Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


Forumas » Gyvenimo būdas » Finansai » Krizė (Smegenų plovimas ar realybė?)
Krizė
balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-14, 11:52:30 | Nr. # 201
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
- Jei skolinatės – tai tik pirmajam būstui (kuriame ketinate gyventi).

pasiskolinom prieš 5m,tuo džiaugiuosi(nepaisant pakelto Viliboro)
Quote (Vėja)
Venkite bet kokių lizingų ar greitųjų (vartojimo) kreditų.

jei būtume žinoja apie artėjančia krizę nebutume išsimokėtinai pirkę kompiuterio,kuris dar metus sėkmingai kas mėnesį nubraškins beveik 200lt,o pirkę iškarto,nes tada dar galėjom sau tą leist..
Quote (Vėja)
Turėkite bent 6 mėnesių uždarbio lengvai pasiekiamą „garantinį fondą“.

santaupos jau ištirpo praeitą žiemą vyrui netekus darbo.. sad
Quote (Vėja)
Nepirkite impulsyviai, nekaupkite daiktų, kurių jums nereikia.

pritariu agree
Quote (Vėja)
Važinėkite automobiliu, vertu trijų mėnesių pajamų.

čia biškutį nesuprantu,negi man dabar parduot savąją ir nusipirkt kitą
Quote (Vėja)
Neinvestuokite“ į vis naujus greitai nuvertėjančius buities ar elektronikos prietaisus, telefonus.

tikrai susilaikom..
Quote (Vėja)
- Žinokite savo pajamas (arba, jei jos kintamos, žinokite jų minimumą).

čia irgi netikslu,nes negali žinot kiek seimas priims įstatymų ir apkarpys... poll
Quote (Vėja)
Žinokite išlaidas, grupuokite jas pagal rūšį, kontroliuokite jų kitimą.

stengiamės
Quote (Vėja)
Planuokite, ką ketinate pirkti, prieš eidami į parduotuvę.

kartais nepavyksta confused jei dar su vaiku eini..
Quote (Vėja)
epasiduokite įvairioms prekybininkų akcijų vilionėms – jei prekės jums nereikia visiškai, net ir su 50% nuolaida ji bus grynas nuostolis.

šitam jau imunitetą turiu lol
Quote (Vėja)
- Atsikratykite (parduokite) nenaudojamu ar per brangiu išlaikyti turtu (nereikalingu kompiuteriu, televizoriumi ar automobiliu). Galbūt „pralošite“ ir parduosite pigiau, nei pirkote, bet susigrąžinsite bent dalį kažkada išleistų pinigų

sėkmingai atsikratėm 2 telefonais,bet su 2vaiko 4namie lol
Quote (Vėja)
Bandykite ne tik taupyti, bet ir daugiau uždirbti, ieškoti naujų veiklų ar galimybių, vystyti talentus ar pomėgius.

pasidarėm verslininkais,superkam ir parduodam bulvytes,gal kam reikia wink juokauju lol


Žinutę redagavo balandiene - Trečiadienis, 2009-10-14, 11:59:26
 
Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-14, 16:00:36 | Nr. # 202
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Analizė išsami, tik gaila, kad šitie patarimai daugeliui žmonių - tapo pavėluotais. Reikėjo juos spaudinti dar tada - prieš krizę, kai geriau gyvenom...
 
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-10-23, 12:53:26 | Nr. # 203
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Paveikslas "DUGNAS"

 
balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-10-23, 13:11:06 | Nr. # 204
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Analizė išsami, tik gaila, kad šitie patarimai daugeliui žmonių - tapo pavėluotais. Reikėjo juos spaudinti dar tada - prieš krizę, kai geriau gyvenom...

agree
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-10-23, 15:27:24 | Nr. # 205
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Vėja)
Paveikslas "DUGNAS"

geras vaizdelis 1tooth 1tooth
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-30, 14:27:03 | Nr. # 206
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
E.Balys. 3 milijonai mankurtų

Tikriausiai vienas iš nepopuliariausių posakių Lietuvoje yra, kad kiekviena visuomenė turi tokią valdžią, kokios nusipelno. Priešingai, atrodo, kad visa visuomenė yra nuostabi ir protinga, tik valdžioje turime kvailelių sambūrį. Politikus kritikuoja visi, kas netingi, tačau verta pažiūrėti, kas juos išrenka.

Tik mažuma rinkėjų nori, kad Seimas, Vyriausybė ar prezidentas netrukdytų gyventi, būtų nuoseklūs ir prognozuojami. Tuo tarpu dauguma rėkia, kad jiems neduoda darbo, moka per mažą atlyginimą arba neužtikrina mažų kainų parduotuvėse. Ir dėl savo nedarbo ar mažo atlyginimo jie kaltiną ne save, savo išsilavinimą, verslumo stoką, o valdžią.

Tuo pačiu apie valstybę jie išmano viską - gali pamokyti ekonomikos bankininkus, teisės – teisininkus, užsienio politikos - diplomatus ir pan. Jie puikiai žino, kokio dydžio privalo būti minimali alga, mokesčiai, kokia bausmė turi būti skirta Drąsiui Kedžiui, skolintis ar nesiskolinti iš Tarptautinio valiutos fondo ir kaip panaudoti šias lėšas. O jei kas nors bando ginčytis – drąsiai išvadins vagimi, oligarchu, biurokratu arba tiesiog pasiūlys, o gal ir duos į dantis. Na, jei ne į dantis, tai bent plytgaliu į Seimo langus.

Vis dėlto, nepaisant tokių „inteligentiškų“ savybių, jų nuomonė labai svarbi – jie eina į rinkimus ir balsuoja už pažadus (kurie dažnai net teoriškai negali būti įgyvendinti) ir svajones kažkada gyventi geriau, o dirbti mažiau. Arba visai nedirbti.

Edvardas Balys
Pagrindinis juos vienijantis bruožas – tikėjimas, kad valstybė privalo jiems duoti, o jų užduotis – piktintis, nekęsti ir nemąstyti. Nesimokyti, netobulėtėti, tiesiog atidirbti savo ir gauti kuo daugiau algos/kyšių/nelegalių užsakymų, stengiantis sumokėti kuo mažiau mokesčių.Pagrindinis juos vienijantis bruožas – tikėjimas, kad valstybė privalo jiems duoti, o jų užduotis – piktintis, nekęsti ir nemąstyti. Nesimokyti, netobulėtėti, tiesiog atidirbti savo ir gauti kuo daugiau algos/kyšių/nelegalių užsakymų, stengiantis sumokėti kuo mažiau mokesčių.
Laisvė jiems yra klaiki našta, būtent jie per sociologinius tyrimus ramiai rėžia, kad demokratija nėra tokia jau didelė vertybė, o štai tvirtos rankos – reikia čia ir dabar. Dar – mirties bausmės, uždrausti „pyderus“, „žydpalaikius“ bei „nigerius“ su „čiurkom“ ir atėmus pinigus iš verslininkų padalinti darbo liaudžiai.

Laisvė be atsakomybės nesuvokiama, o atsakomybė už savo veiksmus Lietuvoje suvokiama kaip lengva silpnaprotystės forma. Abejojate? Prašom – jau senokai alkoholio parduotuvėje po 22 valandos neparduoda. Nei brangaus konjako, nei pigaus „rašalo“. Nes Seime nusprendė, kad mes per kvaili, kad sugebėtumėme patys spręsti, kada, ko ir kiek norisi išgerti. Silpnapročių laisvė spręsti apribota, tačiau visi susitaikėme, kad mus tokiais laiko. Dar netgi buvo atrasta tokio sprendimo privalumų.

Kitas pavyzdys – antros pakopos pensijų fondų klientais yra beveik milijonas žmonių, tai yra absoliuti dauguma darbingų žmonių. Kai akcijų rinkos kilo, jie krykštavo, kaip protingai pasielgė ir kokią sočią senatvę apturės. Tačiau, kai akcijų vertės pradėjo mažėti, pasigirdo šūksniai apie blogus fondų valdytojus, ydingą sistemą ir oru paleistus pinigus. Tik kažkodėl niekas nekalbėjo apie tai, kad akcijų kainoms krentant, visi galėjo nemokamai savo rizikingesnius fondus pakeisti į saugesnius, tam tereikėjo parašyti vieną prašymą. Galvoti ir priimti sprendimus? O kam – juk galima rėkti, kad kalti kiti, o ne pats. Todėl tie, kurie pasakoja, kad ši sistema ydinga, sutinkami pritarimo šūksniais, nes pripažįsta, kad vidutinis lietuvis galvoti ir priimti sprendimus yra nepajėgus.

Taip pat juokas ima, kai pensininkai ūbauja, kad jų pensijų mažinti negalima, mat jie jas užsidirbo. Užsidirbo jie savo namus, butus, sodus ir bala žino ką, bet ne pensijas, kurias „Sodra“ tik perskirsto – surenka pinigus iš mokančius mokesčių, o kiek trūksta – skolinasi ir vėl užkrauna naštą ant dirbančiųjų. Ir nors tu kuolą ant galvos tašyk, mitinguoja pensininkai. Dirbantiems algos mažėja, emigrantus skaičiuojam šimtais tūkstančių, o pensijos turi likti tokios pačios? Logikos nėra, bet ar tai kam nors rūpi?

Apmaudu tik, kad tokiai padėčiai pakeisti reikės dar dešimtmečių – šiandieninė mokykla vis dar veikia taip, kad baigęs vidurinę žmogus nebūtinai mokės bent vieną užsienio kalbą (o turėtų mokėti visi ir gerai), vienetai težinos pagrindinius ekonomikos veikimo principus, o nusirašinėjantis bus laikomas gudruoliu, vertas pagarbos, o ne niekingu sukčiumi. Tokie ir toliau bus linkę reikalauti ne galimybių, o pašalpų, padidintų minimalių algų ir visai neįsižeis, jei Seimo nariai juos atvirai laikys silpnapročiais.

Todėl konservatorių talibai ar apie progresinius mokesčius tik būdami opozicijoje prisimenantys socialdemokratai, nekalbant apie „tvarkiečius“ ar „darbiečius“, dar ilgai turės pakankamai solidžią elektorato bazę, o tokių valdžių priimti sprendimai veiks visos Lietuvos raidą.

Belieka svjoti, kad kažkada susikaups kritinė masė mąstančių žmonių, kurie pagaliau pareikalaus vykdyti nepopuliarias, bet reikalingas reformas, o ne pataikauti liumpenproletariatui.

Paskaitykit - apie mus visus..Graudžiai ir juokinga tuo pat metu...

 
balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-30, 14:48:30 | Nr. # 207
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
. Ir dėl savo nedarbo ar mažo atlyginimo jie kaltiną ne save, savo išsilavinimą, verslumo stoką, o valdžią.

labai įdomus požiūris,nes bedarbių gretose išsilavinimas įvairius,vidurinis aukštesnysis,aukstasis ir tt,kaip sako už parastą pašapą vienodai gatves šluoja...
Quote (Vėja)
Tuo pačiu apie valstybę jie išmano viską

tai žiūrint į kaikuriuos valdanąioja daugumoj,kaikurie taip nusigrybauja,kad net chaos
Quote (Vėja)
Taip pat juokas ima, kai pensininkai ūbauja, kad jų pensijų mažinti negalima, mat jie jas užsidirbo. Užsidirbo jie savo namus, butus, sodus ir bala žino ką, bet ne pensijas, kurias „Sodra“ tik perskirsto – surenka pinigus iš mokančius mokesčių, o kiek trūksta – skolinasi ir vėl užkrauna naštą ant dirbančiųjų. Ir nors tu kuolą ant galvos tašyk, mitinguoja pensininkai. Dirbantiems algos mažėja, emigrantus skaičiuojam šimtais tūkstančių, o pensijos turi likti tokios pačios? Logikos nėra, bet ar tai kam nors rūpi?

vat čia dar gražiau papasakoju,tada įdomu,kam skaišiuojant pesiją žiūri kiek stažo,kokį turėjo žmogelis uždarbį ..tiesei šviesei tegul pasako,kad gali ir negaut,kai nedarbingas liksi,o ne emigruojančius kaltint,lai jiems duoda darbo kad Lietuvoj norėtų likt,o ne alkani iš jos bėgtų,nes retas iš nuobodumo laksto iš gyvenimą nuo nulio pradeda...
eilinį kartą kalba nesamones užuot patylėje,geriau tegul kaltina tuos kurie apie artėjančią krize taip ilgai tylėjo ir nieko nedarė smash smash
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-30, 14:58:52 | Nr. # 208
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Ir aš skaičiau ir negalėjau patikėti savo akimis...koks turi būti žmogus, kuris taip rašo apie savo tautiečius...

Juk Lietuvoje tikrai ne visi sėdi ir laukia ištiesę ranką, juk griebiasi bet ko, kad tik išlaikytų savo šeimas, juk iš gero gyvenimo nebėgama į užsienį ar ne? Kuo čia dėtas išsilavinimas? Juk patys Lietuvos "protus" siunčia į svetimus krašus...anksčiau vežė į Sibirą priverstinai, o dabar pati valdžia juos siunčia...

Aš apie valdžią iš viso tyliu. "Proto bokštai"...kuriuos pats laikas būtų versti žemyn...

 
Ievux Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-30, 15:23:38 | Nr. # 209
ištikima klubo narė


nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Vėja)
"Proto bokštai"...kuriuos pats laikas būtų versti žemyn...

Ir i ju vieta stotu kiti proto bokstai...
 
Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-11-30, 16:04:18 | Nr. # 210
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Politologai teigia, kad per tiek nepriklausomybės metų - tai pati blogiausia valdžia. Visiškai su tuo sutinku. Tokio pasityčiojimo iš tautos dar nebuvo...

Kažkada žiūrėjau laidą, kur Kultūros ir švietimo ministras nesugebėjo paaiškinti kam sunkmečio laiku Valdovų rūmams yra skiriami - 15 ar 17 mln. litų, iš kurių 5 mln. lt - skirta interjero puošybos elementams. Ar tai normalu? Jis ciniškai išsityčiojo iš žurnalistės - iškvietė policiją. Buvo eilinis aktoriūkštis - o dabar kuo dedasi? Tai ir norėčiau tokiam Kultūros ir švietimo ministrui su kokia šluoste per veidą užtvot, kad nusileistų ant žemės...

 
Tutti Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-12-04, 10:31:16 | Nr. # 211
klubo narys (-ė)


nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Sukurta lietuviška piniginės dieta

„Jeigu aiškiai matyti, kad pinigų per mažai, reiškia, reikia galvoti, kur rasti papildomų pajamų šaltinių“, - sakė autorė.

Į sunkią finansinę situaciją papuolusiems žmonėms L. Dvareckienė patarė kiekvieną dieną po 15 minučių pamąstyti, iš kur gauti daugiau lėšų ir tai daryti bent mėnesį, užsirašant visas kylančias idėjas.

„Atrodo labai paprasta, tačiau veiksminga, nes kiekvienai minčiai reikia subręsti. Svarbu negalvoti apie tai, kokia bloga situacija, bet koncentruotis ties tuo, ką gali padaryti, o tai tikrai kiekvienam įmanoma“, - drąsino autorė ir pateikė pavyzdžių: gal galima papildomai prižiūrėti vaiką, papildomai platinti kosmetiką, parduoti nereikalingus daiktus, kurių gerai paieškojus galima rasti kiekvienuose namuose.

 
Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 09:51:14 | Nr. # 212
klubo narys (-ė)


nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Na kaip ir baigiasi krize Lietuvoj
Tyrimas: Lietuva – tarp 25 pasaulio valstybių, kuriose geriausia gyventi (papildyta)

Lietuva užėmė aukščiausią vietą tarp Rytų ir Vidurio Europos valstybių, ir aplenkė tokias šalis kaip Jungtinė Karalystė (25 vieta), Graikija (28 vieta) ar Švedija (30 vieta). lol

 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:20:55 | Nr. # 213
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Tutti)
Na kaip ir baigiasi krize Lietuvoj

1tooth čia turbūt juodas jumoras .... Lietuvos ekonomika pasieiks 2007 lygį tik po4-5 metų , o visą tą laiką murdysimės ten kažkur žemai žemai ...
 
Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:24:35 | Nr. # 214
klubo narys (-ė)


nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (stebėtoja)
čia turbūt juodas jumoras ....

Tai vat tame ir esme, kad sita naujena labai rimtai pateikta visuose el.laikrasciuose dontknow
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:29:20 | Nr. # 215
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Tutti)
Tai vat tame ir esme, kad sita naujena labai rimtai pateikta visuose el.laikrasciuose

tai va čia ir vadinasi žmonių raminimas , kad ramiai sėdėtų ir ne karksėtų .... pažiūrėsim ką jie sakys po pusmečio kaip padidėjus bedarbystei , šėšėliniai ekonomikai ir žmonių paniškam bėgimui į užsienį vėl nesurinkas mokesčių ... Apie sodrą badevil tai aš jau ir nekalbu
 
Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:32:03 | Nr. # 216
klubo narys (-ė)


nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Sutinku su tavim, bet na net juokinga pasidare, net nezinojau, kokioj superinej saly gyvenu, tiesiog akys atvere. lol
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:41:45 | Nr. # 217
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Quote (Tutti)
net nezinojau, kokioj superinej saly gyvenu, tiesiog akys atvere.

tai va ir man akis atvėrei , dabar žinosiu ir aš lol o gal ta šalis kuku
 
Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:49:06 | Nr. # 218
klubo narys (-ė)


nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (stebėtoja)
o gal ta šalis kuku

Na juk Petkevicius dave pavadinima "Durniu laivas"
Arba is rusisko filmuko "Stebuklu laukas durniu saly" lol
Prisimeni anekdota: Teti kodel mes cia gyvenom tokiam sude (apie slekus), jei kutur taip gerai, i ka tetis atsake - cia musu gimtine suneli. wink


Žinutę redagavo Tutti - Ketvirtadienis, 2010-01-07, 14:15:42
 
stebėtoja Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 10:55:43 | Nr. # 219
ištikima klubo narė


nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

ok2
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 14:11:24 | Nr. # 220
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tutti)
Lietuva užėmė aukščiausią vietą tarp Rytų ir Vidurio Europos valstybių, ir aplenkė tokias šalis kaip Jungtinė Karalystė (25 vieta), Graikija (28 vieta) ar Švedija (30 vieta).

Quote (Tutti)
Teti kodel mes cia gyvenom (apie slekus), jei kutur taip gerai, i ka tetis atsake - cia musu gimtine suneli.

oi merginukės stebūklas,net nejaučiau,kad taip gerai gyvenam surprised surprised o anekdotas ok2 ok2
 
Odeta Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 15:41:44 | Nr. # 221
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
crazy Aš gi ir sakau saviškiui, kad viskas nėra taip blogai kaip atrodo joker
 
balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2010-01-07, 16:18:28 | Nr. # 222
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
Aš gi ir sakau saviškiui, kad viskas nėra taip blogai kaip atrodo

yra blogai ir bus manau dar ilgai,nes daug pridirbta ohno ohno
 
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-01-08, 08:48:48 | Nr. # 223
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Optimizmas - sveika, tik jo vis mažiau lieka gyvenant tokioje šalyje, kur valdžia engia žmones ir neįsiklauso į liaudies balsą...
 
balandiene Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-01-08, 09:40:30 | Nr. # 224
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Optimizmas - sveika, tik jo vis mažiau lieka gyvenant tokioje šalyje, kur valdžia engia žmones ir neįsiklauso į liaudies balsą...

vat dėl to gaila,o optimizmo turi būt,neskitaip gali galą gaut,tik vat planuot net minimaliai negalima,nes kasdien viskas keičias,tik spėk žinias klausyt.. aplamai aš džiaugiuos už lietuvius,visgi mes stiprūs,nes aš tikėjausi didesnes savižudžių bangos..tikrai smagu,kad žmonės tokioj prastoj padėtyj nepasiduoda,o kabinas iš paskutinių..
 
Vėja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2010-01-08, 10:19:13 | Nr. # 225
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
aš džiaugiuos už lietuvius,visgi mes stiprūs,nes aš tikėjausi didesnes savižudžių bangos..tikrai smagu,kad žmonės tokioj prastoj padėtyj nepasiduoda,o kabinas iš paskutinių..

Savižudžių dar bus ir ne vienas...Vakar per žinias rodė reportažą, kur nusižudė vyras ir žmona, be tėvų liko du nepilnamečiai...

Lietuviai nėra stiprūs, tiesiog žmonės gyvena ir tiek...mažai gilinasi į tai kas vyksta...daugiau dirba...

 
Forumas » Gyvenimo būdas » Finansai » Krizė (Smegenų plovimas ar realybė?)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp