Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Ramybės salelė (ar turite vietą kur randate ramybę ?)
Ramybės salelė
stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2011-04-01, 12:00:12 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Būna sunku , pikta , esate prislėgtos , kartais nelaimingos ... Gal turite kažkokią ypatingą vietą kur atgaunate dvasios ramybę , pasisemet jėgų iš naujo , kur gali pilsėti ne tik kūnas bet ir siela . Jei tokios vietos neturiu aš gal turite Jūs , gal ir man padėsite ją surasti ir atgauti dvasios ramybę ?
Pasidalinkime mintimis

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-04-18, 10:40:59 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Manau, kad gamta pats geriausias gydytojas. Ypač tokios vietos, kurios susijusios su maloniais prisiminimais. Jei kalbant apie mane dabar mano ramybės salą, kažkas "nuplukdė" - nes geriausia ramybė, kai namuose tylu ir galiu ramiai niekieno netrukdoma pasėdėti ir ką nors paskaityti smile

stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2011-04-18, 15:11:02 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Man labai patinka vakare vienai pažiūrėti kokią melodramą , ji ne tik nuramina , bet kitą sykį ir paverkiu ją žiūrėdama , tos ašaros ir mane pačią nuramina , nuplauna sielvartą , pykti . Tokias minutes vadinu savęs gailėjimo valandėlėmis, niekas nemato , niekas negirdi tik aš ir mano skausmas , o ir nebūtina apie tai žinoti kitiems ...Labai patinka saulėlydžiai .

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-05-03, 09:28:59 | Nr. # 4
administratorė

dovanėlės: 36
Patinka vienai pasivaikščioti, pasėdėti parkelyje ant suoliuko, pasivaikščioti paplūdimiu ar miške Kartais visai gerai paklaidžioti vienai po kokį prekybos centrą, lėtai apžiūrinėjant prekes (etiketes lol ), kai niekas neragina skubintis...

Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Ramybės salelė (ar turite vietą kur randate ramybę ?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp