis metodas nėra saugus, kaip kas bando tvirtinti. Pirmomis dienomis po išsiurbimo smarkiai kraujuojama.
Prahos Čarlio universitete paskelbta gerai dokumentuota studija apie abortų, atliktų iki 12 savaičių vakuuminiu būdu, pasekmes.
Uždegiminiai procesai buvo 5% pacienčių, o tokios sunkios komplikacijos kaip nevaisingumas ir negimdinis nėštumas, užregistruotos 20-30% moterų. Ypač nėščioms pirmą kartą. Gimdos kaklelio raumenų nusilpimas sukelia persileidimą 30-40% visų moterų. Labai padažnėja gimdos kaklelio angos rigidiškumas, placentos prilipimas, placentos apaugimas ir gimdos atonija.
3) Mikroadsorbcija. Moteriai, nesulaukusiai mėnesinių, atliekamas siurbimas. Kai žinoma, kad žmogaus širdis po 4 dienų nuo neįvykusių mėnesinių jau plaka. Ne viena moteris tvirtina, kad darant adsorbciją reikia iškęsti kur kas didesnį skausmą negu gimdant.
Regina: ,,Antrą kartą neištverčiau''.
Inesa: ,,Maniau, mirsiu. Nejaučiau viso kūno''.
Irma: ,,Vos galėjau eiti. Buvo minutė, kai norėjau nusižudyti. Antrą kartą būtų lengviau numirti''.
Rima: ,,Sunkiausia po to grįžti namo. Vyras apsimeta, kad nieko neįvyko. Kai lieku viena, verkiu, kiek leidžia jėgos. Tik plonos bendrabučio sienos... ." (Forumas.1990.02.20).
Trijų vaikų mama pasakoja savo aborto patirtį Niujorke: ,,Jie sakė, kad visa procedūra užtruks nuo 8 iki 10 min. Jie sakė, kad turėsime keletą spazmų, panašių į tuos kuriuos galime turėti per mėnesines... Ką jie turėjo pasakyti mums, kad mes turėsime tokį skausmą, kokio panašaus niekada anksčiau neturėjome. Gimdymo skausmas buvo gražus. Negalima sulyginti šių dviejų.
Daktaras įėjo ir prisistatė. Negaišdamas laiko, jis įbruko instrumentą gimdos kakliuko plėtimui. Iš anksto žinojau, kad gausiu novokainą, bet jis pamiršo paminėti, kaip skausmingai tai bus. Jis sakė, kad tai ,,įgnybs”. Bet jis turėjo pasakyti, kad jausmas bus, tarsi būtų įstūmęs karštą žarsteklį...
Tada jis pradėjo vakuuminį procesą. Tikėkite manimi, tai nebuvo nieko panašaus į menstruacinius spazmus. Skausmas buvo siaubingas, neaprašomai siaubingas. Truko ilgiau nei nuo 8 iki 10 min. Slaugė pasišalino su daugybe įdrėskimų ant savo rankų nuo mano nagų. Ir aš pasenau 10 metų. (Minneapolis Star, 1971 08 03).
4) Tarp 12-16 savaičių abortai paprastai nedaromi, nes vaikas per didelis pjaustymui (tai rizikinga motinos gyvybei) ir per mažas druskos nuodų injekcijai. Po 16 savaičių plačiausiai naudojama druskos injekcija.
Injekcijos metu ištraukiama 200 ml vaisiaus vandenų ir įšvirkščiama 20 ml 20% druskos tirpalo. Po 1-1,5 val. vaiko širdis nusilpsta ir sustoja. Tarp 12-72 val. po injekcijos motina pagimdo negyvą kūdikį. Apie šią procedūrą vienas Niujorko gydytojas taip atsiliepė: ,,Man labai nemalonu daryti druskos injekcijas: kai įšvirkšti, matai vaisiaus priešmirtines konvulsijas ir traukulius - tai yra baisu''.
5) Jei druska nepavyksta nunuodyti, atliekamas Cezario pjūvis. Vienas gydytojas, ištraukęs judantį, rėkiantį, kvėpuojantį kūdikį, užmetė ant jo placentą ir uždusino.
6) Prostoglandino abortai. Specialūs vaistai sukelia bet kuriame nėštumo mėnesyje gimdymą. Jei vaikas pakankamai užaugęs iškęsti gimdymo traumą, jis paprastai gimsta gyvas, bet dažnai esti per mažas išgyventi.
Daugelis sąjūdžio ,,Už gyvybę'' šalininkų nustojo vartoti šiuos vaistus gaminačių firmų produktus.
Ir po šitų abortų komplikacijos sunkios: gimdos trūkimas, kaklelio sudraskymas, staigi mirtis, konvulsijos, širdies ir kvėpavimo sutrikimai, vėmimas, aspiracija, apopleksija (paralyžius), ūmus inkstų veiklos sutrikimas, vaisiaus vandenų embolija ir kraujo trombai plaučiuose.
7) Ru-486. Tai vaistai, kurie sukelia abortą. Jie sukliudo gyvybinėms maitinančioms medžiagoms pasiekti kūdikį, ir jis miršta (6) P.89.
Negimdinio nėštumo operacija dažniausiai daroma, kai kūdikis būna miręs. Bet kuriuo atveju operacija daroma pirmiausia norint išgelbėti motinos gyvybę. Medicininiu požiūriu tai gera praktika, nes kūdikiui išgyventi nėra šansų.

8) Dalinio gimimo. Atliekami vėliausiame nėštumo laikotarpyje. Ištraukiamos vaiko kojos ir liemuo. Tuomet iš galvos išsiurbiamos smegenys. Kaušas subliuška ir visas kūnelis ištraukiamas.
Buvusių abortistų liudijimai: (Iš Pro-Life America direktoriaus J. T. Finn kalbos Gyvybės kongrese Romoje1996.04.24 ).
Dr. Anthony Levatino:,,Noriu visuomenę informuoti, kad daktarai žino, jog tai yra asmuo, tai yra vaikas. Tai ne tas pats kas audinio lašelis".
Ankstesnė abortuotojo asistentė Nita Whitten : ,,Kai jie sako, kad tai daro norėdami padėti moteriai, yra melas. Jie tai daro dėl pinigų."
Dr. David Brewer :,,Mano širdis surambėjo prieš faktą, kad aš buvau žmogžudys.Bet šis kūdikis, gulintis šaltoje taurėje, pamokė mane kuo abortas buvo ištikrųjų."
Dr. McArthur Hill :,,Aš esu žudikas. Aš paimdavau nekaltų kūdikių gyvybes ir su galinga siurbimo mašina išplėšdavau iš motinos įsčių."
Dr.B.Nathanson aprašo vieno aborto procedūrą: Hayatas apsiėmė atlikti abortą moteriai, kuri buvo nėščia 17 savaičių. Operacijos metu ji pradėjo gausiai kraujuoti, bet gydytojas ją užtikrino, kad tai yra visiškai normalu ir ji galinti vykti namo. Tačiau dėl didelių skausmų po dviejų dienų ji sugrįžo į jo kliniką; Hayatas atliko kažkokią procedūrą ir vėl išsiuntė ją namo. Po 12 valandų moteris pastebėjo, kad pro jos makštį skiriasi išmatos. Skubiai nuvežus pacientę į Šiaurės centrinę Bronxo ligoninę, buvo nustatyta, kad Hayatas aborto metu ne tik pradūrė moters gimdą, bet dar ir pažeidė storąją žarną; be to, jis nepasistengė pašalinti iš gimdos ir visų vaisiaus dalių, tad pacientės gimdos kaklelyje buvo rastos likusios vaisiaus kaukolės dalys.,,Dievo palytėjimas" V.2000, 132 psl.
Abortų nuotraukos (galima žiūrėti nuo 16 metų!) : http://www.mttu.com/abort-pics/index.html
Galite parašyti: ,,provita@pub.vdu

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 07:27:53 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 08:29:52 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Man sunku suprasti žmones, kurie jau besilaukdami svarsto ar nori ar ne... Svarstyti galima prieš pastojant - ar jau laikas ar dar palūkėti... O jei nėštumas užsimezgęs - tai nesvarbu ar tai tik tūkstantis ląstelių, ar jau tas žirniukas panašus į žmogų - tai yra nauja gyvybė, o jos žudyti nevalia!!!
Būna gyvenime išimčių, baisių situacijų, apie kurias čia neina kalba, bet duotoje situacijoje, kai žmonės poroje (net nesvarbu ar jie yra vedę), o tas vaikelis greičiausia yra meilės vaisius - jųdviejų sūnus ar dukra, kokie svarstymai dar gali būti???

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:28:53 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Irmuckiukas)
Man sunku suprasti žmones, kurie jau besilaukdami svarsto ar nori ar ne... Svarstyti galima prieš pastojant - ar jau laikas ar dar palūkėti... O jei nėštumas užsimezgęs - tai nesvarbu ar tai tik tūkstantis ląstelių, ar jau tas žirniukas panašus į žmogų - tai yra nauja gyvybė, o jos žudyti nevalia!!!

Ir aš taip manau, žudyti nevalia.

Quote (Irmuckiukas)
Būna gyvenime išimčių, baisių situacijų, apie kurias čia neina kalba, bet duotoje situacijoje, kai žmonės poroje (net nesvarbu ar jie yra vedę), o tas vaikelis greičiausia yra meilės vaisius - jųdviejų sūnus ar dukra, kokie svarstymai dar gali būti???

Ir aš manau, kad visos kliūtys įveikiamos, visi finansiniai dalykai įveikiami...Rinktis kartais tenka, dėl genų padarytos žalos, ligų, kitų bėdų, bet kai abu žmonės sveiki ir jokių rimtesnių bėdų nėra...Aš irgi nesuvokiu, ką čia dar svarstyti...dažnai, kai moteris pasidaro abortą, pajaučia kaltės jausmą, o vyrui - manau, jis netenka pagarbos tai moteriai...nes ji savanoriškai atisakė išnešioti ir pagimdyti vaikelį. Tokiu atveju manau, santykiai ilgai netruks.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:34:27 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kalbant apie asocialias šeimas - gal ir taip. Bet ne apie tas, kurios turi galimybes normaliose sąlygose išauginti vaiką...

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:47:25 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad vaikas turi būti mylimas nuo pat pradėjimo...o jei nesisaugoma, tai gal verta prieš tai galvoti, o ne po to, kai reikia daryti valymus? Juk jis Tavo ir vyro kūnas ir kraujas, gyva būtybė...

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:49:54 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad visos problemos, kurias matome iki gimstant kūdikiui yra perdėtos ir išpūstos, nes niekad negali žinoti kaip bus. Su antru vaikeliu pastojau, kai pirmajam buvo 4 mėn. Pasigavau depresiją, bet apie išvalymą niekada nepagalvojau dont daug ką teko pergyventi, bet dabar turiu sveikus nuostabius mažylius be kurių neįsivaizduoju savo gyvenimo - mes tikra šeima.
Noriu tik tiek pasakyti, kad ir kokie mes savo gyvenimo šeimininkai besijaustume - yra kažkas, kas jau nusprendęs mūsų likimą. Man bus 27 metai, esu daugiavaikė mama, bet didžiuojuosi tuo ir be galo džiaugiuos. Jei būčiau atsisakiusi nors vieno nėštumo - negalėčiau sau atleisti, nes po operacijos kurią patyriau pernai, galiu niekada nebeišnešioti vaikelio, o jei ir išnešiosiu, gimdymas būtų komplikuotas. Taip, kad niekad negali žinoti kas tavęs laukia... Ir mano nuomone vaikelis yra Palaima, Dievo dovana, o ne prakeiksmas, kuriuo reikia atsikratyti.
Beje, gerbiu kiekvienos jūsų nuomonę, nes kiekvienas turi teisę rinktis agree

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:51:45 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Yra žmonių, kurie metai iš metų negali susilaukti vaikų, daro viską, gydosi...nes labai jų nori. O tie, kuriems duota ta laimė - tiesiog nemoka jos priimti.

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:52:10 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Irmuckiukas)

agree
Quote (Puikutė)
o aš palaikau išvalymus.
geriau jau jis, negu pagimdytas vaikas ir kažkur numestas mirti.
arba paliktas kokiam globnamy.

asocialiom seimom ,kurios vaikus tik pasalpom "stampuoja" reiketu sterelizacija taikyt smash o ne vaiku namus pildyt smash
Man teko valyma istvert,kai vaikelis 1men buvo(nesivystantis nestumas)negyvas ir dabar negera prisimint tokiu isgyvenimu(net nuskausminamu nedave)o kur dar vaikelio netektis,tad geriau prie darant pamastyt ar apsisaugojimo priemones negeriau,nes skausmas padarius aborta neisnyksta(nors mano atveju as negalejau rinktis)

Žinutę redagavo balandiene - Trečiadienis, 2009-03-18, 10:54:05

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:54:48 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Irmuckiukas)
Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad visos problemos, kurias matome iki gimstant kūdikiui yra perdėtos ir išpūstos, nes niekad negali žinoti kaip bus. Su antru vaikeliu pastojau, kai pirmajam buvo 4 mėn. Pasigavau depresiją, bet apie išvalymą niekada nepagalvojau daug ką teko pergyventi, bet dabar turiu sveikus nuostabius mažylius be kurių neįsivaizduoju savo gyvenimo - mes tikra šeima.
Noriu tik tiek pasakyti, kad ir kokie mes savo gyvenimo šeimininkai besijaustume - yra kažkas, kas jau nusprendęs mūsų likimą. Man bus 27 metai, esu daugiavaikė mama, bet didžiuojuosi tuo ir be galo džiaugiuos. Jei būčiau atsisakiusi nors vieno nėštumo - negalėčiau sau atleisti, nes po operacijos kurią patyriau pernai, galiu niekada nebeišnešioti vaikelio, o jei ir išnešiosiu, gimdymas būtų komplikuotas. Taip, kad niekad negali žinoti kas tavęs laukia... Ir mano nuomone vaikelis yra Palaima, Dievo dovana, o ne prakeiksmas, kuriuo reikia atsikratyti.
Beje, gerbiu kiekvienos jūsų nuomonę, nes kiekvienas turi teisę rinktis

Šaunuolė, gali savimi didžiuotis...Norėdamas eiti į priekį, ne visada gali eiti lengviausiu ir paprasčiausiu keliu....

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:57:04 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
Man teko valyma istvert,kai vaikelis 1men buvo(nesivystantis nestumas)negyvas ir dabar negera prisimint tokiu isgyvenimu(net nuskausminamu nedave)o kur dar vaikelio netektis,tad geriau prie darant pamastyt ar apsisaugojimo priemones negeriau,nes skausmas padarius aborta neisnyksta(nors mano atveju as negalejau rinktis)

Liūdna istorija, užjaučiu...

xxx Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:58:55 | Nr. # 14
Removed

Quote (Jurgute)
Yra žmonių, kurie metai iš metų negali susilaukti vaikų, daro viską, gydosi...nes labai jų nori. O tie, kuriems duota ta laimė - tiesiog nemoka jos priimti.

ir todėl jie nusipelnė pasmerkimo?

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:00:59 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balandiene užjaučiu - baisi patirtis.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:01:20 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Jų niekas ir nesmerkia...Tai jų pasirinkimas ir tiek. Kiek tai humaniška - klausimas.
Dažniau smerkia tuos, kurie negali susilaukti vaikų - ypač moteris - ji turi atlaikyti didžiausią žmonių spaudimą...Tas problemas nagrinėja vos ne visa giminė.

arija Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:04:43 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Mano nuomonė tokia pat, kaip Puikutės, agree aš ir pasisakau už išvalymus <_<

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:07:17 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Jurgute)

agree mano sesei taip sad
Quote (Jurgute)
Liūdna istorija, užjaučiu...

dekui,gyvenimas turi ir nelinksmu pusiu poll
Quote (Irmuckiukas)
Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad visos problemos, kurias matome iki gimstant kūdikiui yra perdėtos ir išpūstos, nes niekad negali žinoti kaip bus. Su antru vaikeliu pastojau, kai pirmajam buvo 4 mėn. Pasigavau depresiją, bet apie išvalymą niekada nepagalvojau daug ką teko pergyventi, bet dabar turiu sveikus nuostabius mažylius be kurių neįsivaizduoju savo gyvenimo - mes tikra šeima.

agree gerai,kad taip apsisprendei biggrin uzvakar suzinojau,kad mano pusesere 4vaikelio laukes(3 mergytes turi-29m,panasei kaip tu biggrin )

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:08:33 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Man atrodo visada atsiras žmonių, kurie smerkia, ir jei norės jie ką nors apjuodinti - ras. Yra bjauriai atsiliepiančių ir apie abortus, ir apie bevaikes šeimas, ir apie daugiavaikes...
Bet manau smerkti čia nėra reikalo nei vienos pusės. Jei yra pasirinkimas - tai ir renkasi vieni viena, o kiti kita...

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:11:02 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Puikutė)
r todėl jie nusipelnė pasmerkimo

pijokai kuriems viskas dzin,taip smash
Quote (Irmuckiukas)
Balandiene užjaučiu - baisi patirtis.

dekui

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:11:25 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balandiene sveikinimai tavo pusseserei agree applause

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:13:49 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Irmuckiukas)
Balandiene sveikinimai tavo pusseserei

perduosiu,kai tevisken grysiu biggrin
Quote (Irmuckiukas)
Man atrodo visada atsiras žmonių, kurie smerkia, ir jei norės jie ką nors apjuodinti - ras. Yra bjauriai atsiliepiančių ir apie abortus, ir apie bevaikes šeimas, ir apie daugiavaikes...

taiklei parasei agree

arija Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:15:13 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Mergelikės, aš jūs norėč kitaip paklaust confused vat o jei pastotumėt nebūdamos ištekėjusios, o ir tas vaikinas išgirdęs jog taps tėtuku pabėgtų , negi ryžtumėtės auginti pačios vienos, negi negalvotumėt apie išvalymą? <_<

xxx Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:16:21 | Nr. # 24
Removed

Quote (Irmuckiukas)
Bet manau smerkti čia nėra reikalo nei vienos pusės. Jei yra pasirinkimas - tai ir renkasi vieni viena, o kiti kita...

visiškai sutinku.

kai aš laukiausi, vyro brolio žmona pasidarė išvalymą. ji laukėsi antro vaikelio. jos vyras abejojo ar tai jo vaikas..... tą dien pyktelėjau, bet... jie nesugeba ir pirmuoju vaiku pasirūpint. abu jauni, abiem jis nerūpi. laksto tai šian, tai ten. vaikas tai pas tėvus, tai pas draugus, tai su vienu iš tėvų, tai su kitu ir t.t.

ir jie nėra asocialūs.

tai tikrai kartais pagalvoju ir su vyru pakalbam, kad geriau ir pirmojo netyčiuko nebūtų gimdę. nes vaiko gaila. nei tėvus, nei normalų gyvenimą mato.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 11:19:27 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tikrai, net nepagalvočiau - gimdyčiau. Tokios pat nuomonės buvau ir kai man buvo gerokai mažiau metų.
Jei ir dingtų - tai tik pasirodytų, koks yra iš tiesų. Be atsakomybės. Gal būtų ir sunku, bet manau, verta išsaugoti mažą žmogiuką, nes tai Tavo vaikas.

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Abortas (Nuomonės.Prevencija)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp