Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Intymūs dalykai nėštumo metu. (Vyrų ir moterų potraukis besilaukiant kūdikio.)
Intymūs dalykai nėštumo metu.
Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-29, 20:41:54 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Tema be tabu. Seksas nėštumo metu.
Esu girdėjusi labai dau įvairių nuomonių, bei patirčių. Vieni giriasi, kad iki paskutinių dienų viskas būdavo kaip anksčiau, įvairios pozos ir panašei. Kiti sako, kad intymius dalykus abiem partneriam atstodavo meilė, švelnumas. Daug labiau norėdavosi apkabinimų, prisiglaudimų, ar net švelnesnio žodžio, nei intymių santykių. Kaikurie vyrai nėštumą ir moters nenorą ( nepaisant jos blogos savijautos) mylėtis, įvardija kaip priežastį sukti į kairę. Žinau tokių atvejų net savo pažįstamų tarpe.
Kaip jautėtės jūs? Kaip reagavo vyras? Ar nesulaukėt priekaištų? Pasišnekėkim.

xxx Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-02, 08:15:34 | Nr. # 2
Removed

sužinoję, kad laukėmės nutarėm pirmus tris mėnesius nesimylėti ir leist vaikučiui įsitvirtint. dar vienas momentas, kai nustojom mylėtis buvo, kai grėsė persileidimas. ir nebesimylėjom nėštumo pabaigoje, kai jau vaikutis buvo apsivertęs, tai vyras sakė, jog jam kažkaip nesmagu, dar vaikui akį išdurs dont 1tooth

arija Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-02, 10:23:28 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
O mum nėštumai netrukdė , sakyčiau dar daugiau malonumų teikė confused crazy

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-02, 10:27:13 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
o mes mylejomes nuo pradziu iki galo,tik kito padetys,daznumas,pats mylejimosi "stiprumas" ir ilgumas,tiesiog mylejomes su protu
Quote (Puikutė)
tai vyras sakė, jog jam kažkaip nesmagu, dar vaikui akį išdurs

cia daugiau zmogaus isitikinimo,nes vaisiu placentoj saugo vandenukai,o ir gimdos kaklelis buna neatsiveres,tai netaip lengva vaikeli ir pasiekt,mes su pirmu irgi kazkaip susimastydavom
Quote (Puikutė)
nutarėm pirmus tris mėnesius nesimylėti ir leist vaikučiui įsitvirtint. dar vienas momentas, kai nustojom mylėtis buvo, kai grėsė persileidimas.

tokiais laikotarpeis ir medikai rekomenduoja susilaikyt,bet jei nestumas normalus susilaikyt neverte,po gimdymo dar ilgai neteks noway

xxx Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-02, 12:01:36 | Nr. # 5
Removed

žinau, kad pasiekt pakaušiuką ne taip paprasta, bet jei žmogui nejauku tai ir neverčiau :P
o pats nėštumas nebuvo labai lengvas, o juolab, kad vaikelis labai lauktas, tai tas susilaikymas mum nebuvo kažkoks baisus. ir kitų būdų pasimalonint yra kap

minimi Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-02, 17:51:38 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
mes iki 8 men kazkur,manes ir netraukdavo kazkaip ir pastoviai pavargus,atsiguldavau i lova ir iskart miegucio,uztai kai pagimdziau neislaukem tu 6 savaiciu confused

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-02, 19:18:24 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

Mes irgi kažkaip su vyru visiškai abipusiai taikėmės vienas prie kito ir jokių priekaištų vienas kitam neturėjome. Kažkaip viską darėme ramiau, patogiau ir rečiau confused Tiesiog buvo mano tokie norai, o vyras buvo toks atsargus ir geras, kad net keista, ir man tai patiko yes Tas laukimas buvo nuostabus vaikučio ir tas jausmas daug ką atpirko wink Bet kas be ko milėjimasis svarbu.

Tutti Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-03, 09:18:22 | Nr. # 8
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Na man tai nestumai praeijo labai lengvai, tai sakyciau, kad nieko ir nepasikeite, isskyrus pozu, tuo laiku

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-04, 08:01:26 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

Quote (Tutti)
isskyrus pozu, tuo laiku

manau čia neišvengiama confused 1tooth

Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-05, 20:00:31 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
vaje, kaip jums pavydziu confused man taip norisi butent pasimylet... uztektu kartelio per menesi, bet sitas mano siaulietis sako, kad jis nejaukiai jauciasi... nors glosto, glamoneja, bet ne daugiau... cheek siandien klause, kada pagimdzius galima myletis... as aisku igelt uzsimaniau, sakau kad dar puse metu reik palaukt, kol plysimai uzgis badtease

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-05, 20:18:36 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

Quote (Murlyka)
mano siaulietis sako, kad jis nejaukiai jauciasi... nors glosto, glamoneja, bet ne daugiau...

NA čia jau nieko nepadarysi. Kaip jaučiasi, taip. Na svarbu, kad myli, rodo švelnumą wink Beje kiek laiko nėštumas jau?

Murlyka Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-04-07, 20:18:46 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

tik 5 menesia ir savaite trbt... na man,kai tik nustojo pykint, kildavo nerealus noras myletis... dabar maziau, bet vistiek lb norisi... tj negi jis gerai daro, kai nesimyli? ar geriau, kai as nuolat masturbuojuosi? tj tikrai musu nesuartino.

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-04-07, 20:43:21 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

Quote (Murlyka)
tik 5 menesia ir savaite trbt... na man,kai tik nustojo pykint, kildavo nerealus noras myletis... dabar maziau, bet vistiek lb norisi... tj negi jis gerai daro, kai nesimyli? ar geriau, kai as nuolat masturbuojuosi? tj tikrai musu nesuartino.

Geriausia yra abipusis susitarimas. Aišku kai vienas labai nori, o kitas atsisako, kyla konfliktas.

xxx Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-10, 14:30:57 | Nr. # 14
Removed

Quote (Murlyka)

oba, kaip....

aš suprantu vyrą, kad gal būt jam nejausu mylėtis su nėštuke. visgi ne į nosį ar ausį pirštą kiša. o dar ir baimė, kad nenutiktų nieko blogo.....

Loreta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-10, 16:14:03 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-15
žinutės: 765

dovanėlės: 7
dontknow Nesuprantu tų vyrų,kurie sako,kad "bijo užgauti leliuką"...jeigu gresia persileidimas-tai čia atskira tema,bet jeigu nėštukė jaučiasi puikiai ir dar nori sexsiuko-tokią mano vyras būtų ant rankų nešiojęs ok
Pamenu,kad paskutinį mėnesį mes nesimylėjom,nes prastai jaučiausi nuo priaugto svorio,pūškavau kaip traukinukas ohno

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-10, 18:43:27 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

Quote (Loreta)
Nesuprantu tų vyrų,kurie sako,kad "bijo užgauti leliuką"...jeigu gresia persileidimas-tai čia atskira tema,bet jeigu nėštukė jaučiasi puikiai ir dar nori sexsiuko-tokią mano vyras būtų ant rankų nešiojęs

Tavo tiesa, tačiau kiekvienas skirtingai masto ir nieko čia blogo, manau čia reikia abiem taikytis vienam prie kito.

xxx Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-10, 19:38:27 | Nr. # 17
Removed

Quote (Odeta)
Nesuprantu tų vyrų,kurie sako,kad "bijo užgauti leliuką"...jeigu gresia persileidimas-tai čia atskira tema,bet jeigu nėštukė jaučiasi puikiai ir dar nori sexsiuko-tokią mano vyras būtų ant rankų nešiojęs

o man nieko keisto, kad žmonės bijo kažko naujo, nepatirto

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-10, 19:41:47 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

Quote (Puikutė)
o man nieko keisto, kad žmonės bijo kažko naujo, nepatirto

Tai aišku yes

Murlyka Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-11, 07:31:17 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

kap

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-11, 13:18:55 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

Isipasakok jei nori, Murlyka,

Ievux Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-11, 16:51:14 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
As dziaugiuosi,kad mano vyriskiui nemaise musu mazylis mano pilve smile net kartais pasiilgstu to laiko,nes pats mylejimasis kazkoks kitoks buvo ... su antruoju visas nestumas buvo sunkus, tai iki gimdymo kai liko pusantro menesio ,nebegalejom sad o kai pagimdziau, tik sulaukem,kada sugysiu ir

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-11, 16:54:56 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

Quote (Ievux)
laiko,nes pats mylejimasis kazkoks kitoks buvo ...

Čia tai tiesa, mums bandant pastoti ir tik pastojus labai fainiai buvo, kažkaip kitaip confused

Murlyka Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-18, 14:16:35 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

ka issipasakot? dabar dingo noras myletis... bet vat pries kokias 3 savaites tj staciai pasigavus isprievartaut buciau galejus koki... o db... gali but gali nebut... seip pavargstu darbe, gal del to nesinori nieko... tik va is vyro puses tas demesys db suintensyvejo chaos

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-18, 14:23:01 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
ka issipasakot? dabar dingo noras myletis... bet vat pries kokias 3 savaites tj staciai pasigavus isprievartaut buciau galejus koki... o db... gali but gali nebut... seip pavargstu darbe, gal del to nesinori nieko... tik va is vyro puses tas demesys db suintensyvejo

Nesijaudink,nestumas tokia busena,kad negali zinot kaip ir kada ko noresi wink pailsesi vel viskas susistos i savi vieteles cheek

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-18, 20:18:43 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

Quote (Murlyka)
o db... gali but gali nebut... seip pavargstu darbe, gal del to nesinori nieko...

Pilnai suprantama, bene svarbiausia poilsis.

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Intymūs dalykai nėštumo metu. (Vyrų ir moterų potraukis besilaukiant kūdikio.)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp