Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

Gimtadienį švenčia:
milaama(41) · Vetrune(46)

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Lėliukų atsiradimo istorijos (Pasipasakokim)
Lėliukų atsiradimo istorijos
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-08-28, 12:27:25 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad mano lėliuko dvasia tikrai šį mėnesį juokėsi iš už debesėlio :). Juolab, kad po kelionės buvau pas gydytoją, kuri teigė, jog galiu turėti problemų pastodama...Nors dabar kai pagalvoju, kažkokia mistika...Būdama pas draugą kaime, palėpėj radau seną vaikšką lopšelį-lingę, užsimaniau parsitempti namo jį ir atsirestauruoti...Maža kada - galėsiu perdažyt, padekoruoti ir parduoti...:). Kitas keistas dalykas - buvau iš bambos išsivėrusi auskarą, kai parėjau iš gydytojos pagalvojau, jei jau artimiausiu metu nepastosiu - tai gal atgal įsiverti. Įsivėriau - vadinasi, pasipuošiau...:)...Laukė dar vienas vizitas pas ginekologę, iš ryto pasidariau testą - neigiamas, jai pasiskundžiau, kad skauda krūtinę, sako tai gal laukiesi. Aš sakau - ne, juk ryte testą dariau. Neigiamas. Niu žodžiu...Ir praėjusį sekmadienį mao dienos vėlavo 4 dienas, jau pradėjo imti nerimas...O ka tualete oro gaivikliu papurškiau, vos iš kojų neišvirtau...Tuoj pat susiruošiau į vaistinę testo pirkti. Stoviu - žiūriu ir savo akim netikiu, net apsiašarojau...Ir džiugu, ir baisu...Laimei viena buvau namie...būsimą tėtuką kiek vėliau nusebinau...

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Lėliukų atsiradimo istorijos (Pasipasakokim)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp