Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumas » Gyvenimo būdas » Grožis » Šukuosenos
Šukuosenos
Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-03, 13:10:48 | Nr. # 1
administratorė

dovanėlės: 36
Kokia jūsų šukuosena? Turite ilgus ar trumpus plaukus? Kokia jų spalva? wink

Viktorija Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-03, 19:58:52 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2008-09-04
žinutės: 540

vieta: Šiauliai
dovanėlės: 2
Aš neseniai nusikirpau iki pečių, dazau tamsiai ruda spalva wink

jammin Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-03, 20:13:00 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-03
žinutės: 432

vieta: VILNIUS
vaikai: Dar bus :)
dovanėlės: 0
As turiu ilgokus, mazdaug iki puses nugaros plaukus. O vaikstau pagal nuotaika-arba susirisus , arba palaidais. Esu naturaliu vidutiniskai rudu plauku. Ir ŽIAURIAI noriu pakeisti sukuosena, bet noreciau atrasti tokia kuri isties man tiktu smile

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-03, 21:43:09 | Nr. # 4
administratorė

O mano plaukai šviesūs, truputį už pečių eyes Dar turiu kirčiukus, nors šiuo metu jie ataugę... reiktų pasitrumpinti confused

piene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-03, 21:45:48 | Nr. # 5
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-10-02
žinutės: 78

vieta: vilnius
vaikai: trys bernaiciai
o as esu trumpu pluku nesiotoja ,spalva naturali, nuo uzklupusiu bedu truputi pradejau zilti ,bet delto nesisieloju gy

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-13, 22:15:48 | Nr. # 6
administratorė

O aš šiandien buvau kirpykloje ir pasitrumpinau plaukus. Taip pat ir kirčiukus trumpesnius nukirpo biggrin Dabar dar reikės šaknis nusidažyti ir būsiu super duper lol lol

gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 13:38:30 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

žinutės: 732

dovanėlės: 4
laimėjimai:
Iki vakar buvau blondinė.Isigyjau plaukų dažų šaknis nušviesint,nežinau kodėl bet ėmiausi dvejas dežutes.Ir po viso to tapau,rudoji lol lol lol

Viktorija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 17:37:09 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

Quote (gustyte)
Ir po viso to tapau,rudoji

Nu jau tikrai, kad idomiai čia tau išėjo wink

gustyte Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 19:09:58 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Bet svarbiausiai kad patinku sau tokia.Kitaip kaži ar į gatvę išeičiau kokia nors žalmargė biggrin

Viktorija Žinutė parašyta: Antradienis, 2008-10-14, 19:20:34 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

Quote (gustyte)
Bet svarbiausiai kad patinku sau tokia.Kitaip kaži ar į gatvę išeičiau kokia nors žalmargė

Butent, svarbu sau patikti, nes jei busi sau grazi tai ir kitiems busi grazi wink

Viza Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-24, 17:48:02 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
dovanėlės: 1
Dabar iki liemenuko sagteles plaukai lol
Bandau atgaut savo naturalia spalva ,nes vis sviesindavau sruogelem . Naturali ,tamsiai ruda . Tik vat kazkaip vel noriu sviesiu sruogeliu ,tai nezinau kaip cia bus su ta spalva kuku lol

jammin Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-24, 17:49:04 | Nr. # 12
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-03
žinutės: 432

vieta: VILNIUS
vaikai: Dar bus :)
Siandien nusikirpau, gal kokiu ~10cm smile

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-10-24, 20:01:01 | Nr. # 13
administratorė

O aš prieš kelias dienas dažiausi plaukus... Norėjau šaknis pašviesinti, o gavosi... tamsūs plaukai lol Na, ne juodi, o sakyčiau pilki, pelenianiai roll

Viza Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2008-10-25, 04:22:26 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
Quote (Tinakris)
O aš prieš kelias dienas dažiausi plaukus... Norėjau šaknis pašviesinti, o gavosi... tamsūs plaukai Na, ne juodi, o sakyčiau pilki, pelenianiai

O tai kaip tau cia pavyko happy
Na as karta ,kai sviesios sruogeles buvo ,uzsimniau sampunu visus patamsint ,tai vaiksciojau su melynom sruogelem ,bet uztat visiem labai patiko biggrin

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2008-10-25, 15:19:09 | Nr. # 15
administratorė

Quote (Viza)
O tai kaip tau cia pavyko

Ant dėžutės buvo mergina su šviesiai peleniniais, o man gavosi tamsiai peleniniai lol Gal dėl to, kad dažiau ant šviesių agent Bet man visai patinka tokia spalva wink Atrodo labai natūraliai biggrin

gustyte Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2008-10-25, 17:48:10 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Tinakris,lygiai taip pat,kaip man nesenai nutiko happy Svarbiausiai,kad patinkam tokios sau wink

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2008-10-25, 17:59:42 | Nr. # 17
administratorė

Matai, gustyte, dabar aš atrodau kaip visai nedažius plaukų lol Nes mano natūralūs plaukai lygiai tokios pat spalvos lol

arija Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-01-17, 13:43:29 | Nr. # 18
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Yra 5 pagrindinės veido formos, pagal kurias galima prisitaikyti kirpimą:
Apskritas veidas
Kad veidas atrodytų lieknesnis iškarpykite plaukus pakaušio srityje, plaukai neturi dengti skruostų ir smakro. Jei veidas apvalus, išbandykite kirpimą, kai plaukai siekia kaklą, tinka ir trumpesni kirpčiukai, o ilgi kirpčiukai, atvirkščiai, vizualiai veidą dar labiau suapvalina.
Kvadrato formos veidas
Kvadratinės formos veidui tinka vidutinio ilgio plaukai, asimetriški, trumpesni kirpčiukai. Kad sušvelninti veido bruožus reikėtų plaukus iškarpyti šonuose ir sprando srityje. Vengti kvadratinio kirpimo, tiesių plaukų, geometrinių linijų. Tinka trumpų pasišiaušusių plaukų šukuosena.
Ovalus veidas
Ovalo formos veidui tinka visokio ilgio plaukai, kirpimas ir šukuosenos.
Ilgas veidas
Vengti trumpai kirptų plaukų, plaukų kirpimo stilių, kurie prideda veidui ilgio. Tinka ilgi plaukai bei ilgi kirpčiukai. Plaukus kirpkite buku kampu, nuleiskite ant vieno šono maždaug ties lūpos kampu, tai paryškins jūsų veido bruožus.
Širdies formos veidas
Plaukus kirpti taip, kad įsirėmintu smakras ir jam prisidėtu pločio. Džiovindamos plaukų galiukus parieskite į išorę, o ne į vidų.

Misle Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-01-17, 17:11:17 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
Turiu pusilgius plaukus, tiesius šviesius confused labai norečiau išmėginti kokia nors kita plaukų spalvą bei šukuosena, bet neatrandu geros kirpėjos kuri patartu

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-01-17, 17:17:16 | Nr. # 20
administratorė

Quote (Misle)
Turiu pusilgius plaukus, tiesius šviesius confused labai norečiau išmėginti kokia nors kita plaukų spalvą bei šukuosena, bet neatrandu geros kirpėjos kuri patartu
Klaipėdoje žinau keletą neblogų kirpėjų wink

ingalauskiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-01-17, 23:07:51 | Nr. # 21
klubo narys (-ė)

nuo: 2009-01-15
žinutės: 33

vaikai: Rugile,1996 02 03
as pati esu dirbusi grozio salone visaziste ir gelinius nagus dedavau.tai kokiu tik sukuosenu ir plauku spalvu nesu turejusi yahoo visas isbandziau spalvas isskyrus juoda,kazkaip tai spalvai nepasirizau whine vienakart taip uzsimaniau is raudonu(gan tamsoku) plauku tapti blondine,kad nieks neatkalbajo.ir kaip jus manot koks rezultatas gavosi?ta diena buvau sau labai grazi,nebloga gavosi sviesi,tokia medaus spalva.o po to plaukai taip pradejo luzinet,kad teko nukirpti trumpiau negu iki peciu!!!!!!!!pasidare visai skysti,ploni.paprasciausiai jie nudege.daugiau niekada nenorejau per viena diena tapt is tamsios i blonde lol dabar vel esu gan tamsi ir plaukai iki puses nugaros eyes cia kur as gyvenu yra dregnas klimatas(ne Lietuvoj),tai plaukai tikrai gerai auga ir sveikesni.as esu girdejus is kirpeju,kad Lietuvoj geriausi ir sveikiausi plaukai yra pas zmones is pajurio.nezinau kiek tame yra tiesos,bet manau,kad dregme plaukams kaip ir odai dideli pliusa duoda.cia dabar parasysiu visai ne i tema,bet man taip patinka lietuviska jura!!!!kiek kur esu buvus prie juros,kokiose graziose vietose,bet musu juros niekas neatstos,jinai pati graziausia,tikra jura,net kvapas toks mielas man jos smile labai noreciau gyvent kur nors Lietuvos pajury....

Balanda Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-01-17, 23:45:18 | Nr. # 22
administratorė

Aš irgi buvau nusideginusi plaukus su dažymais. Teko juos patrumpinti... ir ne iki pečių, o visiškai trumpai - ežiuku surprised Šiaip gražiai buvo, man tiko eyes Bet, pamenu, kai draugas pamatė, tai žiauriai susinervino agent Pas mane buvo tokie ilgi, iki vidurio nugaros plaukai, o čia - ežiuku nudžyrinti lol Bet ataugo ir vėl buvau pasitrumpinus, po to vėl ataugo.... dar cheminį susidėjau lol Vienžo, kokia tik nesu buvus - ir juoda, ir balta, ir garbanota, ir ryža lol lol crazy

Misle Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-01-18, 18:39:49 | Nr. # 23
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
Quote (Tinakris)
Klaipėdoje žinau keletą neblogų kirpėjų wink

Gal gali rekomenduot? wink ar jos dideles branginykės? confused

Aš ir buvau patyrusi ta "malonuma" nusideginau plaukus su palet dažais susel tai oi reikejo gerokai patrumpint plaukus plius dar likusius atstatinet.. bet nieko seip taip išsikapsčiau smile

Tutti Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-01-21, 11:49:15 | Nr. # 24
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (Misle)
Gal gali rekomenduot? ar jos dideles branginykės?

Siaip gan subjektyvus tas dalykas, nes skoniai yra skirtingi, bet man labai patiko kirpeja Dina (kirpykla "Hedera") Kirpymas 25lt, kiek kainuoja dazymas nezinau.
Dar gera kirpeja Alma (kirpykla "Dina" Laukininku g. 2) Gia dabartiniu kainu nezinau, bet irgi nedideles.

Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-01-21, 13:25:08 | Nr. # 25
administratorė

Dar visai neblogai kerpa Aušra (grožio salonas "Aušrinė", Mogiliovo g. Ten 30 Lt ima už kirpimą.

Forumas » Gyvenimo būdas » Grožis » Šukuosenos
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp