Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gera sugrįžti namo... » Jaukūs namučiai » Langai
Langai
Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2008-10-23, 22:56:34 | Nr. # 1
administratorė

dovanėlės: 36
Dabar daugumą yra įsidėję plastikinius langus. O gal jūs tik žadate įsidėti ir nežinote, kur tai geriausia ir pigiausia padaryti? Ši tema ir bus apie visas šias problemas wink

Viktorija Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2008-10-26, 19:37:51 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

nuo: 2008-09-04
žinutės: 540

vieta: Šiauliai
dovanėlės: 2
As tai galvoju, kad dabar geriau deti medinius, bet jie yra brandesni uz plastikinius, bet sveikesni, nes medis kvepuoja wink

jammin Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-27, 12:28:31 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-03
žinutės: 432

vieta: VILNIUS
vaikai: Dar bus :)
dovanėlės: 0
Planuojam detis, tik dar tiksliai nezinom kokius-medinius ar plastikinius smile siaip mediniai sveikiau zymiai, o ir tarnauja sako,kad ilgiau smile Tik,kad vat gerokai reiks kisenes patustint tuomet...

mildute Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-27, 16:32:33 | Nr. # 4
klubo narys (-ė)

žinutės: 94

vieta: Palanga
vaikai: vaiku turiu Ugne ir Paulius
o j
Quote (jammin)
siaip mediniai sveikiau zymiai, o ir tarnauja sako,kad ilgiau

o jei kokioje pietineje puseje idesit medinius langus ar juos nereikes kas metus dazyti ,ar nuo saules neatsilupines dazai,nissikraipys medis ,gi visdelto medis yra medis

jammin Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-27, 16:39:30 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

žinutės: 432

vieta: VILNIUS
vaikai: Dar bus :)
Bet kad ne, kazkaip pas pazistamus medzio langai statyti name,kai jie daugmaz LT atsirado, na iperkami tapo. Jau senokai... Ir kai pakalbu, visad sako: gerai,kad nesidejom plastikiniu smile Reikes paklausti kodel jie tokie patenkinti mediniais smile

mildute Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-27, 16:46:03 | Nr. # 6
klubo narys (-ė)

žinutės: 94

vieta: Palanga
vaikai: vaiku turiu Ugne ir Paulius
Na gali buti kad dabar gerai padaro,gi juos impregnuoja ,ne kaip seniau agent

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-10-27, 18:57:27 | Nr. # 7
administratorė

dovanėlės: 36
Vat, įdomu, kiek kainuoja mediniai langai? Mes neseniai stiklinom balkoną plastikiniais langais, tai suplojom beveik 3 tūkst. Lt surprised Kažin, kiek būtų mediniai kainavę? agent O šiaip tai pas mus visi langai plastikiniai wink

smeizike Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-10, 10:33:53 | Nr. # 8
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
buvau sveciuose dideliam name kur buvo sudeti visi mediniai langai, tai matyt jie buvo prastai pagaminti ir negerai sumontuoti, nes per visur trauke vejas, ir dar tas remas labai minkstas, ispaudziau naga ir liko ispaudas, o kai seimininkai po remonto valesi, tai sake kad bevalant demele nuo remo, biski spalva nubluko toje vietoje, bet man patiko kad jie balti kaip visu namu, nors pas mane pacia plastikiniai

balandiene Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2010-04-10, 13:33:26 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
aš kaip staliaus žmona tai papasakosiu eyes geriausia yra dėtis medinius..mes medinuky susidėje plastikinius,tai vienam kambary "Hrono" 2 langai nors ir 5kamerų tai pasakysiu š... nes peršala,rasoja,o kitam kambary 2daug didesni "Veka" firmos..o medinukai dabar gaminami pagal europos standartus,tai mažai kuo skiriasi nuo plastikinių,neperpučia,neperšala.. kaina tai vyras minėjo,kad prie plastikinių kainos dar panašiai 30proc reikėtų pripliusuot..,
Quote (smeizike)
buvau sveciuose dideliam name kur buvo sudeti visi mediniai langai, tai matyt jie buvo prastai pagaminti ir negerai sumontuoti, nes per visur trauke vejas, ir dar tas remas labai minkstas, ispaudziau naga ir liko ispaudas, o kai seimininkai po remonto valesi, tai sake kad bevalant demele nuo remo, biski spalva nubluko toje vietoje,

nagas tai ir turėtų likt stipriai paspaudus,nes jis medinis..spalva,tai tikrai negali taip greitai pakist,bet jau vyro firmoj dažui duodama 5m garantija..o dėl viso kito,ką išvardinai tai vyras sakė,kad matyt blogai langai pagaminti,nes taip neturėtų būti..
Quote (Tinakris)
Vat, įdomu, kiek kainuoja mediniai langai? Mes neseniai stiklinom balkoną plastikiniais langais, tai suplojom beveik 3 tūkst. Lt

na,dabar kaip tik vyro draugas užsisakė balkoniuką tai 3,5mx1,6m kainuos su visu darbu 1000lt jūsų gal labai didelis balkonas..

Langai Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-07-05, 08:55:13 | Nr. # 10
naujokas (-ė)

nuo: 2011-03-10
žinutės: 2

Neseniai pastebėjau puslapį, kur galima iškart gauti keletą langų įmonių pasiūlymų. Labai patogu.

Užtenka tik užpildyt trumpą formą čia:

http://plastikiniai-langai.net

liutaurasltu Žinutė parašyta: Antradienis, 2012-05-29, 17:28:15 | Nr. # 11
naujokas (-ė)

nuo: 2012-05-29
žinutės: 1

Balanda: Vat, įdomu, kiek kainuoja mediniai langai? Mes neseniai stiklinom balkoną plastikiniais langais, tai suplojom beveik 3 tūkst. Lt surprised Kažin, kiek būtų mediniai kainavę? agent O šiaip tai pas mus visi langai plastikiniai wink
---------

Pigumas santykinis klausimas: juk istatymo ir pacio lango kaina priklauso nuo daug veiksniu: kokios statybos namas/daugiabutis, koki montavimo buda galima naudoti, kokios palanges ir ju plociai ir t.t.

Taciau savo atveju geriausia kaina gavau UAB "langu sistemos". Be to buvau labai laimingas del ju issamiu konsultaciju ir profesionalaus aptarnavimo, - kitos imones negalejo (arba nenorejo) atsakyti i visus man iskilusius klausimus.

Is viso jau pusmeti esu su tais langais. Kol kas be nusiskundimu (nors aisku dar mazai laiko praejo)

2Jonas Žinutė parašyta: Antradienis, 2012-05-29, 20:12:44 | Nr. # 12
naujokas (-ė)

nuo: 2012-05-29
žinutės: 1

Aš tai svarstau. Anais metais į butą įdėjo langus www.langu-sistemos.lt Pasijuto skirtumas ryškiai, daug šilčiau ir aptarnavimas patiko, mandagūs visi, tvarkingi, tai galvoju tuos pačius samdyti ir vasarnamio renovacijai. Šiaip tai galėčiau juos net rekomenduot, gerai dirba.

Penktadienis13 Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2012-06-18, 12:55:43 | Nr. # 13
naujokas (-ė)

nuo: 2012-06-18
žinutės: 2

liutaurasltu, mūsų šeima dėjosi medinius langus (juos gamino "Megrame Medis) tai kaina buvo lyginant su platikiniais didesnė. Bet "Langų asociacija" pateikta gerą informaciją čią: http://www.languasociacija.lt/?lg=6&kalba=lt smile "Medinių langų kaina užima tarpinę poziciją tarp plastikinių ir aliuminių. Vidutinė tokių langų kaina už 1 m2 yra 600 Lt. Reikėtų dar kartą pabrėžti, kad kalbėdami apie medinius langus, turime galvoje tik iš klijuotos medienos gaminamus langus, o ne visokiose neaiškiose dirbtuvėse iš bet kokios medienos sukaltus rėmus, kurių kaina labai maža, bet ir kokybė niekam tikusi..."

daivmari Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2015-05-24, 19:15:26 | Nr. # 14
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-23
žinutės: 11

Šiuo metu vis dar turime medinius, gal kadanors įsidėsime plastikinius :)

skaitau2015 Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2015-05-25, 09:36:52 | Nr. # 15
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-14
žinutės: 11

Pas mane yra plastikiniai langai, bet minusas didelis yra. Aplink langus pelija. :(

Added (2015-05-25, 09:36:52)
---------------------------------------------
Pas mane yra plastikiniai langai, bet minusas didelis yra. Aplink langus pelija. :(

Lauraq Žinutė parašyta: Antradienis, 2015-05-26, 08:12:14 | Nr. # 16
klubo narys (-ė)

nuo: 2015-05-20
žinutės: 17

Fhhnv

Forumas » Gera sugrįžti namo... » Jaukūs namučiai » Langai
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp