Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

Gimtadienį švenčia:
milaama(41) · Vetrune(46)

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Bendarvimas su lėliuku iki jo gimimo (Kaip bendravote?)
Bendarvimas su lėliuku iki jo gimimo
Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-22, 09:14:41 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Kai vaikelis gimsta - bendravimas neišvengiama gyvenimo dalis. O iki gimimo, kaip bendraudavote ir kokiais būdais su savo mažutėliais? Galbūt lankėte kažkokius lavinamuosius kursus iki gimdymo (muzikos, dailės ir pan.) Ar svarbu bendrauti su lėliuku iki jo gimimo, kokia Jūsų nuomonė šiuo klausimu? ma

Žinutę redagavo Vėja - Ketvirtadienis, 2009-10-22, 09:38:03

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-22, 12:31:36 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Mes su abiem kalbėdavomės 1tooth Kai laukiausi antro mano Jurgučiui buvo 2metai su trupučių, tai labai patikdavo jausti kaip jo lėliukas spardosi .Jei labai smarkiai judėdavo glostydavau pilvą ir kalbindavau kad nespurdėtų...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-22, 12:56:53 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Mes su abiem kalbėdavomės Kai laukiausi antro mano Jurgučiui buvo 2metai su trupučių, tai labai patikdavo jausti kaip jo lėliukas spardosi .Jei labai smarkiai judėdavo glostydavau pilvą ir kalbindavau kad nespurdėtų...

agree mes irgi kalbėdavom,dar bandžiau Lukučio besilaukdama vis lopšines ramei atsigulus paklausyt,sako vėliau ir vaikiukas klauso,bet jis pas mane konkretus vyriukas,gal tik 4,5m lopšines pamėgo,o mažas,beja ir dabar sunkesnį roką megsta lol tai mažučio nebepratinau..labai norėjau lankyt baseiną,bet kad Rokiškyje jo nėra sad kaip ir kursų sad tai buvau tik Avent gaminių pristayme,dariau namie lengvą nėščiųjų mankštelę,glosčiau ir kalbinau savo zuikučius,juk svarbiausia noras bendraut su savo pilvelio gyventoju,o Lukutis tai per dieną bent 5k pilvelį bučiavo,lopšines dainavo,nes labai broliuko laukė happy

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-10-24, 14:28:31 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Bendrauju kalbėdama, dainuodama, glostydama pilvuką. confused

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Bendarvimas su lėliuku iki jo gimimo (Kaip bendravote?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp