Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Gimdymas » Gimdymas (mokamas, nemokamas) (Atsilyginimas už gimdymą)
Gimdymas (mokamas, nemokamas)
balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-05-14, 09:18:43 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
pritariu merginom,nes viskas ir pasidėjo,nuo saldainių dėžučių,tada dovanėlės didėjo,dabar vos ne įauge,kad reikia duot,o prasmė,kad tikimasi geresnės priežiūros..kaip minėjau gyvenime davę tik gimstant Nojui,tad ir mes prisidedam,kad jei įmanoma neduot,bet taip greitai tikrai daktarai neįpras,tiesiog reikia laiko ir kad žmonės susivoktų ...

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 06:18:37 | Nr. # 27
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
pritariu merginom,nes viskas ir pasidėjo,nuo saldainių dėžučių,tada dovanėlės didėjo,dabar vos ne įauge,kad reikia duot,o prasmė,kad tikimasi geresnės priežiūros..

Nesutinku, tai kiekvieno pasirinkimas. Nelabai tikiu, ta geresne priežiūra, bet gal ji tokia ir būna...

Quote (balandiene)
kaip minėjau gyvenime davę tik gimstant Nojui,tad ir mes prisidedam,kad jei įmanoma neduot,bet taip greitai tikrai daktarai neįpras,tiesiog reikia laiko ir kad žmonės susivoktų ...

Nemanau, kad pas mus greit keisis tas požiūris...

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 16:57:32 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Nesutinku, tai kiekvieno pasirinkimas. Nelabai tikiu, ta geresne priežiūra, bet gal ji tokia ir būna...

o tai dėl ko tavo nuomuone duodami vokeliai?
Quote (Vėja)
Nemanau, kad pas mus greit keisis tas požiūris...

ir aš nemanau,bet gal kaikada žmonės uždirbs kiek nusipelno,tai ir nebeims..

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 17:40:28 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
o tai dėl ko tavo nuomuone duodami vokeliai?

Atvirai pasakius - neturiu supratimo, kam juos duoda...ne tik kad nepateisinu, bet ir nesuvokiu...Pastarosiomis dienomis daug ta tema kalbam su draugu ir tikrai nesuprantam. Tu manai, kad jei tu duodi pinigus (čia apskritai turėjau galvoj bet kokį žmogų, o ne konkrečiai Tave) - vadinasi, Tave geriau slaugys, prižiūrės...Bet...jei palatoje tokių kaip Tu dar kokie trys, ir jei seselė ar gydytoja rodys Tau išskirtinį dėmesį, ar nemanai, jog tų ligonių giminės nepradės kelti "širšalo"...nei vienas žmogus nenori dabar ypač - rizikuoti savo darbo vieta, tad jis elementariai stengsis "neišsiduoti", jog gavo "vokelį"...

Quote (balandiene)
ir aš nemanau,bet gal kaikada žmonės uždirbs kiek nusipelno,tai ir nebeims..

Todėl ir sakau, jei būtų konkretus mokestis - tai ir vokelių nebereikėtų, būtų oficialu...Susimokėjai, gavai čekį už suteiktas paslaugas ir visiems gerai. Gydytojai, slaugos personalas gautų normalias algas, o Tu - normalias medicinines paslaugas.

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 17:50:54 | Nr. # 30
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Vėja)
Todėl ir sakau, jei būtų konkretus mokestis - tai ir vokelių nebereikėtų, būtų oficialu...Susimokėjai, gavai čekį už suteiktas paslaugas ir visiems gerai. Gydytojai, slaugos personalas gautų normalias algas, o Tu - normalias medicinines paslaugas.

Toks jausmas, kad mano žinutes praleidai... Aš gi rašiau, kad yra mokamos paslaugos ligoninėse (oficialios). Jei kas nori mokėti už gimdymą, pasirenka gydytoją, susimoka į kasą ir jaučiasi sau kaip bačkoj wink
Vėja, jei norėjai mokamo gimdymo, reikėjo susimokėti wink Ar tu nenorėjai mokėti? Nelabai pagaunu tavo minčių - tai tu sakai, kad nereikia niekam nieko duoti, tai sakai, kad reikia apmokęstinti medicinines paslaugas poll

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 17:57:13 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
Vėja, jei norėjai mokamo gimdymo, reikėjo susimokėti Ar tu nenorėjai mokėti? Nelabai pagaunu tavo minčių - tai tu sakai, kad nereikia niekam nieko duoti, tai sakai, kad reikia apmokęstinti medicinines paslaugas

smile nu jau darosi juokinga...nieko aš nenorėjau, tiesiog ta tema buvo diskusijai...bet jau darosi "karšta"...Normaliose šalyse - medicina - mokama.

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 17:58:33 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš pasitraukiu - nes ko gero nesusikalbam...

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 18:05:15 | Nr. # 33
administratorė

Quote (Vėja)
nu jau darosi juokinga...nieko aš nenorėjau, tiesiog ta tema buvo diskusijai...bet jau darosi "karšta"...Normaliose šalyse - medicina - mokama.

O pas mus ji nemokama? Nu nu...

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 18:17:53 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Atvirai pasakius - neturiu supratimo, kam juos duoda...ne tik kad nepateisinu, bet ir nesuvokiu...Pastarosiomis dienomis daug ta tema kalbam su draugu ir tikrai nesuprantam. Tu manai, kad jei tu duodi pinigus (čia apskritai turėjau galvoj bet kokį žmogų, o ne konkrečiai Tave) - vadinasi, Tave geriau slaugys, prižiūrės...Bet...jei palatoje tokių kaip Tu dar kokie trys, ir jei seselė ar gydytoja rodys Tau išskirtinį dėmesį, ar nemanai, jog tų ligonių giminės nepradės kelti "širšalo"...nei vienas žmogus nenori dabar ypač - rizikuoti savo darbo vieta, tad jis elementariai stengsis "neišsiduoti", jog gavo "vokelį"...

galiu iš patirties pagimdžius Luką pasakyt,kad kai gulėjau pogimdymo pas manę daktarė per 7d yra 3k apsilankius,apie savo būseną pasiklausdavau siūles apžiūrinčią sesutę,nes kasdien tepdavo kažkokiu rudu,graužiančiu skysčiu..o kitos per dieną savų daug kartų sulaukdavo..
Quote (Vėja)

išdalies sutinku,bet pirmiausiai kaip minėjau žmonės turėtų uždirbt normalias pajamas,kad galėtų sau leist mokamas medicinos paslaugas..kol kas tai retam įmanoma..
Quote (Vėja)
nu jau darosi juokinga...nieko aš nenorėjau, tiesiog ta tema buvo diskusijai...bet jau darosi "karšta"...Normaliose šalyse - medicina - mokama.

lietuva dar toli gražu iki kitų šalių,bet aš supratau,kad tu nori kad žmonės nebeduotų kyšių aš ir už tai,bet daktarai(gerai kad nevisi)jau vos ne įpratę turėti savo "įkainius" ir nenorintiems duoti tai parodo nekruopščia priežiūra- liūdna..

Žinutę redagavo balandiene - Šeštadienis, 2010-05-15, 18:29:37

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 18:19:00 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
O pas mus ji nemokama? Nu nu...

aš tikrai moku,nes vis valstybė atsiskaičiuoja..

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 18:27:13 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš tyliu - nebediskutuoju daugiau.

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 18:34:05 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Aš tyliu - nebediskutuoju daugiau.

o kodėl,juk visos išsakėm savo nuomones,aš nematau tame karo..man gal daugiau teko su kyšiukus imančiais daktarai susidurt,tai ir mąstau savaip..nes nenoriu duot visur kyšiukų,o kol kas į privačias vaikščiot neleistų šeimos pajamos.. aišku,dantis taisiaus privačiam kabinete,bet aš irgi rinkaus..

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 18:41:48 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Nuomones mes išsakėm, tačiau reikia ir laiku pasitraukti, kai atmosfera kaista..

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 20:48:45 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Vėja)

Patikėk, kad būna. Galiu ranką prie širdies pridėjusi pasakyti. Aš gimdyme nedaviau nei lito tai mano mažosios ne tik, kad nenumaudė, bet net galvytės neišplovė. Apvalė drėgna servėtėle ir viskas. Tai ko tik ant galvytės plaukučiuose nebuvo... ohno O kita mamytė davė 100 litukų, tai nors galvytę nuplovė vaikui.
Quote (Vėja)

Bet jose ir minimumas kitoks, ir algos ir pašalpos, bei kotos socialinės garantijos confused
Quote (Vėja)
Nuomones mes išsakėm, tačiau reikia ir laiku pasitraukti, kai atmosfera kaista..

Įdomi ir prasminga diskusija eyes Nemanau, kad kam reikėtų trauktis. Šaunu, kad galim tokias problemas aptarti,pasitarti, gal net padėti vienos kitoms. Nesvarbu kam kieno nuomonė nepatinka. Visos kalba iš savo patirties ir suvokimo. Taip ir turi būti eyes

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 20:52:48 | Nr. # 40
administratorė

Quote (balandiene)
aš tikrai moku,nes vis valstybė atsiskaičiuoja

Tai ir aš apie tą patį wink

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-05-15, 20:55:53 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

Quote (Tinakris)
Tai ir aš apie tą patį wink

Visi mokam ir iš visų atskaičiuoja, jei tik gauname kokias legales pajamas. confused

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2010-05-17, 12:46:31 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Įdomi ir prasminga diskusija Nemanau, kad kam reikėtų trauktis. Šaunu, kad galim tokias problemas aptarti,pasitarti, gal net padėti vienos kitoms. Nesvarbu kam kieno nuomonė nepatinka. Visos kalba iš savo patirties ir suvokimo. Taip ir turi būti

Diskusija gal ir prasminga, bet...aš prieš gimdydama žinojau, kad galiu rinktis - jei būčiau norėjusi, būčiau gimdžiusi privačioje...nesu tokia šiltnamio gėlė, kad man būtų blogai valstybinėje įstaigoje. Tik norėjau parodyti, kaip absurdiškai gydytojai, slaugos personalas gyvena tokiose valstybinėse įstaigose...

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-05-18, 14:41:47 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
aš dabar taip pagalvojau,kad nors ir kaip blogai medicinos atstovai gyvena,bet jie irgi turi sažinę ir galėtų tų kyšiukų neimti,nereikalauti(kaip kartais būna),tuolabiau,kad prisiekia hipokrato priesaika..nes kai pagalvoji ir aš rišdama puokštes galėčiau gaut "dovanytes" juk kuriu kažkam grožį,o kai kurie net iki cento paprašo suskaičiuot kiek kuri gėlė ir lapelis kainuoja,neskaitant,kad aš atiduodu savo kūrybą veltui(gaudama minimumą).. čia visur galima taikyt..

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2010-05-18, 17:14:35 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Vieni galėtų neduoti - kiti neimti. Tada ir problemų nebūtų. Įpročiai blogiau už prigimtį...

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-05-19, 07:29:45 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Vieni galėtų neduoti - kiti neimti. Tada ir problemų nebūtų. Įpročiai blogiau už prigimtį...

va su šitu sutinku agree

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2010-05-19, 13:10:58 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
ieni galėtų neduoti - kiti neimti. Tada ir problemų nebūtų. Įpročiai blogiau už prigimtį...

Kad taip Dievui į ausį kaip sakoma. Bet čia isišaknyjęs blogis.

Lafe Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-12-06, 18:33:44 | Nr. # 47
klubo narys (-ė)

nuo: 2011-12-06
žinutės: 178

vieta: Vilnius
vaikai: Sunus Kasjan
dovanėlės: 3
Niekam jokiu pinigeliu nemokejau tik kadangi mazius visa para buvo naujagimiu skyriuje tai kai israse vyras naujagimiu skyriaus darbotojoms atveze torta

Lauraq Žinutė parašyta: Antradienis, 2015-05-26, 08:13:17 | Nr. # 48
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-20
žinutės: 17

dovanėlės: 0
Fhjb

dali Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2015-05-28, 18:55:10 | Nr. # 49
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-09
žinutės: 11

dovanėlės: 0
Vieną mokėjau, kitą ne - skirtumas, kaip bebūtų gaila, nerealus:(

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Gimdymas » Gimdymas (mokamas, nemokamas) (Atsilyginimas už gimdymą)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp