Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Vaisiaus judesiai (Jūsų pojūčiai, patirtis)
Vaisiaus judesiai
balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-09, 21:29:44 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Tiesa, o jūs jautėt kada jis apsivertė pilve?

o tai jūs nejausdavot,kaip leliukas vartydavosi pilve?nes mano Lukas tai oi kiek prinardė 1tooth tik jausmas sunkiai nupasakojamas,atrodo kyla kyla kažkas pilve,ir staigiai vėl atsipalaidavimo jausmas..Šiaip Lukas ilgai negulė kaip rekia,o Nojukas labai anksti patogiai įsitaisė,tik nelabai atsimenu tiksliai tai ir nemeluosiu..

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-10, 07:16:04 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Vėja)
Kaip suprasti?

Pas mane dabartinė mažylė dar keičia savo padėtį. Būna arba apsivertusi arba įstrižiai gimdoje , na nemoku pasakyti... Gai visai apsivertusi tada tarp šonkaulių, ten kur atrodo turėtų būti skrandis, stipriai spira, o pačioje pilvo apačioje jaučiasi toks kaip tvinksėjimas, o kai įsitaiso gulimoje padėtyje tada iššoka du dideli gumbai abiejuose šonuose... Na, sunku nupasakoti. confused

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-10, 07:18:31 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
o tai jūs nejausdavot,kaip leliukas vartydavosi pilve?nes mano Lukas tai oi kiek prinardė 1tooth tik jausmas sunkiai nupasakojamas,atrodo kyla kyla kažkas pilve,ir staigiai vėl atsipalaidavimo jausmas..Šiaip Lukas ilgai negulė kaip rekia,o Nojukas labai anksti patogiai įsitaisė,tik nelabai atsimenu tiksliai tai ir nemeluosiu..

Su Kamile buvo lygiai tas pats, tik kiek pamenu anksčiau įsitaisė kaip reikia. o kiek kartų apsivertė, tai sunkiai be suskaičiuočiau

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-10, 13:19:12 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)

Pas mane dabartinė mažylė dar keičia savo padėtį. Būna arba apsivertusi arba įstrižiai gimdoje , na nemoku pasakyti... Gai visai apsivertusi tada tarp šonkaulių, ten kur atrodo turėtų būti skrandis, stipriai spira, o pačioje pilvo apačioje jaučiasi toks kaip tvinksėjimas, o kai įsitaiso gulimoje padėtyje tada iššoka du dideli gumbai abiejuose šonuose... Na, sunku nupasakoti.

keliautoja auga 1tooth
Quote (Odeta)
Su Kamile buvo lygiai tas pats, tik kiek pamenu anksčiau įsitaisė kaip reikia. o kiek kartų apsivertė, tai sunkiai be suskaičiuočiau

aš Lukui kai skaičiavau judesius nekart 0 rašau,man atrodo taip vertimasis žymisi

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-10, 13:38:40 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Pavydžiu, aš net neįsivaizduoju...kaip apibūdint tuos judesius...Juolab, vertimosi net neįvardinčiau...nes nesuvokiu kas tai yra...

Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-12, 19:11:31 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Na mano mazge pirma kart pasisparde trbt vasario menesi (buvo apytiksliai 3,5men), jausmas buvo toks lyg butu isiremusi kojyte i pilva ir nubraukusi ja zemyn. Tada gulejau senajame bute ant ciuzinio, ziurejau telika, buvo gal 23val. Su niekuo nesupainiosi tokio jausmo. Tai cia buvo pirmas kartas kai jin va taip realiai irodedd savo buvima. O veliau tie jos spardymai buvo pats mieliausias dalykas per visa nestuma... vaziuojant autiku labai spardydavos, sedi taip ramiai tai kad pila is kojytes, as tik strykt is vietos 1tooth Visada vakarais, kai atsiguldavau spardydavo sona. Be to nemanau, kad jin pas mane kada nors buvo zemyn galva isitaisius, nors akusere kai tikrino sake, kad viskas gerai, uzemus teisinga pozicija. Bet man niekas nepasikeite, kaip sparde kairi sona po skrandziu taip sparde... Budavo net skauda kai isiremia, tai kutendavau kauburiuka atsiradusi ant pilvo. Tete su pilvu nelabai bendraudavo. O gimus mazge normali mergaite, nei per daug judri nei tingi, kartais labai nori demesio, kartais nori, kad palikciau ramybej kuriam laikui... ma

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 07:44:23 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Pavydžiu, aš net neįsivaizduoju...kaip apibūdint tuos judesius...Juolab, vertimosi net neįvardinčiau...nes nesuvokiu kas tai yra...

Neužilgo suvoksi confused Ir jie taps tokie aiškūs ir stiprūs, kad gerai jausi ką ten pilvuko gyventojas veikia confused

Murlyka Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 13:32:32 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Pasiilgstu as tu pakutenimu... labai.

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 14:15:22 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Priešingai nei Murlykai, mano lėliukas "bazuojasi" dešinėje pusėje...Net šonas būna užtirpsta, net neįsivaizduoju, ką ten išdirbinėja...

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 14:41:07 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Priešingai nei Murlykai, mano lėliukas "bazuojasi" dešinėje pusėje...Net šonas būna užtirpsta, net neįsivaizduoju, ką ten išdirbinėja...

slaptą strateginį planą kur spirt sudarinėja 1tooth

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 16:02:31 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
slaptą strateginį planą kur spirt sudarinėja 1tooth

agree Taip... Atrado vietelę, kurioje patogiau, juk vietos kolkas patogintis daug. Va maniškiui jau mažoka. confused

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 16:06:42 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Taip... Atrado vietelę, kurioje patogiau, juk vietos kolkas patogintis daug. Va maniškiui jau mažoka.

agree man pabaigoj irgi rieta būdavo,rėmuo nekankina?

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 16:08:28 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
man pabaigoj irgi rieta būdavo,rėmuo nekankina?

Na, truputėlį, bet retai. Va kvėpuoti jau sunkoka kartais.

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 16:14:34 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Na, truputėlį, bet retai

man abu karts labai būdavo,ko tik nedarydavau,matyt skrandį užguldavo
Quote (Odeta)
Va kvėpuoti jau sunkoka kartais.

tau matyt plaučius spaudžia lol juokauju,pabaiga,o pilviukas nemažas-sunku cheek

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 16:19:32 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
tau matyt plaučius spaudžia lol juokauju,pabaiga,o pilviukas nemažas-sunku cheek

jei dar ir plaučius tai gal žemyn galva kabėčiau 1tooth . Taip tiesa pabaiga gi jau confused

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 17:41:13 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Man tik keista, kad visas "veiksmas" vyksta vienoj pusėj... smile Šiandien nuėjom nemažą "gabalą" pėsčiomis, tai nuovargį tikrai pajutau ir kvėpavimas padažnėjo...Reikėjo grįžus pagulinėt...:)

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-18, 16:06:25 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Beje, o jei lėliukas apsivertė "aukštyn kojom", o jis atgal atsivertinėt negali, ar dabar jau iki gimdymo kabos tokia poza?

Oi dar daug kartų gali keisti savo padėtį. confused Kiek žinau yra išbūnančių ir apsivertusių, bet dauguma dar kelis kartus pakeičia savo padėtį gimdoje ir tik pačioje pabaigoje įsitaiso pasiruošdamas gimimui. confused

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-18, 16:08:36 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kai žiūriu paveiksliukus su skersiniu pjūviu, vis galvoju - vargšiukai tiek laiko turi išbūt susirietę smile

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-18, 16:12:36 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Kai žiūriu paveiksliukus su skersiniu pjūviu, vis galvoju - vargšiukai tiek laiko turi išbūt susirietę

Na, taip jiems patogu yra, o kai nori taigi išsitiesia confused Juk net gimę miega kojas pritraukę prie pilvuko, tokia pat poza kaip gimdoje. Mano Kamilė taip miegodavo, o aš vis stebėdavausi kaip ji gali miegoti pritraukus kojytes prie pilvuko. Kuriam gi suaugusiajam taip pavyktų. 1tooth 1tooth 1tooth

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-18, 22:01:54 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Beje, o jei lėliukas apsivertė "aukštyn kojom", o jis atgal atsivertinėt negali, ar dabar jau iki gimdymo kabos tokia poza?

žinok individualiai,Lukas migravo gal iki 32sav ,o Nojus labai anksti galvyte pilvo apačioj įsitaisė gal liepos mėnesį o gimdžiau vos ne lapkritį..
Quote (Vėja)
Kai žiūriu paveiksliukus su skersiniu pjūviu, vis galvoju - vargšiukai tiek laiko turi išbūt susirietę

jiems saugiausia poza ir gime pradžioj susiriete miega..
beja mūsų pirma echoskopija buvo 18sav,tai matės kaip kauliukai dar iš atskirų gabaliukų susideda,tik vėliau suauga į šonkaulį ir tt,vaizdas nerealus,o širdutė kaip tvinksi 1tooth
Quote (Odeta)
Kuriam gi suaugusiajam taip pavyktų.

confused confused aš anksčiau taip miegodavau confused dabar neina,nes Nojus kartu miega..o vyras vis liepdavo išsitiest,bet kad smagu,o ir ištiestom kojom nemoku miegot,vistiek šiek tiek sulenktos būna..

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-19, 07:56:06 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tai kai gydytoja man pasakė, jog jau apsivertė vis svarstau ar tai jau iki gimdymo, ar viskas gerai...

Aš ir pati miegojau susirietusi kaip lėliukas visada - tik dabar pilviukas neleidžia...Baisu, kad neprispausčiau...

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-19, 11:47:41 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Tai kai gydytoja man pasakė, jog jau apsivertė vis svarstau ar tai jau iki gimdymo, ar viskas gerai...
Aš ir pati miegojau susirietusi kaip lėliukas visada - tik dabar pilviukas neleidžia...Baisu, kad neprispausčiau...

gali būt,kad ir visam,o jaudintis turėtum jei ilgai neapsivestų,o dabar džiaukis wink o miegot man netrugdė,būdavo apsikabinu pilvūziuką ir miegam,o prispaust niekaip neprispausi,nebent griūsi ant pilvo wink

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-02-21, 09:46:29 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Norėjau Jūsų paklausti, man kartais labai skauda dešinį šoną, ar gali būti, kad tas skausmas nuo pilvo sienelių tempimosi, ar čia jau kažkas ne taip, kaip priklauso...Žiūriu į veidrodį ir atrodo, kad lėliukas "susibazavęs" būtent toj pusėj...Kartais taip skauda, kad nežinau ką daryti. Ar Jums taip buvo, ar gal kreiptis į gydytoją?

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-02-21, 10:55:55 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Norėjau Jūsų paklausti, man kartais labai skauda dešinį šoną, ar gali būti, kad tas skausmas nuo pilvo sienelių tempimosi, ar čia jau kažkas ne taip, kaip priklauso...Žiūriu į veidrodį ir atrodo, kad lėliukas "susibazavęs" būtent toj pusėj...Kartais taip skauda, kad nežinau ką daryti. Ar Jums taip buvo, ar gal kreiptis į gydytoją?

žinok negaliu patart dėl šono,nes taip nebuvo..gal tikrai mažiukas tam šone įsitaises ir kankina vertėtų daktarytei pasisakyt..man su Lukučiu buvo rankos pirštai užspausti(nutirpe),vienos rankos 2veikė,kitos 3..o su Nojuku matyt kojų nervai kentėjo,nes iki ašarų sopėdavo su mėšlungiais ir nutirpimais(dar gimus 3mėn buvo),nieko nedarysi tokie jau mūsų džiaugsmeliai,kol turtelių sulaukiam..

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-02-21, 11:22:25 | Nr. # 50
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš todėl ir galvoju, gal reikia pasikonsultuoti, nes kartais iki ašarų baigiu prieit...Nesiskundžiu, bet bijau, kad kas blogo nebūtų...

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Vaisiaus judesiai (Jūsų pojūčiai, patirtis)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp