Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Patalynė, apklotai, pagalvės, čiužiniai (Kūdikiui)
Patalynė, apklotai, pagalvės, čiužiniai
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-12-02, 13:55:44 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Jūs, man, neišprusėlei papasakokit, kokia ta patalynė turi būti - kiek skaitau, tai tuo neaiškiau darosi. Siuvot pataliukus, ar pirkot? Kokie čiužinukai geresni? Pagalvė reikalinga, ar ne?

stebėtoja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-12-02, 19:36:33 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Pagalvė reikalinga, ar ne?

nežinau gal bus mano žinios pasenusios, bet kai auginau vaikus pirmus tris mėnesius pagalvės nereikėjo , po galvyte padedavau sulankstytą palutę 1tooth
Quote (Vėja)
Siuvot pataliukus, ar pirkot?

čiužinuką teko pasiut pagal senelės receptą , nes nebuvo pirkt , kaldrytes pirkom

Quote (Vėja)
kokia ta patalynė turi būti -

turėtų būti kaldrytė ir pledukas , užvalkalai geriausia naturalūs , maniškiai gimė žiemą tai aš siuvau flanelinius , minkšti ir gerai skalbiasi
vėliau reikės mažos pagalvytės , bet manau geriau sintetinė , nes ją galima išskalbt

Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-12-02, 20:25:51 | Nr. # 3
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (stebėtoja)
nežinau gal bus mano žinios pasenusios, bet kai auginau vaikus pirmus tris mėnesius pagalvės nereikėjo , po galvyte padedavau sulankstytą palutę

no Nepasenusios wink Nereikia pagalvės kūdikiui smile Mano mažoji ir dabar dar miega be pagalvės, o jai jau greit du metukai stuktels biggrin

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-12-02, 21:11:32 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
o galvyte padedavau sulankstytą palutę

aš dėjau tik kol labai mažas buvo,nes kartais atsirūgstant atpildavo,o taip tai be pagalvės irgi miega,gal nuo 1,5 tokia spec plonytę,gal 5cm dėjau
pataliukus tai net kelis nuo pirmo turiu likusius,sudėties tiksliai nepasakysiu nes jau miega,gal kitą dieną žvylgtelsiu..užvalkaliukus medvilninius pati siuvausi,nes kaldrytė nestandartinė buvo...
čiužinuką Lukutis iš puseserės gavo,nes nelabai naujekuriai pinigėlių turėjom,o Nojukui pirkom kokoso-grikių lukstų,net negaliu ką pasakyt,nebent kad neišsigulėjas,nes vistiek didesnę nakties dalį arba keliauja,arba pas manę miega,nes išvyt nepavyksta ohno
o kas liečia "klijonkes",nepaklausei,bet paraysiu nuo saves,tai visiškai nedėjau,nusipirkau vaistinėj paklotukus,gal 1,5lt kainavo,plonučiai vidui kaip ir vatytė,tai įtiesiau beveik per visą lovyte, ok2 daikčiukaso mažam dar praktikuodavau,patiesiu paklodę ant jos paklotuką ir palutę,tai kai naktį prasisiodavo greitai nutraukdavau ir vėl liuliuką,nes retai 2k tą pačia naktį avarija ištikdavo,o naktis šventas miegui skirtas laikas,tai neleisdavau išsibudint....

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 08:21:20 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
nežinau gal bus mano žinios pasenusios, bet kai auginau vaikus pirmus tris mėnesius pagalvės nereikėjo , po galvyte padedavau sulankstytą palutę

Va nuo čia ir prasidėjo mano nežinia ir nepatyrimas... 1tooth

Šiaip mačiau labai neblogų kūdikių patalynės užvalkalų http://www.tavosapnas.lt/lt....tai.htm , bet ko gero siūti būtų pigiau nei pirkti...Ir kainos dar čia pakankamai padorios, kitur be 300 Lt nelabai išsiversi...

Quote (balandiene)
o kas liečia "klijonkes",nepaklausei

bang ...kad apie jas visai net nepagalvojau... 1tooth Ačiū už patarimą.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 09:22:55 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Šiaip mačiau labai neblogų kūdikių patalynės užvalkalų http://www.tavosapnas.lt/lt....tai.htm , bet ko gero siūti būtų pigiau nei pirkti...Ir kainos dar čia pakankamai padorios, kitur be 300 Lt nelabai išsiversi...

tikra teisybė agree kai Nojukui ieškojau tai žemiausia kaina gal 240lt buvu,tai nors ir norėjos naujos pamasčiau,kad neverta,broliuko nors naudoti,bet gražūs like,kažkada kai Luko laukiaus buvau maximoj 2k radus,kitus pati pasimeistravojau..
"tavo sapne" tai labai mieli,aš vyresnėliui gimtadieniui ieškojau,bet niekur negavom su "Ratų" personažu
Quote (Vėja)
.kad apie jas visai net nepagalvojau... Ačiū už patarimą.

kad tik tiko cheek beja pasižiūrėjau nebenaudojamos koldrytės sudėtį,tai 100pr medvilnė tiek viršui,tiek vidui,labai gerai abiem vaikiukams tiko nors ir ploviau daug kartų,kaip nauja,tik pagalvėlė šiek tiek patamsėjus,tik nesuprantu nuo ko

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 09:57:54 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
"tavo sapne" tai labai mieli,aš vyresnėliui gimtadieniui ieškojau,bet niekur negavom su "Ratų" personažu

Va, aš ir galvoju - ar pirkti medžiagą ir "įdarbinti" draugę - ar užsisakyti iš ten, nes jaučiu išeis panaši suma pinigų. Man gražu balti pataliukai - bet jie nepraktiški... sad

Susimąsčiau ir dėl lovytės, gal neapsimoka restauruoti, o geriau nupirkti tokią, kurią galėsim naudoti ilgesnį laikotarpį nei 6 mėn., nes tuomet vėl reikės čiužinuko - ir vėl išlaidos..Net nežinau ką daryt... dontknow

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 10:13:07 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Va, aš ir galvoju - ar pirkti medžiagą ir "įdarbinti" draugę - ar užsisakyti iš ten, nes jaučiu išeis panaši suma pinigų. Man gražu balti pataliukai - bet jie nepraktiški...

kodėl nepraktiški,savo mano balti buvo,kai mažiulis mažas buvo,o draugė gal veltui pasiūtų dovana būsimam leliui
Quote (Vėja)
Susimąsčiau ir dėl lovytės, gal neapsimoka restauruoti, o geriau nupirkti tokią, kurią galėsim naudoti ilgesnį laikotarpį nei 6 mėn., nes tuomet vėl reikės čiužinuko - ir vėl išlaidos..Net nežinau ką daryt...

tas tai taip nes mūsų čiužinukas 110lt kainavo,o tavo lovytė man atrodo nestandartinė,tai dar spec gamint čiužinuką turbūt reikėtų

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 10:23:29 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
kodėl nepraktiški,savo mano balti buvo,kai mažiulis mažas buvo,o draugė gal veltui pasiūtų dovana būsimam leliui

Aš linkusi už darbą sumokėti, nes žinau, kad jai sunku - pinigine prasme. Todėl geriau sumoku ir nesijaučiu skolinga. Tas jausmas man nepatinka.

Quote (balandiene)
tas tai taip nes mūsų čiužinukas 110lt kainavo,o tavo lovytė man atrodo nestandartinė,tai dar spec gamint čiužinuką turbūt reikėtų

Apie tai ir mintys. Pradedu mąstyti, gal jau po truputį viską reikia pradėti pirkalioti - nes kai vienu metu reikės visko - tai šokas bus :D... Stengiuosi susidėlioti mintis ir nesiblaškyti...

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 10:32:36 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Aš linkusi už darbą sumokėti, nes žinau, kad jai sunku - pinigine prasme. Todėl geriau sumoku ir nesijaučiu skolinga. Tas jausmas man nepatinka.

aš irgi geriau sumoku,nes sažinė paskui kirba agree draugė vis savo berniuko paltukų atidavė,tai nors rafaelo dėžutę įspraudžiau,man geriau pačiai kaip kam atiduot,išleidau taip ir vežimuką,drabužiukų,vaikštynę,dar drabužiukų atrinkau,lai vaikiukas daugiau turės,nes dabar sunkūs laikai...
Quote (Vėja)
Apie tai ir mintys. Pradedu mąstyti, gal jau po truputį viską reikia pradėti pirkalioti - nes kai vienu metu reikės visko - tai šokas bus :D... Stengiuosi susidėlioti mintis ir nesiblaškyti...

aš tik drabužėlius kelis buvau nusipirkus,o visą kitą gal kai dekretan išėjau susipirkau,prietarais nors ir netikiu,bet geriau apeit..

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 12:26:18 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
aš irgi geriau sumoku,nes sažinė paskui kirba draugė vis savo berniuko paltukų atidavė,tai nors rafaelo dėžutę įspraudžiau,man geriau pačiai kaip kam atiduot,išleidau taip ir vežimuką,drabužiukų,vaikštynę,dar drabužiukų atrinkau,lai vaikiukas daugiau turės,nes dabar sunkūs laikai...

Visiškai sutinku, man irgi smagiau pačiai atiduoti.

Quote (balandiene)
aš tik drabužėlius kelis buvau nusipirkus,o visą kitą gal kai dekretan išėjau susipirkau,prietarais nors ir netikiu,bet geriau apeit..

Na, bent jau apsižiūrėti reikia...informaciją susirinkti, o tada bus galima ir nupirkti.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 13:52:23 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Vėja, žvylgtelk www.perkuvaikui.lt BALDAI, KILIMAI, ŠVIESTUVAI, LIPDUKAI 4puslapiukas labai nebrangūs čiužinukai wink

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:21:46 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kaip smagu gauti nuorodą, kad nereikia knaisiotis po interneto "turtus". Ačiux smile

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:41:31 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
O, ką manot apie tokią antklodę - http://www.merkys.com/lt/Produktai.html?article=232&

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:43:34 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Va, aš ir galvoju - ar pirkti medžiagą ir "įdarbinti" draugę - ar užsisakyti iš ten, nes jaučiu išeis panaši suma pinigų. Man gražu balti pataliukai - bet jie nepraktiški...

Nežinau , kiek dabar kanuoja medžiagos , bet pasiuvimas tikrai nėra sudėtingas .Tu esi labai meniškas žmogus galėtum ir pati pabandyt pasisiut .
O baltus pataliukus vienus gali turėti , nes šeip aš manau reikėtų kokių 3-jų komplektų.

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:49:32 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Nežinau , kiek dabar kanuoja medžiagos , bet pasiuvimas tikrai nėra sudėtingas .Tu esi labai meniškas žmogus galėtum ir pati pabandyt pasisiut .

Kad sugebėčiau, tai gali būt...bet reikia Kalėdų senio tada siuvimo mašinos prašyt biggrin

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:52:27 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
bet reikia Kalėdų senio tada siuvimo mašinos prašyt

Manau , kad buity praverstų ok2
Ir tada kiek visokių grožybių galėtum pasisiut

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:54:42 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kai pas mamą būdavau, kartais pasiknibinėdavau...ką nors nelabai sudėtingo...tektų gaivint įgūdžius biggrin

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 14:56:12 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Kai pas mamą būdavau, kartais pasiknibinėdavau...ką nors nelabai sudėtingo...tektų gaivint įgūdžius

Kai norėtum ko nors ypatingo tai ir įgūdžiai atsirastų ...

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-12-03, 15:55:17 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, ne visada gali daryti viską, manau, reikia daryt tai ką geriausiai sugebi smile

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2010-01-03, 15:40:16 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Gal galit patarti, kokią antklodę pirkti - sintetinę, vilnonę ar draa kokią ir kokio dydžio? Neįsivaizduoju balandžio mėnesį kokios gali prireikti...Ar labai šiltos, ar kokios kitokios..

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 19:49:37 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Gal galit patarti, kokią antklodę pirkti
aš tai pirkčiau sintetinę nesukeliančią elergijos , pirma jos skalbiasi, kas labai gerai , lengvos ir šiltos , nekaupia dulkių , nesukelia elergijos ...

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-05, 21:20:55 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Gal galit patarti, kokią antklodę pirkti - sintetinę, vilnonę ar draa kokią ir kokio dydžio? Neįsivaizduoju balandžio mėnesį kokios gali prireikti...Ar labai šiltos, ar kokios kitokios..

man irgi atrodo,kad pirk vidui sintetika,o išorėj medvilnę,nors mano vaikų išaugta berods visur medvilnė irgi gerai skalbės,o dėl šiltumo,nusipirk šiltesnį pleduką,bus ir į lovyte jei šalčiau ir į vežimuką,aš pusę paklodavau po vaikučiu,o kita pusyte užklodavau,tai šiltai pupsiukas gyvendavo.. o dydis tai ga nėra taip aktualu,jei patalynę siūsies..

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-01-06, 08:46:04 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kaip gerai, kai yra žmonių galinčių patarti iš patirties...Ačiū.

Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-01-08, 11:56:45 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Hm, labai gerai, kai Jus nuorodas ikeliat:D As va internetu is vienos moters nusipirkau pataliukus, pagalve per visa lovytes ploti, nera auksta, o kaldryte truputi traskanti tokia, nes virsutinis sluoksnis vilnonis, viduj tai turbut koks poliesteris... tai tokia kaldryte pavasari naudosiu. O Uzvalkalus kelis mociute pasiuvo...as nelabai moku ir nelabai turiu kuo.

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Patalynė, apklotai, pagalvės, čiužiniai (Kūdikiui)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp