Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Pilvą prilaikantis diržas ar prilaikančios kelnaitės? (Ką nešiojot?)
Pilvą prilaikantis diržas ar prilaikančios kelnaitės?
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-25, 17:29:38 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Pasidalinkit savo patirtimi, ką nešiojot, kas buvo parogu, naudinga? Kokios tokių dalykų kainos, kur galima nusipirkti pigiau?

Ievux Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-25, 17:36:29 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Nesiojau kelnaites prilaikancias mano puziuka,man buvo patogiau su jomis smile o dirza buvo drauge paskolinus,bet man jis buvo nepatogus,nors kitoms zinau,kad tiko ir patiko.Kainos kandziojasi,tiksliai neatsimenu,bet mano kelnaites,pirkau vaistinej, kazkur 60 litu kainavo ...

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-25, 17:39:16 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš kažkodėl irgi galvoju, kad kelnaitės yra patogiau, nei tas diržas...Bet norisi išgirsti daugiau nuomonių, todėl ir sugalvojau Jūsų paklausinėt...juolab, kad ateina žiema ir pilviukui, manau, bus daug šilčiau...

Ievux Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-25, 17:41:42 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
juolab, kad ateina žiema ir pilviukui, manau, bus daug šilčiau...

Silumos nepasakyciau,kad buvo daugiau ir taip saugojam puziuka, bet vat ,kad tiek netemptu pilvuko zemyn,tai man kaip tik buvo, nes tikrai dideli turejau pilva uzauginus biggrin

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-25, 17:43:26 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Pas mane kol kas nedidelis, bet juk auga...tik kartais nugarą paskauda..

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-11-26, 16:40:44 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Pasidalinkit savo patirtimi, ką nešiojot, kas buvo parogu, naudinga? Kokios tokių dalykų kainos, kur galima nusipirkti pigiau?

aš nešiojau diržą,man patiko,nes kelnaites nors ir turėjau bet man neitin,nes teko vaikščiot su svoriuku visą vasarą,tai labai karšta buvo...beja už jį akcijos metu mokėjau apie 70lt
Quote (Vėja)
Aš kažkodėl irgi galvoju, kad kelnaitės yra patogiau, nei tas diržas...Bet norisi išgirsti daugiau nuomonių, todėl ir sugalvojau Jūsų paklausinėt...juolab, kad ateina žiema ir pilviukui, manau, bus daug šilčiau...

aš aplamai nemėgstu trusikėlių,kelnių jei man bambą dengia gal dėl to apsisprendžiau diržui

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-27, 09:10:18 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
aš nešiojau diržą,man patiko,nes kelnaites nors ir turėjau bet man neitin,nes teko vaikščiot su svoriuku visą vasarą,tai labai karšta buvo...beja už jį akcijos metu mokėjau apie 70lt

Na, vasarą įsivaizduoju, kad turėjo būti karšta...visgi vaikštai ne tik su savo svoriu, bet dar ir su lėliuku...

Quote (balandiene)
aš aplamai nemėgstu trusikėlių,kelnių jei man bambą dengia gal dėl to apsisprendžiau diržui

O man diržas atrodo nelabai patogiai, kažkodėl manu, kad bijočiau jį pamesti...

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-29, 09:31:37 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Užsisakiau tokias kelnaites http://www.emama.lt/flypage....st.html pažiūrėsiu, kas tai per dalykas. Juolab, kad buvo akcija ir kiek žiūrėjau visur buvo bene pigiausias variantas.

Ievux Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-29, 17:03:21 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

Turetu buti geros smile o kai jau turesi ,zinosi pati kas ir kaip smile
Mano buvo tokios http://www.emama.lt/flypage....an.html

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-29, 21:45:16 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Pilvą prilaikantis diržas nėščiosioms

Galimi dydžiai: S, M, L, XL

Sudėtis: medvilnė 20%, poliamidas 56%, PUE 24%
aš naudojau "Lauma" diržą irgi įkeliu gal kam bus naudinga informacija,nes gan neblogas

Diržas nėščiosioms, skirtas prilaikyti pilvą ir sumažinti apkrovą, tenkančią nugarai. Jį galima naudoti ir po gimdymo, siekiant sustiprinti pilvo raumenis. Diržo konstrukcijoje yra papildomų tvirtinimų, kad būtų užtikrintas stabilumas ir patogumas. Orui pralaidi medžiaga apsaugo nuo prakaitavimo, oda kvėpuoja. Diržo šonuose esančios papildomos juostos padeda išlaikyti pilvą reikiamoje padėtyje. Diržo priekyje ir šonuose įsiūti „velcro“ tipo lipdukai užtikrina galimybę pasirinkti tinkamiausią diržo įtempimą, kad jaustumėtės patogiai.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą diržui. Papildomos tvirtinamosios tamprios juostos, esančios diržo išorėje, yra prisiūtos prie jo nugarėlės viršaus. Rekomenduojame diržą užsisegti gulint ant nugaros. Pirmiausia reikia atplėšti tamprias juosteles nuo „velcro“ lipdukų, esančių diržo šonuose. Lengvai ar vidutiniškai įtempto diržo galai sujungiami, uždedant vienas ant kito ir sujungiant „velcro“ lipduku. Vienu metu suėmus abiejų tamprių juostų galus, reikia juos pritvirtinti „velcro“ lipdukais tam skirtose vietose diržo šonuose. Jeigu keliant kojas, diržas veržia, minėta tvarka reikia diržą užsisegti iš naujo, tačiau nebeįtempti taip stipriai. Patartina vienodai įtempti diržą ir papildomas juostas. Jeigu nevienodai įtempus diržo šonai arba nugarėlė nėra lygi ir nepriglunda, papildomas tampriąsias juostas reikia atlaisvinti ir prisegti iš naujo.

Diržą reikia rinktis atsižvelgiant į lentelėje pateiktus rodiklius.

Diržą reikia skalbti šiltame vandenyje su muilu, ne šiltesniame negu +35°С. Skalbiant ir skalaujat negalima diržo trinti ir gręžti. Nepatartina lyginti.

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-30, 08:45:47 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad bet kokia informacija tik padeda atsirinkiti...Nes bent man su šiuo gyvenimo laikotarpiu kyla labai daug klausimų.

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Pilvą prilaikantis diržas ar prilaikančios kelnaitės? (Ką nešiojot?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp