Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Pasitikėjimas savimi (Ar pasitikite savimi?)
Pasitikėjimas savimi
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-06, 20:17:47 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ar pasitikite savimi? Kaip "dirbate" su savimi, jei jaučiate, kad prarandate pasitikėjimą savimi?

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-03-06, 21:13:30 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Dažniausiai pasitikiu savimi, bet būna visko gyvenime agent

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-07, 10:00:04 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Man atrodo, kad aš jo irgi turiu, bet kai ima nesisekti - tada imu panikuoti ir graužti save, kad nieko dorai padaryti nesugebu.

ciklomenas Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-08, 19:24:31 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-28
žinutės: 653

dovanėlės: 7
Aš lb mėgstu dėl daugybės dalykų tartis su artimaisiais. Taip yra gal būt todėl, kad esu svarstyklės. Tai tariuosi, svarstau... BET vos ateina laikas rimtiems apsisprendimams, mano viduje lyg kas įsitempia ir jau jokių svarstymų. Tada lb savimi pasitikiu. Varau net galvą užkėlus ir niekam neleidžiu savęs išmušt iš vėžių.

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-08, 19:46:14 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Manyciau pakankamai pasitikiu,jei suabejoju atsiremiu i antraja puse hug

Vakaruška Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-09, 10:18:07 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
pasitikejimo pakanka, bet buna situaciju kai pritruksta jo dontknow , tuomet imu svarstyt, patarimu klaust artimuju. Bet dazniausiai ka pati nusprendziu taip ir padarau yes

ciklomenas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 13:12:43 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

Quote (Vakaruska)
pasitikejimo pakanka, bet buna situaciju kai pritruksta jo dontknow , tuomet imu svarstyt, patarimu klaust artimuju. Bet dazniausiai ka pati nusprendziu taip ir padarau yes

Man atrodo šiuo dalyku mes labai panašios flowers
Quote (Puikutė)
visai nebepasitikiu.
po nėštumo likau stora ir ko gero šiek tiek užsisėdėjusi namie

Aš irgi tokia pat. Dar tik penkis kg numečiau. Bet tu atkreipk dėmesį, kad storesni žmonės gražesni- mažiau raukšlių veide, kakle, akys švyti gyvenimo pilnatve...Todėl gyvenk aktyviai ir nesislapstyk nuo gyvenimo.
Aišku gali ir turėtum siekti mažinti kūno svorį. Aš lb noriuiu suplonėt. Ir tam turiu tris konkrečias priežastis - dėl sveikatos, dėl savo vaikų (jiems smagiau prieš draugus, kai mama plona ir, tipo, jauna) dėl savo mokinių (jie didžiuojasi, kai jų mokytoja "gražesnė už kitas")
Gal ir paika tai, ką parašiau, bet aš taip galvoju idea

xxx Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 14:00:44 | Nr. # 8
Removed

kad veidas be raukšlių, pritariu. bet kad jis ir didesnis, putlesnis duel

per nėštumą priaugau 35 kg. kol maitinau, tai svoris krito po trupučiuką, o nustojus maitint 5 kg. priaugo death

balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-16, 15:46:31 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (ciklomenas)
storesni žmonės gražesni- mažiau raukšlių veide, kakle,
prisijuokiau ok2 lol
Quote (Puikutė)

nesijaudink ir saves taip negrausk,negi dabar operacija darysies as irgi stora,bet ka darysi(nors nestumas niekuo detas,dabar kudesne nei pries pastojima,nors iki kudos dar daug numesti reiktu)sako stambus zmones linksmesni biggrin

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 10:35:23 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Puikutė)
visai nebepasitikiu.

Pabandyk save pakeisti, turėdama laisvesnę minutę pabandyk sportuoti, domėtis kažkuo, kas Tau padėtų atgauti pasitikėjimą savimi...Skirk laiko tik sau. Puoškis, pasidažyk, juk net apkūni moteris gali būti labai graži, stilingai apsirengusi...Patikėk viską galima pakeisti. Tik reikia DIDELIO NORO - PASIKEISTI...Lengva nebus, bet verta pabandyti....

ciklomenas Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 13:04:16 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

Quote (Jurgute)
Pabandyk save pakeisti, turėdama laisvesnę minutę pabandyk sportuoti, domėtis kažkuo, kas Tau padėtų atgauti pasitikėjimą savimi...Skirk laiko tik sau. Puoškis, pasidažyk, juk net apkūni moteris gali būti labai graži, stilingai apsirengusi...Patikėk viską galima pakeisti. Tik reikia DIDELIO NORO - PASIKEISTI...Lengva nebus, bet verta pabandyti...

agree

xxx Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 13:57:38 | Nr. # 12
Removed

turėdama laisvesnę minutę aš ilsiuos. nuo žaislų rinkimo, košės virimo,zirzimo, žaidimų....
dažytis, pasidažau kartais. nes įprastai krem pudra nutepa baltą sūnaus kepurę, o padažytos lūpos labai vilioja mažojo pirštukus ir dantukus hug , pasipuošimas irgi dažnai baigiasi pačiu švelniausiu varškėtų pamylavimu, arba sausainėtų pirštukų žymėmis. o stilingai rengtis tikrai kainuoja confused

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 15:28:42 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Puikutė)
stilingai rengtis tikrai kainuoja confused

netikiu tuo...reikia tik fantazijos...ir iš senų rūbų galima kažką naujo sukurpt...

Manau, kad neteisingai mąstai, turi nepamiršti, jog esi MOTERIS, ne tik MAMA. Kartais nesuprantu tų, kurios visą savo laiką ir dėmesį atiduoda vaikams ir tikrąja to žodžio prasme virsta mamkom,aš bent jau jas tada įsivaizduoju kaip nusivylusią namų šeimininkę su bigudi ir frotiniu chalatu...Nenoriu nieko įžeisti...
Paklausk savęs, negi prieš gimdydama ir visą save atiduodama vaikams tokia buvai? Ar manai, kad dabar jei vis dar būtum netekėjusi, tokioj savo būsenoj galėtum sužavėti savo vyrą? Prisimink kokia buvai tada, kai jį sutikai. Manau, kad tikrai buvai žavi mergina, tik dabar ta žavi mergina kažkur giliai tūno...Susigrąžink ją...ir būsi laiminga ir patenkinta savimi. Palaikau Tave. smile

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 15:30:33 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Puikutė)
turėdama laisvesnę minutę aš ilsiuos. nuo žaislų rinkimo, košės virimo,zirzimo, žaidimų....
dažytis, pasidažau kartais. nes įprastai krem pudra nutepa baltą sūnaus kepurę, o padažytos lūpos labai vilioja mažojo pirštukus ir dantukus , pasipuošimas irgi dažnai baigiasi pačiu švelniausiu varškėtų pamylavimu, arba sausainėtų pirštukų žymėmis. o stilingai rengtis tikrai kainuoja

Dabar siulyciau tiesiog islaukt,svarbiausiai pailsek,nes pervargus mama irgi nieko gero,nors ir grazi eyes .O veliau ir pasitemsi wink

xxx Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 15:39:41 | Nr. # 15
Removed

Quote (Jurgute)
netikiu tuo...reikia tik fantazijos...ir iš senų rūbų galima kažką naujo sukurpt...
Manau, kad neteisingai mąstai, turi nepamiršti, jog esi MOTERIS, ne tik MAMA. Kartais nesuprantu tų, kurios visą savo laiką ir dėmesį atiduoda vaikams ir tikrąja to žodžio prasme virsta mamkom,aš bent jau jas tada įsivaizduoju kaip nusivylusią namų šeimininkę su bigudi ir frotiniu chalatu...Nenoriu nieko įžeisti...
Paklausk savęs, negi prieš gimdydama ir visą save atiduodama vaikams tokia buvai? Ar manai, kad dabar jei vis dar būtum netekėjusi, tokioj savo būsenoj galėtum sužavėti savo vyrą? Prisimink kokia buvai tada, kai jį sutikai. Manau, kad tikrai buvai žavi mergina, tik dabar ta žavi mergina kažkur giliai tūno...Susigrąžink ją...ir būsi laiminga ir patenkinta savimi. Palaikau Tave.

pirma reikia į tuos senus rūbus įtilpti 1tooth

aš gal ir esu tavo įsivaizduojama mama, bet dėl to kaifuoju. man patinka ja būti. vaikas vienas ir nepakeičiamas, o vyrų gali būti daug. nors, mano vyrui sakė patinku aš ir būdama mama.

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 15:45:47 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Jurgute)
Manau, kad neteisingai mąstai, turi nepamiršti, jog esi MOTERIS, ne tik MAMA. Kartais nesuprantu tų, kurios visą savo laiką ir dėmesį atiduoda vaikams ir tikrąja to žodžio prasme virsta mamkom,aš bent jau jas tada įsivaizduoju kaip nusivylusią namų šeimininkę su bigudi ir frotiniu chalatu...

nenoriu uzgaut,bet kai gimsta vaikuciai jie savaip musu dienele sutvarko,su pirmu as viska pasidirbdavau,o vat antras reiklesnis,pirma menesi nuo pilvuko diegliu dziaugdavausi kat i dusa nusipraust spedavau,tai buvo kosmaras badevil dabar padetis geresne,nes maziukas jau paaugo,ir maziau triuksmauja ma
Quote (Jurgute)
kaip nusivylusią namų šeimininkę su bigudi ir frotiniu chalatu...

taip neteko rengtis,tiesiog patigi bliuskyte,bridziukai,ir plaukai patogiai suristi(nes dabar nuo maitinimo slinkt pradejo-dar vienas su vaikuciais susijes malonumas)Kadangi turiu du dziaugsmelius turiu ir daugiau tvarkytis,maisteliu pagamint,tad uzsemimu sociai,dar istisai kambariai tvarkomi.O pasitempiu kai sveciuos ar pasivaiksciot iseinam,bet nevisada pasidzyt suspeju,nieko nepadarysi,paaugs vel kasdien pries veidrodi pasimaivysiu eyes bet uztat kuo daugiau su vaiku uzsiimi tuo jis sparciau vystos,o tai man kol kas l.svarbu ma

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 15:53:22 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Puikutė)
pirma reikia į tuos senus rūbus įtilpti
mano irgi prie siuvimo masinos guli,nes neturiu kada pasitaisyt,apimtys kitaip issideste lol

ciklomenas Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-17, 16:57:39 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

Quote (Puikutė)
nes įprastai krem pudra nutepa baltą sūnaus kepurę, o padažytos lūpos labai vilioja mažojo pirštukus ir dantukus hug , pasipuošimas irgi dažnai baigiasi pačiu švelniausiu varškėtų pamylavimu, arba sausainėtų pirštukų žymėmis.

Bet gi tu tikra poetė agent idea Ir atrodo, kad visi mamytės "nepatogumai" lb žavūs... Skaitau ir gėriuosi ok2

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 07:05:58 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Puikutė)
aš gal ir esu tavo įsivaizduojama mama, bet dėl to kaifuoju. man patinka ja būti. vaikas vienas ir nepakeičiamas, o vyrų gali būti daug. nors, mano vyrui sakė patinku aš ir būdama mama.

Kaip suprantu užvirė diskusija...Aš nesu nusiteikusi prieš vaikus, ar meilę jiems, bet visko reikia su saiku...Mane kiek nustebino "vyrų gali būti daug" - gali, bet ar to norėtum? Kai skiriasi žmonės - skausmas ne tik suaugusiems, bet ir trauma vaikams. Nelinkėčiau to, tiesiog ta mintis savaime išsirutuliojo iš to Tavo sakinio. Aš vertinu tai ką turiu greta ir tikrai nenorėčiau kažko kito šalia.

Quote (balandiene)
taip neteko rengtis,tiesiog patigi bliuskyte,bridziukai,ir plaukai patogiai suristi(nes dabar nuo maitinimo slinkt pradejo-dar vienas su vaikuciais susijes malonumas)Kadangi turiu du dziaugsmelius turiu ir daugiau tvarkytis,maisteliu pagamint,tad uzsemimu sociai,dar istisai kambariai tvarkomi.O pasitempiu kai sveciuos ar pasivaiksciot iseinam,bet nevisada pasidzyt suspeju,nieko nepadarysi,paaugs vel kasdien pries veidrodi pasimaivysiu bet uztat kuo daugiau su vaiku uzsiimi tuo jis sparciau vystos,o tai man kol kas l.svarbu

Aš net ir nepagalvojau apie Tave, tiesiog man iškilo vaizdinys su naminiu chalatu ir bigudi. Manau, kad Tave iš naminių rūpesčių gali ir vyras vaduoti, pabūti su vaikais, kad galėtum kažkur išbėgti pas draugę valandžiukei atsiplaiduoti...

Žinutę redagavo Jurgute - Trečiadienis, 2009-03-18, 07:07:01

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:24:16 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Jurgute)
Tave iš naminių rūpesčių gali ir vyras vaduoti,
ir vaduoja,bet ir jis turi vyrisku uzsemimu,malkos,masinos taisymas ir tt,neistisai gi buna sale,kaip buna padeda
Quote (Jurgute)
kad galėtum kažkur išbėgti pas draugę valandžiukei atsiplaiduoti...

o vat su valandziukem,dar reike palaukt,nes musu Nojukas nepilnai kas dvi val valgo ir vis manes pageidauje,toks jau vaikelis paaugs ras kitokiu uzsiemimu,pas draugus mes kartu vaziuojam,tai ilgiau pasibunam.Linkiu ir tau leliuko,pamatysi kad vaikiukas turi savo charakteri ir savaip mus valdo wink as ir sakiau kad mane nevaldys(vaikelis),bet antras savaip nusprende happy
Quote (Jurgute)
Mane kiek nustebino "vyrų gali būti daug" - gali, bet ar to norėtum?

tu puikutes nesupratai,matai ka raso
Quote (Puikutė)
nors, mano vyrui sakė patinku aš ir būdama mama

Quote (Jurgute)
Kai skiriasi žmonės - skausmas ne tik suaugusiems, bet ir trauma vaikams. Nelinkėčiau to, tiesiog ta mintis savaime išsirutuliojo iš to Tavo sakinio.

tiesiog Jurgut neprimk visu issakytu zodziu uz gryna wink

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:30:25 | Nr. # 21
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ne, neprimsiu tų žodžių už gryną, tiesiog pasvarsčiau ir viskas.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:31:54 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Visi gyvenam pagal savo supratimą. Gali paskaityti, pasvarstyti - bet svetimos nuomonės nepriimti, jei ji Tau nepriimtina. Tikiuosi, kad nieko neįžeidžiau...

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 10:37:19 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Jurgute)
Visi gyvenam pagal savo supratimą. Gali paskaityti, pasvarstyti - bet svetimos nuomonės nepriimti, jei ji Tau nepriimtina. Tikiuosi, kad nieko neįžeidžiau...

taip visi ir daro wink tik kartais kai ilgai skaitai ta pacia minti,bandai iskaityti kanors tarp eiluciu...

ciklomenas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-18, 17:03:43 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

Quote (Puikutė)
visai nebepasitikiu.

APSKRITAI POGIMDYVINIS PERIODAS SUNKUS LAIKOTARPIS. Atrodo viskas kaip ir gerai, bet kažkas kaip ir negerai.ir rūbai netinka, bet kitų nesinori, ir laiko maža, bet kitiems vaikiuko palikt nesinori, ir išeit kur nors būtų gerai, bet nežinai pro kurias duris ir į paprasčiausią parduotuvę įeit... Savijauta nenusakoma.. Bent jau man taip buvo

Vėja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-03-19, 07:38:42 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
aip visi ir daro tik kartais kai ilgai skaitai ta pacia minti,bandai iskaityti kanors tarp eiluciu...

Tuo ir skiriasi bendravimas akis į akį ir internetu...Internete matai tik žodžius, o gyvai bendraudamas matai žmogaus emocijas...Kartais tos eilutės nieko nepasako...kartais jos būna "užmaskuotos"...

Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Pasitikėjimas savimi (Ar pasitikite savimi?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp