Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Mirčiai į akis (Jei jums gydytojai nustatė mirtiną diagnozę....)
Mirčiai į akis
arija Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-06-20, 13:51:55 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
dont tema, gal ir liūdna, bet pasvarstom, ką kiekvienas iš mūsų darytų, jei vat netikėtai sužinom apie greit užklupsiančią mus mirtį? dontknow

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-06-20, 18:35:19 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (arija)
sužinom apie greit užklupsiančią mus mirtį?

Net nežinau, kaip elgčiausi, nes paniškai bijau mirties, tiesiog paniškai wow2 .....

Vakaruška Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-06-20, 19:26:23 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-02
žinutės: 5179

vieta: Smaragdo sala
vaikai: Tikrai bus
dovanėlės: 37
Quote (arija)
jei vat netikėtai sužinom apie greit užklupsiančią mus mirtį

nelabai isivaizduoju ka daryciau jei suzinociau kad sergu, manau pirmiausiai uzsidaryciau savyje kol susitaikyciau su ta mintim, nors kazkaip mirti nebijau, bet ne kasdien suzinai tokia naujiena. veliau stengciausi viska padaryti, patirti ko galeciau nespeti. pasistengciau kad tos dienos butu laimingos man ir mano brangiems zmonem

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-06-20, 19:36:45 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

Man prieš du gal metus daktarė ( neišmanėlė bang ),pasakė: tau džiova, mesk mokslus, nes mažiausiai metus ar pusę teks gulėti ligoninėse visokiose ir pan. tai apsiverkiau ir išlėkiau iš kabineto, praraudojau visą kelią iki namų, maniškis vis klausė kas man, o aš neiveikiau pasakyti. Kai pasakiau jis liepe kreiptis pas kitą daktarę, o ne pulti į paniką, po tyrimų paaiškėjo, kad lėtinis plaučių uždegimas tik ir viskas, bet reakcija buvo didelė, tai net nežinau kaip elgčiausi išgirdus tokią žinią... dontknow

Žinutę redagavo Odeta - Šeštadienis, 2009-06-20, 19:37:25

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-06-20, 23:34:59 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vakaruška)
pasistengciau kad tos dienos butu laimingos man ir mano brangiems zmonem

pradzioj butu tikrai sokas,bet turbut del vaiku isgyvanciau savy ir verkciau jiems nematant tok jau mano budas saugau savo mylimukus,gal dar paaiskinciau,kad mamyte serga,net nezinau,o paskui daryciau kaip Vakares citatoj

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-06-20, 23:58:20 | Nr. # 6
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Odeta)
Man prieš du gal metus daktarė ( neišmanėlė ),pasakė: tau džiova, mesk mokslus, nes mažiausiai metus ar pusę teks gulėti ligoninėse visokiose ir pan. tai apsiverkiau ir išlėkiau iš kabineto, praraudojau visą kelią iki namų, maniškis vis klausė kas man, o aš neiveikiau pasakyti. Kai pasakiau jis liepe kreiptis pas kitą daktarę, o ne pulti į paniką, po tyrimų paaiškėjo, kad lėtinis plaučių uždegimas tik ir viskas, bet reakcija buvo didelė, tai net nežinau kaip elgčiausi išgirdus tokią žinią...

Odeta, kaip baisu... Tokią "daktarę" sušaudyti maža boxing Gerai, kad nors viskas gerai baigės agree

arija Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-06-21, 06:12:11 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (Odeta)
Man prieš du gal metus daktarė

Oje tikrai, kad viskas gerai baigės angel
Aš paskutines dienikes stengčiaus linksmai praleist (kad mane visi linksmą atsimintu) biggrin , padaryt ko dar niekada nebuvau dariusi (kad būnant ten nesigailėt)

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-06-21, 09:37:01 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
,pasakė: tau džiova, mesk mokslus, nes mažiausiai metus ar pusę teks gulėti ligoninėse visokiose ir pan.

dievazi kuku kuku as dar paskui buciau tokiai nuejus ir pasakius kad ji tegul zmoniu negazdina ir specialybe pasikeicia,neaisku kiek zmoniu gyvenimu jau sugriovus,labai neatsakingai elges smash

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-06-21, 20:42:55 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

Quote (Tinakris)
Odeta, kaip baisu... Tokią "daktarę" sušaudyti maža Gerai, kad nors viskas gerai baigės

Quote (arija)
Oje tikrai, kad viskas gerai baigės

cheek cheek

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-06-23, 08:24:41 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Sunku įsivaizduoti tokius jausmus, tačiau ko gero, jei tik turėčiau jėgų ir nors šiek tiek laiko daryčiau viską, ko paprastai nedarau ar atidėlioju...iki kol baigsis baimės...ir žinoma, norėčiau, kad artimieji būtų šalia...

minimi Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-06-23, 11:34:42 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
as net nenoriu galvot apie mirti,o siaip noreciau kartu su vyreliu sulaukti senatves,dar noreciau tapti mociute..visada galvoju kad zmogus turi ne viena gyvenima,viena siela pakyla,o kita gyvybe uzsimezga..

Odeta Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-06-23, 19:42:49 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

Quote (minimi)
visada galvoju kad zmogus turi ne viena gyvenima,viena siela pakyla,o kita gyvybe uzsimezga..

Aš ir taip galvoju, bandau tikėti, bet gal iš baimes, kad kažkada viskas baigsis ir bus amžina nebūtis, tamsa... Žiauru...

Misle Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-06-24, 17:25:36 | Nr. # 13
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
dovanėlės: 2
Nežinau kas būtu, kaip elgčiaus, bet tikriausiai pradžioje nesuvokčiau ką pasakė, o kai suvokčiau tai tikriausiai kraustyčiaus iš proto, o gal anaip tol stengčiaus susitvardyti ir padaryti kuo daugiau, nežinau.. dontknow

Vakaruška Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-02-12, 23:25:53 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

Pirma reakcija sokas ir nenoras nieko daugiau girdet, pasislepimas nuo visko zmoniu, klausimu.

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-02-13, 17:23:52 | Nr. # 15
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vakaruška)
Pirma reakcija sokas ir nenoras nieko daugiau girdet, pasislepimas nuo visko zmoniu, klausimu.

Tik netaktiški žmonės užduoda klausimus ...Likusieji patys laukia kada jau galėsi pasipasakoti ...atsiriboti nereikėtų , nes tik artimieji jų stiprybė padeda išgyventi labai sunkiomis minutėmis , nereikėtų slėptis vieniems su savo skausmu , nes tada skausmas atrodo toks didelis baisus ...
tokiais atvejais linkiu didelės drąsos ir stiprybės ir svarbiausia artimųjų meilės ir neniukabinti nosies flowers

rupuzokas Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-06-18, 23:16:54 | Nr. # 16
klubo narys (-ė)

nuo: 2009-06-04
žinutės: 159

dovanėlės: 3
baisiausia yra ne tai ka suzinai is daktaru bet tai kad tuo metu esi vienas ir niekam nereikalingas,net brangiausiam zmogui nt taves nusispjaut.bet gal ir gerai,nbes tuo metu skaudes tik tau vienam,o ne tavo brangiam zmogui.isgordau tai ko nenorejau girdet dar artimiausius bent 20 metu,bet gyvenimas toks,pasiima viska .ir nesigailiu to ka turejau,kad nugyvenau,ka jauciau ,ka mylejau. o toliau bus kaip bus.tik zinau viena,kad tokiomis akimirkomis gyvenimas tampa neikainojama vertybe,tdl linkiu visiems gerbt ir mylet vienas kita nes nezinai kada bus ta paskutine diena....nes gali nebesopeti pasakyti zodziu myliu.o as MYLIU...greiciausiai arba sudie arba ate,nes nebebus galimybiu ir reikalo jau.aciu uz pakantuma,kazkam uz meile,kazkam uz neapykanta o kazkam siaip aciu...gailiuos ti8k vieno kad taip ir neturiu Urtes...kad dar daug ko nespejau,bet likimas toks koks yra,atrodo aplink pilna valkatu,galetu juos baust,bet baudzia kitus,matyt buvo uz ka....

stebėtoja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-06-19, 09:46:44 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

rupuzokas, stiprybės tau flowers
Quote (rupuzokas)
tuo metu esi vienas ir niekam nereikalingas,net brangiausiam zmogui nt taves nusispjaut.

patikėk tikrai ne nusispjaut , bet juk kai artimas žmogus sužino tai...nežinai kaip reaguoti , nežinai ką sakyti , tiesiog jautiesi ne mažiau bejėgis
.Dažniausia būna taip , kad pačios ligos mes bijom mažiau , nei jos diagnozės .Šokas ,pyktis visam pasauliui , svarstymai ar taip teisinga ir klausimas kodėl ? už ką man ? ir baimė didžiulė baimė .... vėliau prasidės visko neigimas , mat protas ieškos logiško ir tau vienam tinkamo atsakymo : gal suklydo ? Reikia būti stipriam , nepasiduoti ...
todėl nepulk vertinti visko labai pesimistiškai daug ligų yra išgydomos arba apgydomos taip , kad žmogus gali dar gyventi ir susilaukti vaikų , kartais anukų ...Nedaryk skubotų sprendimų , galbūt tu dar turėsi šansą . Dar kartą linkiu tau daug drąsos , stiprybės , sveikatos ir labai labai tikiuosi , kad viskas bus gerai .

Vakaruška Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-06-19, 09:51:17 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

rupuzokas, .................

Ritaka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-07-09, 10:38:22 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 3076

vaikai: du berniukai ir dukrytė
dovanėlės: 22
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
rupuzokas, tikrai nenuleisk rankų,gyvenimas yra keistas dalykas,ir jame pilna įvairiausių stebuklų-didesnių,mažesnių.......Linkiu,kad stebuklas aplankytų ir tavo namus cheek

Forumas » Laisvalaikis » Kertelė sielai » Mirčiai į akis (Jei jums gydytojai nustatė mirtiną diagnozę....)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp