Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Šeima » Mūsų daug ir mes - jėga! » Giminės (Giminių nepasirinksi, o draugus galima...)
Giminės
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-09, 11:34:47 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kokie santykiai Jūsų giminėje - draugiški, o gal karo stovis? Jie Jums svarbūs, o gal bendravimas neteikia džiaugsmo...

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-09, 11:46:35 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Skaudu, kai artimiausi giminės pradeda pyktis dėl materialinių dalykų... sad

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-09, 11:59:05 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš kuo toliau, tuo labiau neturiu jokio poreikio bendrauti nei su tėčio, nei su mamos gimine. Man jie artimai svetimi žmonės. Yra žinoma, tokių su kuriais bendrauju, bet likusiai daliai tikrai neturiu ko pasakyti - na nebent, labas. Žinau, kad tokie yra, bet jokio ryšio su jais nejaučiu.

Manau, net ne materialiuose dalykuose čia esme - o žmonių susvetimėjime, nejautrume, abejingume. Visai ne tokius norėčiau turėti gimines, ne tokius matyti santykius, kokie yra dabar...Deja...

Kartais taip norėčiau tuos jau žilstančius ir jau anūkų susilaukusius žmones susodinti prie stalo ir pažiūrėti jiems į akis, atverti jų širdis. Jaučiu nepaprastą susvetimėjimą, nesusikalbėjimą, abejingumą, apie meilę artimam aš jau net nedrįstu galvoti. Bet jie svetimi patys sau. Ko gero jie niekada nebuvo artimi širdimis.

Gali mane smerkti už tokį požiūrį, bet jis toks yra. Bet jaučiu gėdą už tai, kad tokie dalykai vyksta abiejose giminėse. O kiek tokių giminių per visą Lietuvą, ko gero kas antra...kai pasiklausai iš šono...

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-09, 12:19:42 | Nr. # 4
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Vėja)
Kartais taip norėčiau tuos jau žilstančius ir jau anūkų susilaukusius žmones susodinti prie stalo ir pažiūrėti jiems į akis, atverti jų širdis.

agree Būtų iš tiesų puiku tai padaryti... Bet susodinus juos, kažkuri tai pusė tiesiog kategoriškai atsisako kalbėtis ir ta tyla "žudo" visus aplinkinius... Juk tik bendravime, diskusijojose gimsta tiesa... O kaip tą tiesą rasti, jei žmonės nenori bendrauti?

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-09, 12:31:08 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
Būtų iš tiesų puiku tai padaryti... Bet susodinus juos, kažkuri tai pusė tiesiog kategoriškai atsisako kalbėtis ir ta tyla "žudo" visus aplinkinius... Juk tik bendravime, diskusijojose gimsta tiesa... O kaip tą tiesą rasti, jei žmonės nenori bendrauti?

Aš mielai ta tema padiskutuočiau su Tavim, bet man tai pernelyg jautri tema. Atvirai pasakius - labai dažnai ta tema paskutiniu metu mąstau ir kartais net verkiu...iš pykčio, kad nieko negaliu pakeisti...

Juk tų pokalbių juk buvo - ne vienas, tačiau jie vienas kito negirdi. Per daug susikaupė nuoskaudų, įžeidimų, kažkokių nepatenkintų ambicijų, lūkesčių.... Neteisinu nei vienos pusės, tačiau tai kas vyksta - atvirai pasakius, mane kuo toliau tuo labiau varo į neviltį. Juk kiekviena pusė ko gero pateisintų savo artimuosius, o pas mus objektyviai kažkas į viską pažiūrėti nesugeba. Liūdniausia, kad nuo to kenčia visi, tame tarpe ir močiutė, kuriai jie visi vaikai.

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-09, 12:44:50 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tinakris)
O kaip tą tiesą rasti, jei žmonės nenori bendrauti?

Kartais nenoras bendrauti rodo, jog kažkas buvo padaryta ar pasakyta ne taip. Žinant visą situaciją - kai esi neteisingai apkaltinamas, puolamas - kažin ar norėsi bendrauti?

Kažin, ar žmoniška ir žmogiška kaltinti - dėl to jog rūpinaisi tėvais, prižiūrėjai jų namus, juos pačius? O tuo tarpu tave visi apkaltina susiglemžus visą turtą, juokinga iki ašarų, bet juk toks požiūris ir tokia tiesa. Vietoj to, kad būtų dėkingas, kad kažkas pasirūpino, nepaliko, prižiūri, kad tiems kurių nėra šalia - to nereikėtų daryti....

..kai duodama laisvė spręsti, prieš tai apkaltinus, jog viskas nusprendžiama vieno žmogaus, ta laisvė tampa nereikalinga...nes niekas nenori prisiimti atsakomybės, pasakydamas - ko gero buvau neteisus Tavo atžvilgiu...

Okei Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2015-05-24, 18:48:39 | Nr. # 7
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-21
žinutės: 11

dovanėlės: 0
Močiutės kartais per savo gerą širdį, gadina vaikus, juos lepindamos.

baRboSa Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2015-05-25, 10:37:10 | Nr. # 8
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-11
žinutės: 14

dovanėlės: 0
Atvirai sakant,tiek daug visokių intrigų ir pletkų,per gana trumpą laiką teko išgirsti ir pamatyti,kad nėra jokio noro-bendrauti.

Forumas » Šeima » Mūsų daug ir mes - jėga! » Giminės (Giminių nepasirinksi, o draugus galima...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp