Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Keičiam save (Protingoj galvoj - tik pozityvios mintys)
Keičiam save
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 07:49:20 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Įtaiga ir saviįtaiga yra sąmoningai naudojamos poveikio priemonės. Norite daryti įtaką, įkvėpti, motyvuoti kitus, - pirma turite išmokti paveikti patys save.

Kartais sugestija apibūdinama kaip manipuliacija. Senajame Majerio kalbos žodyne, išleistame Leipcige ir Vienoje 1897 m., be kita ko, sakoma:

"... Terminas "sugestija" suprantamas kaip procesas, kuris duoda sėkmingų rezultatų įtaigos kokio nors žmogaus atžvilgiu dėka... Galima daryti prielaidą, kad veikiant įtaigai šiam žmogui formuojasi nuostata ir ši nuostata turi tendenciją realizuotis... pasidavimas įtaigai... ypač padidėja hipnozės metu..."

Praktikoje tai reiškia, kad jeigu jūs įteigsite sau, jog tapsite charizmatine asmenybe, jums susiformuos tam tikra nuostata, kurios veikiami pasireikš ją atitinkantys sugebėjimai.

Beje, labai akivaizdžiai ir įtikinamai matomas pozityvaus programavimo poveikis sporte. Jeigu treneris sugeba nuteikti savo komandą pergalei, - rungtynės klostosi sėkmingai. Verslo vadybos srityje reikalai klostosi lygiai taip pat.

Jūs galite sutelkti jėgas ir nukreipti jas savo charizmatiniams gebėjimams atskleisti. Jūs galite atsikratyti blogų įpročių ir išmokti naujų - gerų.

Tačiau sugestija reiškia kur kas daugiau. Susipažinkite su garsaus vokiečių lektoriaus, savo gyvenimą paskyrusio sėkmingų žmonių veiklos tyrimams, Nikolauso B. Enkelmanno suformuluotais sugestijos principais.

1 sugestijos principas: "Jei esate karalius, - atrodykite kaip karalius".

Rūpinkitės tuo, kaip atrodote. Per pirmąsias 30 sekundžių nepažįstamas žmogus daro apie jus išvadą tik pagal išorę.

2 sugestijos principas: "Jeigu varpinėje suduosi į varpą ir priversi jį skambėti, tai ir kiti varpai ims skambėti ta pačia tonacija."

Tai reiškia, kad kituose žmonėse jūs galite pažadinti tik tai, kas slypi giliai jumyse. Jeigu jūs pykstate ir esate blogos nuotaikos, tai persiduoda ir aplinkiniams. Jeigu šypsotės, - ir kiti patiria džiaugsmą.

3 sugestijos principas: "Kuo skardesnis garsas, tuo skardesnis aidas".

Kuo aiškiau išreiškiate mintis ir jausmus, tuo didesnė tikimybė, kad jie sugrįš pas jus aiškia forma.

4 sugestijos principas: "Jūsų vardas daro poveikį".

Kai kurie žmonės bijo pasakyti savo vardą. Jie išlemena jį neaiškiai, todėl aplinkiniai jį greitai pamiršta. Didžiuokitės savo vardu. Visada tarkite jį garsiai ir aiškiai. Sakykite pilnai vardą ir pavardę. Nešiokitės su savimi vizitinių kortelių. Užmezgę pokalbį su jums iki tol nepažįstamu asmeniu, įteikite jam kortelę. Būdami vakarėlyje, iškilmingame priėmime visuomet prisistatykite pirmi - net jeigu esate moteris.

5 sugestijos principas: "Pasyvūs negali būti sėkmingi".

Iniciatyva turi plaukti iš jūsų. Nelaukite, kol aplinkiniai kreipsis į jus. Būkite aktyvūs, padarykite pirmą žingsnį, kad kiti žmonės taptų jūsų draugais.

6 sugestijos principas: "Kuo didesnė koncentracijos jėga, tuo stipresnė jūsų trauka".
Jūs turite pakerėti aplinkinius. Išmokite atkreipti į save dėmesį ir jį išlaikyti.

7 sugestijos principas: "Kuo žmogus ramesnis, tuo daugiau savo energijos nukreipia į tai, ką kalba".

Susikoncentravę į savo mintis ir kalbą, jūs galite sukelti aplinkinių susidomėjimą. Labai ydingas yra polinkis pirma kalbėti, o tik po to galvoti.

8 sugestijos principas: "Sąmoningas žvilgsnis padidina žodžių įtaigumą 25 procentais".

Mūsų akys yra langai į vidų ir į išorę. Visas žmogaus kūnas gali spinduliuoti ramybę arba nerimą, tačiau intensyviausiai šiuos spindulius skleidžia akys.
Lavinkite įtaigos jėgą, kurią skleidžia jūsų žvilgsnis. Tam reikia periodiškai atkakliai žiūrėti į nupieštą tašką tol, kol jums ims virpėti vokai. Po to 20 minučių užsimerkite, kad akių raumenys galėtų atsipalaiduoti ir pailsėti. Šį pratimą reikia daryti tol, kol galėsite tris minutes atidžiai žiūrėti į tašką maloniu, geranorišku žvilgsniu.

9 sugestijos principas: "Jūsų dėkingumas pažadina aplinkiniams norą padėti jums dar kartą".

Dėkokite artimiesiems už viską, ką jie dėl jūsų daro, ir kiekvienas iš jų stengsis dar kartą padaryti jums ką nors gero.

10 sugestijos principas: "Kiekviena žinia, išplaukusi iš širdies, pasiekia širdį".

Kad įtikintumėte žmones savo idėjos teisingumu, turite kalbėti su įkvėpimu. Išmokite kalbėti vaizdingai, sklandžiai ir suprantamai, efektyviai naudodami ir neverbalinę kalbą. Vien objektyvumo ir profesinių žinių negana. Žmonės nori ne tik išgirsti, bet ir išgyventi.
Parengė Vilma Skiotienė

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 18:10:26 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Labai įdomi informacija yes

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 18:17:28 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Smagu, kad kažkam tai praverčia....

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 18:21:27 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

Quote (Jurgute)
Smagu, kad kažkam tai praverčia....

Tai tikrai geras savitaigos elementas, kuris kiekvieną moterį daro gražesne ne tik įšore,bet ir vidum wink

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 18:31:40 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Mes pamirštam mylėti save, o tuos principus reiktų skaityti kasdien, kaip maldelę...

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 18:36:34 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

Quote (Jurgute)
Mes pamirštam mylėti save, o tuos principus reiktų skaityti kasdien, kaip maldelę...

Taip ryte ir visą dieną nors po kelis punktelius įvygdyti yes

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 19:03:16 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tai pradedam.... eyes

Odeta Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-02-25, 19:14:17 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

wink

arija Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 11:54:54 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Jurgute, Legalli, tai kaip sekasi įgyvendint tuos principus?

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 11:57:01 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, bent kartą per dieną bandau perskaityt :P

arija Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 12:06:32 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Na paskaičius, rodos taip ir elgiuosi , gal pirmam punkte reiktų labiau pasitempti

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 12:10:19 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tempkitės, galim padėti...patempsim už ausų idea

arija Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 12:28:50 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Quote (Jurgute)
patempsim už ausų

biggrin Ė ne, dar atlėps biggrin

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 12:41:13 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
joker

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-02-26, 13:13:42 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Imomu,bet 6 man nelabai,nemegstui save atkreipt demesi,na nebent darbai uz mane kalba,megstu but savo vietoj,cia gal liutams daugiau budinga .8 kaip supratau reikalingas,kad ziuret tiesiai pasnekovui i akis Pritariu,nes nemegstu,kai zmogus kalba su manim o akys laksto velniai zino kur,atrodo,kad meluoja

Added (2009.02.26, 14:13:42)
---------------------------------------------
Man irgi del 1 reikia pasitemt,nes dabar mazasis kazkaip pirmoj vietoj.

Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-02-27, 07:46:33 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

Quote (arija)
Jurgute, Legalli, tai kaip sekasi įgyvendint tuos principus?

Gerai isiskaičius bent jau 6, 8,4 susigyvenau seniai. Dėl 6 galiu pasakyti,kad reikia traukti kitų dėmesį,bet ne lindimu į akis,o nuoširdumu, draugiškumu ir bendravimu yes wink

Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 09:53:52 | Nr. # 17
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
SAULIUS ŠPOKEVIČIUS: Sergame 4D sindromu

4D sindromas – tai simptomų kompleksas: duok, dykai, daugiau, dabar.

Štai šių simptomų pagrindinės charakteristikos:

1D - duok, nes man priklauso, man reikia, aš noriu, taip parašyta, taip man sakė, aš girdėjau, ir t.t.
2D – dykai; kodėl turiu mokėti, man priklauso, o kodėl ne , aš vertas, kodėl kitiems galima, o man ne ir t.t.
3D – daugiau, nes man dar mažai, aš nepasitenkinu, kiti turi daugiau, man gali neužtekt ir t.t.
4D – dabar, nes negaliu laukti, galiu netekti, numirti ir t.t.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 10:22:09 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Tutti, idomiai pasisvieciau yra kiektai teisybes...

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 10:28:56 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tutti)
1D - duok, nes man priklauso, man reikia, aš noriu, taip parašyta, taip man sakė, aš girdėjau, ir t.t.

Čia apie kurią gyvenimo sritį? Drįsčiau nesutikti...

Quote (Tutti)
2D – dykai; kodėl turiu mokėti, man priklauso, o kodėl ne , aš vertas, kodėl kitiems galima, o man ne ir t.t.

?

Quote (Tutti)
3D – daugiau, nes man dar mažai, aš nepasitenkinu, kiti turi daugiau, man gali neužtekt ir t.t.

Egoistas

Quote (Tutti)

Nei vienas nenumirtų..:)

O jei rimtai šitie postulatai man primena šių dienų vartotojišką visuomenę, kuri jau nebežinojo ko benorėti (iki krizės)...Daiktus pirko ne todėl, kad jų iš tiesų reikia...Dirbo - ir vis sakė, jo laiko nėra...Nuolat dairėsi per petį, kad kaimynas neturėtų daugiau nei aš...O kai miršti - pinigų į grabą vis tiek nesusidėsi...Tad kam vargintis?

Geriau būt protingu egoistu - kai duodamas gauni, nes duodi iš visos širdies ir adekvačiai gauni gėrio, kai kitas padaro kažką malonaus.

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 10:33:14 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
O jei rimtai šitie postulatai man primena šių dienų vartotojišką visuomenę

man seima,jiems vis maza kuku

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 10:37:08 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Geras - prajuokinai - manau, kad mamos bent kol kas Tavo šeimynai tikrai nuolat reikia...ir visų kitų dalykų...

stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 10:40:37 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Tutti)

Primena mano mamą , dar tik reiktų dadėt , kad jei ne dabar tai pradeda kojom trypt...
Nors šeip ir visi kiti puikiai tinka

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-07-30, 10:45:47 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Geras - prajuokinai - manau, kad mamos bent kol kas Tavo šeimynai tikrai nuolat reikia...ir visų kitų dalykų...

cia as apie valdzios organa-seima,o šeima irgi panasei,tai irgi tinka lol
Quote (stebėtoja)
Primena mano mamą , dar tik reiktų dadėt , kad jei ne dabar tai pradeda kojom trypt...
Nors šeip ir visi kiti puikiai tinka

kaip sako ir bloguos dalykuos su jumoru linksmiau

Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Keičiam save (Protingoj galvoj - tik pozityvios mintys)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp