Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Nuotaikų bangos besilaukiant (Kaip jaučiatės/jautėtės Jūs?)
Nuotaikų bangos besilaukiant
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-07, 10:46:20 | Nr. # 1
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ką dėl to kaltinti: hormonus, nesugebėjimą džiaugtis ateinančia gyvybe, nerimą dėl besikeičiančio kūno, abejones, ar sugebės auginti vaiką? Aišku, nuotaikos pokyčiai pirmiausia yra susiję su hormonų veikla. Tačiau savijautą veikia moters pasitikėjimas savimi, šeimos santykiai, pagaliau metų laikas. Ruduo - ne tik lietaus, darganoto oro, bet, pasak medikų bei psichologų, ir depresijos metas.

Ar moteriai gali padėti sutuoktinis, kaip jis turėtų elgtis su jautruole žmona, pasakoja psichologė Viktorija Grigaliūnienė.

Permainingų nuotaikų kaltininkai

Jūs ir aplinka. Jūs, sužinojusi, kad laukiatės kūdikio, nueinate pas ginekologą ir išgirstate įvairių patarimų bei draudimų. Mat žinodamas, kas gali pakenkti kiekvienai būsimai mamai, gydytojas daug ką draudžia ir jums, tuo pačiu metu nuo galimos atsakomybės apsaugodamas ir save. Bet jūsų organizmas draudimams gali priešintis.

Kyla ne išorinis, o vidinis jūsų konfliktas su gydytoju. Pavyzdžiui, jis liepė iš valgiaraščio išbraukti rūkytus gaminius, bet taip norisi, kad seilės tįsta. Tas pats pasakytina ir apie gyvenseną. Tarkim, mėgote keliauti, važinėti dviračiu, o dabar jums liepiama nesportuoti. Bet visko, ką anksčiau mielai darėte, iškart labai sunku atsisakyti. Vidinis konfliktas sukelia nuotaikų kaitą, jūs imate blaškytis, tampate dirgli, pykstate ant vyro ir artimųjų. Jaučiatės nelaiminga, nes negalite gyventi taip, kaip esate pratusi, į jūsų jausmus įsiskverbia baimė, nerimas ir liūdesys. Nepasitenkinimas, neigiamos emocijos skatina tam tikrų medžiagų gamybą, kurios per kraują patenka ir vaisiui.

Tad klausykitės savo vidinio balso ir pagal gydytojo rekomendacijas visus savo norus tenkinkite (tik labai saikingai!). Na, aišku, būna, kad reikia labiau saugotis ir gerti vaistų. Bet kiek per dieną vaikščioti, gulėti, ką valgyti, tikrai pati jaučiate. „Nereikia besąlygiškai vykdyti gydytojo paliepimų. Jei pasiklausiusi gydytojo nurodymų nevaikščioti, nekilnoti rankų, nes virkštelė apsisuks, moteris pradės apie tai galvoti, nerimauti, virkštelė iš tiesų gali apsisukti”,- sako psichologė V.Grigaliūnienė.

Blogi santykiai šeimoje. Dirbdama gyvenate aktyviai, su bendradarbiais išgeria kavos, susitinkate su draugėmis ir dėmesį ,,pasiimate” pati. Pastojus, be abejo, laukiate, kad aplinka, pirmiausia - vyras, rodytų jums dėmesį. Norite, kad jums artimas žmogus būtų šalia. Jei kartu su vyru džiaugiatės būsimu kūdikiu, jūsų santykiai yra geri, sustiprėja tarpusavio ryšys, galbūt net nebus nemalonių nėštumo požymių - vėmimo ir pykinimo. Arba jie bus labai silpni.

Kai tarpusavio santykiai nėra geri, vyras nesupranta, kad reikia palepinti moterį, tada ji nesijaučia mylima, abejoja, ar vyras (draugas) ir toliau bus su ja. Tada nėščioji gali susirgti depresija, ypač šiais laikais, kai tiek daug stresų, kurių moteris neretai negali įveikti pati ir pasijaučia vieniša. Deja, būna vyrų, kurie net terorizuoja žmoną, sako: „Tu man bjauri”. „Konsultavau kūdikio besilaukiančią moterį, kurios vyras niekur nebesivesdavo. Paklausiusi, kodėl, iš jo išgirdo: „Man būtų nemalonu, jei pilvota eitum kartu su mano kompanija”. Aš bandžiau moteriai įrodyti, kad tai ne jos bėda, o vyro, kad jam reikėtų kreiptis į psichiatrą”, - prisimena psichologė V.Grigaliūnienė.

Nėštumo sureikšminimas. Būna, kad nėščiajai atsisakius intymių santykių jos vyras susiranda kitą moterį. Juk vyrui labai svarbūs lytiniai santykiai, jis nori mylėtis su savo mylima moterimi. Jei, tarkim, kai pasiteiravote apie intymumą nėštumo metu, ginekologas patarė tokius santykius riboti, pasąmonėje gali užsifiksuoti, kad mylėtis nėra gerai.

Tik jokiu būdu stengdamasi gyventi dėl kūdikio, ne dėl vyro, visiškai neatsisakykite mylėtis! Nebent jums grėstų persileidimas. Juk iš tiesų gyvenimas turi tekėti kasdiene vaga - kaip ir iki nėštumo. Be abejo, turite pasilepinti, skirti daugiau dėmesio savo poreikiams. Tačiau nelaukite atsigulusi, kad kiti aplink jus šokinėtų. Tai net nesveika, nes galite nesugebėti pati pagimdyti ir prireiks cezario pjūvio. Be to, jei 9 mėn. gulėsite ant sofutės lyg su kiaušiniu ant galvos, nors ir visi šokčios aplink jus, po gimdymo galite susirgti depresija. Kodėl? Nesugebėsite prisitaikyti prie pakitusio gyvenimo.

Gimdymo baimė, nepasitikėjimas savimi. Jei pastojote pirmą kartą, jūs turbūt nesate pasiruošusi motinystei, jos dar nesuvokiate. Jums viskas nauja, neįprasta, tad iš pasąmonės kyla abejonių, ar kūdikis gims sveikas, ar sugebėsite juo rūpintis, bijote dar nepažintos ateities. Paties gimdymo baiminatės labiau teoriškai. Pastojusi antrą kartą moteris į daugelį klausimų jau žino atsakymus, labiau pasitiki savimi, supranta, kad sugebėjusi pagimdyti ir prižiūrėti vieną vaiką, sugebės ir šį kartą. Ji žino, ką daryti, kai rytais pykina, ar klausyti medikų, bet jaučia didesnę baimę ir nerimą dėl gimdymo, nes tą sunkiai nupasakojamą skausmą yra jau patyrusi.

Gąsdinantys figūros pokyčiai. Kiekvienos moters nervų sistema yra skirtinga, tad į nėštumą kiekviena reaguoja kitaip. Jei, tarkim, truputėlį trūksta pasitikėjimo savimi, tada apima baimė, kad prasidėjus figūros pokyčiams nebemylės vyras ar draugas, nes tapsite nebegraži, nerimaujate, ar sugrįš mergautinės kūno formos. To baimintis galite nesąmoningai. Nors ir džiaugiatės būsimu vaikeliu ir jo laukiate, pasąmonė sako, kad būsite negraži. „Visada patariu moterims psichologo, psichoterapueto konsultaciją, nes ji ne mažiau svarbi nei ginekologo. Gydytojas apžiūri vaisių, ar jis vystosi gerai, o psichologas domisi moters psichologine būsena ir nuotaika, nes nuo jų labai priklauso, kaip ji jausis pagimdžiusi, ar neužklups depresija, dar blogiau, pogimdinė psichozė. Jei visus 9 mėn. moteris vaikšto įsitempusi, nevaldo savo emocijų, jai nepatogu, darė tai, ką norėjo giminės, artimieji ir gydytojai, o ne ji pati, gali būti blogai. Lygiai taip pat, kaip ir žmogui patyrusiam stresą: vidinei įtampai atslūgus lyg perkūnas iš giedro dangaus trinkteli insultas ar širdies priepuolis. Mat atsipalaiduoja organizmą mobilizavusios jėgos, bandžiusios įveikti stresą”, - pasakoja psichologė.

Pykinimas. Pirmus 3 mėn. jus, kaip ir kitas kūdikio besilaukiančias moteris, pykina. Tai nemalonu. Kiekvienas, kuriam bloga, yra piktas ir dirglus. Bet paprastai žmogų po pusdienio ar dienos nustoja pykinti, o jūs tokios būsenos būnate net 3 mėn. Iš kur tada gera nuotaika? Jai pagerinti reikia jūsų pačios ir vyro pastangų.

Kaip tapti laiminga nėščiąja

Patarimai būsimai mamytei

1. Saulės šviesa, šiltas oras teikia daug energijos ir gerą nuotaiką. Todėl, pasak psichologės, pastarųjų metų rudenį, nors vis daugėja nervų ir psichikos ligomis sergančiųjų, ligoninėje jų buvo mažiau. Šviesos reikia ir nėščiajai. Tad rudenį nesėdėkite namie užtemdytais langais. Kai lauke šiek tiek saulėta, eikite pasivaikščioti, kuo ilgiau būkite tyrame ore. Vakare kuo anksčiau įsijunkite elektros šviesą.

2. Stenkitės kuo maloniau praleisti niūriųjų metų laiką, nesėdėkite įlindusi į kamputį, pro langą žiūrėdama į lietų ir vėjo plėšomus medžių lapus. Lepinkitės, džiaugsitės gyvenimu - kartu su jumis džiaugtis ir kūdikis! Ir toliau bendraukite su draugėmis, skirkite daugiau laiko savo pomėgiams: parodoms, teatrams, koncertams. Kad ir trankaus roko! Jei visada jis patiko, nesivarginkite klasikinės muzikos koncerte. Tik saugokitės, kad jūsų niekas neužgautų, nepastumtų (bilietą pirkite sėdimojoje vietoje). Jei įsiklausysite į šiuos patarimus, krintantys lapai neliūdins.

3. Neleiskite apnikti nerimui. Juk kuo dažniau galvosite ir svarstysite, ar gerai darote, sveikata iš tiesų pablogės. Stenkitės visur įžvelgti daugiau gėrio.

4. Jei jaučiatės blogiau nei įprastai, kamuoja nerimas, dažnai verkiate, pasitarkite su psichologu ar psichoterapeutu. Net jei iš tiesų jis pasakytų, kad viskas gerai, kodėl nenuėjus? Nereikia laukti, kad viskas savaime praeitų. Juk specialistas paaiškins, nuramins, padės įveikti blogą nuotaiką bei suprasti savo jausmus, patars, kaip bendrauti su savo kūdikiu, išmokys autohipnozės, kvėpavimo ir raumenų atpalaidavimo pratimų, kurie padeda nuginti gimdymo baimę ir malšinti skausmą gimdant.

Kaip tapti laimingos nėščiosios vyru

Patarimai būsimam tėveliui

Supratingas sutuoktinis ar draugas kuo dažniau turėtų būti šalia savo moters ir kartu su ja „būti nėščias”.

1. Atsikėlęs ryte stebėkite moters nuotaiką ir kuo galėdamas padėkite, nes pačiai moteriai hormonų veiklos nulemtas nuotaikas įveikti be galo sunku. Ji gali pradėti verkti vos pramerkusi akis be jokios priežasties. žodžiai: „Ko verki? Tu neverk” - tas pats, kas nieko.

2. Kartu su žmona nueikite į moterų konsultaciją. Jai tai labai svarbu. Atsakomybę už vaiką ir vizitus pas ginekologą neužkraukite ant vienos moters pečių. Jai labai nejauku sėdėti laukiamajame ir išgyventi nemalonę ginekologo apžiūrą. Juk ir pats gerai žinote, kaip baugu ir nemalonu prie stomatologo kabineto durų. Patikėkite, prie ginekologo kabineto nėra maloniau. Juk ir vienas, ir kitas - gydytojai, kurių pacientai labiausiai vengia, drovisi, daugiausiai sukelia nerimo, nes apžiūri intymias vietas. Juk ir šiaip moteris metų metais delsia, atidėlioja vizitą, o nėščiajai reikia eiti kas mėnesį, jei kas nors negerai - ir kas savaitę. Nuo to nerimo, streso ji tampa dirgli. Tad, žinoma, yra geriau, jei šalia sėdėdamas ją nuraminsite, padėsite išgyventi nerimą, patikinsite, kad viskas bus gerai.

3. Palepinkite savo moterį, rūpinkitės ja. Kaip ir dažnam vyrui, jums svarbiausia yra darbas. Tačiau tuo metu, kai žmona laukiasi, ši vertybė turėtų užleisti vietą šeimai, artimiausiai moteriai. Nėščiajai gydytojai rekomenduojama dar neišlipus iš lovos papusryčiauti (mažiau pykina). Tad atsikelkite, paruoškite pusryčius, išvirkite kavos (jei nedraudžia gydytojai) ir atneškite į miegamąjį.

4. Negailėkite komplimentų, pasidžiaukite besikeičiančia žmonos figūra. Tik netylėkite, nelaukite, kad pati pradėtų klausinėti, ar graži, ar jums tebepatinka. Dažniausiai lietuviai tada atsako: „Savaime suprantama”, nes yra santūrūs ir nemoka parodyti savo jausmų. Žinokite, moteris laukia, ilgisi gražių žodžių. „Juk ir gyvojoje gamtoje patinas rūpinasi besilaukiančia patele, ją laižo, saugo, nieko neprileidžia, paskutiniais mėnesiais prieš atsivedant palikuonį ieško maisto ir pan. O vyrai kažkodėl mano, kad būdami švelnūs ir rūpestingi nusižemina. Tai nevisavertiškumo kompleksas, iš kurio būtina išsivaduoti. Nereikia manyti, kad vyriškumas - tai užsiauginti kalną raumenų, įsėsti į ,,BMV” automobilį ir zvimbti 150 km per val. greičiu. Iš tiesų vyrai taip tik kompensuoja vyriškumo stoką”, - sako psichologė V.Grigaliūnienė. Kompleksuoto vyro sutuoktinei labai sunku auginti kūdikį, nes viską daro pati. O jis, nuėjęs į darbą, pasigiria, kad turi labai gražų berniuką ar mergytę, bet nenori būti su savo šeima. Tokių lietuvių, deja, dar yra daug. Nebūkite vienas jų.

Violeta Agurkytė
www.zebra.lt

 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-07, 10:48:26 | Nr. # 2
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kokios būsenos apimdavo Jus? Ar visad jautėtės pasitikinti savimi, apgaubta vyro rūpesčio, ar nekilo kokių abejonių?
 
Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-07, 11:54:17 | Nr. # 3
administratorė


dovanėlės: 36
Būdavo, pamenu, visokių dienų - linksmų ir nelabai agent Bet šiaip kažkokių specifinių nepamenu no
Sunku būdavo jau su dideliu pilvu - jei atsisėdau, sunku atsisitoti, naktį sunku būdavo persiversti ant kito šono ir sunku būdavo išlipti iš lovos. Dėl to gal labiau paaimanuodavau, pazirsdavau... beggar


 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-07, 13:39:37 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
Sunku būdavo jau su dideliu pilvu - jei atsisėdau, sunku atsisitoti, naktį sunku būdavo persiversti ant kito šono ir sunku būdavo išlipti iš lovos. Dėl to gal labiau paaimanuodavau, pazirsdavau...

Su šita problema, kiek girdėjau susiduria daugelis...:)

 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-07, 13:44:26 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Gimdymo baimė, nepasitikėjimas savimi. Jei pastojote pirmą kartą, jūs turbūt nesate pasiruošusi motinystei, jos dar nesuvokiate. Jums viskas nauja, neįprasta, tad iš pasąmonės kyla abejonių, ar kūdikis gims sveikas, ar sugebėsite juo rūpintis, bijote dar nepažintos ateities.

Mane kamuoja beveik tokie jausmai...Bijau to, ko nežinau...

 
Murlyka Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-07, 15:15:15 | Nr. # 6
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Quote (Vėja)
Kokios būsenos apimdavo Jus? Ar visad jautėtės pasitikinti savimi, apgaubta vyro rūpesčio, ar nekilo kokių abejonių?

O man bloga nuotaika, depresija ir visos kitos blogybes buvo del seniaus elgesio... Gimdyt, aisku, bijojau.. bet cia ne priezastis pradet depresuot.

Quote (Vėja)
Tinakris rašė:
Sunku būdavo jau su dideliu pilvu - jei atsisėdau, sunku atsisitoti, naktį sunku būdavo persiversti ant kito šono ir sunku būdavo išlipti iš lovos. Dėl to gal labiau paaimanuodavau, pazirsdavau...

Su šita problema, kiek girdėjau susiduria daugelis...:)

kadangi iki 8 nestumo menesio miegojom ant ciuzino, kuris puvo patiestas ant zemes tai isivaizduokit kai sysiu varo kas pora valandu ar kas valanda ir reik nuo jo pasikelt, bet ir tai man buvo niekis 1tooth veliau isigijom lova ir viskas buvo puiku confused
o nuo sonuko ant sonuko tai vartydavaus gerai, kazkaip pilvas tam nemaise, nes sokteldavau ir jau apsivertus crazy tuo paciu ir pilvo raumenys treniravosi, turbut

 
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-09-08, 07:52:31 | Nr. # 7
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
kadangi iki 8 nestumo menesio miegojom ant ciuzino, kuris puvo patiestas ant zemes tai isivaizduokit kai sysiu varo kas pora valandu ar kas valanda ir reik nuo jo pasikelt, bet ir tai man buvo niekis veliau isigijom lova ir viskas buvo puiku
o nuo sonuko ant sonuko tai vartydavaus gerai, kazkaip pilvas tam nemaise, nes sokteldavau ir jau apsivertus tuo paciu ir pilvo raumenys treniravosi, turbut

Skaitau ir Tavimi žaviuosi, esi optimistė, kai net sudėtingomis gyvenimo sąlygomis į viską žvelgei "lengvu žvilgsniu"...

 
Murlyka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-09-13, 11:30:12 | Nr. # 8
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Quote (Vėja)
Murlyka rašė:
kadangi iki 8 nestumo menesio miegojom ant ciuzino, kuris puvo patiestas ant zemes tai isivaizduokit kai sysiu varo kas pora valandu ar kas valanda ir reik nuo jo pasikelt, bet ir tai man buvo niekis veliau isigijom lova ir viskas buvo puiku
o nuo sonuko ant sonuko tai vartydavaus gerai, kazkaip pilvas tam nemaise, nes sokteldavau ir jau apsivertus tuo paciu ir pilvo raumenys treniravosi, turbut

Skaitau ir Tavimi žaviuosi, esi optimistė, kai net sudėtingomis gyvenimo sąlygomis į viską žvelgei "lengvu žvilgsniu"...


Nereik zavetis, toli grazu ne i viska optimistiskai ziuriu, bet tiesiog del visokiu nieku nesuku sau per daug galvos 1tooth
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-09-14, 13:16:55 | Nr. # 9
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
Nereik zavetis, toli grazu ne i viska optimistiskai ziuriu, bet tiesiog del visokiu nieku nesuku sau per daug galvos

Na, visiems būna visokių dienų, bet savęs nuvertinti tikrai neturėtum...

 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-02-22, 13:28:38 | Nr. # 10
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Šiandien iš savo draugės, kaip su šlapiu skuduru per veidą, kad net sėdėdama darbe apsiverkiau...Ji pareiškė, kad iš manęs neina joks motiniškas džiaugsmas, kad esu šalta kaip ledas. Nežinau, kaip jaustis, bet esu santūrus žmogus ir nesu linkusi į atvirus emocijų demonstarvimus...
 
Murlyka Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-02-22, 14:54:04 | Nr. # 11
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Quote (Vėja)
Šiandien iš savo draugės, kaip su šlapiu skuduru per veidą, kad net sėdėdama darbe apsiverkiau...Ji pareiškė, kad iš manęs neina joks motiniškas džiaugsmas, kad esu šalta kaip ledas. Nežinau, kaip jaustis, bet esu santūrus žmogus ir nesu linkusi į atvirus emocijų demonstarvimus...

Drauge muset nelabai supratinga... nezinau kaip atrodo amzinai laimingas ar spinduliuojantis zmogus, nemaciau tokiu, o ta drauge nelabai manau turi teise reikst tokias pastabas, juolab kad zmoniu temperamentai skiriasi, reakcija i atskirus dalykus taip pat. Vėja, neimk i galva, svarbu pati zinai kaip jautiesi cheek O spinduliuot dziaugsma viesai vien del to, kad kazkam norisi ar jis isivaizduoja, kad taip turi buti-bergzdzias reikalas 1tooth Svarbiausiai jaustis komfortiskai sau paciai.
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-02-22, 15:23:25 | Nr. # 12
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ačiū, bet tokiu laiku, manau kiekviena jaučiasi vis kitaip. Be to įsivaizduoti, kaip Tu jausiesi būdama nėščia - viena, kai tai atsitinka - daugelis dalykų atrodo kitaip. Tikrai dirbtinai nesiruošiu visiems kišti "po nosim" savo pilvą - ir sakyti, pažiūrėkit KOOOKIA AŠ NĖŠČIA...Mintimis kalbuosi su tuo mažučiu, ar tai turėčiau daryti garsu, prie visų žmonių? Po tokio jos pasisakymo, mano draugas - pasiuto...
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-02-22, 15:28:11 | Nr. # 13
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Šiandien iš savo draugės, kaip su šlapiu skuduru per veidą, kad net sėdėdama darbe apsiverkiau...Ji pareiškė, kad iš manęs neina joks motiniškas džiaugsmas, kad esu šalta kaip ledas. Nežinau, kaip jaustis, bet esu santūrus žmogus ir nesu linkusi į atvirus emocijų demonstarvimus...

ji papraščiausiai tavęs nepažįsta , o gal ir nesivargino pažinti , nekreipk dėmesio į tokias kalbas , tu tikrai busi , o ir jau esi labai rūpestinga mamytė flowers
 
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-23, 08:21:50 | Nr. # 14
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kažkaip keista, kai Tau tai pasako žmogus, su kuriuo jau bendrauji daug metų...
 
Murlyka Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-23, 09:07:15 | Nr. # 15
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Hm, [pasidare idomu kokiu tonu ji tau tai sake? gal nieko blogo ir nenorejo pasakyt?
 
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-23, 09:11:42 | Nr. # 16
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Žinau, jos būdą - tai labai nenustebino, tačiau buvo skaudu...Jei žmogus tikrai apie tave galvoja, jis pamąsto prieš sakydamas...
 
Murlyka Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-23, 10:03:17 | Nr. # 17
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Nu tai tokia jinai ir drauge..
 
balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-23, 12:27:55 | Nr. # 18
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Murlyka)
kadangi iki 8 nestumo menesio miegojom ant ciuzino, kuris puvo patiestas ant zemes tai isivaizduokit kai sysiu varo kas pora valandu ar kas valanda ir reik nuo jo pasikelt, bet ir tai man buvo niekis veliau isigijom lova ir viskas buvo puiku
o nuo sonuko ant sonuko tai vartydavaus gerai, kazkaip pilvas tam nemaise, nes sokteldavau ir jau apsivertus tuo paciu ir pilvo raumenys treniravosi, turbut

mes irgi miegame miegodavom ant čiužinio ir dar pripučiamo,tai žinau ką jautei,aš prieš pabaigą ėjau atskirai ant tachtos miegot,nebeištvėriau,nes nepatogu gulėt būdavo,o atsikelt,tai kol išsirideni iš lovos tada ant kelių ir tik tada atsistoji,bet nieko įmanoma gyvent..
Vėja, aš tokiai draugei dar pasakyčiau kad nėštumas yra tavo ir tegu nesprendžia,kaip tau į jį reaguot..gal jei trūksta kad tu paverktum,kad oi sunku,ar panašiai,bet nėštumas irgi neliga..
Quote (Murlyka)
Nu tai tokia jinai ir drauge..

agree ir aplamai nesuprantu,kaip tokius dalykus galima nėščiai sakyt dontknow
 
Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-23, 15:40:38 | Nr. # 19
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, supratimas apie viską ateis tik tada, kai pati lauksis...
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-01-03, 15:14:41 | Nr. # 20
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, nuotaika kaip nuotaika - gal kai pavargstu mažiau kalbu, mažiau čia būnu...nieko nenoriu nei matyti, nei girdėti...
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-01-03, 15:28:26 | Nr. # 21
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Kiek pamenu , tai besilaukiant antro nuotaikų kaita buvo nuo vieno kraštutinumo iki kito . Galėjau juoktis , o po poros minučių jau žliumbt . Užpuldavo panika . Kartais pati nežinodavau ko noriu .
Bet tokiais atvejais visada glostydavau pilvuką ir kalbėdavau : tavęs tai tikrai noriu labai , labai ....Ir tai mane ir pačią nuramindavo .
 
Ritaka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2011-03-18, 15:23:58 | Nr. # 22
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-09
žinutės: 3076

vaikai: du berniukai ir dukrytė
dovanėlės: 22
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
keičiasi ir man nuotaika kelis kart per dieną,labai jautri visokiom kalbom-tuoj verkti norisi
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-04-18, 11:07:08 | Nr. # 23
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Labai suprantu, tačiau jei pati supranti, kad tai tik hormonų išdaigos - labai nesureikšmini, nes tie ašarojimai ir nuotaikų kaitos kažkiek erzina aplinkinius... smile
 
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Nuotaikų bangos besilaukiant (Kaip jaučiatės/jautėtės Jūs?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp