Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Gera sugrįžti namo... » Jaukūs namučiai » Kaimynai (Ar sutariate, ar pykstaės?)
Kaimynai
Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 18:22:23 | Nr. # 26
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (jolanta255)
mes tai ziema

Taip, pilnai tikiu, kad žiemą apie 700 Lt išeina už 3 su holu kambarių butą agree

jolanta255 Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 20:33:58 | Nr. # 27
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-22
žinutės: 85

vieta: KLAIPĖDA
vaikai: Ilja 2007-03-29
dovanėlės: 0
Quote (Tinakris)
Taip, pilnai tikiu, kad žiemą apie 700 Lt išeina už 3 su holu kambarių butą

pas mus be holo triju kambariu

Balanda Žinutė parašyta: Penktadienis, 2008-12-19, 23:21:55 | Nr. # 28
administratorė

Quote (jolanta255)
pas mus be holo triju kambariu

Tai gal su holu dar brangiau išeina

Viza Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2008-12-21, 05:23:41 | Nr. # 29
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-24
žinutės: 345

vieta: Vln
vaikai: Dukra
dovanėlės: 1
Na musu kaimynai virsuj tai nezinau ka jie daro ir kaip jie ten gyvena kuku
Toks jausmas ,kad ten jie bidonus kokius tasytu po kambari ,kartais nakti kai kris kas ,arba ir diena . Vyrui sakau jie pas mus tikrai kada nors ikris lol is sonu tai net nesigirdi niekad kaimynu . Name buvo cia tokie kur muzikyte leisdavo visu garsu apie nuo 11 iki 6 ,cia diena ,bet kai buni namuose ,tai gali nuprotet ,net sienos vibruoja . Tai parasem su kaimyne pareiskima policijai ,nors mano vyrelis geras ,sake kam tu rasei kuku . Nuo tada va ramiai ir gyvenu . Dar problema su sunim ,tokius dvarniaskas keletas turi ,tai jau maniske kelis kartus buvo isigandus . Bet dabar jau zino mane kaimynai ,kad as gera ragana ,jei lol Man labai patinka tie zodziai NEBIJOKIT JIS NEKANDA lol O siaip pati stengiuosi gyvent taip kad kaimynams netrukdyt perdaug ir dukra mokinu ,kambarij su kamuoliu nezaidzia swans

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2008-12-22, 14:17:32 | Nr. # 30
administratorė

Quote (Viza)
Toks jausmas ,kad ten jie bidonus kokius tasytu po kambari
Geras čia haha Bidonus tampo 1tooth

smeizike Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-12, 15:26:29 | Nr. # 31
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
oi, su tais kaimynais tai visokiausiu ciudu buna happy turim kaimyna sena, kvaila, rusa. Kol musu namelis buvo negyvenamas, tai jis buvo pramynes takeli per musu kiema, nes tai trumpesnis kelias iki Nemuno. Jau kai pradejom kurtis tai neleidom vaikscioti per musu kiema (jis vedziojo suni, kelis kartus per diena) tas jam nelabai patiko. Kai atejo ziema ir prasidejo kurenimo sezonas, jis mus apkaltino ir apskelbe tai kaimynams chaos , kad mes vagiame jo malkas ir uzdraude semtis vandeni is jo sulinio. Mes savo grezinio dar neturejome tai teko vandeni is Kauno veziotis. Liepem jam uzsitverti tvora jei nepatinka ziureti i musu bruzgynus, ka jis ir padare, nu vienu zodziu su juo neliudna, galvojo kad jauni, kvaili, tai ir galima lipt ant galvos. Neleidzia muzikos garsiai klausytis viduri dienos, bet juk nuosavas namas, ir pagaliau diena, naktimis tikrai netriuksmaujame. O mes patys? stengiames buti gerais kaimynais, su kitais sutariam, kartu vasaros vakarais pasisedim, nors ju akimis mes visai dar jaunikliai. Tik ana vasara kazkas buvo pradejes is musu elektra vogti, tai paskelbem kad kai pagausim, ausis nurausim, po tokio paskelbimo jau nebesisuko skaitliukas kaip paseles happy tai jau ir neieskojom vagies. Oi smile pripasakojau cia...

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 13:14:13 | Nr. # 32
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Kažkada seniau kai dar buvau studentė, nuo kaimynų keliamo triukšmo nebegalėdama užmigti - audžiau kočėlu sieną, kai dabar pagalvoju, jei kas būtų filmavęs - būtų geri kadrai buvę...Bet paskui atradau kitų būdų - skambindavau į policiją, o dienos metu perstūmiau kompiuterį prie tos sienos ir leisdavau klasikinę muzikąą visu garsu, kad po baliaus nepersimiegotų....Suveikdavo ir tuo atveju, jei jų rusiško popso garsas sklisdavo dienomis - iš kart prisitildydavo.... dwarf

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 13:35:22 | Nr. # 33
ištikima klubo narė

nuo: 2008-08-27
žinutės: 727

vieta: Klaipėda
dovanėlės: 3
Quote (Jurgute)
Kažkada seniau kai dar buvau studentė, nuo kaimynų keliamo triukšmo nebegalėdama užmigti - audžiau kočėlu sieną, kai dabar pagalvoju, jei kas būtų filmavęs - būtų geri kadrai buvę...Bet paskui atradau kitų būdų - skambindavau į policiją, o dienos metu perstūmiau kompiuterį prie tos sienos ir leisdavau klasikinę muzikąą visu garsu, kad po baliaus nepersimiegotų....Suveikdavo ir tuo atveju, jei jų rusiško popso garsas sklisdavo dienomis - iš kart prisitildydavo.... dwarf

lol gerai sugalvojai ok2 iš šono esančius kaimynus lengviau pamokyti, bet kai iš viršaus kaimynai trankosi - tai ką daryt tada dontknow keletą kartų prašėme kaimynų, kad vakare neleistų bėgioti , lakstyti ir trankytis vaikui , nes mūsų vaikai jau miega, tai jie tik atšovė, kad jie nieko negali padaryt, kad jų vaikas eina vėlai miegoti, yra aktyvus ir išsimušęs iš ritmo susel Aš jau keletą kartų įsivaizdavua kaip imu ilgą šepečio kotą ir baladoju jiems (į savo lubas) biggrin arba kaip imu gražtą ir gręžiu jiems apie 12 val nakties biggrin Bet...tuom nieko nepasieksi...tiesiog reikia susitaikyt, kad jau tokie kaimynai. Ai , tiesa, po mūsų prašymo nebemėtyti kamuoliukį 11-12 val nakties jie nustojo tą daryt, tai bent jau tiek pasiekėme crazy

Žinutę redagavo Ašai - Antradienis, 2009-01-13, 13:36:38

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:18:07 | Nr. # 34
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Negi savo vaiko sudrausminti jie negali???? Greičiau gal nenori...O Tu su šepečiu vis dėl to pabandyk...

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:37:19 | Nr. # 35
ištikima klubo narė

nuo: 2008-08-27
žinutės: 727

vieta: Klaipėda
dovanėlės: 3
Quote (Jurgute)
Negi savo vaiko sudrausminti jie negali???? Greičiau gal nenori...O Tu su šepečiu vis dėl to pabandyk...

Nenoriu pradėti kariauti, nežinai ant ko "užsirausi", poto kai pradės keršyt wacko

O dėl vaiko, tai ir mums keista. Jei nesusitvarko su dvimečiu, tai kas bus poto surprised

Vėja Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 15:20:27 | Nr. # 36
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Visokių būna, visokių reikia, bet ant nervų irgi ilgai "grot" negali...

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-04-04, 19:54:30 | Nr. # 37
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Sutariam gerai, bet kai gyvenam ne daugebutyje, tai kliūti kaip ir negali per atstumą 1tooth

minimi Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-05, 21:44:10 | Nr. # 38
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-18
žinutės: 7012

vieta: kaunas
vaikai: justas
dovanėlės: 32
laimėjimai:
mes turim virsuj toki ''kieta'' pensininka,jo baliai-daugelis jaunimo taip nepatriuksmauja kaip jis,jam kazkur apie 80 metu,vakarais prisirenka bobuciu pas ji,isiaudrina visi,muzika ir sokiai,tos senutes taip trepsi su kulniukais,kad vos nuo lubu tinkas nebyra
arba jis labai daznai megsta naktim klausytis radijo,prabundi kokia 3 valanda nakties ir girdi ''lietuvos radijo pirmoji programa-zinios'' nu griuk negyvas,nei uzmigti nei pas ji eiti,tiesa viena karta vyras buvo nuejas,sako tevuk daryk duris-o jis uz duru- ka ka nieko negirdziu,vel kazka sakai o jis vistiek, ka nieko negirdziu

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-04-06, 12:42:24 | Nr. # 39
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (minimi)
mes turim virsuj toki ''kieta'' pensininka,jo baliai-daugelis jaunimo taip nepatriuksmauja kaip jis,jam kazkur apie 80 metu,vakarais prisirenka bobuciu pas ji,isiaudrina visi,muzika ir sokiai,tos senutes taip trepsi su kulniukais,kad vos nuo lubu tinkas nebyra
arba jis labai daznai megsta naktim klausytis radijo,prabundi kokia 3 valanda nakties ir girdi ''lietuvos radijo pirmoji programa-zinios'' nu griuk negyvas,nei uzmigti nei pas ji eiti,tiesa viena karta vyras buvo nuejas,sako tevuk daryk duris-o jis uz duru- ka ka nieko negirdziu,vel kazka sakai o jis vistiek, ka nieko negirdziu

Krūtas diedukas...

O va mūsų kaimynai irgi su cinkeliu...Aną savaitgalį šluoju laiptinę, išeina kaimynė ir sako, nu pagaliau, kažkas laiptinę šluoja, padėk Dieve. Mane toks siutas paėmė - sakau, ačiū, ne pirmąkart šluoju...O ji ma sako, reiktų padaryt sąrašą, kas ir kada valo..Sakau, tai padarykit. O ji man - laukiu iniciatyvos iš jaunesnių...O aš jai sakau, kad laukt nereikia - o kiekvienam nuo savčs pradėt reikia...ta burbėdama nuėjo laukan...

Parėjau namo visa užsiutusi...Tai dabar galvoju, kokį čia skelbimą sukurpti, kad visiems gėda pasidarytų ir tvarkytis pradėtų....

Loreta Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-04-07, 13:43:34 | Nr. # 40
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-15
žinutės: 765

dovanėlės: 7
hi Jokių nesutarimų su kaimynais neturim.Gyvenam kaime,4 kambarių butas su holu,aštuonbutis,2 laiptinės po 4 šeimas.Namas užpernai renovuotas,apšiltino sienas,uždėjo naują stogą,laiptinę susiremontavom,plytelėm laiptus išsiklijavom rev
Garažas-po langais.Kūrename patys,atskira mini katilinė,tik malkos sklepe crazy
1tooth Pasigyriau crazy

Misle Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-05-02, 19:16:43 | Nr. # 41
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
dovanėlės: 2
oi su tais kaimynais visko buna.. tai jie tylus kaip peles tai jie bilda kaip drambliai 1tooth
pas mus virs "galvos" gyvena tokia damacka-pedante ojetuski tai inai vaidina didziause pedante bet va ant kitu galvu š užsiema ohno tik speji išsivalyt langus tuoi ji pradeda patalyne purtyt nunu

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-05-03, 08:34:57 | Nr. # 42
ištikima klubo narė

Kiek žinau ten kur žadam keltis iš vienos pusės gyvens baisi pletkininkė iš kitos psichinė ligonė... dontknow

Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 15:51:52 | Nr. # 43
administratorė

Odeta, na ir situacija pas jus bus agent Belieka palinkėti kantrybės 1tooth

mazea Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 16:29:10 | Nr. # 44
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 508

vieta: spain
vaikai: Laurynas
dovanėlės: 8
na,mes kazkaip su kaimynais,labas ir viso gero 1tooth rumunai gyvena virsuj tai kai pazvejoja,zuvyciu uznesa,salimais bulgarai,tai lb jau garsei sneka,rekia pastoviai galima sakyt,bet nesipykstam ner del ko agree

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 18:23:43 | Nr. # 45
ištikima klubo narė

Quote (Tinakris)
Odeta, na ir situacija pas jus bus Belieka palinkėti kantrybės

Gal tai tik kalbos daugiau, tikiuosi susel

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 19:24:59 | Nr. # 46
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Šiandien mano kaimynka ant viso parko iškoliojo mane, kad vaikų auginti nemoku dontknow Kad triukšmo per daug keliam, kad aš per dažnai baruosi ant jų - mano nuomone, jei turi kokių problemų ateik asmeniškai ir pasakyk, o ne visam parkui viešink. Nieko aš jai neatsakiau ir nebesiruošiu sakyti... Bet jei kada Dievas duos keisim butą nepagailėsiu kelių šimtų prarasti, bet butą parduosiu kokiems čigonams ar alkoholikams, kad ji suprastų jog būna ir blogesnių kaimynų, nei auginančių vaikus fig

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 19:36:17 | Nr. # 47
ištikima klubo narė

Quote (Irmuckiukas)
Šiandien mano kaimynka ant viso parko iškoliojo mane, kad vaikų auginti nemoku Kad triukšmo per daug keliam, kad aš per dažnai baruosi ant jų - mano nuomone,

Tokių debilų - visažinių pažįstu ir aš ne vieną. Tai žmonės, kurie neturi savo gyvenimo ir žūt būt kišasi į kitų, norėdami atseit pamokyti paaiškinti. Koks jos reikalas kas dedasi jūsų šeimoje kuku Durnelė yra ir viskas, o rėkė prie kitų norėdama tik dėmesį į save atkreipti ir užpildyti nepilnavertiškuomo jausmą. Nekreipk dėmesio, nors tikrai nemalonu, gerai žinau kaip jautiesi ir kaip maga akis iškabinti jai. dwarf .

Irmuckiukas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 19:48:56 | Nr. # 48
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Quote (Odeta)
Nekreipk dėmesio, nors tikrai nemalonu

Negaliu nekreipti dėmesio - labai skaudu, nesiginu, kad dažnai pakeliu balsą ir kantrybė mano negeležinė, bet ateik pas mane ir tarkimės, juk daugiabutyje visi gyvenam, o aš visai nekonfliktiškas žmogus - tikrai būčiau bandžius ką nors keisti...
labai skaudu, o ryte gi dar pasisveikino ta kvėša, o po pietų išsikoliojo kiek tik prakeiktas jos liežuvis leido badevil
Quote (Odeta)
gerai žinau kaip jautiesi

Ačiū labai, kad supranti ir palaikai cheek

Odeta Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-05-04, 20:04:26 | Nr. # 49
ištikima klubo narė

Quote (Irmuckiukas)
bet ateik pas mane ir tarkimės, juk daugiabutyje visi gyvenam,

Jei dėmesio trūksta ir dedasi tvarkdare shock
Quote (Irmuckiukas)
tikrai būčiau bandžius ką nors keisti...

Tu tikrai neprivalai kažko keisti dėl kažkokios landūnės smash Pamatys, kad nusileidi tai pradės viską reguliuot, patikėk.
Quote (Irmuckiukas)
Ačiū labai, kad supranti ir palaikai

cheek

aigiun Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-11-06, 20:05:24 | Nr. # 50
klubo narys (-ė)

nuo: 2009-07-04
žinutės: 47

vieta: Alytus
vaikai: greitai bus 3
dovanėlės: 1
na pas mus kaimynai jau pensininkai. tai nelabai ir pribendrausi. ateina kartais tokia kaimynka pakalbet. bet ir moteriske pensijoj. bet patinka man ji. duoda geru patarimu. atnesa visokiu vaistazoliu kai suzino kad sergam. na ir yra vienas 50 metu kaimynas. mes su vyru jam kaip vaikai. jis su zmona ir savo sunum pjaunasi kaip suo su kate. tai jis ateina pas mus pakalbet. maisto pasisildyt (nes zmona i virtuve neileidzia). na yra tolima kaimyne su kuria vasara susitinkam ir kavutes isgeriam. bet kai atsala tai dazniausiai uzsuku pas ja ant greituko sausainiu nusipirkt (ji jais prekiauja)

Forumas » Gera sugrįžti namo... » Jaukūs namučiai » Kaimynai (Ar sutariate, ar pykstaės?)
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp