Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gyvenimo būdas » Grožis » Dantų priežiūra po balinimo (nežinojimas būna skausmingas...)
Dantų priežiūra po balinimo
didyle Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-23, 16:55:54 | Nr. # 1
naujokas (-ė)

nuo: 2009-04-21
žinutės: 13

vieta: Vilnius
vaikai: 1
dovanėlės: 3
roll Sveikučiai,
Noriu tokiu dalykeliu pasidalinti, dantuku priežiura po balinimo.
Pirmiausia istorija: bendradarbe isidejo implanta ir jai patare pasibalinti pas sideraviciu klinikoj dantis, kad sutaptu implanto ir jos dantu atspalvis, ji taip ir padare, susimokejo arti 1000 lt uz ta balinima, bet viskas ok, spalva labai gera, jokiu ten dantu jautrumu, zodziu kokybiskai ir graziai. o po to jai biskiuka patino dantenos ir kitas stomatologas patare burna paskalauti skalikliu ir patare eludril kuku , nes tipo geras. ir tada tas eludril jai nudaze rudai tuos neseniai isbalintus dantis.. va kaip... apie tarpdancius ir palei dantenas, man atrodo kad jis dazo ten, kur nevisiskai idealiai dantys isvalyti. o kas jau taip idealiai juos isvalo? jai atrode, kad isvalo

ir tik po to, pas kita dantista ji suzinojo, kad negalima su chlorheksidinu skysciu naudoti, jei svarbu kad nenudazytu dantu (cia taip pasake dantistas jai :))) man atrodo, kad visiems svarbu roll
ir pasake, kad pas mus lietuvoj jau yra naujas toks Octenidol, dar ne visose vaistinese yra sake, bet bus. nu tai turbut bus smile
tai jis veiksmingesnis ir nedazo dantu.
mane tai suzavejo siaip toks odontologo parekomendavimas nesigilinant i situacija... ji tiek pinigu suplojo ir po to dar turejo eiti vel pas dantista, kad jai nuvalytu. aa.. jo, smagumas dar ir tame, kad pats tu nudazytu dantu nuvalyt negali! va taip vat
nenaudokit chlorheksidino burnai skalauti smile

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-04-23, 18:21:48 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (didyle)
r tada tas eludril jai nudaze rudai tuos neseniai isbalintus dantis..

surprised Siaubas koks...

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 18:11:14 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Esu kažką panašaus girdėjus... Bet yra balinančių visą gyvenimą ir nieko.

didyle Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 22:14:59 | Nr. # 4
naujokas (-ė)

nuo: 2009-04-21
žinutės: 13

vieta: Vilnius
vaikai: 1
dovanėlės: 3
Quote (Odeta)
Esu kažką panašaus girdėjus... Bet yra balinančių visą gyvenimą ir nieko.

na kad ta dantu balinimo istorija lietuvoje yra pakankamai nesena, tai ir tas gyvenimas, kuri visa balina, nera labai ilgas. be to yra zmoniu, kuriu naturaliai stiprus dantys ir atlaiko daug dagiau, nei vidutinio zmogaus, bet yra ir tu, kurie turi silpnus dantis, ir tokiu yra daugiau, todel atsargumas tikrai ne pro sali, ir renkantis balinimo budus, reikia rinktis tokius, kurie maziausiai zaloja dantis (nes mes daug ka darom, kas kenkia sveikatai, ir tai nera argumentas nedaryti pank pvz., rukom, vartojam alkoholi, cukru, vaziuojam dideliu greiciu, uzsiimam sexu su beveik napazystamu zmogum ir t.t. kuku bet mes tai darom, puikiai zinodami, kuom viskas gali baigtis smile todel dantu balinimas yra nelabai didele nuodeme, lyginant su auksciau isvardintomis )
ir kaip sakiau, po to juos saugot reikia, jei jau issibalinot, jei skalavimo skystis- tai Octenidol arba Esemdent, dantu pastas reikia naudoti mazai abrazyvias, jokiu budu jau ne balinancias ir t.t.

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-04-27, 19:59:41 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (didyle)
stiprus dantys ir atlaiko daug dagiau, nei vidutinio zmogaus, bet yra ir tu, kurie turi silpnus dantis, ir tokiu yra daugiau,

Vat būtent agree .

Penktadienis13 Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2012-06-18, 13:49:17 | Nr. # 6
naujokas (-ė)

nuo: 2012-06-18
žinutės: 2

dovanėlės: 0
Kaip manau mano nuoroda bus naudinga: http://www.balinimas.lt/ čia daug straipsnių apie dantų balinimą, apie sveikus dantis. Gal kam pravers daugiau informacijos.

stebetojas31 Žinutė parašyta: Antradienis, 2013-01-29, 11:57:49 | Nr. # 7
klubo narys (-ė)

nuo: 2012-08-24
žinutės: 29

dovanėlės: 0
Aciu, Penktadienis13 už nuorodą :),
ar kas nors yrabalinęs dantis su balinimo juostelėm?

Forumas » Gyvenimo būdas » Grožis » Dantų priežiūra po balinimo (nežinojimas būna skausmingas...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp