Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumas » Gyvenimo būdas » Grožis » Piliulės norint sulieknėti (LiDa)
Piliulės norint sulieknėti
magija Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-13, 23:57:42 | Nr. # 1
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-10-13
žinutės: 46

vieta: Klv
vaikai: 3 vaikuciai :)
dovanėlės: 0
ar bandete sias piliules...ar padejo?koks salutinis poveikis pasireiske?kiek kilogramu numetete?

as vartojau,man patiko ir padejo...atsikraciau 10 kg.dabar darau pertrauka...ir vel pradesiu nuo lapkricio pabaigos...kad Kaledom buciau grazi ...
galiu pasigirti,kad nei vienas numestas kg.nesugryzo...nors vartoti jas baigiau dar birzelio menesi ...salutiniu reiskiniu taip pat nebuvo...labai dziaugiuosi,kad radau si stebukla...

nors pradeti vartoti tikrai bijojau,buvau prisiskaiciusi oooo kokiu atsiliepimu...tris dienas galvojau ar jau pradeti ar is viso nevartoti...bet isdrysau ir likau patenkinta...

tai ne reklaminis pasisakymas...tiesiog noras isgirsti kitu nuomone apie sias piliules... wink

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 13:21:28 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Aš tai nesu bandžiusi jokių piliulių, kad numesčiau svorį wink Nevartojau, nes nebuvo reikalo - esu normalaus kūno sudėjimo biggrin Bet vistiek įdomu, kaip jos veikia? Gal kada ir prireiks man jų wink Kokia jų kaina?

gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 13:35:44 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-02
žinutės: 732

dovanėlės: 4
laimėjimai:
Oi,su LiDa jau tikrai geros sveikatos nelauk sad Jau geriau Reduktilis.magija,neisižeisk kad taip parašiau,bet čia ne aš susigalvojau.Daktarų patvirtinta wink

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 13:38:10 | Nr. # 4
administratorė

O kaip tos piliulės veikia? Nesinori valgyti ar valgai viską ir lieknėji? biggrin

gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 13:39:51 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Jos malšiną norą valgyti.Aišku pradžioj reikia ir pačiam pasistengti,kam sunku yra atsispirti smile

magija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:16:30 | Nr. # 6
klubo narys (-ė)

Quote (Tinakris)
Kokia jų kaina?

kaina apie 80lt...

Quote (Tinakris)
O kaip tos piliulės veikia?

mazai valgai ir tiek... smile

Quote (gustyte)
Jau geriau Reduktilis.magija,neisižeisk kad taip parašiau,bet čia ne aš susigalvojau.Daktarų patvirtinta

oi,ne,jokiu isizeidinejimu ir negali buti..paprasciausiai zmogus renkasi pats ir niekas negali niekam nurodineti...kai nebera jokios iseities,pasirenki tai kas kenkia sveikatai,bet is kitos puses juk antsvoris jos irgi neprideda...o ko del grozio nepadarysi smile
beje,REDUKTILIS,yra lygiai tas pats,tik mazesnemis dozemis nei LiDa... nei vienas nei kitas sveikatos neprideda...bet man nieko neatsitiko...pradejau vartot geguzes 3,baigiau birzelio pradzioje,iki siol piu piu piu ,jokiu nesklandumu susijusiu su sveikata nebuvo...ir labai tikiuosi,kad nebus...kursa kartosiu...dabar leidziu savo organizmui pailseti...ir imsiuosi dar vieno kurso...tikiuosi kiti 10 kg. taip pat visai nesunkiai nutirps...o tuomet griebsiuosi ir trecio kurso...kai atsikratysiu is viso 30 kg.busiu patenkinta ir laiminga biggrin

kas neturejo antsvorio tokio baisulinio kaip as,gali kartoti savo teorijas apie kenkima sveikatai...bet normalio kuno sudejimo moteriskes,pabandykite su savimi pasinesioti tuos nereikalingus 30 kg.ir suprasite ,kad zmones ryztasi dar ne tam...

visoms sveikatos wink tikiuosi karo nesukelsiu sukurusi sia tema moder wacko tolerantiskumo,moteriskes agree

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:20:40 | Nr. # 7
administratorė

Quote (magija)
kaina apie 80lt...

Čia mėnesiui?

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:22:33 | Nr. # 8
administratorė

Quote (magija)
tikiuosi karo nesukelsiu sukurusi sia tema

Nemanau wink Labai gera ir naudinga temelė agree

magija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:25:28 | Nr. # 9
klubo narys (-ė)

Quote (Tinakris)
Čia mėnesiui?

taip... happy visai nebrangiai kai duoda toki efekta..REDUKTILIS dvigubai brangesnis...

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:35:33 | Nr. # 10
administratorė

Jei kam įdomu, čia informacinis lapelis "Li Da"

MAISTO PAPILDAS
KAPSULES "LI DA"
Sudėtis: liucernos (Alfalfa), valgomojo grybo Polyporus fungus Poria Cocos, raudonųjų dumblių Rhodymenia Palmata, arbūzo, meliono, moliūgo, mandarino, saldžiųjų bulvių (Lpomoea Batatas) milteliai, sojos želatina
Dozavimas: Vieną kartą dienoje rytais po 1 kapsulę 30 min. prieš valgį
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės
Nevartoti nėščioms bei maitinančioms krūtimi; esant padidėjusiam jautrumui papildo sudėtinėms dalims
Įpakavimas: 30 kapsulių po 350 mg (5 lapeliai po 6 kapsules) dėžutėje
Galiojimo laikas: 2 metai
Pagaminimo data: Nurodyta dėžutės apačioje
Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje
Gamintojas: Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd, Address: No 372 West Renmin Road, Nation-Class Economic and Technological Development Zone Kunming, Yunnan, PR Kinija
Nėra maisto pakaitalas pagal HN17:2003

http://www.vaistai.lt/index.p....=639e71

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:41:41 | Nr. # 11
administratorė

Dar radau straipsniuką apie šias piliules wink

http://www.veidas.lt/lt/leidinys.full/455db6d249dff

---------

O čia dar radau surprised

Ar tikrai vaistai LIDA kenkia sveikatai? Ir kuo? Ar tikrai jie veiksmingi? Ačiū.
2008-03-20

LiDa yra ne vaistas, o maisto papildas, kuriame yra didelė dozė sibutramino, vaistinės medžiagos įeinančios į receptinio vaisto Reductil (registruoto Lietuvoje) sudėtį, dvigubai didesnė negu šiame vaistiniame preparate, todėl šis maisto papildas, turintis vaistinės medžiagos, apie kurią gamintojai neskelbia, ES šalyse uždraustas, o Lietuvoje neregistruotas, taigi jo platinti, pardavinėti ir vartoti negalima.

Vaistų saugumo ir informacijos skyrius

http://www.vvkt.is.lt/index.php?1296112488

magija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 14:53:27 | Nr. # 12
klubo narys (-ė)

Quote (Tinakris)
jo platinti, pardavinėti ir vartoti negalima.

taip,jie yra nelegalus wacko

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 15:02:56 | Nr. # 13
administratorė

Quote (magija)
taip,jie yra nelegalus

O kur jų galima gauti? ponder

jammin Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 15:50:33 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-03
žinutės: 432

vieta: VILNIUS
vaikai: Dar bus :)
O kam tos piliules? smile jos irgi stebuklu nedaro wink reikia daug noro ir naturaliai sulieknesit smile

magija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 15:52:07 | Nr. # 15
klubo narys (-ė)

Quote (Tinakris)
O kur jų galima gauti?

skelbimuose,internete,irasai LiDa ir ismeta daugybe variantu...pasirenki kuris patinka... wink siulo ne tik LiDa,bet ir dar daugybe,nelegaliu papildu... dry

Viktorija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 17:48:52 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

nuo: 2008-09-04
žinutės: 540

vieta: Šiauliai
dovanėlės: 2
nevartoju jokiu piliuliu, nors ir norėčiau atsikratyti koki 15 kg, bet galvoju gal kitaip galima juos numesti. Nors zinau, kad ir tie patys daktarai vartoja liekninimo piliules wink , bet ne LiDa

gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 19:12:05 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Sėkmės tau,magija.O svarbiausiai sveikatos wink

Viza Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-11-03, 07:23:46 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
dovanėlės: 1
Tikrai noreciau numest svorio ne viena kg . Nors kazkaip ziuriu daugaiau komplimentu gauinu dabar negu anksciau . Nes kada as lieknesne buvau tai mano veidas labai sukrenta sad . Bet apie jokius preparatus negalvoju ,jei pati neuzsibresi tikslo ,nerasi savi valios ,tai nepades jokie preparatai . O apie lida tai nenoreciau net pagalvot ,kad ja vartot wink

pasakele Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-04, 15:30:19 | Nr. # 19
naujokas (-ė)

nuo: 2008-11-03
žinutės: 15

vieta: Kaunas
vaikai: Mantas
O as labai net uzsimaniau juos isbandyti, reikes pabandyti paieskoti.
Tik mane labai tas ju nelegalus pirkimas trikdo wacko

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-11-04, 15:33:27 | Nr. # 20
administratorė

Quote (pasakele)
Tik mane labai tas ju nelegalus pirkimas trikdo

Iš tiesų, baisiai skamba - nelegalu surprised O gal ne veltui? wink

Laurituke Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-11-28, 23:11:48 | Nr. # 21
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-08-25
žinutės: 240

vieta: Šiauliai
vaikai: Airidukas 2007-09-13
dovanėlės: 1
Vartojau po gimdymo,paskui dariau pertrauką ir dabar vartoju šalutinio poveikio nėra bent man,kitom tai ten būna ir širdis tabaluojasi ir rankos dreba ,man jos gerai apimtys sumažėjo,pilvas pakrito,rurikė sumažėjo įpatingai ant rūbų pajaučiau ura

jolanta255 Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-11-28, 23:34:42 | Nr. # 22
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-22
žinutės: 85

vieta: KLAIPĖDA
vaikai: Ilja 2007-03-29
sad

kas neturejo antsvorio tokio baisulinio kaip as,gali kartoti savo teorijas apie kenkima sveikatai...bet normalio kuno sudejimo moteriskes,pabandykite su savimi pasinesioti tuos nereikalingus 30 kg.ir suprasite ,kad zmones ryztasi dar ne tam...

--------------------------------------------------------------------------------
turiu virsvori didesni nei tavo pas mane jo 40 kg geriau reduktili tai tiek patyriau kad prisiminus bloga darosi sad taip svoris krito gincitis del to negaliu bet sveikatele oi oi oi uzpuole depresija, suslubavo atmintis ir kai kreipiausi i gyditoja pagalbos ji pasake kad tai reduktilio salutiniai poveikiai tik nesuprantu kur ji buvo pries israsant siuos vaistus todel apie lida ir pagalvoti bijau nes girdejau kad ji gali sukelti dar daugiau salutiniu poveikiu

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-03, 16:47:15 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kažkada per TV rodė, apie visokias liekninamąsias piliules - žiauru. Į jų sudėtį įeina kirmėlių kiaušinėliai, kurie patekę į žarnyną malšina alkio jausmą. Vien apie tai pagalvojus, man skrandis susitrauktų ir nereikėtų jokių liekninamųjų. Žinoma, kiekvienas rengasi būdus kaip jam atsikratyti viršsvorio - pirmiausia, ko gero derinčiau maistą ir sportą, o tik paskui ieškočiau tablečių... ohno

stebėtoja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-04, 16:48:56 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

mano draugė sulieknėjo , o po to keikė save , vien dėl to , kad metus laiko temperatūra buvo 37,4 ir niekas sunormalizuot jos neįstengė, niekas nežinojo nuo ko mat , kad gėrė tabletes niekam nesakė....susigadino sveikatą , o dabar graužia nagus , o buvo linksma smagi storuliukė tongue

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-04, 17:55:57 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, kai tokia temperatūra sako, jog tai paprastai uždegimo požymiai...Nors man tai kažkas panašaus buvo, kai dirbau ir patyriau didelį stresą. Visi požymiai tarsi peršalimo, temperatūra irgi laikėsi, bet niekas nenustatė priežasties...Viskas prapuolė, kai išėjau, tiksliau "išėdė" iš to darbo...Ir, ačiū Dievui...

Žinutę redagavo Vėja - Trečiadienis, 2009-11-04, 17:58:22

Forumas » Gyvenimo būdas » Grožis » Piliulės norint sulieknėti (LiDa)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp