Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Būsimo tėvelio reakcija (Sužinojus apie lėliuko atsiradimą)
Būsimo tėvelio reakcija
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-08-28, 13:03:44 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Gal ir kvailai pasirodys, bet nutariau pasidalinti savo džiaugsmu, kaip mano draugas reagavo į žinią apie lėliuko atsiradimą. Kadangi jis buvo išvykęs, tai teko pagalvoti kaip čia jam pranešus. Telefonu nesinorėjo...Nupirkau du baltus mažučius batelius į atvirutę įklijavau testuką su keletu žodžių ir viską supakavau į dėžutę su kaspinėliu. Parsivežiau iš darbo, lyg niekur nieko...pamaitinau (niu kad ramesnis būtų smile )...ir tada sakau, turiu Tau dovanėlę. Išsipakavo - stirpriai apkabino, pabučiavo ir net ašarą išspaudė...

O kokios Jūsų istorijos?

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-08-28, 17:06:08 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Vėja, tu kaip visada originali ok2 Aš tai paprastai pasakiau, ryte, po testuko padarymo wink

stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-08-28, 19:56:31 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Kai laukiausi pirmo pati nežinojau, ir kai autobuse nualpau, tai vyras pats sako turėsim mažylį ...
Pasirodo 6 metais vyresnis , o visu 20 protingesnis 1tooth

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-08-30, 08:36:08 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Aš irgi kaip Tinakris abu kartus pasakiau po testuko padarymo confused Pirmą kartą tai net nežinau, dvi dienas šypsojos ir tylėjo crazy o antrą kartą irgi buvo panašei confused

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-08-30, 10:21:14 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
Vėja, tu kaip visada originali Aš tai paprastai pasakiau, ryte, po testuko padarymo

Kažkaip visada galvodavau, kad tai turi būti ypatinga žinia...O kadangi namie nebuvo, tai ir palaukiau kol grįš...pabijojau, kad važiuodamas motociklu nuo tokios naujienos neišvirstų... 1tooth

smeizike Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-09-09, 15:51:19 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
kai lauksiuosi, as taip pat noreciau kaip nors ipatingai pranesti ta zinia teciui applause kolkas nieko dar nesugalvoju, dar bandau sugalvot koki scenariju kaip pranest tevams kad taps seneliais happy

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-09-09, 17:18:28 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš jau sumąsčiau kaip nustebinti būsimuosius senelius, mačiau pirkti knygeles pavadinimo tiksliai nepamenu, bet atrodo, kaip būti šauniu seneliu ar močiute...Ir pridėsiu nuo lėliuko pasveikinimą.

Dar turiu mintį užsakyti nedidelį tortuką būsimiems seneliams smile Va, tokios idėjos...

smeizike Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-09-10, 10:13:12 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
oi kokia gera mintis su tom knygelem agree ura

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Būsimo tėvelio reakcija (Sužinojus apie lėliuko atsiradimą)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp