Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Odeta  
Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Po gimdymo » Mus paliko vaiko tėvas (Būna ir taip...)
Mus paliko vaiko tėvas
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-09-30, 12:50:54 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ko gero esate girdėjusios tas istorijas su Atlanta, Egle Jackaite..Viena jau buvo pasipiršta,kitai sakyti meilės žodžiai...Ir kas keisčiausia, kai labiausiai moteriai reikia paramos - vyras dingsta iš jos ir vaiko horizonto...ir puola į kitos glėbį...Kaip vertinat tokius vyrus? Ar nebijotumėt priimti į savo gyvenimą taip su kita moterimi pasielgusi vyrą?

stebėtoja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-09-30, 15:49:15 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Ar nebijotumėt priimti į savo gyvenimą taip su kita moterimi pasielgusi vyrą?

Aš manau , kad niekda nebūna kaltas kuris nors vienas dontknow aišku čia tik mano nuomonė , bet ... turiu pažystamą kuris vedė antrą kartą ir grįžęs iš darbo dar turi valgyti sau ir žmonai padaryti ir namus tvarkyti , nes žmona sėdi su vaiku ir jai per sunku...Ir vis priekaištai , priekaištai ... tokiu atveju tegul vyras būna geležinės kantrybės , bet ji kada nors baigsis .O žmona vyrui negirdint akcentuoja : aš taip specialiai , kai bus užsiėmęs į kitas nežiūrės , nes aš jau antra , o gali ir dar vieną susirasti...

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-09-30, 17:51:42 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Ir vis priekaištai , priekaištai ... tokiu atveju tegul vyras būna geležinės kantrybės , bet ji kada nors baigsis .O žmona vyrui negirdint akcentuoja : aš taip specialiai , kai bus užsiėmęs į kitas nežiūrės , nes aš jau antra , o gali ir dar vieną susirasti...

Manau, kad vieną dieną jam trūks kantrybė, ypač dėl priekaištų...

Niekada nesupratau ir nesuprasiu vyrų, kurie "pamiršta" savo vaikus...gali nebendrauti su vaiko motina, bet vaikas turi teisę turėti tėtį...

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-01, 13:00:22 | Nr. # 4
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (stebėtoja)
aš taip specialiai , kai bus užsiėmęs į kitas nežiūrės , nes aš jau antra , o gali ir dar vieną susirasti...

crazy Nu jau gudrumas nenusakytas lol Tik, manau, su tokiu žmonos požiūriu, vyriškiui teks ieškotis trečios lol

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-01, 14:51:04 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Mane toks požiūris labai stebina - jei bus lemta - tai ir ar Tu ištekėjus, ar ne - tave gali palikti...nesvarbu kiek ir kokių darbų užkrausi tam žmogui ant pečių...

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-10-01, 16:18:42 | Nr. # 6
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Vėja)
jei bus lemta

Kiekvienas žmogus - savo likimo vairuotojas wink Todėl manau, kad reikia stengtis dėl mylimo žmogaus, bet jokiu būdu neišnaudoti wink

stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-10-02, 14:11:38 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Tinakris)
su tokiu žmonos požiūriu, vyriškiui teks ieškotis trečios

agree

Forumas » Nėštumas ir gimdymas » Po gimdymo » Mus paliko vaiko tėvas (Būna ir taip...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp