Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Švenčių džiaugsmai » Kalėdos » Dovanų idėjos
Dovanų idėjos
arija Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-12-08, 11:34:41 | Nr. # 26
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (Viza)
nupirkt masazine koju vonele

Turiu, bus liuks dovana ok2 kai pirkau poto vieniems ir parekomendavau, kitiem padovanojau wink Ten dar galima inpilt aliejuko(spec) ok

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2008-12-14, 21:57:16 | Nr. # 27
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Viza)
Vyrui siemet uzsakiau eurokosfoto magiska puoduka ,kur ipylus karsta vandeni isryskeja nuotrauka . Vakar pasiemiau na isbandziau visai nieko . Turetu nustebt ,kai pasigamins kavyte

Fainas tas puodelis wink Mano tetis kažkada turėjo su pusplike mergelka biggrin Kai įsipildavo karšto vandens jai iš vis dingdavo aprėdai lol

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 12:00:25 | Nr. # 28
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, tai gal jau pradėjot mąstyt apie dovanas...? Kažkaip man kol kas dėl to jokių minčių nekyla...

stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 12:09:04 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Giminaičiams dovanoju po vilnonias kojines , visi žino ir laukia 1tooth Su šeimos maniais jau prasčiau norisi originalios dovanos .Galvoju gal kas nors pasidalins idėjomis tada gal ir sau pritaikysiu

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 12:12:37 | Nr. # 30
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Čia va ir yra visa dilema...Laukiam idėjų...man šiemet su jom stygius, bent kol kas....

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 13:07:46 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Giminaičiams dovanoju po vilnonias kojines

aš irgi buvau sumąsčius draugų šeimai kojnių primegzt,bet kai vieną numezgiau labai supykau,nes kojnė pati graži,o įkišimas-rezinka visa išsitampius chaos ,nors siūlus ir nepigius pirkau chaos tai berniukui nupirkau mini krepšinį,draugei gal veltinio ką padarysiu,nes baiginėju auskariukus,tai reikės gal dar apyrankę pagamint,o vyriukui gal tokią pagalvėlę reikėtų pagamint

beja man patiko Vėja, krepšys ,aš tik dovanų maišelin dedu,daktarytei dovanojam,draugam,o vat vyro tėvai tokios dovanos nesuprana wacko

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 13:34:56 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš irgi iš pradžių galvojau, gal įsižeis...bet kadangi pati esu už praktiškumą, tai jau geriau man tegu dovanoja tai ką galima greit suvartoti, nei daiktus, paskui kuriais apkrauni namus, arba nežinai, kur juos padėt, netinka, nepatinka ir pan. O dar kai ima apie tai klausinėti - man iš viso pasidaro nesmagu, nes neturiu ko atsakyt, kodėl jų dovanos nenaudoju...

...Pas mus kol kas niekas nesiskundė tokiom Krepšio dovanom smile

balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 15:00:04 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Aš irgi iš pradžių galvojau, gal įsižeis...

dėl vyro tėvų,tai aš pradžioj irgi pripirkdavau(kalėdom,velykom) pyrago,vaisių,dar indų mažai turėjo tai po puodelį,vieną kartą kepimui indą nupirkau,nes mačiau kokioj kepa,tai lyg ir viskas gerai buvo,kol po daug metų neišgirdau,kad mes nesam nieko padovanoje sad nes ir gintadieniui kvėpalai ir tt,neskaitomi dovana,sunku man su uosveis,beja juokingiausia kai būna mūsų gimtadieniai vyro 9d,uošvio 11d mano 16d,tai būdavo sveikina tik manąjį,o manęs po savaitės nepamena,šiais metais(nors su vyru gyvenam kartu 8m)pirmą kartą pasveikino,net nustebau...

Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-13, 15:48:55 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, skirtingi žmonės - skirtingi poreikiai. Kas liečia gimimo dieną - galėčiau gauti tik gėlių...Man labai patinka skintos gėlės. Dėl kitų progų paprastai, jei turiu kažką nusižiūrėjusi - pasakau, gal ir ne staigmena, bet man labiau praverčia, jei tikrai to dalyko reikia. Retai, kad keičiu savo dovanų "meniu" - tai dažniausiai būna knygos - o jos ne pigiai kainuoja, tai šeimyna padaro "skladkę" ir visas reikalas išspręstas. Tokiu būdu pas mane atkeliavo pora J. Statkevičiaus knygų...kurias labai mėgstu vartyti, ieškau minčių..jis uždegantis kūrėjas, tikrai talentingas.

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-17, 11:48:02 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Niu man po tuputį ateina minčių...

http://www.dovana.lt/prijuostes/ LINKSMOS PRIJUOSTĖS 1tooth

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-17, 13:35:43 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
- žurnalo prenumerata
- rankšluostis su išsiuvinėtu vardu (kažin kiek kainuotų? smile
- silikoninė kepimo forma pyragams (gal ir neblogai būtų virtuvės virtuozėms)
- lentelė ir peilis sūriui pjaustyti

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-17, 13:54:52 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Prijuostės labai fainuoliškos, jau žinau kokios norėčiau sau 1tooth
Vėja o dėl siuvinėto rankšluostuko, tai siūlyčiau pačiai pabandyti, nusipirk gabalėlį spec. medžiagos (3-4 lt) siūliuko 1-2 spalvas (1-4 lt) ir pasirinkus internete scemelę pasiuvinėk kryželiu, bus ne tik naudinga, gražu, bet ir širdimi sušildyta applause

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-17, 14:55:36 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Prijuostės tai man cool, ne vieną išsirinkčiau ir sau, ir kitiems :P

Ot galva, kažkodėl apie pačios siuvinėjimą net nepagalvojau, bet aš nemoku siuvinėti, juolabiau kryželiu, nors man tai labai gražu...

Žinutę redagavo Vėja - Antradienis, 2009-11-17, 14:58:32

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-17, 15:13:49 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

Quote (Vėja)
būna knygos

Jo su tom knygom būna ir anekdotų : šiemet per gimtadienį gavau tris tokias pačias knygas dovanų 1tooth
visi žinojo ko noriu , tą knyga kaip tik išėjo tai ėmė ir nupirko : vieną draugė , kitą sūnus , o trečia brolienė ....

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-11-17, 15:46:28 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tikrai, gavosi anekdotas... Tokiu atveju reikia visiems ką nors skirtino iš karto susakyt biggrin

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-18, 13:45:49 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Quote (Vėja)
Prijuostės tai man cool, ne vieną išsirinkčiau ir sau, ir kitiems :P
Ot galva, kažkodėl apie pačios siuvinėjimą net nepagalvojau, bet aš nemoku siuvinėti, juolabiau kryželiu, nors man tai labai gražu...

Vėja, žinok kryželiu siuvinėti ant specialios medžiagėlės yra daug paprasčiau nei šešėliniu pilnuoju siuvinėjimu. aš pati tik pernai pradėjau siuvinėti, svarbiausia gerai viską išskaičiuoti, kad viskas būtų gražiai centre, o visa kita - paprasta. Pasieškok pradmenų internete ir schemų o tada pabandyk ir negalėsi sustoti...
Čia šiaip daug apie siuvinėjimą:
http://handmade.idvz.ru/forum/forum_topics.asp?FID=23&PN=2
Čia abėcėlės man atrodo:
http://www.freepatternsonline.com/xscharts/alphabets.htm

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-11-18, 13:54:33 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Reikės pasižvalgyti...Ačiū už nuorodas smile

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-11-21, 10:57:08 | Nr. # 43
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Sugalvojau, dar vieną idėją...Būtų galima iš žurnalų spausdinamų receptų padaryti, kuo puikiausią receptų knygą, arba net savo ranka surašyti savo firminius receptus ir padovanoti, kad ir mamai smile Man rodos, visai apsidžiaugtų...

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-11-21, 11:23:15 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Quote (Vėja)
Sugalvojau, dar vieną idėją...Būtų galima iš žurnalų spausdinamų receptų padaryti, kuo puikiausią receptų knygą, arba net savo ranka surašyti savo firminius receptus ir padovanoti, kad ir mamai Man rodos, visai apsidžiaugtų...

Man patiko, tik aš dovanočiau tam, kas mažai gamina: vyrui, studentui kokiam, sūnui gyvenančiam bendrabuty - liuks idėja flowers

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-11-21, 11:32:44 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Irmuckiukas)
Man patiko, tik aš dovanočiau tam, kas mažai gamina: vyrui, studentui kokiam, sūnui gyvenančiam bendrabuty - liuks idėja

O aš, nesvarbu, iš tiesų kam...Net mamai, nes ji gamina "senoviškai"...Labai norėčiau pati gauti kokių savo močiutės gaminamų ir gamintų patiekalų knygą... Rimtai.

piene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-11-21, 21:35:36 | Nr. # 46
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-10-02
žinutės: 78

vieta: vilnius
vaikai: trys bernaiciai
dovanėlės: 0
o as savo seimai stai tokias dovaneles suruosiau ; mamai nertinis (45lt)vyrui el. barzdaskute(180lt)vyresneliui kavos -arbatos puoeliu rinkini ir dubenelius ledams salotom(50lt)...viduriniukui maiseli kuprinyte su patalynes rinkini ,saldiniu, riesutu ,vaisiu ,sulciu ,(60lt)pagrandukui taipat linksmas maiselis kuprinyte saldumynai ,vaisiai riesutai , sultys (50lt)seses semynai mgnetukai su semos nuotraukomis ir savo gamybos sausainiai(30lt),mylimam dedei sampano butelys su apklijuotais saldainiais (20lt)pusbrolio seimynai magnetukai su ju seimuos nuotraukomis ir saldainias (kadangi sausainiu nevalgo (20lt)drauges seimai magnetukai ir zvake( (nei sausainiu ,nei saldainiu nevalgo )(20lt))
Quote (Vėja)
Irmuckiukas/qn rašė:uzqMan patiko, tik aš dovanočiau tam, kas mažai gamina: vyrui, studentui kokiam, sūnui gyvenančiam bendrabuty - liuks idėja /uzq/uzquote O aš, nesvarbu, iš tiesų kam...Net mamai, nes ji gamina "senoviškai"...Labai norėčiau pati gauti kokių savo močiutės gaminamų ir gamintų patiekalų knygą... Rimtai.

Žinutę redagavo piene - Šeštadienis, 2009-11-21, 21:39:41

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-23, 11:59:08 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Šeši patarimai: kaip išrinkti tinkamą dovaną vyrui

Pirkti dovaną vyrui visada yra tam tikras išbandymas. Kadangi švenčių laikotarpis nenumaldomai artėja, jau pats laikas būtų pradėti galvoti, kokią dovaną jam galėtumėte padovanoti, kad jam ir patiktų, ir jis ją įvertintų, rašo Sixwise.com.

Nesvarbu, ar kalbėtumėme apie viską turintį jūsų vyrą, kuriam iki pilnos laimės trūksta pusę milijono dolerių kainuojančio „Lamborghini“, ar apie jūsų brolį, kuris kasdien keičia savo pomėgius, ar net apie tėvą, kuris sako, kad jam nieko nereikia, išrinkti dovaną vyrui, ypač tokią, kuri jam patiktų, yra tikras išbandymas.

Nors ir neįmanoma padovanoti idealios dovanos, pasinaudojus šiais patarimais, kurie sukurti remiantis vyrų psichologija, galima išrinkti unikalią dovaną, kuri jam tikrai patiks.

1. Galvokite apie funkciją, o ne apie jausmus

„Heteroseksualiuose santykiuose vyrai apie dovanojimą daugiau galvoja kaip apie ekonominius mainus, skirtingai nei moterys“, – sako profesorė Margaret Rucker, kuri specializuojasi vartojimo psichologijoje.

Taigi, jeigu moteris galima pritrenkti namus išpuošus gėlėmis, vyrai labiau mėgsta dovanas, kurias jie gali panaudoti. Todėl užuot pavadinusios žvaigždę jo vardu, geriau padovanokite jam abonementą į sporto klubą ar vietoje nepanaudojamo niekučio – praktiškesnį daiktą, pavyzdžiui, naujas šlepetes.

2. Išgirskite, ko jis nori

Nors moterys mėgsta staigmenas, vyrai dažniausiai yra linkę pasakyti tiesiai, ką norėtų gauti dovanų. Todėl užuot dariusios staigmenas, geriau nupirkite tai, ko jis iš tiesų nori. Nepamirškite, tai, ko nori JIS, o ne tai, ko norite JŪS.

3. Koncentruokitės į jo pomėgius

Kai ieškote funkcionalios dovanos vyrui, ieškokite ko nors, kas būtų susiję su jo pomėgiais. Jei jis domisi sportu, gera dovana galėtų būti bilietai į svarbias rungtynes ar tokie suvenyrai, kaip kamuolys su jo mėgstamos komandos ženklu. Ar jam patinka žiūrėti filmus? Tada jam patiktų naujas DVD grotuvas arba garso sistema, keli jo skonio CD ar DVD kompaktiniai diskai taip pat puikiai tiktų.

4. Venkite dovanų kuponų

Ši taisyklė galioja tiek vyrui, tiek moteriai: dauguma žmonių nevertina dovanų kuponų kaip dovanų.

Dovanų kuponas – tai dovana, kuri dovanojama nepažįstant žmogaus pomėgių ir nenorint per daug vargintis. Vyras, gavęs tokią dovaną, būtent taip ir pasijus.

5. Išrink smagią dovaną

Nors vyrai labiausiai mėgsta praktiškas dovanas, jiems taip pat patinka smagios, juokingos (tačiau ši taisyklė negalioja vyresnio amžiaus žmonėms, kurie vertina praktiškus daiktus). Geriausia išrinkti dovaną, kuri bus ne tik smagi, bet ir panaudojama.

6. Dovana turi būti su idėja

Vyrams patinka jaustis ypatingiems, todėl jiems patinka prasmingos, turinčios idėją dovanos. Suraskite, tai, ko jis iš tiesų norėtų ir kas jam patiktų, domintų. Paieškokite interneto puslapiuose dovanų, kurios būtų retos ir išskirtinės.

Visada gera alternatyva – dovana, padaryta jūsų pačios.

www.alfa.lt

Tai ką dovanosit savo brangiausiesiems?

stebėtoja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-23, 12:10:48 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

Viena dovanėlė jau yra vyro broliui : Relax muzikos albumas ir kalėdinis šokoladas , viską dailiai įpakuosiu .....

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-23, 14:45:26 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-23, 15:18:32 | Nr. # 50
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
http://www.azar.lt/Vaikams%20gaminai.htm
http://www.azar.lt/Suaugusiems%20gaminai.htm

kokios fainos nuorodytės ok2 ok2

Forumas » Švenčių džiaugsmai » Kalėdos » Dovanų idėjos
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp