Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Daiktai į gimdymo namus (reikia pasiimti su savimi)
Daiktai į gimdymo namus
Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-01-19, 11:16:27 | Nr. # 1
administratorė

dovanėlės: 36
Svarbiausi dokumentai:

nėščiosios kortelė,

pasas,

socialinio draudimo pažymėjimas,

plaučių fluorograma (ją reiks pateikti vyrui ar kitam jūsų artimam žmogui, kuris norės jums padėti gimdyme).

Higienos reikmenys:

muilas,

dantų šepetėlis ir dantų pasta,

kremas veidui,

šukos,

2-3 rankšluostėliai,

higieniniai įklotai,

1-2 specialūs įklotai nėščiosioms.

Dar pravers:

chalatas,

pižama ar naktiniai,

medvilninės kojinaitės,

sportinis kostiumas,

šlepetės,

kelnaitės ir speciali žindymo liemenėlė.

Būtiniausi daiktai naujagimiui:

sauskelnės,

drėgnos servetėlės,

vilnonės kojinaitės,

2 kepurytės,

siaustinukai su pirštinytėmis,

šliaužtinukai (ilgomis ir trumpomis rankovytėmis).

Dar nepamirškite pasiimti negazuoto mineralinio vandens buteliuką. Žinoma, pravers ir fotoaparatas ar video kamera.

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-02, 17:18:44 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Aš kai dėjausi pirmą kartą daiktus,tai net šešėlius ir kitą kosmetiką susidėjau,kurios tikrai neprirekė... shuffle

Ievux Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-02, 18:09:21 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Tinakris)
plaučių fluorograma (ją reiks pateikti vyrui ar kitam jūsų artimam žmogui, kuris norės jums padėti gimdyme).

Situ mums nereikejo ,netneklause ar turi , nors turejo su savim :)
Quote (Odeta)
Aš kai dėjausi pirmą kartą daiktus,tai net šešėlius ir kitą kosmetiką susidėjau,kurios tikrai neprirekė...

As ir turejau abu kartus pasiemusi ...pirma karta neprireike ,nes ir taip akys ir zandai blizgejo nuo temperaturos sukilusios, o antra karta prireike,kai atejo fotografe iamzinti musu su sunum ma

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-02-02, 19:59:41 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

Quote (Ievux)
Situ mums nereikejo ,netneklause ar turi , nors turejo su savim :)

Mums irgi ne.
Quote (Ievux)
As ir turejau abu kartus pasiemusi ...pirma karta neprireike ,nes ir taip akys ir zandai blizgejo nuo temperaturos sukilusios, o antra karta prireike,kai atejo fotografe iamzinti musu su sunum

Ai,man nerupejo dažytis,nuo šoko gal. Buvo tas pats kaip atrodžiau...

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-03, 09:55:41 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Prie šito sąrašo pridėčiau dar vieną svarbų "elementą" - svarbiausia vyro nepalikti namie biggrin Tikiuosi, suprasit sveiką jumorą biggrin

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-03, 13:12:32 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Prie šito sąrašo pridėčiau dar vieną svarbų "elementą" - svarbiausia vyro nepalikti namie biggrin Tikiuosi, suprasit sveiką jumorą biggrin

Na, taip 1tooth 1tooth 1tooth Arba palikt su uošviene badevil 1tooth

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-03, 15:28:14 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Bijau, kad ištiktų abu nervinė krizė biggrin

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-03, 16:38:19 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)

o mūsų tik paklausė ar niekuo nesega dažus at turėjau,nes su Luku ilgam-beveik mėnesiui užstrigau,o ir šiaip pasitempt norėjos..dar prie sarašiuko "Espumizaną" dasirašykit,pas mane buvo ir jau antroj dienoj prireikė ohno

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-03, 17:07:35 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Nežinau, kaip bus bet apie "špaklių" kol kas net nebūčiau pagalvojusi pasiimti...

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-02-03, 17:10:53 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Nežinau, kaip bus bet apie "špaklių" kol kas net nebūčiau pagalvojusi pasiimti...

o mano bendradarbė ir gimdė su bigudukais plaukuos,kad būtų graži mamytė kai pagimdys 1tooth aš minimaliai pasidažiau,kad kaip sakau-į žmogų pavisčiau..

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 08:20:27 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
o mano bendradarbė ir gimdė su bigudukais plaukuos,kad būtų graži mamytė kai pagimdys aš minimaliai pasidažiau,kad kaip sakau-į žmogų pavisčiau..

Kiekvienas savaip iš proto kraustosi biggrin Aš galvoju, kad man tikrai nerūpės kaip aš per gimdymą atrodau, gal po to kai jau viskas bus praėję, bet tikrai ne pačio proceso metu...tada ir taip bus apie ką galvot... smile

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 09:16:11 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Kiekvienas savaip iš proto kraustosi Aš galvoju, kad man tikrai nerūpės kaip aš per gimdymą atrodau, gal po to kai jau viskas bus praėję, bet tikrai ne pačio proceso metu...tada ir taip bus apie ką galvot...

aš tai prieš gimdymą susipyniau plaukus eglute,nes labai nesinorėjo būt pasišiaušusiai,gal kiek senoviųkai atrodė,bet man tikrai patogu buvo,nelindo plaukai visur,nes gana ilgi buvo,labai nemėgstu,kai lenda..

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 09:23:09 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Stilingas mamyčiukas buvo, senoviškai-nesenoviškai - svarbu, kad pačiai gerai buvo.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 09:25:35 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
tvarkingas,o
Quote (Vėja)
svarbu, kad pačiai gerai buvo.

tai svarbiausia..

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 11:10:57 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Žinokit aš jums pavydžiu ... nes kai aš gimdžiau negalima buvo nieko imti su savimi , net paketų dont , o kai gimė mažylis buvo gruodžio 10d ir šalta tai kaip aš prašiau , kad leistų vyrui atnešti kojines , bet ne , netgi vyrų neleisdavo aplankyti tik siuntinuką ir laiškelį gaudavom .Nu kažkoks košmaras ohno vos ne koncentracijos stovykla - bet taip buvo ir visoms

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 11:16:06 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Žinokit aš jums pavydžiu ... nes kai aš gimdžiau negalima buvo nieko imti su savimi , net paketų , o kai gimė mažylis buvo gruodžio 10d ir šalta tai kaip aš prašiau , kad leistų vyrui atnešti kojines , bet ne , netgi vyrų neleisdavo aplankyti tik siuntinuką ir laiškelį gaudavom .Nu kažkoks košmaras vos ne koncentracijos stovykla - bet taip buvo ir visoms

užjaučiu,dabar tikrai mes gerai gyvenam,bendradarbė pasakojo,kaip vaikui pieniuką-mišinuką kasdien į specialų punktą važiuodavo pasiimt,ot atvargo mamytės ohno

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 11:19:07 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (balandiene)
kaip vaikui pieniuką-mišinuką kasdien į specialų punktą važiuodavo pasiimt,ot atvargo mamytės

matai man tas buvo neaktulu , nes su pirmu tiek pieno turėjau , kad keturis vaikus būčiau išmaitinus 1tooth
Na o antram tai mišinėlius pirkau nuo pat pirmos dienos , bet pirkau pokeliuose vaistinėj

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 11:25:24 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
matai man tas buvo neaktulu , nes su pirmu tiek pieno turėjau , kad keturis vaikus būčiau išmaitinus

ji ir turėjo,bet vaikiukui skrandukį kažkokios gerosios bakterijos nebuvo,tai tikslei nebeprisimenu,ar jos perdarydavo,ar specialų kažkokį ruošdavo..
pati aš irgi pieninga,su Luku irgi galėjau dar vieną išmaitint,su mažiuku,jau mažiau,bet jam tai dar ir per daug,ot gerą karvę vyras gavo lol lol

Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 13:57:52 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Kiekvienas savaip iš proto kraustosi biggrin Aš galvoju, kad man tikrai nerūpės kaip aš per gimdymą atrodau, gal po to kai jau viskas bus praėję, bet tikrai ne pačio proceso metu...tada ir taip bus apie ką galvot... smile

agree Na,man ir nerūpėjo niekas, kad tik greičiau viskas pasibaigtų, o po gimdymo dieną ( Kamilė gimė 2:44 nakties),nenorėjau irgi nieko,kojos vos išlaikė,rankos drebėjo siaubingai,tas drebėjimas gal po kokių 4 ar 5 dienų tik praėjo. Nusimaudžiau po dušu, susišukavau ir viskas. Tiek,kad pačiai būtų patogiau. Buvau tokia išbalusi kaip popierius, tai aplankiusi draugė pasakė,, gal kraujo pas tave nebeliko?" 1tooth O dažytis nebuvo prieš ką, maniškiam visada visiškai tas pats kaip aš atrodau, puošiuosi ar ne, pasidažau ar ne. Man terūpėjo mano mergytė girllove Vis žiūrėjau į ją, liečiau, bučiavau. Va čia buvo visa laimė mano girllove Abi naktis ligoninėje net akių nesumerkiau. Nežinau dėl ko. Skaitydavau žurnalą prie lemputės tokios mažos.

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 14:44:48 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Labai gražiai ir sentimentaliai parašei smile

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-02-08, 08:10:47 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
Labai gražiai ir sentimentaliai parašei smile

Ačiū. confused Dar sumaniau, kad įsidėsiu veido kremą, nes labai sausa oda, kai nusiprausiu šiurkštus veidas pasidaro.

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Mes laukiamės! » Daiktai į gimdymo namus (reikia pasiimti su savimi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp